Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #11151 26 grudnia 2012, 10:19

AniaFin Gotowa na wszystko
Lil, Milka i Daria, gratuluję ukończenia kolejnych tygodni :)

Nam święta mijają bardzo spokojnie, miłe takie lenistwo, nikt nas nie nawiedza. Wreszcie doczytałam w swoim przewodniku po ciąży rozdziały o porodzie i teoretycznie jetem przygotowana ;)

A wczoraj zmierzyłam sobie przy okazji ciśnienie (mężowi mierzymy regularnie, bo ma czasem podwyższone i nadciśnienie w rodzinie) i wyszło mi zaskakująco wysokie. Przez całą ciążę mam 110-115/60-70 maks, a wczoraj i dziś 129/87, niby jeszcze w granicach normalności, ale zaczęłam się zastanawiać co to znaczy ;) Jutro mam jeszcze spotkanie z położną, to może mnie uspokoi :)

Zgłoś nadużycie #11152 26 grudnia 2012, 11:13

lili Fajna mama
hej mamusie!!!!

gratuluje skonczonych tygodni :)

my juz po kosciele,ja dzis nie pospalam,budzilam sie co godz,brzuch pobolewa,mala szaleje,noi rwa ciagnie od plecow do kolana chyba poloze sie spac.....

milego dalszego swietowania ;)

Zgłoś nadużycie #11153 26 grudnia 2012, 11:41

binamalwina Gotowa na wszystko
Hej grubaski ja tez skladam gratulacje

Lili z tym spaniem mam tak samo horror ja bym juz mogla urodzic juz mnie to wszystko meczy

Zgłoś nadużycie #11154 26 grudnia 2012, 12:03

ewuszka5 Zaprawiona w bojach
Witajcie mamuśki!
Gratulacje z okazji ukończonych tygodniu. Ja wczoraj przekroczyłam magiczną granicę - moja Michasia najwięcej czasu spędzi we mnie. Jej siostry w 37 tygodniu już były na świecie.
Wczoraj pół dnia spędziłam w gościach. Nogi miałam spuchnięte jak balony - masakra. Dzisiaj świętuję w domu, goście przyjdą do nas. W końcu ktoś musi zjeść przysmaki z lodówki :) Ja muszę się oszczędzać, bo już przytyłam ponad 20 kg. Pozdrawiam cieplutko, nie przemęczajcie się :)

Zgłoś nadużycie #11155 26 grudnia 2012, 12:56

Ewuszka, gratuluję przekroczenia magicznej granicy :) Nie przemęczaj się, żeby Michasia jeszcze trochę posiedziała :)

Zgłoś nadużycie #11156 26 grudnia 2012, 14:38

lilbanaqa Fajna mama
oo widzisz Ewuszka, małej musi być bardzo wygodnie u mamuni :) :) pewnie siedzieliście jak na szpilkach w okolicach 37 tygodnia, co? :) a +20 zniknie w mgnieniu oka :)

Zgłoś nadużycie #11157 26 grudnia 2012, 17:12

ewela81 Gotowa na wszystko
Hej mamusie :)

Gratuluję ukończenia tygodni :)

Święta święta i po świętach ja już jestem tak umęczona że hej dzisiaj u mnie byli goście a do tego moja Weronika pojechała do mojej siostry jak chciała jechać to co jej będę bronić :) Wczoraj na wieczór bolał mnie brzunio i dzisiaj nad ranem też ale malutka daje jeszcze popalić poskacze sobie u mamusi w brzuszku a co tam :) Jutro albo w piątek będę pakować torby oj to już niedługo :( A nogi mam dzisiaj tak spuchnięte że niewiem wogóle czuję się taka spuchnięta malutka mogłaby poczekać jeszcze tydzień i nawet 1 stycznia może się rodzić wcale się nie obrażę bo już mi tak ciężko :) :) :) A jeszcze mam w styczniu zaliczyć wizytę u ginekologa tylko niewiem kiedy w sylwestra mam dzwonić żeby się zapisać ciekawe czy zdąże :)

Zgłoś nadużycie #11158 26 grudnia 2012, 17:48

Milka_S Fajna mama
Hej. Gratuluje skonczonych tyg ;) juz na mecie prawie jestesmy
"'
Dobrze ze juz niemal po swietach, troche meczace takie swietowanie.

Dziwne ale przez swieta bardzo dobrzr sie wysypialam, nawet za duzo do wc nie musialam wstawac. Oby tak juz do konca :)

Zgłoś nadużycie #11159 26 grudnia 2012, 18:16

daria212 Gotowa na wszystko
Czesc dziwusie :-) ja jeszcze w dwupaku :-p jedna moja data 24.12 juz minela, czekamy na nastepna :-D

Dziekuje i rowniez gratuluje ukonczonych tyg :-D

Jutro mamy lekarza, ciekawe co nam powie :-)

Zgłoś nadużycie #11160 26 grudnia 2012, 23:04

cathysmn Zaprawiona w bojach
Hejka Mamuśki ! :*
Gratuluję ukończonych tygodni. Matko jeszcze chwila i wszystkie będziemy miały swoje szkraby koło siebie. Doczekać się nie moge aż będziemy się chwalić zdjęciami ! :P Ja dzisiaj leniuchuje. Miałam dwie wigilie, dojazd mnie bardzo zmęczył. Pierwszego dnia świąt byliśmy u wujka mojego narzeczonego, dzisiaj mój pracuje to przyjechałam sobie do mamy żeby z nią spędzić troche czasu. To nic innego nie robiłyśmy tylko jadłyśmy pyszności. :P Aż się boje wejść na wage... Synuś się rozpycha strasznie dzisiaj. Strasznie mi nogi popuchły teraz :( Już bym chciała urodzić. Dobranoc Kochane :* Całuje w brzuszki :* :)

Zgłoś nadużycie #11161 27 grudnia 2012, 2:49

Marzenka85 Gotowa na wszystko
A ja nie mogę spać....bezsenność mnie ostatnio męczy...ja też się biorę w piątek za pakowanie torby do szpitala...trochę mnie to stresuje ,ze jeszcze nie jestem spakowana...wogóle ten ostatni miesiąc zaczął sie dla mnie jakoś nerwowo...i mam dziwne humorki ostatnio. Chyba to strach przed porodem mnie bierze w dodatku jak juz zasne to męczą mnie głupkowate sny :(

Zgłoś nadużycie #11162 27 grudnia 2012, 6:16

Nancy Gotowa na wszystko
Marzenko, coś w tym jest. Ja po spakowaniu torby poczułam się trochę spokojniejsza. Muszę dorzucić tam kilka drobiazgów, ale to już tylko szczegóły, które zajmą chwilę. Za to teraz się denerwuje, żeby wszystko odbyło się po Nowym Roku, więc odliczam nerwowo dni i już czasem bzika dostaje, też jestem bardziej nerwowa ostatnio. I też mi się głupio śni, że coś się wcześniej zaczyna dziać, a ja tak bardzo nie chcę.

Nie śpię od godziny, na siku chodziłam chyba z 8 razy. Jestem mega przeziębiona i chyba nie ominę dziś lekarza. Wszystko schodzi mi na oskrzela, a przy kaszlu mam na dodatek skurczowe bóle brzucha. Po prostu świetnie...

Zgłoś nadużycie #11163 27 grudnia 2012, 7:05

sylwia.walat Zaprawiona w bojach
hej dziewczynki, ja dziś prawie w ogóle nie spałam, niedługo będzie pewnie tak, że w nocy będę coś robić a w dzień spać, może spałam 3 h więc zaraz zmykam odespać bo normalnie padam z nóg.

Wszystkim serdeczne gratulacje skończonych tygodni :) :)

Daria i Ania Wasz wielki dzień się zbliża już niebawem przytulicie swoje maleństwa :)

Zgłoś nadużycie #11164 27 grudnia 2012, 8:01

lilbanaqa Fajna mama
moje kochane bąbelinki spać nie mogą, u nas zupełnie to samo :/ torbę spakowałam dawno temu, po alarmie październikowym :D i na prawdę czuję się spokojniejsza :)

Metrunia, 36! :* Madziulka!!!!!!!!! Ania!!!!!!!!! 39!!!!!!!! :* gratuluję z całeeeeeeego serduszka, a teraz wio, na porodówkę :D (niszczymy konkurencję w walce o wygranie konkursu na pierwsze styczniowe dzieciątko :D )

teraz wybieramy się do ginka, ma pobrać próbki na posiew na paciorkowca i zapytam o pessar jak będzie miała humor, a jak nie będzie miała i mi dowali, że chcę już rodzić czy coś to trudno, prawdopodobnie jedna z ostatnich wizyt u niej :D buziaki :* i trzymam kciuki za masę innych mamusiek, które mają dzisiaj wizyty :*

Zgłoś nadużycie #11165 27 grudnia 2012, 9:06

hej mamusie :)

Gratuluję ukończonych tygodni :) Daria i Ania mają coraz bliżej :) :) ciekawe która pierwsza :)

Marzenko,Nancy ja też jakaś nerwowa jestem ja niewiem jak mój M ze mną wytrzymuje :) Ja to już nawet w nocy boję się spać :( a stopy wczoraj miałam jak banie a do tego dzisiaj doszedł ból biodra no i te drętwienie palców mnie niepokoi bo teraz to już nawet w ciągu dnia mi się to zdarza a dopiero w sylwestra będę wiedziała kiedy do gina :)

Zgłoś nadużycie #11166 27 grudnia 2012, 9:13

Najbardziej przeraża mnie to że do szpitala mam daleko no niby Lublin od Nałęczowa nie jest tak daleko ale biorąc pod uwagę warunki pogodowe :) no i to kiedy malutka będzie chciała wyjśc czy w nocy czy w dzień :) A mój jak bóle mnie złapią to napewno będzie chciał mnie szybko odstawić do szpitała :) :) :)

Jutro na picie glukozy do przychodni więc przy okazji zajdę do przychodni i kupię sobie rzeczy które będą mi potrzebne po porodzie do szpitala no i spakuję torbę :)

Zgłoś nadużycie #11167 27 grudnia 2012, 9:29

Nancy ty się kuruj gorąca herbatka z miodem i cytrynką i pod kołderkę :)

Ta pogoda jest wogóle do bani plusowa temperatura i jak nie złapać jakiejś infekcji :) :) :)

Zgłoś nadużycie #11168 27 grudnia 2012, 9:34

Metra Fajna mama
czesc laseczki...gratulacje dla Ani F i Madziulki z okazji ukończenia kolejnego tygodnia :* życzę miłego i lekkiego porodu rozpoczętego w noc sylwestrową i zakończonego w 2013 :) ja mam dzisiaj plan nie wylazic spod koldry :) uroczyscie oglaszam ukonczenie przez nas 36tc :) jeszcze tydzien i ciaza donoszona :)
dzis nic nie pospalam...biodra bolaly jak durne, na dodatek drapie gardlo :( jestem u Mamy i zaraz poczytam co popisalyscie. dzisiaj juz bede z Wami tylko tableta wciagne do loza :)

Zgłoś nadużycie #11169 27 grudnia 2012, 10:32

Madzia i Metra, od nas też serdeczne gratulacje!!!

No wkroczyłam w czterdziestkę, ciekawe ile jeszcze mała nas potrzyma :) W każdym razie wszystko już spakowane i przygotowane ;) Jeszcze dzisiaj zrobię jakieś pranko i trochę poodkurzam po świętach. A za godzinkę mamy wizytę u położnej i zobaczymy co nam powie.

Zgłoś nadużycie #11170 27 grudnia 2012, 10:49

Milka_S Fajna mama
hej,

gratuluje skończonych tygodni :)

ewela ja właśnie też od paru dni mam takie drętwienie w palcach. ale nie wiem od czego to może być.

dzisiejsza noc też udana. tylko parę razy wstawałam. tarobę maluszka mam już spakowaną, tylko rożek musimy dokupić ( w weekend sie wybierzemy chyba do sklepów), ja nie spakowana ale juz wszystko przygotowane. myslę tylko ze muszę dokupić parę rzeczy bo mam za mało np podpaski poporodowe, bo tylko jedno opakowanie mam. no i muszę jeszcze raz poczytać czy czegoś mi nie brakuje - tak dla świętego spokoju :)