Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #1111 9 sierpnia 2012, 11:21

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Moja dziecina ale dzisiaj spokojna :) chyba odpoczeła bo nic się nie wierci ...

Zgłoś nadużycie #1112 9 sierpnia 2012, 11:22

lilbanaqa Fajna mama
chyba wszystkie maluszki w brzuszku "lubią" kisiel, bo zawiera sporą dawkę glukozy, która je pobudza i tańczą jak opętane :D tylko nie przesadzać z glukozą mamusie, bo w dużych ilościach ma zły wpływ na rozwój maleństwa

Zgłoś nadużycie #1113 9 sierpnia 2012, 11:22

hmm u nas w okolicy H&M MAMA nie ma :( tylko w Poznaniu :/ za daleko ... zwykły H&M jest w Kaliszu i Ostrowie ale chyba dyskryminują mamy , a mogliby tyle zarobić ;/

Zgłoś nadużycie #1114 9 sierpnia 2012, 11:23

lilbanaqa Fajna mama

madziulka_myszka napisał(a)

Moja dziecina ale dzisiaj spokojna :) chyba odpoczeła bo nic się nie wierci ...

albo właśnie odpoczywa planując gdzie dzisiaj dokopać mamci :D

Zgłoś nadużycie #1115 9 sierpnia 2012, 11:27

baby Zaprawiona w bojach
mnie na razie majtki nie cisną ale widziałam w necie takie specjalne dla kobiet w ciąży :) pewnie jak mi brzuch podrośnie to dokonam takiego zakupu. U mnie szybko pojawił się brzuszek i tak stopniowo powoli sobie rośnie :) Niestety nie pamiętam dokładnie tygodnia :/ organizm od razu przygotowuje się na maluszka i zmiany hormonalne jakie zachodzą w organizmie mogą powodować powiększenie brzuszka chociażby przez zatrzymanie wody..podobnie jak przed okresem powiększa ci się brzuch :) nikt nie twierdzi że jest to spowodowane wielkością dziecka :P

Zgłoś nadużycie #1116 9 sierpnia 2012, 11:32

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

no trzeba troszkę rozkręcić forum :D a chorujesz na nerki czy coś? ja mam kolkę nerkową, już jeden atak miałam w ciąży, myślałam, że zmiażdże małego mięśniami brzucha :/

april, poszkodowana, bo czuję, że całe dzieciństwo, które pamiętam spędziłam w przedszkolu/szkole :D

Hehe, no przeciez tak czy siak bys je spedzila w szkole i w przedszkolu :D takie zycie :D Ja nie wierze, ze Ty L/XL nosisz teraz :D nigdy w to nie uwierze :D na zdjeciu, ktore wyslalas wygladasz jak patyk! :D

Madzia, ciesze sie, ze pomoglo, pij sobie ja tak co drugi dzien wieczorem :) to flaczki sie troche ureguluja :) Moj to dzis tak kopal, ze nie moglam ze smiechu tak mi brzuch falowal :D zajebisty widok :D

Ja nadal w legginsach chodze, ale juz powoli mnie cisna. A jeansow nie dopinam juz dawno niestety. Rozmiar 34 juz nie dla mnie :P

Zgłoś nadużycie #1117 9 sierpnia 2012, 11:35

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

albo właśnie odpoczywa planując gdzie dzisiaj dokopać mamci :D

Dokladnie, odpoczywa przed wielkim bombardowaniem :D

Zgłoś nadużycie #1118 9 sierpnia 2012, 11:42

happyania Zaprawiona w bojach
Często zaglądam do HM mama, ale nic ciekawego jeszcze dla siebie nie widziałam. Za jakiś czas kupię spodnie, ale na razie nie chcę ryzykować z rozmiarem. Na razie noszę spodnie sprzed ciąży, chociaż już nie we wszystkich mi wygodnie :) W ogóle ciężko dostać jakiś ładny ciążowy ciuch... :/
Zauważyłam, że w sklepach teraz najbardziej mnie interesują ciuszki niemowlęce :D te bym mogła oglądać godzinami!

Zgłoś nadużycie #1119 9 sierpnia 2012, 11:44

lilbanaqa Fajna mama
uuu, u mnie legginsy już poszły w odstawkę w zeszłym tygodniu :( a jeansy w 5 tygodniu ciąży :D dzisiaj mnie mój K. pociesza, że czas, w którym brzuszek urośnie zależy gdzie jajeczko przyczepiło się do macicy, bo moje jest stanowczo nisko, bo mi zaczął rosnąć bardzo nisko, dopiero teraz idzie powolutku w górę. poza tym jak zaszłam w ciążę, bardzo mnie bolało po lewej stronie niziutko, przy pęcherzu, i mam też asymetryczny kształt, większy po lewej :D

Zgłoś nadużycie #1120 9 sierpnia 2012, 11:45

Ja też 34 przed ciąża :D ale jakoś tak odkąd w ciąży jestem wogole mam uraz do spodni .... miałam wrażenie że dzidzi ciasno hehe a ostatnio chciałam zobaczyć czy wogóle założe jakieś swoje spodnie no i zonk zatrzymały się na bioderkach heh

Zgłoś nadużycie #1121 9 sierpnia 2012, 11:45

lilbanaqa Fajna mama

happyania napisał(a)

Często zaglądam do HM mama, ale nic ciekawego jeszcze dla siebie nie widziałam. Za jakiś czas kupię spodnie, ale na razie nie chcę ryzykować z rozmiarem. Na razie noszę spodnie sprzed ciąży, chociaż już nie we wszystkich mi wygodnie :) W ogóle ciężko dostać jakiś ładny ciążowy ciuch... :/
Zauważyłam, że w sklepach teraz najbardziej mnie interesują ciuszki niemowlęce :D te bym mogła oglądać godzinami!

hahaha, mam to samo z ciuszkami dla niemowlaczków, tyle, że zawsze muszę coś kupić... jeżeli Sam okaże się być Emilką... będzie wyglądała jak chłopczyk :D

Zgłoś nadużycie #1122 9 sierpnia 2012, 11:46

lilbanaqa Fajna mama

Ja też 34 przed ciąża :D ale jakoś tak odkąd w ciąży jestem wogole mam uraz do spodni .... miałam wrażenie że dzidzi ciasno hehe a ostatnio chciałam zobaczyć czy wogóle założe jakieś swoje spodnie no i zonk zatrzymały się na bioderkach heh

jakie z Was szczupaczki.... ja rozmiar 38, potem 40... teraz 42 ciśnie :D

Zgłoś nadużycie #1123 9 sierpnia 2012, 11:49

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

uuu, u mnie legginsy już poszły w odstawkę w zeszłym tygodniu :( a jeansy w 5 tygodniu ciąży :D dzisiaj mnie mój K. pociesza, że czas, w którym brzuszek urośnie zależy gdzie jajeczko przyczepiło się do macicy, bo moje jest stanowczo nisko, bo mi zaczął rosnąć bardzo nisko, dopiero teraz idzie powolutku w górę. poza tym jak zaszłam w ciążę, bardzo mnie bolało po lewej stronie niziutko, przy pęcherzu, i mam też asymetryczny kształt, większy po lewej :D

Ty panna, daj mi tez swoje dane. I mean: date porodu z ostatniego USG, date porodu z OM, aaa imie to znam Sam, oko oko :D no i ten imie Gabriela, skad pochodzisz, gdzie aktualnie mieszkasz i date urodzin (jesli czegos nie chcesz podac to luzzzz :D ) Dopisze Cie do Dziewczynek Decembrowych :) hehe

Zgłoś nadużycie #1124 9 sierpnia 2012, 11:50

Ja mam nadzieje z tym bombardowaniem :D ja ciążowe spodnie już zakupiłam bardzo ładne rurki niby jeans ale bardzo ciągnący firma QBA :) Lil fajnie masz lekarz w domku zawsze troszkę uspokoi duszę i wytłumaczy dużo rzeczy :) Mnie bolało jeszcze zanim test zrobiłam tak jakby mi ktoś przez pipolinę długą igłę wsadził i dźgał w macicę ale tylko przez dwa dni (podejrzewam ze wtedy się zagnieżdżało) a później cisza.... dopiero w 16/17 tygodniu dopadły mnie skurcze (odpukać trochę przeszły) a od piątku czuję kłucia po bokach - to pewnie te słynne więzadła

Zgłoś nadużycie #1125 9 sierpnia 2012, 11:53

April90 Supermama

Ja mam nadzieje z tym bombardowaniem :D ja ciążowe spodnie już zakupiłam bardzo ładne rurki niby jeans ale bardzo ciągnący firma QBA :) Lil fajnie masz lekarz w domku zawsze troszkę uspokoi duszę i wytłumaczy dużo rzeczy :) Mnie bolało jeszcze zanim test zrobiłam tak jakby mi ktoś przez pipolinę długą igłę wsadził i dźgał w macicę ale tylko przez dwa dni (podejrzewam ze wtedy się zagnieżdżało) a później cisza.... dopiero w 16/17 tygodniu dopadły mnie skurcze (odpukać trochę przeszły) a od piątku czuję kłucia po bokach - to pewnie te słynne więzadła

Haaaa, mnie klulo dokladnie 8 dni po przytulaniu z moim i tez myslalam nad tym, ze to bylo zagniezdzanie :D 4 dni przed zrobieniem testu to czulam :D ale to byla chwila i pozniej ustapilo :D

Zgłoś nadużycie #1126 9 sierpnia 2012, 11:55

happyania Zaprawiona w bojach
Drobniutkie jesteście! :) Ja też 38, teraz idzie w górę ;)
a spodnie już i tak tylko biodrówki.
Dostałam na urodziny zapas ciążowych legginsów i rajstop, na razie jeszcze nie korzystam bo pogoda w miarę dopisuje i rajty niepotrzebne, ale za jakiś czas będą idealne!
Dzisiaj mam wolne :D

Zgłoś nadużycie #1127 9 sierpnia 2012, 12:02

lilbanaqa Fajna mama
hahaha, April, sprawdziłam Twoją metodę, zaczęłam pukać do małego i od razu odpuknął :D aaaaaaaaaa jak ja go kocham :D chciałam pokazać tatusiowi, i cisza :D wredne małe po tatusiu :D a co do spodni, ja niestety tylko dresy :( żadne jeansy nie wchodzą na dupkę, a nie lubię luźnych nogawek. mam jedne spodnie ciążowe jak na razie, ale za duże jeszcze :(

Zgłoś nadużycie #1128 9 sierpnia 2012, 12:02

happyania ja bym dzisiaj rajtami nie pogardziła bo mi chłodno eheh :)

Zgłoś nadużycie #1129 9 sierpnia 2012, 12:03

kinga20 Gotowa na wszystko

April90 napisał(a)

Kinia, tak wczoraj bylam na usg i pokazal jajeczka :D

O to gratuluję :) Więc jednak będzie Nikodem ładne jest to imię, ja mam gorzej z imieniem dla dziewczynki , bo też nastawiam się na synka ;)

Zgłoś nadużycie #1130 9 sierpnia 2012, 12:03

Lil moja Mała też odpukuje :) ) ale jak za często jej pukam to odpuszcza hehe :D