Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #1051 8 sierpnia 2012, 15:44

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

kruszynko? jestem największą kobitą świata! :D mam 174,5 cm wzrostu i ważę teraz 71,3 kg. Przed ciążą ostatni raz ważyłam się w lutym, ważyłam 66, więc sporo przybrałam, chociaż w ostatnich miesiącach waga ani drgnie :( a wiem, że brzuszek malutki, w ogóle rosnąć nie chce :( moja mama ponoć też tak miała, jak w połowie ciąży wystrzeliła, to opanować się nie mogła :D i przytyła 27 kg :D

Ej Ty nie narzekaj. Ja narzekalam do 17 tygodnia, marudzilam Grudniowkom, ze mam maly brzuch, a jak mnie teraz wyjebczylo to koniec :D nieraz bez ciazy (jak sie najadlam) mialam wiekszy brzuch niz w ciazy w 16 tyg hehe :) na brzuch nie ma reguly, moja Mama mowi, ze ja wypchnelam dopiero w 6 miesiacu, moj mnie wypycha juz w 5. Nigdy niewiadomo kiedy nastanie ta chwila :) ja to sie zastanawiam, jak to dziecko sie tam miesci haha :D Lil, nie martw sie serio, ja bylam tez dlugo PLASKA i to jak deska, do teraz jak wciagne brzuch, nic prawie nie ma :D

Zgłoś nadużycie #1052 8 sierpnia 2012, 15:45

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

jak tak sobie myślę, że jeszcze ponad połowa ciąży przede mną, niech ten brzucho za szybko nie rośnie! :D a co do utraty wagi, myślę, że samo noszenie dziecka, pchanie wózka i codzienna krzątanina bardzo pomaga spalić zbędne kg po ciąży.

Ojjj po ciazy mozesz byc chudsza, niz przed. Niektorzy tak maja

Zgłoś nadużycie #1053 8 sierpnia 2012, 15:56

lilbanaqa Fajna mama
ale za to moje dwa bimbały... powiększyły się o 2 rozmiary :O

Zgłoś nadużycie #1054 8 sierpnia 2012, 16:25

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

ale za to moje dwa bimbały... powiększyły się o 2 rozmiary :O

A moje stoja w miejscu :D troszke tylko roznica, ale rozmiar staniczka ten sam :)

Zgłoś nadużycie #1055 8 sierpnia 2012, 16:31

lilbanaqa Fajna mama
mi właśnie urosły od razu na początku ciąży, w sumie tak się zorientowałam, że jestem ciąży, zaczęły okropnie boleć i spuchły. od 2 miesiąca ciąży zaczęłam nosić biustonosze dla karmiących, bo są mięciuuutkie i duże rozmary, nie mogłam znaleźć nigdzie rozmiaru F z miękką miseczką i wygodnego :/

Zgłoś nadużycie #1056 8 sierpnia 2012, 16:36

Metra Fajna mama
aaaa mam meble :) brzuch wkleję wieczorem, bo teraz jedziemy po spożywkę :) u mnie na razie dla chłopca stanęło na Antoś lub Jaś :) jestem coraz bliżej Antosia...
ale wszystkie bebzona wklejamy....April też :) masz pewnie największy z nas wszystkich

Lil nie martw się, mi wywaliło bebzona w 7 tygodniu i tak został już. rośnie minimalnie. ale dzieciak się podnosi, bo dzisiaj już słyszałam serduszko znacznie wyżej niż ostatnio więc macica rośnie :)
po mnie też nie widać jeszcze, że to ciąża, chociaż mój upiera się, że już widać :) moja siostra też zachwycona, bo ją wywaliło dopiero w 6 miesiącu :) a w 9 mies. to miała taki brzunio malutki jak niektóre laski w 6 :)
lecę na zakupy :)

Zgłoś nadużycie #1057 8 sierpnia 2012, 16:37

Metra Fajna mama
cycory też mam niezłe teraz :P

Zgłoś nadużycie #1058 8 sierpnia 2012, 16:42

lilbanaqa Fajna mama
Antoś to śliczne imię! najpierw Antoś, Tosiek, potem Antek a na starość pan Antoni :) kiedyś baaardzo chciałam nazwać swojego synka Antoś, teraz znajomi jak się dowiadują, że będzie prawdopodobnie synek, mówią "no to masz swojego Antosia" :D mój też się podnosi, bo czuję bóle coraz wyżej, jak się wierci nie tam gdzie trzeba :)

Zgłoś nadużycie #1059 8 sierpnia 2012, 17:58

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

mi właśnie urosły od razu na początku ciąży, w sumie tak się zorientowałam, że jestem ciąży, zaczęły okropnie boleć i spuchły. od 2 miesiąca ciąży zaczęłam nosić biustonosze dla karmiących, bo są mięciuuutkie i duże rozmary, nie mogłam znaleźć nigdzie rozmiaru F z miękką miseczką i wygodnego :/

Mnie tez bolaly na poczatku po bokach i sutki, teraz bola juz tylko sutki i jest git. Czasami tez swedza, ze chce sie zadrapac na smierc :D mi jeszcze pewnie urosna, ale jak dla mnie 75B moze zostac, mi sie podobaja :D

Metra, Ty to mnie czasem naprawde zaskakujesz. Ruchy w 10 czujesz, brzuch CI wyskoczyl w 7 :D gdzie dziecko ma cytuje: "7 tydzień ciąży. Jagoda to owoc, który najbardziej przypomina wymiary twojego dziecka w tym tygodniu ciąży. Maleństwo ma około 11 – 13 mm i nie waży jeszcze całego grama." :D to naprawde niesamowite... :roll:

Lil, faktycznie masz swojego Antosia teraz :) daj imie Anthony i po klopocie :)

Zaraz Wam wkleje, jak zmienial sie moj brzuch przez ostatnie miesiace. Mołment ;)

Zgłoś nadużycie #1060 8 sierpnia 2012, 18:05

April90 Supermama
1. 8w2d
2. 13w4d
3. 16w0d
4. 16w4d
5. 17w5d
6. 18w2d
7. 19w0d

Zgłoś nadużycie #1061 8 sierpnia 2012, 18:06

lilbanaqa Fajna mama
czekam czekam :D chcę pooglądać wasze piłeczki i się pocieszyć, że już niedługo sama taka będę :D rzeczywiście nieźle, że czułaś ruchy w 10 tygodniu :O

Zgłoś nadużycie #1062 8 sierpnia 2012, 18:09

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

czekam czekam :D chcę pooglądać wasze piłeczki i się pocieszyć, że już niedługo sama taka będę :D rzeczywiście nieźle, że czułaś ruchy w 10 tygodniu :O

To taka mala ironia, my z Metra mialysmy o to mala sprzeczke na forum :D hehe, bo ja uwazam, ze w 10 tyg ruchow czuc nie mozna :D wrecz dla mnie to smieszne :D no ale coz :D

A co do pileczki, ja jej nadal nie mam, takze chyba Cie nie pocieszylam hehe :P

Zgłoś nadużycie #1063 8 sierpnia 2012, 18:16

lilbanaqa Fajna mama
kobieto! masz piłeczkę i to niezłą :D szybko zaczął ci brzuszek rosnąć, ale słyszałam, że u szczuplutkich osób tak się właśnie dzieje :) no a co do 10 tygodnia ciąży, wg mnie też nie jest to możliwe, żeby czuć bobolka. jak ktoś zaczyna czuć w 15-16 tygodniu, to i tak wcześnie ale bardziej prawdopodobne

Zgłoś nadużycie #1064 8 sierpnia 2012, 18:22

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

kobieto! masz piłeczkę i to niezłą :D szybko zaczął ci brzuszek rosnąć, ale słyszałam, że u szczuplutkich osób tak się właśnie dzieje :) no a co do 10 tygodnia ciąży, wg mnie też nie jest to możliwe, żeby czuć bobolka. jak ktoś zaczyna czuć w 15-16 tygodniu, to i tak wcześnie ale bardziej prawdopodobne

Pileczke? Neeee, wydaje Ci sie serio. Teraz to juz moze tak, ale wiesz 16 tydzien jeszcze to bylo tak, ze na zdjeciu robilam brzuch normalnie, bez zadnego wciagania sie, a jak wciagnelam, to bylam plaska jak deska. Teraz juz wciagnac nie moge, bo i tak zostaje takie kraglutkie na dole :D i wlasnie u szczuplych osob ja uwazam, ze pozniej widac. Mojej Mamie dopiero w 6 miesiacu, mi w 5, ale w sumie ludzie sie jeszcze na ulicy AZ TAK nie patrza. Czasem to mialam wiekszy brzuch po jedzeniu, niz mam teraz. Serio. A na kazdym z tych zdjec, to ja bylam obzarta jak swinia :P przepraszam za wyrazenie, ale to prawda. Nigdy chyba nie robilam sobie na glodnego zdjec :P wiec tez takie to troszku mozna powiedziec oszukane, zrobie kiedys z ranca jak nie zjem :D ale teraz to juz bedzie widac :D

Zgłoś nadużycie #1065 8 sierpnia 2012, 18:27

lilbanaqa Fajna mama
ja właśnie z rana mam największy brzuch, jak mi się chce siku :D młody wypycha pęcherz do przodu... tja.. już nie ma leżenia z zamkniętymi oczkami po przebudzeniu tylko gnanie do toalety :D ja szczerze nie mogę wciągnąć brzucha już teraz, młody się od tyłu już rozbudował,to jak walka z wiatrakiem :D teraz tylko idzie do przodu :D

Zgłoś nadużycie #1066 8 sierpnia 2012, 18:36

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

ja właśnie z rana mam największy brzuch, jak mi się chce siku :D młody wypycha pęcherz do przodu... tja.. już nie ma leżenia z zamkniętymi oczkami po przebudzeniu tylko gnanie do toalety :D ja szczerze nie mogę wciągnąć brzucha już teraz, młody się od tyłu już rozbudował,to jak walka z wiatrakiem :D teraz tylko idzie do przodu :D

Ooooo sikaniu to mi nie wspominaj nawet. Ja wstaje zalezy od nocki, ale czasem co 1h, czasem co 2h, czasem co 3h. Rano tez pierwsze co, to sikanie. Marze zeby to sie juz skonczylo, bo jest to dla mnie najbardziej uciazliwe chyba;/ czasem mam tak, ze wypije cos i potem latam do lazienki w dzien co 3 min. Wierzyc sie nie chce. Ostatnio przed wyjsciem z domu wysiusialam sie raz, za chwile drugi raz, po czym 15 min szlam po kolezanke (nic nie pijac!) i jak doszlam, gdzie mialam dojsc, to juz mialam gacie pelne, musialam na stacje leciec, bo nie moglam wytrzymac haha :D

Zgłoś nadużycie #1067 8 sierpnia 2012, 20:11

kinga20 Gotowa na wszystko
April ale Cię wywaliło :D wreszcie się doczekałaś :) a wiesz już czy będzie chłopak ?
Czasem do was zaglądam bo z usg mam termin na 27 styczeń i czytam jak u was do przodu i co mnie czeka ;)
Pozdrawiam wszystkie :)

Zgłoś nadużycie #1068 8 sierpnia 2012, 20:20

April90 Supermama

kinga20 napisał(a)

April ale Cię wywaliło :D wreszcie się doczekałaś :) a wiesz już czy będzie chłopak ?
Czasem do was zaglądam bo z usg mam termin na 27 styczeń i czytam jak u was do przodu i co mnie czeka ;)
Pozdrawiam wszystkie :)

Kinia, tak wczoraj bylam na usg i pokazal jajeczka :D

Zgłoś nadużycie #1069 8 sierpnia 2012, 20:29

lilbanaqa Fajna mama
jeeeju, ale on mnie ciśnie;( jakbym miała kilo kamieni w brzuchu :( i do tego żołądek jeszcze boli ;(

Zgłoś nadużycie #1070 8 sierpnia 2012, 21:16

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

jeeeju, ale on mnie ciśnie;( jakbym miała kilo kamieni w brzuchu :( i do tego żołądek jeszcze boli ;(

Mnie nigdy nie cisnal jeszcze, szczerze mowiac :D grzeczny chlopczyk :D ale zoladek bolal mnie czesto, albo jelita;/ tragedia...