Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #11111 23 grudnia 2012, 21:26

Dafne Gotowa na wszystko
Witaj Laurencja, my tez wybraliśmy dla synka imię Kubuś :)

Ja dzis rano pojechałam jeszcze na ostatnie zakupy prezentowe, a pózniej większość dnia odpoczywałam. Ostatnio coraz częściej czuje sie zmęczona.

Dzisiaj czułam rozciąganie w pachwinach i brzuch twardy prawie cały dzień, mama mnie ciśnie, żebym po świętach już rodziła :P , ciekawe co na to synek ;)

Zgłoś nadużycie #11112 23 grudnia 2012, 21:49

kasia1988 Supermama
Witam nowa mamusie :-) metrus jak ci sie chce dopisac to moj termin z usg ton29.01 czyli nadal ost miejsce ale mam jakies przeczucie ze okolo polowy stycvznia sie rozpakuje :-) ,

Zgłoś nadużycie #11113 23 grudnia 2012, 21:54

Nancy Gotowa na wszystko
Kochane dziewczynki!

Nie wiem, czy jutro coś naskrobię, więc chcę Wam już złożyć życzenia świąteczne.

Niech te Święta będą dla Was pachnące choinką, piernikami i pomarańczami, cieplutkie, zdrowe i radosne. Odpoczywajcie, jedzcie pyszności, spędzajcie czas słodko i przytulnie. A maluszki niech poczekają w Waszych brzuszkach do Nowego Roku jak na dzieci Styczniówek przystało :)

WESOŁYCH ŚWIĄT :-***

Zgłoś nadużycie #11114 23 grudnia 2012, 21:58

kasia1988 Supermama
Dafne mnie tez mecza najmniejsze czynnosci'nim dojde do sklepu to sapie jak pies :-) a przez ost miesiac przytylam tylko 1kg-dziwne ze tak malo...ale wyniki b.dobre :-)

Zgłoś nadużycie #11115 23 grudnia 2012, 22:17

Metra Fajna mama
Kochane Dziewczynki...życzę Wam świąt pachnących miłością, potraw smakujących dobrocią, choinki niosącej zapach domu i maluszków zdrowych i urodzonych w terminie :)
pewnie jutro podobnie jak Nancy nie naskrobię do Was dlatego już dzisiaj całuję każdą Waszą mordkę i każdy brzuszek :*

Zgłoś nadużycie #11116 23 grudnia 2012, 23:43

cathysmn Zaprawiona w bojach
Cześć Mamuśki.
Dziś pracowity dzień był, więc się nic nie udzielałam. W sumie nie tylko dzisiaj. Witam nowe mamusie. :)
Spać mi się za bardzo nie chce, a pachwiny mnie bolą tak, że nie wiem jak ja jutro dam rade... Do tego mam ból gardła. :( Ehh... Już chce styczeń i się rozpakować. :P Chyba od stycznia zaczne pić herbate z liści malin, przyspiesza poród, chyba, że wytrzymam do końca. Ja pewnie też jutro tutaj nie wejde, bo mam wigilie w dwóch miejscach troche od siebie oddalonych... A więc życze Wam Mamuśki przede wszystkim zdrowych, pięknych dzieciaczków urodzonych oczywiście w styczniu, nie w grudniu! Abyście wokół siebie otaczały się miłością i wspaniałymi ludźmi, abyście zawsze były uśmiechnięte. No i szybko zrzuciły zbędne kilogramy po ciąży. :P Wesołych Świąt moje kochane ! :*
Synuś chyba zasnął, bo się uspokoił. Więc może i mi się uda. :P Buźka :*

Zgłoś nadużycie #11117 24 grudnia 2012, 8:45

laurencja85 Zadomowiona
hej dziewczyny, chciałabym wam życzyć zdrowych wesołych świat spędzonych w gronie kochającej rodziny. I żeby przez swieta nie weszło za dużo w boczki. Buźka

Zgłoś nadużycie #11118 24 grudnia 2012, 9:37

Milka_S Fajna mama
witam mamusie,

chciałabym Wam wszystkim i Waszym brzusiom życzyć spokojnych, zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych.

Zgłoś nadużycie #11119 24 grudnia 2012, 9:44

AniaFin Gotowa na wszystko
Hej Mamuśki :)

My się dziś przemęczać nie będziemy, bo Święta spędzamy we dwoje. Kolację planuję bardzo skromnie: zupa grzybowa i filety z dorsza oraz pierogi z kapustą i grzybami. W ramach ciast mąż domaga się tylko wuzetki :)

Zaraz pewnie przejedziemy się do szpitala, by wyrobić sobie kartę w razie czego, a potem jeszcze dokupić trochę żywności na święta. Potem już będę gotować i ogarniać dom.

Życzę Wam wszystkim zdrowych, radosnych i jak najspokojnieszych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo szczęścia w Nowym Roku, przede wszystkim łatwych porodów i połogów, wspaniałych i zdrowych dzieciaczków, miłości i radości w Waszych rodzinach!

Zgłoś nadużycie #11120 24 grudnia 2012, 9:47

kasia1988 napisał(a)

Dafne mnie tez mecza najmniejsze czynnosci'nim dojde do sklepu to sapie jak pies :-) a przez ost miesiac przytylam tylko 1kg-dziwne ze tak malo...ale wyniki b.dobre :-)

Kasiu, ja też przez ostatnie parę tygodni nie przytyłam prawie wcale, ale wszystko wygląda dobrze, małe rośnie i pewnie wcześniej miałam wystarczające już zapasy. A pod koniec objętość wód płodowych się zmniejsza i dziecko nie rośnie już tak szybko, raczej magazynuje zapasy tłuszczu :)

Zgłoś nadużycie #11121 24 grudnia 2012, 9:50

Lili, a dla ciebie gratulacje z okazji ukończenia 37 tygodnia :)

Zgłoś nadużycie #11122 24 grudnia 2012, 11:56

lili Fajna mama
Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Wszystkim Wam zycze :) )

Aniu dziekuje :)

Zgłoś nadużycie #11123 24 grudnia 2012, 11:58

ewuszka5 Zaprawiona w bojach
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać Wam Kochane Mamuśki najserdeczniejsze życzenia.
Niech nadchodzące Święta będą dla każdej z Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę Wam, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Was osób. A Nasze maleństwa niech grzecznie czekają na Nowy Rok. Pozdrawiam :)

Zgłoś nadużycie #11124 24 grudnia 2012, 12:32

MoniaW Zaprawiona w bojach
Hmm od czego by tu zacząć a wiec kochane : szczęśliwego rozwiązania,spokojnych i wesołych świat no i udanego sylwestra "tak wrazie jak bym już nie miała okazji :P "
Buziaki:*

Zgłoś nadużycie #11125 24 grudnia 2012, 13:32

daria212 Gotowa na wszystko
Grubaski zycze Wam spokojnych radosnych swiat, spokoju, radosci oraz pieknego Nowego roku w dwupaczku :-* buziaki dla Was i dla brzusi :-*

Dzisiaj jest jeden z moich terminow :-p

Zgłoś nadużycie #11126 24 grudnia 2012, 13:45

Konto usunięte
Wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Mnóstwo prezentów, szalonego sylwestra i wytrwania w noworocznych postanowieniach :) życzy Marcóweczka

Zgłoś nadużycie #11127 24 grudnia 2012, 15:29

binamalwina Gotowa na wszystko
I ja sie dopisuje do zyczen

Niechaj Betlejemskiej stajenki gwiazdka
Rozjaśni pokoje Waszego gniazdka I szczęściem rozjaśni cały mrok
A z dróg życia usunie wszelki smutek, zło.

No i gratulacje lili

Zgłoś nadużycie #11128 24 grudnia 2012, 15:40

Metra Fajna mama
gratulacje lili kolejnego tygodnia :*

Zgłoś nadużycie #11129 24 grudnia 2012, 21:28

Nancy Gotowa na wszystko
Ehhh, jednak tu zajrzałam. Czy to się nazywa uzależnienie? :D Jestem objedzona i strasznie zmęczona. Dostałam słuszny opierpapier od męża za to, że w 9 m-cu sprzątam, gotuję i ganiam po domu jak wariatka. Do porodu odpoczywam :) Niestety zauważyłam dziś na moim brzuszku drobne rozstępy po bokach od pępka. Jest ich troszkę, ale wszystkie małe i krótkie, więc mam nadzieję, że ładnie się rozjaśnią za jakiś czas. Okropnie bolą mnie plecy w okolicy łopatki, źle dziś znów spałam, jestem totalnie zasmarkana, ale przetrzymam to wszystko, byle Jasiek posiedział jeszcze troszkę.

Mikołaj przyniósł mi nową kartę USB z adapterem. U mnie ciągle problemy z brakiem pamięci w urządzeniach, wiec bardzo się cieszę z prezentu :)

Odpoczywajcie dziewuszki :*

Zgłoś nadużycie #11130 24 grudnia 2012, 22:12

Ja też jeszcze wszędzie zaglądam ;) Po skromnej kolacji (w końcu zrobiłam zupę grzybową, filety z dorsza z pieczonymi ziemniakami i sałatkę jarzynową, a na deser była wuzetka ;) ) oglądamy wszelkie możliwe programy rozrywkowe i cieszymy się spokojem. Malutka mi tylko wierci dziurę nogą w wątrobie, ale wychodzić nie chce, choć tatuś się nie może doczekać i cały czas ma nadzieje na bożonarodzeniowe dziecię. A dla mnie może jeszcze siedzieć przynajmniej do czwartku :)
A mi Mikołaj przyniósł nowy odkurzacz :) tzn. kupiliśmy go dziś razem, bo lubimy praktyczne prezenty i ten stary miał już w 15 lat. Co za siła ssania, z dywanu wyszła taka masa kurzu, że aż się zastanawiam, co ten stary jeszcze ssał ;) .
Miłej nocy dziewczynki i jeszcze raz wesołych świąt!