Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #9631 26 listopada 2012, 15:00

AniaFin Gotowa na wszystko
Sylwia dobrze, że położna przyjeżdża, one są tu całkiem dobrymi fachowcami i w razie jakiś podejrzeń wysyłają do szpitala. W Holandii rzeczywiście nie można dostać nospy, ja mam jeszcze chyba parę tabletek z Polski, ale głowy nie dam czy są jeszcze ważne (sprawdzę w domu). W razie czego jakby ci miały pomóc to mogę ci wysłać pocztą... Napisz koniecznie co ci powiedziała.

Zgłoś nadużycie #9632 26 listopada 2012, 15:02

AniaFin Gotowa na wszystko
Kasia, ale niespodzianka :) Ja też się czasem zastanawiam, co będzie jak po porodzie okaże się, że to jednak chłopczyk :) Jedno jest pewne, kochalibyśmy go tak samo :) A na początku ubranka to nie taki problem. Pokój w razie czego mamy w tonacji zielonej ;)

Zgłoś nadużycie #9633 26 listopada 2012, 15:04

lilbanaqa Fajna mama
hhihihi Kasiu, gratuluję siusiaka! :) :) :) ale niespodzianka! :) radość po raz drugi, hmm? :)

Zgłoś nadużycie #9634 26 listopada 2012, 15:09

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Ania zgadzam się z Tobą w 100% czy chłopiec czy dziewczynka swoje dzieciątko kocha się i tyle :)

Zgłoś nadużycie #9635 26 listopada 2012, 15:16

lilbanaqa Fajna mama
laski, słyszałyście kiedykolwiek o naparze z łusek kakaowych na laktację? :D

Zgłoś nadużycie #9636 26 listopada 2012, 15:17

sylwia.walat Zaprawiona w bojach
Kasiu gratuluje chłopczyka, grunt, że zdrowy.
Ja właśnie po wizycie położnej, mała się przekręciła i główkę ma u góry a nie u dołu jak ostatnio, zbadała mocz, prawdopodobnie mam zapalenie pęcherza i mam łykać witaminę C i pić minimum 2 litry wody dziennie, zauważyła też, że brzuch mi się obniżył, serduszko małej w porządku, sprawdzała też czy szyjka jest zamknięta i na razie jest ok, mała zostanie w środku :) dobra informacja, oczywiście mam wziąć 2 tabletki paracetamolu ale jak mi wieczorem nie minie lub będę się gorzej czuła to mam do niej zadzwonić no i jutro mam iść z moczem do gabinetu położnej, ale sprawdzi na którą godzinę mogę tam iść, bo ból mam cały czas wzięłam teraz tebletkę i zobaczymy czy przejdzie a staram się nie wychodzić z łóżka i nic nie robić a i tak boli cały czas czy leżę, czy chodzę, oby tylko z dzidzią było ok bo jakby nie było to 2 miesiące jeszcze ma.

Zgłoś nadużycie #9637 26 listopada 2012, 15:21

Dafne Gotowa na wszystko
Kasia, ale niespodzianka! :) Gratuluję chłopca! :D

Sylwia, dobrze, że położna przyjechała i już wiesz, co się dzieje. Zapalenie pęcherza to nic przyjemnego, więc lepiej szybko reagować

Zgłoś nadużycie #9638 26 listopada 2012, 15:49

sylwia.walat Zaprawiona w bojach
noo niestety, jutro mnie umówiła na wizytę na 8:30 mam być z moczem do kontroli i jak ból nie minie lub się nasili mam do niej dzwonić, zadzwonię i umówię się jeszcze do mojego lekarza rodzinnego, to pogadam z nim po polsku i może znajdzie dla mnie odpowiednik no-spa a nie paracetamol, wzięłam od współlokatorki no-spę fortę 1 tabletkę ale nie pomaga boli cały czas :( zaraz chyba wezmę drugą tabletkę a jak nie pomoże to całą wannę wody leję i idę się relaksować może to pomoże.

Zgłoś nadużycie #9639 26 listopada 2012, 16:29

lili Fajna mama
Kasiu to ci niespodzianka,gratuluje :)

Sylwia u mnie we Francji tez nie ma nospy ale jak mnie cos boli biore paracetamol,moj lekarz kazal mi brac nawet do 5 tabletekna dzien ale to ze wzgledu na rwe kulszowa,choc teraz juz dawno nie bralam i oby tak pozostalo.....

a mala mi dzis w brzuchu takie akrobacje urzadza mam nadzieje ze nie zmienia pozycji hheh bo juz byla glowka w dol :)

Zgłoś nadużycie #9640 26 listopada 2012, 16:45

lilbanaqa Fajna mama
hehe, a moje maleństwo znów grzeczniutkie drugi dzień pod rząd :) kiedyś trzeba mieć czas na spanie i rośnięcie :D

Zgłoś nadużycie #9641 26 listopada 2012, 17:20

daria212 Gotowa na wszystko
Kasiu gratuluje pitolka, witaj w klubie :-D

Sylwia dobrze ze polozna przyjechala, ja mam bole miesiaczkowe ale nie tak bolesne i nie trwale.

A moj maluszek to chyba spi z mamusia w nocy bo w dzien caly czas biega i zastanawialam sie kiedy on spi, wiec pozoszaje noc bo nawet na siku nie budze, grzeczniutki za mamusia :-D

Zgłoś nadużycie #9642 26 listopada 2012, 17:26

ewela81 Gotowa na wszystko
Hejka mamuśki :) Wkońcu do was zaglądam dożo nabazgrałyście przez ten czas jak mnie nie było :) U mnie po weselu może być tylko przez te dwa dni to jestem taka wymęczona Agatka w sobotę dawała niezłe balety a mamusia siedziała przy stole nawet nie próbowałam tańczyć bo było mało miejsca na sali więc wolałam nie ryzykować nawet z tymi wolnymi kawałkami wutrzymałam do 1 i jeszcze musiałam wracać autem :) A wczoraj byliśmy do 22 bo Weronika była z nami i była zmęczona ale wczoraj tańczyłam z moim M i Weroniką :) Ogólnie było fajnie tylko takie wesela to nie dla kobiet w ciąży które praktycznie są już na wylocie :) a też każdy mi mówił że będzie chłopak też się tak zastanawiam żeby nie było niespodzianki jak u ciebie Kasiu :)

Metra czytałam że i ty masz wesele więc jeśli nie musisz to nie idź chyba że dobrze będziesz się czuła to na trochę możesz pójść :)

Zgłoś nadużycie #9643 26 listopada 2012, 17:29

ewela81 Gotowa na wszystko
Jutro idę do lekarza zobaczę co mi powie :)

Zgłoś nadużycie #9644 26 listopada 2012, 18:51

binamalwina Gotowa na wszystko
No i gratulacje Kasiu siusiaka witamy w gronie Ja po zakupach kupilam pare zeczy dla malego i dlamnie tez szlafrok i pare kosmetykow i dla mnie i dla malego kurcze kasy idzie na te male pierdoly ze hej

Zgłoś nadużycie #9645 26 listopada 2012, 18:53

lilbanaqa nylam wyspana ale teraz to juz mnie scina szczegulnie ze bylam na zakupach od 13do 18

Zgłoś nadużycie #9646 26 listopada 2012, 19:49

kasia1988 Supermama
Dziękuję dziewczyny za gratulacje- brzmi to jak już kolejna ciąża- w związku z tym mój przeuroczy kombinezonik, którym się chwaliłam jest na sprzedaż ...
Mój lekarz widząc moją reakcję zapytał skąd to przerażenie, mój Maciej mowił,że myślał,że zaraz się popłaczę.. Lekarz się pytał czy się nie cieszę,że zdrowe, więc mówię,że się cieszę ale przez ostatnie 2 miesiące zżyłam się z zmyslą o dziewczynce i taką radoś sprawiały mi te przeurocze sukieneczki.. Cieszę się oczywiście,że chłopak zdrowy,znowu zakupy przed nami i takie tam... :)

Zgłoś nadużycie #9647 26 listopada 2012, 20:01

Milka_S Fajna mama
Kasiu, u nas na początek miał być chłopak, potem było że dziewczynka, na kolejnym usg dzidzia w ogóle nie pokazała czy coś tam ma czy nie i dopiero na kolejnej potwierdzenie ze dziewczynka. pamiętam, że też patrzyłam przerażona na monitor (bo już się nastawiłam na dziewczynkę) i patrzylam na pępowinę i sobie myśłałam - o nie siusiak :) , a lekarz mówi "dziewczynka", a ja ufff... ale i tak do końca nigdy na 100% nie wiadomo. najważniejsze aby dzieciaczki były zdrowe

Zgłoś nadużycie #9648 26 listopada 2012, 20:21

April90 Supermama

kasia1988 napisał(a)

Dziękuję dziewczyny za gratulacje- brzmi to jak już kolejna ciąża- w związku z tym mój przeuroczy kombinezonik, którym się chwaliłam jest na sprzedaż ...
Mój lekarz widząc moją reakcję zapytał skąd to przerażenie, mój Maciej mowił,że myślał,że zaraz się popłaczę.. Lekarz się pytał czy się nie cieszę,że zdrowe, więc mówię,że się cieszę ale przez ostatnie 2 miesiące zżyłam się z zmyslą o dziewczynce i taką radoś sprawiały mi te przeurocze sukieneczki.. Cieszę się oczywiście,że chłopak zdrowy,znowu zakupy przed nami i takie tam... :)

Powiem Ci, ze ja to chyba bym sie z poczatku poryczała jakby mi powiedzieli, ze dziewczynka. Psychika czlowieka robi swoje. Oczywiscie kochalabym ja tak samo, ale nastawiona jestem tak na syna, ze na poczatku na pewno byloby minimalne rozczarowanie :D dobrze, ze to teraz wyszło a nie po porodzie, bo by były jaja... Ja to sie modle zeby mojemu nie znikneły :D

Zgłoś nadużycie #9649 26 listopada 2012, 20:22

April90 Supermama
I Kasiu gratuluje syna :)

Zgłoś nadużycie #9650 26 listopada 2012, 20:36

ide spikac milego wieczorku do jutra