Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #9651 26 listopada 2012, 21:47

strawberry Fajna mama

kasia1988 napisał(a)

Dziękuję dziewczyny za gratulacje- brzmi to jak już kolejna ciąża- w związku z tym mój przeuroczy kombinezonik, którym się chwaliłam jest na sprzedaż ...
Mój lekarz widząc moją reakcję zapytał skąd to przerażenie, mój Maciej mowił,że myślał,że zaraz się popłaczę.. Lekarz się pytał czy się nie cieszę,że zdrowe, więc mówię,że się cieszę ale przez ostatnie 2 miesiące zżyłam się z zmyslą o dziewczynce i taką radoś sprawiały mi te przeurocze sukieneczki.. Cieszę się oczywiście,że chłopak zdrowy,znowu zakupy przed nami i takie tam... :)

Hej, ja z lutówek :) śliczny kombinezon, ale już mam :) idę w czwartek na usg, ciekawe czy mojej małej nic nie wyrosło hehe :) ważne, że Twój synuś zdrowy, ale w pierwszym momencie po takiej wiadomości reakcje mogą być różne.

Zgłoś nadużycie #9652 26 listopada 2012, 22:39

lilbanaqa Fajna mama
laseczki, śpicie?

Zgłoś nadużycie #9653 27 listopada 2012, 10:25

kasia1988 Supermama
dzien dobry mamusie, ja dzis pierwsza? szok normalnie :o

Zgłoś nadużycie #9654 27 listopada 2012, 10:34

sylwia.walat Zaprawiona w bojach
hej Kasia :)
Mam pytanie w którym tygodniu miałaś robione USG gdzie powiedzieli Ci że będzie dziewczynka ??
Ja miałam w 20 tygodniu i teraz też się zastanawiam czy w przyszłym tygodniu nie okaże się że nagle synek a wszystko różowe :D :D :D

Ja muszę jak najwięcej wypoczywać więc leżymy, bóli jak na razie mocnych nie mam ale czasem tylko delikatne, przyspieszyli mi USG bo chcą sprawdzić czy wszystko ok, w końcu trombocyty wyszły mi w normie, bo miałam badane 2 razy i poniżej normy a dziś dowiedziałam się że w końcu w normie, tyko zastanawia mnie jedno czemu od 29 tygodnia schudłam 0,5 kg ?? czy któraś tak miała ??

Dziewczyny gratulacje okrągłych tygodnii

Zgłoś nadużycie #9655 27 listopada 2012, 10:34

Nancy Gotowa na wszystko
hej dziewczyny!

Kasiu, to ci niespodzianka! A imię już macie dla chłopca? U mnie na 4 usg od razu mówili, że chłopak więc nie nastawiam się już na zmiany, ale mój mąż stwierdził, że dopóki sam na własne oczy nie zobaczy to sobie zachowuje ułamek procenta na dziewczynę :-)

Ja jeszcze w łóżku, obiad dziś mężuch robi, a ja tylko ogarnę lekko chałupę i czekam na koleżanki z pracy.

Oczywiście nie kupiłam sobie wczoraj stanika do karmienia. Po pierwsze wszędzie są małe miseczki (A do D), po drugie trzy razy droższe niż w necie, a po trzecie przeraziły mnie popołudniowe tłumy w sklepach. Podobały mi się staniki w H&M, można byłoby poczekać na wyprzedaż, no ale dla płaskich matek tylko są. Producent chyba nigdy nie karmił piersią i nie wie co to porządny cyc pełen mleka.

Zgłoś nadużycie #9656 27 listopada 2012, 10:37

Nancy Gotowa na wszystko
Lil, o tym kakaowcu pierwszy raz słyszę. Gdzie o tym usłyszałaś?

Zgłoś nadużycie #9657 27 listopada 2012, 11:04

olach91 Fajna mama
Nancy i reszta dziewczyn dobra rada dla Was ... na początek kupcie sobie zwykły bawełniany stanik do karmienia. Jak chcecie jakiś ładny, usztywniany i w ogóle taki ach, to poczekajcie aż urodzicie, zwykle podczas nawału pokarmu podczas karmienia piersią, powiększają się one nawet o dwa rozmiary :)
Sebcio urodził się 29.11.2012 i rośnie jak na drożdżach ;)

Zgłoś nadużycie #9658 27 listopada 2012, 11:17

Milka_S Fajna mama
cześć dziewczyny.

na początek gratuluje ukończonych tygodni :)

co do staników ja na początek myślę właśnie o takim zwykłym bawełnianym np canpol kosztuje ok 30 zł albo wrecz sie zastanawiam czy mogą być takie sportowe bawełniane bezszwowe - ale te drugie to nie mam pojęcia czy by sie nadawały. teraz właśnie takie sportowe mnie ratują, usztywniane które kupowałam w ok 4 miesiacu już dawno za małe i mnie cisną, a szkoda mi kasy inwestować w kolejne.

Zgłoś nadużycie #9659 27 listopada 2012, 11:30

lilbanaqa Fajna mama
Nancy, staniki widziałam w tym sklepie w realu, obniżka na wszytkie 40% w tym tygodniu :)

Sylwia, mi powiedzieli, że chłopczyk w 12 tygodniu ciąży i to z dużą pewnością i przekonianiem :D i nic się nie zmieniło :D

Milka, ja mam bawełniany mięciutki po prostu z odpinanymi miseczkami, bo jak bolą piersi to usztywniane to jakaś masakra :O

Zgłoś nadużycie #9660 27 listopada 2012, 11:32

lilbanaqa Fajna mama
NAncy, H&M założyli dwaj faceci :D więc zapewne nie wiedzą co to cyc pełen mleka :D ja kupiłam miseczkę FF obydwa, bo przed ciążą miałam DD i od razu mi urosły do FF i zmalały teraz, mam E i liczę, że z mleczkiem będzie FF znów, a jak nie, to i tak w nich po domu latać będę :D

Zgłoś nadużycie #9661 27 listopada 2012, 12:14

monis89 Gotowa na wszystko
Laski gratuluję skończonych tyg :)

Nancy a ja mam właśnie stanik z H&M, tyle że w triumph babka mi najpierw powiedziała jaki mam rozmiar i okazało się że D czy E już nie wiem. Ale że tam były za drogie jak na mnie to w H&M kupiłam :)

Kasiu gratuluję synka :) .. Ja męża czasem podpuszczam (przez pieprzenie ludzi) czy bardzo czułby się zawiedziony gdyby okazał się chłopak. Mówi że trochę, ale i tak dzidzia będzie bardzo kochana przez wszystkich :) .. Jednak wolałabym żeby nic się nie zmieniało :P .. Dziś o 18 w końcu ide na USG, nie mogę się doczekać :D

Zgłoś nadużycie #9662 27 listopada 2012, 13:07

binamalwina Gotowa na wszystko
Hej laseczki gratulacje kasi skaczonego tygodnia oraz innym mamusia rowniez ja mam kolejne usg i ktg 3 12 ciekawe co mi wyjdzie dobrze ze mialam robione badanie genetyczne bo juz nie bedzie zagnych niespodzianek a i jedno zdjecie usg tez jest 100% ze Alanek

Zgłoś nadużycie #9663 27 listopada 2012, 13:13

lili Fajna mama
hej laseczki!!!

ja juz po kawce,bylam z malym u lekarza bo przeziebiony,u nas juz pada 3 dzien i 3 noc masakra...nic sie nie chce,co tu gotowac nie mam weny :) mala w brzuchu sie tak wierci ze i ja miejsca nie moge sobie znalezc....

gratuluje skonczonych tyg mamusie :)

Zgłoś nadużycie #9664 27 listopada 2012, 13:17

A mnie tez cos zas bierze normalnie kaszel jakis taki dziwny zrobie sobie herbatki z cytrynka moze przejdzie

Zgłoś nadużycie #9665 27 listopada 2012, 13:18

Metra Fajna mama
cześć laseczki
naczytałam się co piszecie i nie pamiętam już połowy co miałąm Wam odpisać...
jak tam wizyty u lekarzy?
**
sylwia mnie boli brzuszek okresowo co wieczór, ale to nie jest jakiś straszny ból, tylko ucisk małego na pachwiny. nie wiem czemu akurat wieczorem ładuje mi się na dół...dobrze, że u Ciebie troszkę lepiej, ale pamiętaj , że niczego nie wolno ignorować, bo u 100 to może być normalne a u Ciebie akurat objaw zapalenia pęcherza.
Kasiu gratuluję siusiaczka :) już macie imię? teraz przynajmniej nie ma problemu z Nadią ;)
ja stanik kupię w styczniu. łudzę się że będzie jakaś wyprzedaż :)

Zgłoś nadużycie #9666 27 listopada 2012, 13:19

monis89 Gotowa na wszystko
ja robie sobie syrop z cebuli :D .. uwielbiam i pomaga mi :P

Zgłoś nadużycie #9667 27 listopada 2012, 13:22

Metra Fajna mama
właśnie znalazłam na allegro 2 staniki bawełniane w moim rozmiarze za 25,90 :) przesyłka za 8,50 więc chyba sobie zakupię :)

Zgłoś nadużycie #9668 27 listopada 2012, 13:24

AniaFin Gotowa na wszystko
hej kobitki

April, Ewela i Kasia - gratulacje skończonych tygodni! I jeszcze spóźnione gratulacje dla ciebie Lili, właśnie zauważyłam, że wczoraj miałaś 33 :)

Ja to nie mam prawie wcale czasu tutaj zaglądać, bo w pracy mam niezły młyn ze studentami (mam grupkę czterosobową i dwie osoby strasznie się grzebią i muszę na nich czekać...), a po pracy zero energii. Po weekendzie sobie mam nadzieję odbiję i już tylko będę porządkować w pracy i czytać wypociny młodzieży. Oki, lecę teraz się nimi zająć ;)

Mała kopie coraz boleśniej, ale lubię taki ból i dobrze, że się rusza energicznie :)

Zgłoś nadużycie #9669 27 listopada 2012, 13:29

A ja nienawidze syropow a szczegulnie tego z cebuli poprostu bym sie chyba zrzygala

Zgłoś nadużycie #9670 27 listopada 2012, 13:30

lilbanaqa Fajna mama

monis89 napisał(a)

Laski gratuluję skończonych tyg :)

Nancy a ja mam właśnie stanik z H&M, tyle że w triumph babka mi najpierw powiedziała jaki mam rozmiar i okazało się że D czy E już nie wiem. Ale że tam były za drogie jak na mnie to w H&M kupiłam :)

Kasiu gratuluję synka :) .. Ja męża czasem podpuszczam (przez pieprzenie ludzi) czy bardzo czułby się zawiedziony gdyby okazał się chłopak. Mówi że trochę, ale i tak dzidzia będzie bardzo kochana przez wszystkich :) .. Jednak wolałabym żeby nic się nie zmieniało :P .. Dziś o 18 w końcu ide na USG, nie mogę się doczekać :D

to będzie kobieta! nie zmieni się w Wiktora! :D ojjj nie! :) :) :) Antosia narzeczona ot co!