Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #11251 28 grudnia 2012, 19:17

lilbanaqa Fajna mama

Nancy napisał(a)

Aaaa, paszteciki można posypać pod koniec pieczenia startym żółtym serem.

Ależ się nie mogę doczekać zdjęcia Lenki i opowieści porodowych Karolci :)

też się nie mogę doczekać, serio, nadal nie mogę w to uwierzyć, że malutka już na świecie :) :) :)

Zgłoś nadużycie #11252 28 grudnia 2012, 19:42

ewuszka5 Zaprawiona w bojach
Monia, jak dzisiaj zobaczyłam ile ten mój pulpet waży, to po raz pierwszy ucieszyłam się, że będę miała cesarkę :)

Zgłoś nadużycie #11253 28 grudnia 2012, 20:18

olach91 Fajna mama
Halo halo :)

Mam do zaoferowania 2,5 opakowania (około 100 sztuk kapsułek) witaminy K+D, którą dzieciaki muszą przyjmować od 8 doby do 3 miesiąca życia o ile są na cycu. Przesyłam za darmo jeżeli jest któraś zainteresowana. Dorzucę jeszcze paczkę (50 sztuk) wkładek laktacyjnych! :)

Ja nie karmię piersią więc mój musi przyjmować tylko witaminę D, a kupiłam zapas K+D, a teraz mi nie potrzebna.

Jak któraś chętna pisać na priv, kto pierwszy ten lepszy :)
Sebcio urodził się 29.11.2012 i rośnie jak na drożdżach ;)

Zgłoś nadużycie #11254 28 grudnia 2012, 20:23

Metra Fajna mama
ale sie rozgadalyscie :P
ja troszke lezakowalam, czytalam ksiazke i spalam :P jutro weselicho wiec musze jak najwiecej polezec zeby miec sile tam byc chociaz do 20 :) na szczescie slub jest o 16 wiec okolo 17:30 bedzie obiadek...a ze na slub nie pojde to czeka mnie sam obiadek. tylko tak mysle jak sie uczesac...chyba zrobie zwyklego koczka. nie moge byc ladniejsza niz panna mloda ;) i tak bede przyciagac spojrzenia ;) walen o kaczkowatym chodzie :P

Zgłoś nadużycie #11255 28 grudnia 2012, 20:38

Nancy Gotowa na wszystko
Haha, Metra, już widzę jak kamera (jeśli zaplanowali) będzie za Tobą biegać :D Ja tak miałam w październiku, wielorybi brzuch jest zawsze ciekawszy niż lekko podpici goście ;) Przynajmniej będziesz miała pamiątkę (muszę się upomnieć niedługo o taki film). Najedz się za nas wszystkie. Też poszłabym na rosół i de volaille'a poprawione jakimś dobrym serniczkiem :)

Byłam dziś w aptece i dostałam całą siatę próbek kremu na rozstępy Palmersa, wyszło chyba prawie całe opakowanie :P Kupiłam sobie też podkłady szpitalne pod prześcieradło i od dziś kładę jeden na łóżko, bo jak zaleję wodami to nie wiem kto później dopierze nasz wielki 2-metrowy materac :P A podobno najbardziej się z nas sączy na leżąco kiedy główka dziecka nie działa jak korek.

Mam jakąś podłą wysypkę po wewnętrznej stronie ud, aż czerwone plamy mi się porobiły, zupełnie nie wiem od czego. Też tak macie? Zresztą, moja skóra bardzo się zmieniła w ciąży, jest mocno wrażliwa. Zmieniam kosmetyki, bo dotychczasowe jakby przestały działać :-/ Posmaruję się dziś Bepanthenem, bo zwykłe balsamy nie działają, zobaczymy czy zniknie to cholerstwo.

Zgłoś nadużycie #11256 28 grudnia 2012, 20:47

Metra Fajna mama
Nancy ja mam wysypkę na ramionach...a kamera bedzie musiala znalezc inny obiekt zainteresowan bo nie wytrzymam tam dluzej niz 2h :D ja tez po powrocie do domku wkladam ceratke pod przescieradlo bo faktycznie jak mialam te wodniste uplawy to najbardziej lalo sie w nocy

Zgłoś nadużycie #11257 28 grudnia 2012, 20:49

Dafne Gotowa na wszystko
Nancy, ja nie mam wysypki, ale ostatnio swedzą mnie uda po wewnętrznej stronie i zazwyczaj po kąpieli, nie wiem o co chodzi. Byłam dzis na KTG i skurczy zero, moja macica sie wyciszyła, ciekawe czy to cisza przed burzą ;) , bo jeszcze jak byłam kilka dni temu, to coś tam sie pisało. Kubus wierci sie cały czas, tętno ma dobre, więc jest ok.

Zgłoś nadużycie #11258 28 grudnia 2012, 20:55

Metra Fajna mama
Dafne Kubolek chce zebys miala szanse zostac miss :D

Zgłoś nadużycie #11259 28 grudnia 2012, 21:07

Dafne Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

Dafne Kubolek chce zebys miala szanse zostac miss :D

Chyba coś w tym jest Metra ;) synek chce bardziej niż mamusia :)

Zgłoś nadużycie #11260 28 grudnia 2012, 21:30

Metra Fajna mama
on chce byc z rocznika 2013 :) a nie 2012

Zgłoś nadużycie #11261 28 grudnia 2012, 21:58

Metra Fajna mama
dobranoc :) dzis prosze nie rodzic bo chce sie wyspac ;)

Zgłoś nadużycie #11262 29 grudnia 2012, 10:29

Milka_S Fajna mama
witam mamy,
dziewczynom kończacym tyg gratulacje :)

cos pusto tu dziś, wszytskie śpia jeszcze? znowu dziś fajna pogoda, chciałam dziś z moim iść na dalszy spacerek ale on odrabiają dziś wigilię. więc jutro go wyciągne do lasu :) a dziś znowu wokół bloku pewnie. a póki co trzeba posprzatać, bo jak słonko zaśieci to wszystkie kurze widać.

miłej soboty

Zgłoś nadużycie #11263 29 grudnia 2012, 10:48

AniaFin Gotowa na wszystko
Sylwia, Marzenka, Cathy i Laurencja - gratulacje ukończonych tygodni :)

Ja właśnie wracam z godzinnej przechadzki do piekarza i z powrotem, kupiłam chleb i tradycyjne holenderskie pączki (oliebollen, znacznie tłustsze od naszych i z rodzynkami), które jada się tu od świąt do nowego roku. Zauważyłam, że jak chodzę to mi się teraz coraz częściej brzuch spina, ale jak usiądę to przestaje ;) Ciekawe czy te raźne spacerki w czymś pomogą... U nas dziś pogoda łagodna, prawie +10 i nieśmiałe słoneczko, po południu na pewno wybierzemy się na włóczęgę po lasach i wrzosowiskach.

Zgodnie z prośbą Metry nie śmiałam się rozpakować jeszcze, może poczekam do nowego roku ;) i mam tylko nadzieję, że młoda wyrobi się zanim zaczną myśleć o wywoływaniu :)

Zgłoś nadużycie #11264 29 grudnia 2012, 11:38

Metra Fajna mama
czesc laseczki :) ja dzisiaj mam kiepski humor. zaraz bede sie czesac na to wesele ale ochoty nie mam w ogole zeby tam isc :/ jakas zla jestem i wszystko mnie wkurza. na dodatek zoladek mnie muli wiec nie bede sie obzerac. szkoda ze nie robia tego wesela w marcu, bo nawet go nie uzyje :/ pojde na dwie godzinki posiedziec z tylkiem na krzeselku ... eh do dooopy
dzis tez prosze sie nie rozpakowywac...zielone swiatlo to sylwester :P

Zgłoś nadużycie #11265 29 grudnia 2012, 11:51

binamalwina Gotowa na wszystko
Sylwia, Marzenka, Cathy i Laurencja - gratulacje ukończonych tygodni

Aniu a ty to te wszystkie mamusie masz pozapisywane bo ja juz nawet nie wiem ktora konczy albo zaczyna kolejny tydzien

Metra bedzie dobrze milej zabawy i smacznego jedzonka

Zgłoś nadużycie #11266 29 grudnia 2012, 12:13

ewela81 Gotowa na wszystko
Hej mamusie :) :) :)

Gratuluję mamusiom ukończonych tygodni :) :) :)

Metruś miłej zabawy na weselu :) Chociaż sama przerabiałam to w listopadzie i też przesiedziałam z tyłkiem na ławce no jeszcze była droga do łazienki więc mój tyłeczek sobie odsapną :) Masz rację z tym że z brzuszkiem to nie wesele ani potańczyć tylko się siedzi :) :) Będzie dobrze :) Jeszcze raz miłej zabawy i dobrego jedzonka :) :) :)

Ja torby już popakowanejeszcze aby muszę pokupować dla siebie z kosmetyków to co najważniejsze spakowane no i jeszczedokumenty ale to już pójdzie do mojej torebki :) Wczoraj tak mnie bolał prawy jajnik że myślałam że nie pyknę mój kochany K chodził koło mnie a ja sobie leżałam i czytałam tak myślę że malutka wytrzyma do stycznia :) Wczoraj też kupiłam sobie podkłady do szpitala i pewnie jeden położę w domu żeby łóżka nie zamoczyć i po 5 rodzai podpasek licząc od największego rozmiaru do najmniejszego no i majtki jednorazowe a to wszystko kupiłam u nas w sklepie ortopedycznym i napewno zapłaciłam mniej jak w aptece by wyszło :)

Miłej soboty życzę wam :)

Zgłoś nadużycie #11267 29 grudnia 2012, 12:22

cathysmn Zaprawiona w bojach
Dziękuję i również gratuluje dziewczynom ukończenia tygodni :)
Mi się coś brzuszek obniża. Mam nadzieje że ten łobuziak poczeka jeszcze do stycznia. :) Już nie mam na nic siły, teraz tylko odpoczywam. :)
Metra nie denerwuj się ! Baw się dobrze :*

Zgłoś nadużycie #11268 29 grudnia 2012, 12:22

lili Fajna mama
hej mamusie!!!

gratuluje skonczonych tyg :)

u mnie tez slonecznie i chyba z +13st :)
odpoczywamy w lozeczku i nie mam zamiaru nic robic ;) najwyzej kurze poscieram ;)

Zgłoś nadużycie #11269 29 grudnia 2012, 12:42

Metra Fajna mama
dziewczynki jeszcze tylko 3 noce i mozecie rodzic :)
zajrze do Was wieczorkiem jak wroce z tego spedu ;) bo moj pewnie tam zostanie i bedzie imprezowal...a niech sie chlop nacieszy...ja sobie poleze z Mama w domku i poczytam, zeby Antka nie prowokowac :P

Zgłoś nadużycie #11270 29 grudnia 2012, 12:57

Nancy Gotowa na wszystko
Ja się wyspałam, wstałam w dobrym humorze, miałam ochotę ogarnąć mieszkanie i jak tylko zaczęłam coś robić skoczyło mi ciśnienie, jest mi trochę słabo i tyle mojej pracy na dziś :-/ Wypociłam się w nocy za wszystkie czasy, ale czuję, że zwalczam wirusa, bo kaszel przeszedł z suchego w mokry, tylko brzuch mi się potwornie trzęsie, mam nadzieję, że Jaśkowi nie przeszkadza to za mocno i będzie cierpliwy. Śmiesznie się śpi z ceratką pod materacem, czuję się jak duże dziecko na szeleszczącej pieluszce :P

Metra, zakupiłam sobie maść majerankową, zapach mi się bardzo podoba, bo uwielbiam wąchać zioła :P , ale mój katar chyba na nią za mocny, bo słabo na mnie działa, inhalacje dają lepsze efekty. Pewnie jak już trochę ze mnie zejdzie maść będzie bardziej pomocna. Humor na pewno Ci się poprawi do popołudnia i nie przemęczaj się tam, zjesz trochę i wrócisz do ciepłego domku. Tak to już mamy teraz, że nie poszalejemy. Ja mam wesele 31 sierpnia w Łodzi, ciekawe jak to będzie tak daleko od domu z 8-miesięcznym niemowlakiem :)