Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #10411 11 grudnia 2012, 21:51

AniaFin Gotowa na wszystko
Sylwia, no pewnie, te rzeczy są o wiele ważniejsze od choinki. My kiedyś raz kupiliśmy i teraz ze strychu znosimy ;) a na tym miejscu wkrótce stanie i tak koniec, to ubrałam wcześniej, żeby się jeszcze trochę światełkami nacieszyć :)

Metra, powodzenia u gina, nie bój nic, Antoś na pewno w super formie :) i jesteście już bezpieczni :)

Zgłoś nadużycie #10412 11 grudnia 2012, 21:51

miałam na myśli kojec, a nie koniec hihihi

Zgłoś nadużycie #10413 11 grudnia 2012, 21:55

cathysmn Zaprawiona w bojach
Cześć Mamuśki ! ;) Ja dziś cały dzień leniuchuję, jakoś spać w nocy nie mogłam mój narzeczony to samo i całą noc przegadaliśmy, a teraz męczy się biedak w pracy. :P
Metra fajne te pieluchy, nie myślałam wcześniej o takich, ale chyba z czasem też o nich pomyśle. Jednak zawsze troche można oszczędzić. I rzeczywiście lepiej od razu przeprać chociaż w ręku, bo zapachy nie byłyby za ciekawe. :P  
Dodaje zdjęcie mojego brzuszka. Wczoraj razem z narzeczonym spotkaliśmy na mieście jego dawnego kolege, pytał się co u niego i mój odpowiedział z dumą, że za miesiąc będzie miał syna. Ten chłopak tak spojrzał na mnie, na brzuch i stwierdził, że w ogóle nie widać, że to już ten miesiąc ciąży. Jak się ucieszyłam... :P

Zgłoś nadużycie #10414 11 grudnia 2012, 22:57

April90 Supermama

AniaFin napisał(a)

oto najświeższe zdjęcie mojego brzuszka, ludzie ogólnie mówią, że jest skromny, ale grunt, że rośnie ;)

Aniu ja uwielbiam Twoj brzuszek, bo jest "ukryty" :) lepiej tak, niz wystajacy bebzol na 3 metry - tak jak juz dzis wspominalam :)

Buziaki xx

Zgłoś nadużycie #10415 11 grudnia 2012, 23:18

Nancy Gotowa na wszystko
Cathy, jaki Ty masz mały brzuszek! Faktycznie nie widać miesiąca. Ile masz w obwodzie?

Metra, trzymamy kciuki, chociaż i tak wiemy, że będzie dobrze :)

Ja mam spokój z choinką na lata, bo w tamtym roku kupiliśmy sztuczną i sporo ozdób i teraz trzeba tylko z piwnicy wyciągnąć i ubrać. Trochę tylko ciasno się zrobiło, bo łóżeczko stoi na jej dawnym miejscu, ale coś wymyślimy :)

Co do pieluch - będę używać jednorazówek. Może kiedyś skuszę się na wielorazowe, ale trochę czuję, że jak wrócę do pracy nie będzie na to czasu i ochoty.

Zgłoś nadużycie #10416 11 grudnia 2012, 23:49

April90 Supermama

cathysmn napisał(a)

Cześć Mamuśki ! ;) Ja dziś cały dzień leniuchuję, jakoś spać w nocy nie mogłam mój narzeczony to samo i całą noc przegadaliśmy, a teraz męczy się biedak w pracy. :P
Metra fajne te pieluchy, nie myślałam wcześniej o takich, ale chyba z czasem też o nich pomyśle. Jednak zawsze troche można oszczędzić. I rzeczywiście lepiej od razu przeprać chociaż w ręku, bo zapachy nie byłyby za ciekawe. :P  
Dodaje zdjęcie mojego brzuszka. Wczoraj razem z narzeczonym spotkaliśmy na mieście jego dawnego kolege, pytał się co u niego i mój odpowiedział z dumą, że za miesiąc będzie miał syna. Ten chłopak tak spojrzał na mnie, na brzuch i stwierdził, że w ogóle nie widać, że to już ten miesiąc ciąży. Jak się ucieszyłam... :P

Ja mialam taki brzuch w 26tc :o gdzie Ty to dziecko chowasz ?? :D :D :D :D :D

Zgłoś nadużycie #10417 12 grudnia 2012, 0:33

cathysmn Zaprawiona w bojach
Nancy jutro zmierzę, bo już dzisiaj mi się nie chce wstać :P
April90 a lekarz mi powiedział, że dziecko będzie spore :P Jest to możliwe w sumie, bo ja jestem wysoka, mój narzeczony tak samo...

Zgłoś nadużycie #10418 12 grudnia 2012, 6:13

monis89 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny..

Na początek: śliczne brzuszki macie i małe :) ..

Gratulacje skończonych tyg :)

Metra będzie wszystko ok, nie martw się o Antośka :D

Ja dziś spać nie mogę. Godzinę się męczyłam, aż w końcu wstałam. Chora jestem coraz bardziej. Przez katar spać nie mogę :/.. Poza tym problem z kasą mamy co też spędza mi sen z powiek, ech no nic :) ..

Miłego dnia mamcie :*

Zgłoś nadużycie #10419 12 grudnia 2012, 7:53

April90 Supermama

cathysmn napisał(a)

Nancy jutro zmierzę, bo już dzisiaj mi się nie chce wstać :P
April90 a lekarz mi powiedział, że dziecko będzie spore :P Jest to możliwe w sumie, bo ja jestem wysoka, mój narzeczony tak samo...

Rany :D gdybym Cie zobaczyla na zywo i bys mi powiedziala, ze jestes w 36tc, to bym Ci powiedziala, ze chyba Ci sie cos pomylilo hahahahaha :D nie mam pojecia gdzie Ty chowasz tego syna! :D ja mam bebzol tak wystajacy, ze musze go trzymac, a niby dlugo brzucha nie mialam, jak mnie wybilo to juz był koniec :D

Miłego dnia wszystkim xx

Zgłoś nadużycie #10420 12 grudnia 2012, 8:19

No rzeczywiście Cathy, bardzo ładny, ale mały ;) Ty to musisz być jeszcze głębsza ode mnie i Lil (wg. April), hihihi :D żeby tam schować dużego synka, ale może rzeczywiście po prostu tak ładnie się rozkłada po całości na długość i szerokość.

Zgłoś nadużycie #10421 12 grudnia 2012, 8:22

Monia kochana, nie myśl za dużo o problemach, szczególnie jak jesteś chora to się nam nie dołuj, dacie kurczę radę, inaczej być nie może.

Zgłoś nadużycie #10422 12 grudnia 2012, 9:44

lilbanaqa Fajna mama
Cześć Misiaczki :D :*

Metronomku, powodzenia na USG i proszę przynieść najlepsze wieści, że rodzimy ZDROWE ANTKI w parze 22 stycznia :*

Ania, Cathy, piękne brzucholki, jesteśmy w trójce najmniejszych :D ale małe jest piękne, prawda? :)

Daria, Milka, gratuluję kolejnych okrągłych tygodni :) :* dzisiaj my weszliśmy na pewny grunt, zaczynamy 35 tygodni !!!! yaaay! z tej okazji zrobię zdjęcie później :D

Monia, nie denerwuj i nie stresuj się bo mi synową smucisz :* jak jesteś chora to pod kołderką leżeć, żeby nie rodzić chora :*

Zgłoś nadużycie #10423 12 grudnia 2012, 9:49

sylwia.walat Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny

Gratulacje
Aprilka piękne dwie jedyneczki :D :D :D ciekawa jestem kto będzie głośniej krzyczał mamusia czy dzidziuś :)

Ania jutro będziesz miała równiutkie 3 tygodnie już coraz bliżej :)

Moniś ma równe 4 tygodnie do porodu

Cathy równy miesiąc do porodu, faktycznie malutki masz brzuszek

dziewczyny ale to szybko leci :) , mi co prawda odkąd nie pracuję to czas się troszkę dłuży, bo wcześniej nie wiem kiedy ale tak szybko mijało, że miałam wizytę a tu już trzy tygodnie minęły i kolejna wizyta :)

My już zrobiliśmy pranie zaraz się weźmiemy za prasowanie ciuszków : dziś kolor różowy a później pieluszki tetrowe i wstawimy kolejne pranie kolor czerwony, mamuśka tak mnie zasypała ciuszkami, że dała mi zajęcie bym się czasem nie nudziła :)

Jutro wizyta u nowej położnej i trzeba się zgłosić do szpitala że będę tu rodzić bo wcześniej byłam zgłoszona do innego.

Zgłoś nadużycie #10424 12 grudnia 2012, 10:08

daria212 Gotowa na wszystko
czesc dziewczynki :-)

Dziekuje i Milce i Lil tez gratuluje ukonczonych tyg :-D przed chwila wchodzilysmy w 30- stke a to juz 40-stka :-p

cathy rzeczywiscie maly brzusio, ale to prawda male jest piekne :-D Aniu a Ty wiekszego to chyba nie masz :-p

Co do pieluch to ja tez ide na wygode i bede uzywac jednorazowych :-)

Ja wstalamo 7 i juz od rana mnie suszy szokkk juz nie wiem co pic :-/

Metrus daj znac co u gina :-)

Zgłoś nadużycie #10425 12 grudnia 2012, 10:09

daria212 Gotowa na wszystko
Aprilka a Ty co tak wczesnie dzisiaj na nozkach :-D :-p

Zgłoś nadużycie #10426 12 grudnia 2012, 10:11

lilbanaqa Fajna mama
April to przez kolejny tydzień będzie tak chodzić :D nie zaśnie bidulka spokojnie :D

Zgłoś nadużycie #10427 12 grudnia 2012, 10:12

lilbanaqa Fajna mama
April też jest u gina, powodzenia :*

Zgłoś nadużycie #10428 12 grudnia 2012, 10:35

Milka_S Fajna mama
cześć dziewczyny,

Lil, Daria - gratulacje :D

April super wyglądają u Ciebie te jedyneczki, a jutro już tylko 1 tydzień będzie. nie mogę się doczekać kiedy u mnie tak pokaże - ciekawe czy zacznę sie wtedy stresować, bo na razie nic.

Cathy twój brzuszek jest taki zgrabniutki :)

dziewczyny powodzenia u gina - bedzie dobrze ;)

Zgłoś nadużycie #10429 12 grudnia 2012, 10:37

lilbanaqa Fajna mama
łoooobydwie zadowolone po wizytach :D

Zgłoś nadużycie #10430 12 grudnia 2012, 10:38

Milka_S Fajna mama
a mi się dziś śniła wizyta u mojego gina. wchodzę do gabinetu a ten sobie urządził tam imprezę zakrapianą z kolegami, a ja miałam się niby rozebrać i zostac zbadana.... co za sny, nie wiem jaki ciag dalszy bo sie obudziłam.