Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #11471 3 stycznia 2013, 1:03

kasia1988 Supermama
Nie no to był żarcik :-D nie chciałabym żeby mnie oglądał taka "rozwalona" :-P

Zgłoś nadużycie #11472 3 stycznia 2013, 1:08

kasia1988 Supermama
W ogole jakoś juz nie lubię jak patrzy na mnie na mnie "w takim stanie" cycki na brzuchu sie opieraja, dupa raz większa, brzuch to ok bo to domek Igora :-D i często sie do niego przytula i głaszcze :-D i puka i rozmawia do Niego :-D

Zgłoś nadużycie #11473 3 stycznia 2013, 1:12

monis89 Gotowa na wszystko
Ja tam walę, że nie wyglądam jak miss :) .. Tylko mam takie rozstępy że brzucha wolę nie odsłaniać.. Paskudztwo po prostu :/.. To dobrze że Twój rozmawia sobie z brzuszkiem :D .. Mój też, ale już nie rozmawia tylko namawia na wyjście :P

Zgłoś nadużycie #11474 3 stycznia 2013, 5:15

kasia1988 Supermama
Chyba dopadła mnie bezsenność :-( więc dzien dobry mamusie :-*

Zgłoś nadużycie #11475 3 stycznia 2013, 5:15

kasia1988 Supermama
Chyba dopadła mnie bezsenność :-( więc dzien dobry mamusie :-*

Zgłoś nadużycie #11476 3 stycznia 2013, 5:24

binamalwina Gotowa na wszystko
Dzien dobry kochany my (znaczy sie ja )juz tez nie spie od 4 bylam na dojeniu i jakos nie umie zasnac
Metra i inne mamcie gratulacje skaczonych tygodni
Co do tych majtek siatkowanych z nich raczej nic nie wypadnie bo sama takie uzywam

Zgłoś nadużycie #11477 3 stycznia 2013, 9:09

ewela81 Gotowa na wszystko
Hej mamusie i brzusie :)

Gratuluje mamusiom ukończenia tygodni :)

Tak czytałam że rozmawiacie o bieliżnie poporodowej ja kupiłam wszystko w sklepie ortopedycznym majtki siatkowe właśnie takie wielokrotnego urzytku ja mogłam kupić na sztuki więc kupiłam 3 szt przepierze się w zlewie powiesi na łóżku i szybko wyschną no i podpaski chłonne od największego do najmniejszego rozmiarute większe będa dobre właśnie w szpitalu a póżniej w domu te mniejsze i to wszystko pani w sklepie mi zaproponowała bo mówiła że kupują to dziewczyny przed porodem i w takim sklepie możesz sobie kupć na sztuki a co dobre to możesz sobie obejrzeć i do tego wzięłam jeszcze dwa podkłady na łóżko bo niewiem jak to jest w szpitalach czy dają :) Ja jeszcze w dwupaku :)

Zgłoś nadużycie #11478 3 stycznia 2013, 9:17

ewela81 Gotowa na wszystko
Ja jutro idę do ginki i do tego tej nowej ciekawa jestem jaka ona jest mam nadzieję ze bardziej kompetentna jest niż ten pan doktor co wcześniej do niego chodziłam :) :) :) Ciekawa jestem jak mój cukier po tej glukozie :) W labolatorium mówiły że jak będzie wysoki to najwyżej połżą mnie wcześniej do szpitala bo to w sumie jakby nie patrzeć to już 9 miesiąc :) :) :)

Zgłoś nadużycie #11479 3 stycznia 2013, 10:37

AniaFin Gotowa na wszystko
cześć mamuśki :)

Metra, gratuluję oficjalnego donoszenia Antosia!

Tym samym ja już prawie przenosiłam i na suwaczku widnieje zero, a panienka chyba się nigdzie nie wybiera. No chyba, że na dyskotekę, bo to co mi urządziła w brzuchu wczoraj między 23 a 2 w nocy, można porównać tylko do dzikiego tańca :) Mój pęcherz i szyjka zostały totalnie skopane i dopiero w końcu spacerek po domu i kołysanie biodrami pomógł we względnym uspokojeniu łobuziaka. A myślałam, że po jodze się dziecko wyluzuje i zdecyduje wyskoczyć.
My wczoraj też uczyliśmy się znowu parcia, i po tych ćwiczeniach w rozkroku w pozycji horyzontalnej dostałam dziwnego dygotania ud, co podobno zdarza się często po porodzie SN ;) . Może to dygotanie później się właśnie udzieliło małej i dlatego tak szalała...

Za godzinkę lecimy znowu do położnej na kontrolę, a poza tym luzik i wielkie oczekiwanie na decyzję panienki :)

Zgłoś nadużycie #11480 3 stycznia 2013, 10:38

Milka_S Fajna mama
witam mamusie,

gratuluje okrągłych tygodni :)

ale tu nocne pogaduchy się toczyły. ja ostatnio w miarę dobrze śpię - passa trwa.

a dziś byłam już oddać siuśki i krew.
i teraz wcinam śniadanko bo głodna wróciłam.

Zgłoś nadużycie #11481 3 stycznia 2013, 10:39

AniaFin Gotowa na wszystko
a na pocieszenie dla Kasi i Biny dodam, że ja dziś też doświadczyłam bezsenności już od 4:30 ;)

Zgłoś nadużycie #11482 3 stycznia 2013, 11:01

lili Fajna mama
hej mamusie!!!

gratuluje skonczonych tyg :)

wczoraj mnie tak szyjka klula ze myslalam ze oszaleje,nawet myslalam ze cos sie zaczyna,ale poszlam spac i minelo,choc dzis od rana tez troche klucie czuje ale nie tak intensywne jak wczoraj ;)

Zgłoś nadużycie #11483 3 stycznia 2013, 11:01

Dzień dobry Panienki :D

Jeszcze raz gratuluję skończonych tygodni :) .. Aniu ładnie to 0 wygląda :D Daria 4 tygodnie i 1 dzień? Może Marcelek jak ja będzie 2 tyg przenoszony :P (chociaż nie życzę patrząc jak się niecierpliwisz :D )..

Zgłoś nadużycie #11484 3 stycznia 2013, 11:03

Nancy Gotowa na wszystko
Aniu, czekamy, czekamy, widzę, że dałaś spokój Metrze i nie budziłaś jej w nocy. Ciekawe jak Darka :)

Metra, trzeba Ci zastępstwo jakieś zrobić co kilka dni ;)

Jeśli chodzi o majteczki poporodowe to ja mam 3 sztuki siateczkowych wielorazowych i też zamierzam prać i wieszać na łóżku w szpitalu :D Jak leżałam na pato wszystkie prały bieliznę i wieszały na tyłach łóżka (tak, żeby nie było widać), bo nie zawsze ktoś z rodziny mógł przyjść, więc ja się wyluzowałam :)

Byłam w laboratorium, normalnie to spacerek 15-minutowy, a dzisiaj szłam chyba pół godziny i myślałam, że sama nie wrócę, tak mi brzuch ciążył. Czuję się jak po przerzuceniu tony węgla :P Pół nocy miałam nieprzespanej, bo męczyły nas przepowiadające, teraz odpuściły.

Zgłoś nadużycie #11485 3 stycznia 2013, 11:07

laurencja85 Zadomowiona
ale dziewczyny szalejecie z tymi postami, ledwo zdaze czytac.

Zgłoś nadużycie #11486 3 stycznia 2013, 11:27

April90 Supermama
Dziewczyny, kupcie sobie gatki siateczkowe - bardzo sie przydały. I zarowno po sn jak i po cc beda dobre. Po cc akurat sa dobre, bo zwykłe gatki to akurat by mi przypadały mniej wiecej na rane, a te siateczkowe mozna podciagnac pod same cycki i jest git :) Jak ja urodziłam, to przez pierwsze dwa dni nie kazali w ogole gaci nosic, to podpaske sie miało miedzy girami i tak kazali chodzic! To była masakra, krew sie po dupie lała, po całym łozku, a jedna połozna (pipa wredna) kazała mi w tej krwi spac, to wstałam (a noc była) do kibla zeby sie obmyc lekko, to jak tylko sie zwlekłam z łozka to ze mnie zaczeło kapac normalnie na podłoge :D zaraz po nia dzwoniłam, a ona znowu, ze mam isc do łozka. Myslałam, ze jej przypierdole. Ja sie kapie 2x dziennie, wiec wyobrazacie sobie co musiałam czuc lezac we własnych "odchodach". Bleeee, nie mogłam ujechac i robiłam po swojemu. Zreszta chyba najgorsza flejta, by nie mogła wytrzymac w takich syfie :/
Moja rada. Nie kupujcie podkładow firmy: Matopat - Absorgyn (http://linkbaby.pl/produkty/podglad/absorgyn-podklady-poporodowe-ginekologiczne-...). To była moja zmora w szpitalu. W ogole nic tego typu! To ani nie ma kleju zeby przykleic do gatkow, ani nic! Ja je teraz zuzywam w domu, ale jest to masakra. W szpitalu mieli podkłady, ktore wygladały troche jak pampers/podpaska - to lepiej kupcie sobie takie, to Wam chociaz (nawet jak gatkow miec nie bedziecie) nie bedzie krew bokami leciec :/

Zgłoś nadużycie #11487 3 stycznia 2013, 11:36

Milka_S Fajna mama
ja mam akurat gatki siateczkowe. niby rozmiar S ale duże się wydają więc mam nadzieję ze będa ok.
a podkłady mam dwa rodzaj: jedne z mothercare i te myślę że bedą fajne bo mają skrzydełka i są na klej. opakowanie trochę drogawe mi się wydawało bo ok 20 zł za 2 szt.
ale potem w aptece dopkupiłam bella mama (tylko takie mieli) za ok 6zł i tylko 10 szt w srodku i to wygląda okropnie bo nie ma kleju ani nic, bardziej w tym stylu co April pokazała na fotce.
nie znam innych podkłdów wiec jak będzie potrzeba to mojego do mothercare wyślę żeby mi dokupił tamtych.

Zgłoś nadużycie #11488 3 stycznia 2013, 11:37

Milka_S Fajna mama
sorry pomyka 20 zł za 24 sztuki

Zgłoś nadużycie #11489 3 stycznia 2013, 11:51

lili Fajna mama
nie wyobrazam sobie bez majtasow chodzic jeszcze jak krew leci z ciebie no masakra,oni sa nienormalni w tej Pl, tu u nas tak nie ma.....

Zgłoś nadużycie #11490 3 stycznia 2013, 12:02

Piorę przedostatnią partię rzeczy małej i wieszałam ostatnią i tak mi się słabo zrobiło że kleknęłam na podłodze.. Dobrze że w domu jestem.. Mój też niedługo będzie po pracy w domu więc ok.. Mała na szczęście kopie :) ..