Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #11331 31 grudnia 2012, 11:43

sylwia.walat Zaprawiona w bojach
Binka Gratulacje Alanka :) :) oraz szybkiego powrotu do domku z synkiem

Ania uważaj byś w sylwestra nie rodziła.

Dziewczyny życzę wszystkim szczęśliwego nowego 2013 roku :)

Zgłoś nadużycie #11332 31 grudnia 2012, 12:39

AniaFin Gotowa na wszystko
no, teoretycznie zostały mi 3 dni, ale coś czuję, że mała się wcale nie chce śpieszyć ;) w tym roku zostało jej niecałe 12 h, więc kto wie, jak się jeszcze sprężymy ;)

Nancy, a ta ciąża ze Zmierzchu to rzeczywiście ciężka była (za to krótka), a cesarki jej już zupełnie nie zazdroszczę, nie mówiąc o połogu. W porównaniu z Bellą, nasz ból to pestka ;)

Skończyłam właśnie oglądać "Jak urodzić i nie zwariować" i się strasznie spłakałam przy tych wszystkich porodach. Najbardziej mi się podobał poród bliźniaków ;) jedno kichnięcie i już było pierwsze dziecko, tego wam też wszystkim życzę :D

Szczęśliwego Nowego Roku!!!!

Zgłoś nadużycie #11333 31 grudnia 2012, 13:01

Metra Fajna mama
czesc piekne...
ja wlasnie wrocilam z zakupow :) mamy w planie gyrosa i pizze robic :)
dzisiaj o dziwo nawet pospalam w nocy i wstalam tylko dwa razy siusiu :D
jutro raniutko wracamy do domku i wkleje w koncu nasza tabelke z nowymi dzieciaczkami :) a moze w koncu rozstrzygnie sie moj konkurs na miss :D mozecie juz startowac :P

Zgłoś nadużycie #11334 31 grudnia 2012, 13:08

Nancy Gotowa na wszystko
My byliśmy na szybkich zakupach w stonce - ale tłumy, kolejki nieziemskie, ale pan ochroniarz na mój widok powiedział: "pani tu na pewno nie będzie tyle stała" i zaciągnął nas pod nos kasjera :) Ludzie w kolejce byli chyba mało zadowoleni, ale mam to w nosie, było mi tak duszno, że nie wiem, czy nie fiknęłabym tam zaraz. Ciśnienie znów mi skacze, więc sałatkę robię na raty, dobrze, że mój M. posprząta.

Gdybym się tu już dzisiaj nie pojawiła to życzę wszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!! :-) ))

Postanowień noworocznych chyba nie będzie? Mamy co robić przez następnych kilka miesięcy :D

Zgłoś nadużycie #11335 31 grudnia 2012, 13:14

Dafne Gotowa na wszystko

AniaFin napisał(a)

no, teoretycznie zostały mi 3 dni, ale coś czuję, że mała się wcale nie chce śpieszyć ;) w tym roku zostało jej niecałe 12 h, więc kto wie, jak się jeszcze sprężymy ;)

Nancy, a ta ciąża ze Zmierzchu to rzeczywiście ciężka była (za to krótka), a cesarki jej już zupełnie nie zazdroszczę, nie mówiąc o połogu. W porównaniu z Bellą, nasz ból to pestka ;)

Skończyłam właśnie oglądać "Jak urodzić i nie zwariować" i się strasznie spłakałam przy tych wszystkich porodach. Najbardziej mi się podobał poród bliźniaków ;) jedno kichnięcie i już było pierwsze dziecko, tego wam też wszystkim życzę :D

Szczęśliwego Nowego Roku!!!!

Aniu, mi też w tym filmie najbardziej podobał się ten poród bliźniaków ;) Życzę nam wszystkim takiego właśnie rozwiązania!

A Bella rzeczywiście swoje przeszła - tego nam nie życzę ;)

Ja teraz sobie odpoczywam, bo jak mama wróci z miasta, to będziemy piec rogaliki drożdżowe. Ciekawe, jak tam Bina i Alanek się czują. No i oczywiście ciekawe, która z nas będzie następna! Czy będą dodatkowe emocje w tą sylwestrową noc? ;)

Zgłoś nadużycie #11336 31 grudnia 2012, 14:41

lilbanaqa Fajna mama
bąbolinki moje kochane

z okazji nadchodzącego 2013 roku życzę Wam jak najmniej zmartwień, problemów i trosk związanych z życiem prywatnym, żebyśmy wszystkie już niedługo tuliły nasze małe zdrowe szkraby, żeby nie płakały za dużo nocami, uśmiechały się i wnosiły wiele radości do naszego życia każdego dnia przyszłego roku :) i żeby na wigilię już same podeszły na dwóch nóżkach do choinki niszczyć bombki :)

Zgłoś nadużycie #11337 31 grudnia 2012, 15:18

daria212 Gotowa na wszystko
Binka gratuluje, Alanek juz jest z Wami, duzo zdrowka dla Was :-*

A ja bylam taka pewna ze urodze w grudniu, nawet reke dalalbym sobie odciac, a tu nasz maluszek sam chce zrobic nam niespodzianke :-D

A mi od wczoraj napina sie brzusio i twardnieje, nie sa bolesne ale mysle ze to jakies znaki :-D

Dziewczynki wszytkiego dobrego na Nowy rok, oczywiscie lekkiego, bezbolesnego i glatkiego rozwiazania :-*

Zgłoś nadużycie #11338 31 grudnia 2012, 16:31

Milka_S Fajna mama
Dziewczynki wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2013 :) dla Was i Waszych bobasków i tych w brzuszkach i tych co już poza brzuszkami ;)

Zgłoś nadużycie #11339 31 grudnia 2012, 17:10

Metra Fajna mama
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO JORKU ;)
zdrowych dzieciaczków i jak najmniej problemów :) i oby ten rok 2013 był lepszy od tego który właśnie się kończy :*

Zgłoś nadużycie #11340 31 grudnia 2012, 17:17

cathysmn Zaprawiona w bojach
Kochane Mamuśki Szczęśliwego Nowego Roku !! :*

Zgłoś nadużycie #11341 31 grudnia 2012, 17:32

alex12 Gotowa na wszystko
Dawno nic nie pisałam, ale czytam systematycznie.Gratuluję szczęśliwym mamusiom i życzę szczęśliwego i szybkiego rozwiązania pozostałym.Ja od miesiąca leże bo mój maluch jest bardzo niziutko,wszystko trzyma się na szewku. Więc ściskam nogi żeby do stycznia dotrwać.Jestem już zmęczona tym złożeniem, w pachwinach mnie rozpiera cierpię na bezsenność a do tego ta uciążliwa zgaga na którą nic nie pomaga.Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku! My zakupiliśmy picolo i będzie imprezka :)

Zgłoś nadużycie #11342 31 grudnia 2012, 17:34

lilbanaqa Fajna mama
aa i zapomniałam dodać, żeby pierwsze słowo naszych pociech to było MAMA!!! :D

Zgłoś nadużycie #11343 31 grudnia 2012, 18:52

Nancy Gotowa na wszystko
Lil, jesteś mistrzynią w składaniu życzeń :D Z tym ostatnim zgadzam się szczególnie. Znam taką babcię, której wnuczka przed "mama" powiedziała "baba". Oczywiście babci nie dało się wytłumaczyć, że to jeszcze nieświadome składanie głosek i "baba" kiedy babci nie ma też często pada. Babcia stwierdziła głośno (przed swoją synową również), że widocznie matka dla dziecka nie jest tak dobra jak babcia, która wie najlepiej czego małej potrzeba :-/ O zgrozo...

Zgłoś nadużycie #11344 31 grudnia 2012, 19:49

kasia1988 Supermama
Witam Mamusie i brzusie:-* W końcu mogę tutaj pisać :-D Ładowarki nadal nie mam ale chłopak siostry mi pokombinował w telefonie i prócz czytania bede sie udzielała. Zacznę od pożyczenia SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU SZCZĘŚLIWEGO JAK NAJMNIEJ BOLESNEGO ROZWIĄZANIA ZDROWYCH DZIDZIUSIÓW I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH INNYCH PRAGNIEŃ :-D

Zgłoś nadużycie #11345 31 grudnia 2012, 21:01

binamalwina Gotowa na wszystko
Dziewczynki dziekuje za gratulacje a wam wszystkim zycze szczesliwego nowego roku oraz szybkiego rozwiazania

Zgłoś nadużycie #11346 1 stycznia 2013, 2:10

kasia1988 Supermama
PIERWSZA W TYM ROKU :-D heh Po "wyczerpującym" Sylwestrze spędzonym w łóżku z litrem soku przed tv idziemy ziuskac :-D Maluch w brzuszku wygina ciało śmiało :-D chyba chce wyjść bokiem tak sie rozpycha :-D Tym oto wpisem zaczynam Nowy Rok i uciekam ziuskac nim zasnę nie wciskajac przycisku "Ok" :-P Raz jeszcze Szczęśliwego Nowego Roku :-*:-*:-*

Zgłoś nadużycie #11347 1 stycznia 2013, 3:14

gaga8 Gotowa na wszystko
Witajcie :)
Stycznióweczki teraz Wasza kolej :)
Życzę powodzenia i samych szczęśliwych porodów! :)

Lutówka '13 :)

Zgłoś nadużycie #11348 1 stycznia 2013, 7:56

Dafne Gotowa na wszystko
Witam Mamusie i dzidziusie w nowym roku! Wszystkiego dobrego Wam życzę :) Widzę, że tu noc była spokojna i na razie żadnych nowych dzieciaczkow nie przybyło. U mnie znowu troszkę mokro i chyba podjadę dzis na IP sprawdzić, czy Kubus już podjął decyzje ;) na razie wracam jeszcze do spania :P

Zgłoś nadużycie #11349 1 stycznia 2013, 9:55

sylwia.walat Zaprawiona w bojach
Dafne masz racje, lepiej pojechać i sprawdzić czy wszystko ok, wody nie muszą chlusnąć a mogą się sączyć pomału, malutka u mnie się obudziła wiec już jestem spokojniejsza, bo jak się nie wierci to się martwię.

Dziewczynom kończącym tygodnie serdecznie gratulujemy.

Aniu dzisiaj już można powiedzieć Twoja kolej :) :) czekamy na wiadomości kiedy się zacznie akcja i oby przebiegała sprawnie a mamusia tuliła szybko Natalkę do cycusia :)

Dziewczyny ciekawe której dzieciaczek będzie chciał być pierwszym w tym roku :D

Zgłoś nadużycie #11350 1 stycznia 2013, 10:09

ewela81 Gotowa na wszystko
Witajcie mamusie :)

WSZYSTKIGO DOBREGO W NOWYM 2013 ROKU DUŻO DUŻO ZDRÓWKA I SZCZĘŚLIWYCH ROZWIĄZAŃ DLA NAS :) :) :)

Ja jeszcze w dwupaku hahaha...ale wczoraj zapisałam się na piątek do ginekologa na 16:50 i do tego do innej pani doktor bo temu mojemu panu docentowi nie przedłużyli umowy a dobrze mu tak za takie zachowanie i jak on czasami odnosił się do pacjentek ja nie będę za nim płakać :) :) :)