Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #9571 25 listopada 2012, 11:44

kasia1988 Supermama
Szczerze to najlepiej zadne z nich :P i bede walczyc o to do samego konca ;) Przecież nie każdemu musi sie podobac a imie naszej dzidzi musi się podobac i mi i Jemu i nie może jej w przyszlości kaleczyc ,że tak powiem ;p

Zgłoś nadużycie #9572 25 listopada 2012, 11:47

lili Fajna mama
hej mamusie!!!!
wkoncu Was nadrobilam,nie bylo mnie kilka dni ale nikt nie zauwazyl mojej nieobecnosci,oj wy niedobre ;)
komp mi padl i mialam przerwe.....

co do potraw wigilijnych to my tez w tym roku bedziemy poraz pierwszy sami,wiec zrobie barszczyk z uszkami,ziemniaczki z ryba,moze do tego kapuste z grochem noi pierogi kupie :) )

Zgłoś nadużycie #9573 25 listopada 2012, 11:50

lili Fajna mama
a na Swieta zrobie salatke jarzynowa albo gyrosa,noi ciasto tez kupie bo nie nawidze piec wogole mnie do tego nie ciagnie hhehehe

Zgłoś nadużycie #9574 25 listopada 2012, 11:58

Metra Fajna mama
oj Lili niedobra... ;) gdzieś nam zniknęłaś jak wszystkie inne mamcie.....halooooo gdzie Wy?
Kasiu mój na początku nie chciał się zgodzić na Antka ale odpuścił :)

Zgłoś nadużycie #9575 25 listopada 2012, 12:19

Dafne Gotowa na wszystko
Hej Dziewczynki :)

My już wykąpani i zaraz jedziemy do siostry, bo dziś idziemy w końcu na Zmierzch! :D

Co do wigilii, to my będziemy spędzać albo u mojej mamy, albo u teściowej, więc ja nic nie gotuję :)

Przedstawiłam mojemu M. dzisiaj listę zakupów dla Kubusia i stwierdził, że od przyszłego tygodnia zaczynamy już kompletować wyprawkę ;)
Nancy, tak jak mówisz, nam zostało już niecałe 7 tygodni, więc pomału czas zacząć się pakować ;)

Miłego dnia Wam życzę!

Zgłoś nadużycie #9576 25 listopada 2012, 12:28

Nancy Gotowa na wszystko
Cześć kobity!

My dziś pospaliśmy do 11-stej! Oczywiście z wieloma przerwami na sikanie, czkawki i przeklinanie w duchu psa sąsiadów (wyje od świtu :-/ ). Idziemy zaraz na spacerek, bo od 2 dni nie ruszałam się z domu, a dziecko dotlenić trzeba :) Od tego długiego wylegiwania się bolą mnie oba boki. Współczuję dziewczynom muszącym leżeć non stop w szpitalu z zagrożoną ciążą...

Kasiu, zamordujesz mnie, ale imiona wybierane przez Twojego męża bardziej mi się podobają. No ale grunt, żebyście sami doszli do porozumienia.

Ależ mi się chce ryby. Od kilku dni nie jem witamin i DHA, bo mi się skończyły, a nie chciało mi się wyjść do apteki. Nie wiem, czy to skutek braku DHA w organiźmie, ale wczoraj zjadłam pół słoika śledzi, a teraz mogłabym całą makrelę, albo wiadro szprotek wszamać.

No dobra, lecę na razie :)

Zgłoś nadużycie #9577 25 listopada 2012, 12:52

kasia1988 Supermama
Heh nancy okreslenie moj m. To w moim znaczeniu moj maciej :-) narzeczony :-) co do imion to kazdemu sie co innego podoba a chodzi o to zeby wybrac takie ktore sie nam obojgu spodobaja :-)

Zgłoś nadużycie #9578 25 listopada 2012, 12:58

Metra Fajna mama
Kasiu macie jeszcze troszkę czasu...na pewno coś się znajdzie ;) zawsze możecie dać dwa imiona...jedno Twoje, jedno jego :) Ja osobiście uwielbiam Lena i Hanna ;)
Nancy to pewnie skutek braku witamin i DHA bo mnie jak się skończyły to myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok tak mi się chciało wszystkich warzyw i ryb...
wczoraj siostra przywiozła mi dwie pary gatków poporodowych i dwie koszule do karmienia ;) z wyprawki zostały mi już same drobiazgi :)
a co do wigilii to mój jeszcze chce rybkę po grecku :)

Zgłoś nadużycie #9579 25 listopada 2012, 13:38

AniaFin Gotowa na wszystko
ja tak szybki, bo zaraz lecimy na spacerek :)

Wczoraj byliśmy na zakupach w dużym sklepie dla matki i dziecka, nakupowaliśmy małej gadżetów :) , a sobie sprawiłam dwa biustonosze do karmienia, na razie miękkie, bo nie wiadomo jak mi biust w ostatniej chwili podskoczy. A potem jeszcze zaliczyliśmy w deszczu ulicę ze sklepami w pobliskim mieście (zaczyna się już świąteczne szaleństwo :) ) a zakończyliśmy zabawę w japońskiej restauracji, w kimonach, z kucharzem smażącym ryby i mięsko na naszych oczach.

A dziś odpoczywamy, wykręciliśmy się od kolejnej wizyty u rodziny (ostatnio średnio raz na tydzień) moim zmęczeniem ;) Pewnie wieczorem zadzwoni teściowa, żeby spytać jak się czuję ;)

Kasiu, ja mam to samo z imionami, też miałam dużo propozycji, ale mój się uparł na Natalię, a na resztę kręcił nosem. Na szczęście to imię też mi się podoba i w końcu na nim stanęło, do tej pory się już przyzwyczaiłam. A Natasza mi się podoba :)

Zgłoś nadużycie #9580 25 listopada 2012, 14:40

lilbanaqa Fajna mama
hej piękności :)

jak mija niedziela? :) my po obiadku, mój misiek ugotował przepyszny makaron z sosem pomidorowym i mięsem mielonym, świetnie to doprawił i zjadłam ogromną ilość tego :D Antoś pozwolił w niedzielę chociaż się najeść mamusi :)

Zgłoś nadużycie #9581 25 listopada 2012, 15:27

Milka_S Fajna mama
witam mamy.
właśnie robie obiadek i tak zaglądnełam na chwilę.
wczorajszy dzień mieliśmy bardzo udany, długo pospaliśmy, zostałam zabrana na randkę :) , potem zrobiliśmy szybkie zakupy i kupiliśmy wózek i fotelik. jak wróciliśmy do domu to "bawiliśmy" sie wózkiem , składaliśmy, rozkładaliśmy, hihi - ale radocha...
sprzątania nie było - musi poczekać, mielismy ważniejsze zajęcia, hihi.
a dziś dzień jest taki senny ze nic nam się nie chce. pewnie dzień spędzimy leniwie przed tv

miłej niedzieli

Zgłoś nadużycie #9582 25 listopada 2012, 15:30

Nancy Gotowa na wszystko
Ja też już najedzona. Krokietami i barszczem po same uszy :)

A teraz kontynuujemy niedzielne lenistwo. Spacer już zaliczyłam, ale osapałam się jak słoń. Coraz ciężej mi jest...

Aniu, Ty nawet jak odpoczywasz to na pełnych obrotach :)

Zgłoś nadużycie #9583 25 listopada 2012, 15:31

Metra Fajna mama
my tez już po obiadku....leżymy i czytamy :)

Zgłoś nadużycie #9584 25 listopada 2012, 15:32

Milka_S Fajna mama
a wi widzę ze smakowity temat tu zagościł. ja bardzo lubie potrawy wigilijne: sałatka, pierogi i barszyczyk - dla mnie to podstawa :)

Kasiu, masz jeszcze troche czasu może jeszcze uda Ci się przekonać twojego do Nadii. ja niby też nie lubie jak sie jakieś imiona w bliskim otoczeniu często powtarzają, ale gdyby mi sie jakieś imię bardzo podobało to bym na to nie patrzyła.

Zgłoś nadużycie #9585 25 listopada 2012, 15:32

Metra Fajna mama
wczoraj byl dzien randek u styczniowek :)

Zgłoś nadużycie #9586 25 listopada 2012, 15:35

Milka_S Fajna mama
trzeba korzystać póki można. potem jak już nasze dzidzie będą na świacie to przez jakiś czas może nie być na to czasu i możliwości :)

Zgłoś nadużycie #9587 25 listopada 2012, 17:33

Metra Fajna mama
a macie poczytajcie sobie (nie tylko horoskop) :)
http://www.baby-shower.pl/ROZRYWKA/Horoskop-dla-mamy/

Zgłoś nadużycie #9588 25 listopada 2012, 17:35

sylwia.walat Zaprawiona w bojach
ale Wam dziewczyny fajnie mówicie sobie o świętach w rodzinnym gronie a my z mężem będziemy daleko od rodzin a to już nie to samo a 1500 km samochodem pod koniec ciąży to bardzo duże ryzyko, a co do posiłków, to w Holandii nawet nie wiedzą co to 12 dań wigilijnych. Jak będę miała siłę to coś przygotuje ale mam nadzieję, że już na kolejne święta pojedziemy z córeczką do Polski bo już ponad rok nie byłam a tak bardzo się tęskni. Wczoraj byliśmy u znajomych którzy mają miesięczną córeczkę i aż miło było patrzeć jak mąż brał ją na ręce i kołysał by spała i co chwila chciał ją tylko tulić, maleńka miała kolkę a jej rodzice jakby nie zauważali że cierpi, troszkę im podpowiedziałam i mam nadzieję, że zajmą się wreszcie małą jak należy, bo szkoda mi było jechać od nich wiedząc że mała płacze.

Zgłoś nadużycie #9589 25 listopada 2012, 17:36

zuzkaa123 Fajna mama
gdyby ktos mial ochote zaglosowac to dziekuje
http://www.rossnet.pl/Konkursy/Galeria,1269,6112078

Zgłoś nadużycie #9590 25 listopada 2012, 17:51

Metra Fajna mama
sylwia my wigilię chcemy w samotności spędzić...to taki symbol, że ostatni raz tylko we dwoje ;) chyba potrzebujemy tego...