Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #1071 8 sierpnia 2012, 21:21

lilbanaqa Fajna mama
kobieto, dobrze Ci, mój ciśnie od jakiegoś tygodnia :( cichutko na tym forum :> mobilizacja mamcie i wrzucać zdjęcie brzucholów!

Zgłoś nadużycie #1072 8 sierpnia 2012, 21:25

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

kobieto, dobrze Ci, mój ciśnie od jakiegoś tygodnia :( cichutko na tym forum :> mobilizacja mamcie i wrzucać zdjęcie brzucholów!

Szczerze? Tu na Styczniowkach od poczatku byla cisza, wiec... juz nie pamietam nawet kiedy, ale przenioslam sie do Grudniowek, bo mam termin z OM na 01.01, ale z USG na 31.12. Pewnie i tak sie to pozmienia wszystko, ale jestem przelomowa, wiec moge byc tu i tu :P tam sie z Dziewczynami poznalysmy i juz zostalam, a tu zagladam od czasu do czasu. Teraz i tak sie ruch zrobil, bo jakies 2 tygodnie temu, to nie bylo tu nikogo...

Zgłoś nadużycie #1073 8 sierpnia 2012, 21:32

lilbanaqa Fajna mama
ludzie nie wiedzą może o forum :D ja mam nadzieję, że młody nie zrobi psikusa mi jak ja mojej mamie :D miała termin ze mną na 12 stycznia a ja postanowiłam urodzić się z 21 na 22 grudnia w nocy :D ... SAMUEL, ANI SIĘ WAŻ!

Zgłoś nadużycie #1074 8 sierpnia 2012, 21:32

alex12 Gotowa na wszystko
Dobra dziewczyny użaliło mi się więc i ja pochwalę się moim dużym brzusiem :)

Zgłoś nadużycie #1075 8 sierpnia 2012, 21:34

lilbanaqa Fajna mama
co lepsze, mamcia była 21 grudnia w południe na zdjęciu szwa okrężnego.. tylko mi poluzowali wyjście i od razu zaczęłam skurcze! ]:-> i mamcia spędziła wigilię w psitaaalu

Zgłoś nadużycie #1076 8 sierpnia 2012, 21:34

W sumie jak mówię że mam termin na styczeń to wszyscy się dziwią,bo myślą,że wcześniej.

Zgłoś nadużycie #1077 8 sierpnia 2012, 21:34

lilbanaqa Fajna mama

alex12 napisał(a)

Dobra dziewczyny użaliło mi się więc i ja pochwalę się moim dużym brzusiem :)

jakie piękne krągłości... ja też chcę! :) ))

Zgłoś nadużycie #1078 8 sierpnia 2012, 21:37

Nie martw się doczekasz się.Ja w pierwszej ciąży przytyłam 30 kg i wyglądałam jak słonica,ale mój Marcelek ur.się z wagą 4600g.

Zgłoś nadużycie #1079 8 sierpnia 2012, 21:38

lilbanaqa Fajna mama
4,600 :O jak Ty go wypchnęłaś? :O ja chcę okruszka :( ps. Polska przegrywa z Rosją w siatkę ;((((((

Zgłoś nadużycie #1080 8 sierpnia 2012, 21:39

W sumie to nie zdążyłam stracić brzuszka po poprzedniaj ciąży.Miałam cc we wrześniu 2011r.Więc pewnie dlatego bardzo szybko mnie wybiło.

Zgłoś nadużycie #1081 8 sierpnia 2012, 21:39

Metra Fajna mama
April czasami mam wrażenie że Ty jesteś jednocześnie w swoim i moim ciele. co nie napiszę to zaraz to kwestionujesz. naprawdę nie wiem skąd to Twoje niedowiarstwo. w 7 tygodniu przestałam dopinać zwykłe spodnie, podniosły mi się flaki i tyle. wywaliło mi brzuch u góry. nigdzie nie napisałam, że to dzieciak mnie wypchnął. czasami nie mam ochoty nic pisać, bo Ty i tak wiesz lepiej. jak czytam komentarze dotyczące mojej osoby to odechciewa mi się w ogóle tu zaglądać. robisz ze mnie kretynkę i jakąś debilkę, która zmyśla notorycznie jakieś denne fakty. to ja już nie wiem co mam Wam pisać, bo wszystko jest według April zmyślone i niemożliwe... przykro mi jest i tyle. miłego wieczoru wszystkim

Zgłoś nadużycie #1082 8 sierpnia 2012, 21:40

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

ludzie nie wiedzą może o forum :D ja mam nadzieję, że młody nie zrobi psikusa mi jak ja mojej mamie :D miała termin ze mną na 12 stycznia a ja postanowiłam urodzić się z 21 na 22 grudnia w nocy :D ... SAMUEL, ANI SIĘ WAŻ!

A ja bym chciala zeby moja dziecina wyszla 25.12 tak jak mamusia :) fajny bym miala prezencik, darcie buzki na porodowce nie byloby mile, no ale koncowka :D aaaaaaaaaaaaj :D i wole zeby wyszlo w grudniu

Alex, ale masz piekny brzuch! I duzy jak na ten tydzien! Tez bym powiedziala, ze masz termin na poczatek grudnia np. :D ale nie na styczen :D szok :D Ty przypadkiem nie nosisz blizniakow? :D hehe ale slyszalam, ze brzuszek przy drugiej ciazy jest wiekszy zawsze, niz przy pierwszej :) pozazdroscic! Piekny!

Zgłoś nadużycie #1083 8 sierpnia 2012, 21:40

No nie wypchnęłam miałam cesarkę, a teraz czeka mnie trzecia cesarka.

Zgłoś nadużycie #1084 8 sierpnia 2012, 21:45

To moja 3 ciąża.Też sobie wymyśliłam,że fajny miałabym prezent gdybym miała cięcie 12.01 w dniu swoich urodzin :)

Zgłoś nadużycie #1085 8 sierpnia 2012, 21:48

lilbanaqa Fajna mama
to teraz brzmi lepiej, moja mama rodziła mojego brata 4200 sn ... nie chcę myśleć przez co przechodziła :D mam nadzieję, że mnie żadna cesarka nie będzie czekała, ale zobaczymy!
Metra, nie denerwuj się bo maluszek się będzie niepokoił :*
April, u nas ma być prezent na rocznicę zaręczyn :D ale mam dziwne przeczucie, że będzie wcześniej :D a nie lepiej jak młody urodziłby się w styczniu? rok do przodu, rok więcej dzieciństwa, bez szkoły itd ? ja zawsze byłam najmłodsza, prawko musiałam robić w trakcie matur, bo nie chciałam czekać na studia, zawsze byłam najniższa (nie to co teraz :P ) i jakoś tak końcówka grudnia... nie wiem :D

Zgłoś nadużycie #1086 8 sierpnia 2012, 21:48

April90 Supermama

Metra napisał(a)

April czasami mam wrażenie że Ty jesteś jednocześnie w swoim i moim ciele. co nie napiszę to zaraz to kwestionujesz. naprawdę nie wiem skąd to Twoje niedowiarstwo. w 7 tygodniu przestałam dopinać zwykłe spodnie, podniosły mi się flaki i tyle. wywaliło mi brzuch u góry. nigdzie nie napisałam, że to dzieciak mnie wypchnął. czasami nie mam ochoty nic pisać, bo Ty i tak wiesz lepiej. jak czytam komentarze dotyczące mojej osoby to odechciewa mi się w ogóle tu zaglądać. robisz ze mnie kretynkę i jakąś debilkę, która zmyśla notorycznie jakieś denne fakty. to ja już nie wiem co mam Wam pisać, bo wszystko jest według April zmyślone i niemożliwe... przykro mi jest i tyle. miłego wieczoru wszystkim

To jest forum o ciazy a nie o tyciu, wiec kazdy normalny czlowiek po Twoich slowach ze wybilo Cie w 7 tygodniu pomysli, ze wybila Cie ciaza, a nie po prostu przytylas na brzuchu ;] ja z Ciebie kretynki i debilki nie robie i nie uwazam Cie za taka, ale czasem to, co piszesz jest po prostu smieszne. Wszystko wedlug mnie jest zmyslone i niemozliwe? No jakos nie pisalam tego nikomu innemu. Owszem pisalam dzis na Lutowkach, ze plec jak dla mnie w 12 czy 13 tyg na zwyklym usg (chyba ze to badanie prenatalne), jest nie do wykrycia, ale oparlam sie na jakichs faktach. Zawsze sie opieram na czyms. A Tobie sie cos w jelitach przewrocilo i w 10 tygodniu myslalas, ze dziecko poczulas, gdzie potem chyba z 4 osoby, ktore to przeczytały Cie wysmiały... No sorry. I niech Ci nie jest przykro, ja wyrazam swoja opinie, a chyba od tego jest forum :) za bardzo bierzesz to do siebie. To tylko Internet laska ;) poza tym wiele osob jest na forum, ktore Cie wysmieja przed komputerem, czytajac takie cos, a nie napisza Ci czegos wprost, bo im to zwisa. Kazdy jest inny. Zostan i nie marudz :)

Zgłoś nadużycie #1087 8 sierpnia 2012, 21:49

April90 Supermama

alex12 napisał(a)

To moja 3 ciąża.Też sobie wymyśliłam,że fajny miałabym prezent gdybym miała cięcie 12.01 w dniu swoich urodzin :)

Łooo to zycze Ci tego z calego serca :D moze tak trafisz :D a na ktorego Ty masz termin jeszcze raz?

Zgłoś nadużycie #1088 8 sierpnia 2012, 21:51

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

to teraz brzmi lepiej, moja mama rodziła mojego brata 4200 sn ... nie chcę myśleć przez co przechodziła :D mam nadzieję, że mnie żadna cesarka nie będzie czekała, ale zobaczymy!
Metra, nie denerwuj się bo maluszek się będzie niepokoił :*
April, u nas ma być prezent na rocznicę zaręczyn :D ale mam dziwne przeczucie, że będzie wcześniej :D a nie lepiej jak młody urodziłby się w styczniu? rok do przodu, rok więcej dzieciństwa, bez szkoły itd ? ja zawsze byłam najmłodsza, prawko musiałam robić w trakcie matur, bo nie chciałam czekać na studia, zawsze byłam najniższa (nie to co teraz :P ) i jakoś tak końcówka grudnia... nie wiem :D

Wole jednak w grudniu. Jestem zdania, ze grudniowi zawsze mlodzi :) Ci ze stycznia juz dawno maja po 22 lata, zaraz beda konczyc 23, a ja koncze 22 w grudniu i caly rok bede czekac na 23 :) zawsze najmlodsza :D na stare lata to bardziej plus :D

Zgłoś nadużycie #1089 8 sierpnia 2012, 21:54

Z OM na 25.01,a z usg 16.01.Ale boję się,żeby mi się rana nie rozchodziła,bo zaszłam w ciążę 8 miesięcy po cesarce i żebym nie musiała dużo wcześniej rodzić.Ja to w tej ciąży jestem przewrażliwiona na każdym punkcie.

Zgłoś nadużycie #1090 8 sierpnia 2012, 21:59

Z OM na 25.01,a z usg 16.01.Ale boję się,żeby mi się rana nie rozchodziła,bo zaszłam w ciążę 8 miesięcy po cesarce i żebym nie musiała dużo wcześniej rodzić.Ja to w tej ciąży jestem przewrażliwiona na każdym punkcie.