Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #11191 28 grudnia 2012, 5:29

Metra Fajna mama
Tabelka bedzie 1.1 jak wroce do domu. Antek brzuch mi rozwala :-) zjem jogurcik i moze pospimy jeszcze chwilke bo z tych emocji spac nie moglam :-)

Zgłoś nadużycie #11192 28 grudnia 2012, 6:34

sylwia.walat Zaprawiona w bojach
Karolcia wszystkiego najlepszego. Wracaj do nas szybko z Lenką.

Zgłoś nadużycie #11193 28 grudnia 2012, 9:12

AniaFin Gotowa na wszystko
Karolcia, gratulacje! Ale szybko i dzielnie sobie poradziłaś! A Lenkę na pewno szybko wypuszczą z inkubatora wprost w twoje ramiona :) Dochodź nam szybko do siebie.

A dziś tradycyjnie kolejne tygodnie kończą Nancy, Dafne, Monia i Bina, gratulacje dziewczynki!!! Teraz już się możecie na spokojnie z nami ścigać, bo dzieciaczki donoszone.

Ja się dziś przewracałam znowu całą nockę, spałam na krótkie dystanse i budził mnie twardy brzuch, ale bez żadnych regularności. Raz nawet zabolało porządnie, ale w sumie nie jestem pewna, czy to nie jelita po spożyciu porcji ostrych burritos ;) . W każdym razie nic się nie rozkręciło, maleńka się troszkę pokręciła co jakiś czas i tyle tego.

Zgłoś nadużycie #11194 28 grudnia 2012, 9:42

Metra Fajna mama
gratulacje dla dziewczynek ukonczonych tygodni :* nic nie pospalam niestety wiec pewnie bede nadrabiac sen w dzien...

Zgłoś nadużycie #11195 28 grudnia 2012, 10:11

binamalwina Gotowa na wszystko
Ja nawet dzis troche wyspana zaczynam 38 czyli calkiem bespiecznie juz u mnie

A co do naszej tabelki to styczniowki rozpakowuja sie od konca listy

No i ja takze skladam gratulacje

Zgłoś nadużycie #11196 28 grudnia 2012, 10:26

lilbanaqa Fajna mama
jejciu, jakie wspaniałe wieści z rana :) :) :)
gratuluję ukończenia tygodni laseczki, ale przede wszystkim gratuluję naszej dzielnej Karollci :-* piękny ten Twój Leniaczek :*

Zgłoś nadużycie #11197 28 grudnia 2012, 10:57

daria212 Gotowa na wszystko
Karolcia gratuluje jeszcze raz Lenki :-*

A Wam dziewczynki gratuluje ukonczonych tyg :-D

Ja nie wiem juz co robic, maly siedzi twardo, ja sie czuje swietnie, bez boli bez niczego :-/ a juz tak bym chciala :-p

Zgłoś nadużycie #11198 28 grudnia 2012, 11:06

Metra Fajna mama
daria ja Tobie wroze porod sylwestrowy :P

Zgłoś nadużycie #11199 28 grudnia 2012, 11:07

Milka_S Fajna mama
cześć dziewczyny

Karolcia gratulacje :)
dziewczynom które kończą dziś tygodnie równiez gratuluję.
u nas dzisiaj ładne słoneczko więc i dzień zapowiada się przyjemniej niż wczoraj. w nocy znowu ładnie spałyśmy :) aż boję się zapeszać. ale muszę kłaść się ok pólnocy to wtedy maleńka przestaje harcować.

Zgłoś nadużycie #11200 28 grudnia 2012, 11:09

Metra Fajna mama
u mnie tez sloneczko :) ide chyba poczytac ksiazke :) bo raczej teraz nie pospie ...

Zgłoś nadużycie #11201 28 grudnia 2012, 11:19

lili Fajna mama
hej mamusie!!!!
gratuluje skonczonych tyg :)
Karola gratuluje Lenki,szybko sie uwinelas a mialysmy termin na ten sam dzien ;) a ja nawet nie spakowana :)

Bina nawet nie mow ze od konca tabelki zaczynamy bo ja tez tam przy koncu jestem ;)
ale w sumie to juz chcialabym miec to za soba :)

ja pije kawke i wybieram sie do Decathlonu na wyprzedaze ;)
a pozniej zrobie zupke ogorkowa :)

milego dnia laseczki!!!

Zgłoś nadużycie #11202 28 grudnia 2012, 11:26

Hej dziewczyny gratulacje skończonych tygodni :)

Daria spokojnie niedługo Ty i Ania się rozpakujecie :D :D :D nie znacie dnia ani godziny :)

Ja od trzech dni się dziwnie czuje, dziś rano ciągnęło mnie na wymioty, nie wiem czy to mała mi uciska na żołądek i dlatego tak jest czy coś się dzieje niedobrego :/ wizytę u położnej mam 7 stycznia ale wtedy to już mogę rodzić bo mała będzie bezpieczna.

ja oczywiście wstałam przed 10 bo po pierwszej poszłam spać ale zasnęłam gdzieś po 2 i tak ostatnio cały czas, już mnie to męczy strasznie, chciałabym się położyć spać o 19 i spać do 9 rano. W ogóle wczoraj miałam dziwny sen, bo śniło mi się że patrzyłam na zegarek i była 09:50 otworzyłam oczy i popatrzyłam faktycznie na zegarek i była taka sama godzina a dziś jak otworzyłam oczy to była 09:51 mój mi mówił, że może mała będzie chciała o takiej godzinie wyskoczyć, ale zobaczymy :)

Zgłoś nadużycie #11203 28 grudnia 2012, 11:27

lili Ty już się możesz rozpakować dzidzi bezpieczne, więc nie ma problemu, ja muszę jeszcze wytrzymac ale jak przekroczymy barierę bezpieczną to tez mogę rodzić :D :D :D czyli po 5 stycznia :)

Zgłoś nadużycie #11204 28 grudnia 2012, 11:31

Ania w Kruidivacie znowu są promocje na te pampersy co Ci mówiłam kiedyś, aktywowałam sobie tą promocje, bo jak coś to mogę wykupić do 4 stycznia kolejne 3 paczki pampersów po 50 szt. a paczka w promocji za 5,60€ dobrze, że mam niedaleko do sklepu zresztą po nie i tak bym samochodem jechała bo ostatnio wolę nie ryzykować, chociaż samochodem też już nie chcę jeździć ale czasem muszę, wczoraj jak byłam na zakupach samochodem to wróciłam z mdłościami i mała za kierownicą strasznie szalała wbijała mamusi pięty w żebra.

Zgłoś nadużycie #11205 28 grudnia 2012, 11:46

ewela81 Gotowa na wszystko
Hej mamusie :)

Na początek gratulacje dla Karolci :)

A teraz gratulacje dla mamuś które kończą tygodnie :)

My niedawno wróciłyśmy z przychodni piłyśmy glukozę fuuuuj ohyda pierwsza była jakaś lepsza a ta taka słodka że myślałam że nie dam rady pani w labolatorium dała mi w drugim kubku wodę do popijania więc wodą zapijałam glukozę mam nadzieję że wyjdzie ok :) Dzisiaj zamierzam pakować torby dla mnie i dla Dominiki :) Teściowa stwierdziła że po nowym roku powinnam spakować niech se gada ja i tak zrobię jak ja będę uważała nikt nie będzie mi mówił co mam robić :) :) :) Cosik mi się wydaje że jak malutka będzie już w domu to jak przyjedzie żeby ją zobaczyć to swoje pięć groszy wsadzi :) :) :)

Zgłoś nadużycie #11206 28 grudnia 2012, 11:49

Metra Fajna mama
ewela czyli jednak Dominika ??

Zgłoś nadużycie #11207 28 grudnia 2012, 11:56

ewela81 Gotowa na wszystko
Metruś raczej tak ewentualnie jeszcze Milena narazie niech zostanie w tabelce tak jak jest czyli Agata/Milena/Dominika bo mojego do Karoliny nie przekonam :)

Zgłoś nadużycie #11208 28 grudnia 2012, 12:04

MoniaW Zaprawiona w bojach
Witam mamcie :)

Gratulacje dla Karolci:**

Kochane ja już od ponad 2 tyg z obniżonym brzuchalem chodzę wczoraj położna stwierdziła ze wyglądam na porodową a tu mój pulpet nie chce wychodzić :P trochę się martwię bo od wczoraj mam jakaś dziwna wydzielinę podchodzi pod zielony kolor ...
Moj szkarbek ważył 3.5 kg a minął już tydzień dobry boje się ze jak przyjdzie do porodu bd taka ciężka ze nie poradze sb..... :(
Chyba troche panikuje :P
Jak ten czas szybko zleciał te 9 miesiecy ojojoj.
Dobrze kochane m,usze leciec kolezanka przyjechala odezwe sie jeszcze:***Miłego dzionka :)

Zgłoś nadużycie #11209 28 grudnia 2012, 12:08

Nancy Gotowa na wszystko
Hej babeczki,
Karolcia, wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!! Ale nas zaskoczyłaś :D
Monia, Bina, Dafne, kończymy kolejne tygodnie. Gratulacje :) Ja nie mogę uwierzyć, ze zaczynam już 39 tydzień. Niech sobie Jaśko nasz kochany posiedzi jeszcze chociaż 4 dni. Od rana mam B-H, zwłaszcza kiedy leżę brzuch daje znać o sobie, ale wystarczy, że podreptam po domu i skurcze mijają. Straszak mały z tego naszego synka :)
Ewela, Twoja teściowa Cię opóźnia z pakowaniem torby, a moja jeszcze niedawno była zdziwiona, że ja jeszcze niespakowana (pakowałam się dzień przed wigilią). Tyle, że ona feministka i martwi się pod kątem tego, że na mojego męża to nie będę raczej mogła liczyć w takich sprawach i kobiety o wszystko muszą same zadbać :P Jej zdaniem jesteśmy w zupełności samowystarczalne, a faceci to w ogóle jakiś dziwny wytwór natury. Ja się z tego śmieję, mój M. musi raczej wysłuchiwać jeśli nie spełnia jej oczekiwań :P Trochę jest przesądna, więc nawet mnie nie pyta jak się czuję, żeby nie zapeszyć (akurat dla mnie to dobrze), no i ma nas odwiedzić dopiero 3 tygodnie po narodzinach, bo twierdzi, że takiemu małemu dziecku nikt nie powinien przynosić nowych bakterii. Tu akurat jestem jej wdzięczna - po prostu za zostawienie nas w spokoju w pierwszych tygodniach we trójkę :)
Kochane, muszę się z Wami podzielić naszymi prezentami choinkowymi, zwłaszcza, że w zasadzie wszystkie można byłoby zaadresować do Jasia :) Oto one:

Zgłoś nadużycie #11210 28 grudnia 2012, 12:11

Nancy Gotowa na wszystko
I kolejne: