Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #9431 22 listopada 2012, 15:54

kasia1988 Supermama
Słodkie te domki naszych dzieciaczków :)
- - -
Idę robic obiad i kukać na rozmowy w toku może coś fajnego będzie :D

Zgłoś nadużycie #9432 22 listopada 2012, 16:12

Metra Fajna mama
ewela super kiecki :) ja 29.12 też idę na wesele i mój już dzisiaj biadolił, że jak ja tam pójdę skoro ja teraz taka zmęczona jestem, że jak by wiedział, że ja się tak źle będę czuła to byśmy odmówili....biedny chłop się zamartwia :)
Kasiu a propos chłopa...mój tez pracuje na potęgę i też ma kolegę...wprawdzie na drugim końcu miasta ale bardzo często mi podkrada męża. np. dzisiaj mój zaczynał drugą pracę dopiero o 15 ale już o 13 pojechał bo kolega go pilnie potrzebował...a jeszcze na domiar złego kolega teraz pracuje w tej samej firmie i potrafi zadzwonić do mojego, żeby ten wziął za niego jeszcze 2 h i mój się zgadza...a ja siedzę sama jak debil....już 2 razy tak zrobili i powiedziałam mu, że jak jeszcze raz do mnie zadzwoni, że bierze godziny za kolegę to zadzwonię do kolegi i go opier...

Zgłoś nadużycie #9433 22 listopada 2012, 16:28

Milka_S Fajna mama
cześć
dziewczyny: Madzia, Ania, Metra - gratulacje skończonych tygodni :)
dopiero do Was zaglądnełam bo niedawno do dokmu wróciłam. najpierw dłuuugo spałam po ciężkiej nocy (trzeba było nad ranem nadrobić trochę snu), potem niemal biegiem szykowanie sie do lekarza i wracając drobne zakupy - i dzień prawie minął. jestem mega zmęczona, odgrzałam sobie obiadek i do końca dnia zamierzam tylko leniuchować. mam nadzieję ze mój pozmywa...

Zgłoś nadużycie #9434 22 listopada 2012, 16:32

Milka_S Fajna mama
aż zerknęłam do mojej karty ciąży i u mnie nie ma nawet pola dla dentysty: jest co prawda okienko tzw.: inne/konsultacje. zresztą jakby to było potrzebne do podbicia to napewno by nam mówili czy na szkole rodzenia czy i gin pewnie by coś napomknął.

Zgłoś nadużycie #9435 22 listopada 2012, 16:33

Milka_S Fajna mama
Metra - super brzusio

Zgłoś nadużycie #9436 22 listopada 2012, 16:36

Metra Fajna mama
ja nie mam żadnej pieczątki od dentysty, zamierzam wstawić te 2 plomby i zakończyć leczenie pomimo tego, że mam jeszcze kilka ubytków...nie stać mnie teraz na ładowanie kasy w zęby...w związku z tym gdyby taka pieczątka była wymagana to mnie by nie dopuścili na porodówkę ;)

Zgłoś nadużycie #9437 22 listopada 2012, 16:42

Milka_S Fajna mama
mam pytanie: czy kupujecie jakiś specjalny płyn do higieny intymnej na czas po porodzie czy zamierzacie stosować ten co do tej pory. bo zaczełam się tak zastanawiać i z tego co zerknełam na kilka (również tych niby na czas po porodzie) to jakoś składem sie specjalnie nie róznią (co prawda nie jestem jakimś tam znawcą skladów) ,wiec chyba wystarczy normalny stosowany dotychczas. jak myślicie?

Zgłoś nadużycie #9438 22 listopada 2012, 17:07

lilbanaqa Fajna mama
Milka, ja będę stosować to co stosuję zawsze - lactacyd femina plus - on ma ph 3,5 więc jest dość zasadowy ale pomaga przy upławach i podrażnieniach :)

Zgłoś nadużycie #9439 22 listopada 2012, 17:10

Milka_S Fajna mama
mam ten sam :)

Zgłoś nadużycie #9440 22 listopada 2012, 17:24

kasia1988 Supermama
Metra- oni nas nie rozumieją bo to nie oni siedzą z brzuchami w domu a sorry ale palcem se tego nie zrobiłyśmy :P więc mogli by z Nami chociaż po pracy siedzieć, tym bardziej,że mój z tamtym pracował do przedwczoraj,bo ten koleś się zwolnił teraz i namawia mojego,żeby też się zwolnił i poszedł do Niego:/ więc jakby nie było spędzali czas razem w pracy ale sapał że w pracy to nie to samo i mówi,że chce się z kumplem piwa napić PO pracy :/ albo,że idzie do niego na kawe i wraca za godzine- toż to ta sama droga i on również może przyjść do nas tylko Jego żona też mu sapie że sama siedzi z dziećmi...No ale miejmy nadzieję, że do mojego dotarło to co mu powiedziałam i dotrzyma obietnicy :) Właściwie sam stwierdził,że ostatnio oddaliliśmy się od siebie ale ja to glupio skomentowałam,że trzeba było "większe" mieszkanie znaleźć... :p
Dziś siedzę sama bo znów ma w pracy dobę :/
--- --- ---
Milka ja kiedyś dostałam u gina różne poradniki i tam piszą,że po porodzie powinno się używać tego samego płynu co do tej pory ...

Zgłoś nadużycie #9441 22 listopada 2012, 17:27

lilbanaqa Fajna mama
Laski, specjalnie dla Was Antoś i jego postępy :D
w kolejności:  1 foto około 9 tyg ciąży
                          2 foto około 13 tyg ciąży
                          3 foto to był 24 tydzień :D

Zgłoś nadużycie #9442 22 listopada 2012, 17:28

Nancy Gotowa na wszystko
Milka, ja stosuję ostatnio Ziaję z kwasem mlekowym, czasem Lactacyd i też mi odpowiada. Moja gin mówi, że wszystko, co da się nabyć w hipermarkecie ma podobny skład i te płyny nie są za rewelacyjne. Polecała mi jakiś apteczny, ale nawet teraz nazwy nie pamiętam, bo był tak drogi, że mój umysł szybko o nim zapomniał :) Podobno do ochrony po porodzie powinno się używać tego samego, co wcześniej, żeby nie było niespodzianek. Polecają też płukanki z Tantum Rosa (można kupić w pojedynczych saszetkach do rozpuszczania w wodzie) - to tak przy gojeniu się krocza tylko.

Zgłoś nadużycie #9443 22 listopada 2012, 17:29

Metra Fajna mama
a mi się właśnie kończy płyn i też kupię Lactacyd :)
Kasiu to ja mam gorzej bo ten kolega mojego jest kawalerem i do wszystkiego potrzebuje mojego chłopa....normalnie porażka potrafi całe miasto przejechać, żeby mu dupę zawrócić na pół godziny :/

Zgłoś nadużycie #9444 22 listopada 2012, 17:30

Nancy Gotowa na wszystko
Lil, ale fajne porównanie. Ten pierwszy brzuch jaki anorektyczny :D Aż trudno uwierzyć, że takie płaskie byłyśmy :P

Zgłoś nadużycie #9445 22 listopada 2012, 17:34

kasia1988 Supermama
Hehe Metra - TO SĄ KURDE WŁASNIE FACECI :/
Idę się położyć bo zjadłam i Nadia szaleje, rozpycha się jak tam przecież tyle miejsca nie ma :P
---
Tantum Rosa - kiedyś używałam na pieczenie - byłam BARDZO ZADOWOLONA :)

Zgłoś nadużycie #9446 22 listopada 2012, 17:39

Milka_S Fajna mama
ale fajne będziecie miały pamiątki z fotkami brzucholków. ja wcześniej sobie takich fotek nie robiłam, a teraz tak trochę szkoda - fanie można by zestawić jak sobie brzuszek rósł. jedynie mogę mieć focie z ok 20 tyg (byliśmy nad morzem i coś tam pstrynkeło się :) )

a co do facetów: właśnie mój wrócił z pracy i nawet sie nie odezwał. jak wracał zadzwonił że jest taki zmęczony ze tylko się umyje i idzie spać. to się wkurzyłam - bo ani w niczym nie pomoże, ani nie pogada, zero zrozumienia ze ja też mogę byc zmęczona, bo prawie nie śpię, a w domu też cały czas nie leze przecie ale to nieważne. on się wyspał, rozumiem że po pracy zmęczony, ale bez przesady. kobieta to zawsze coś musi, a oni jak im się chce.

Zgłoś nadużycie #9447 22 listopada 2012, 17:43

Metra Fajna mama
Milka mój pracuje dzisiaj do 19, wrócił z pracy o 7 rano (był na dobie) nawet nie mogę oczekiwać od niego, że mi w czymś pomoże, bo przychodzi taki padnięty, że aż mi go żal....ale i tak jestem zła...dzisiaj tak sie umęczyłam przy zmianie pościeli, na naczynia w kuchni patrzeć nie mogę już i najgorsze jest to, że nic nie można powiedzieć, bo oni przecież pracują a my sobie w domku siedzimy :/ teraz jak mam nakaz leżenia to mi z psem czasem wychodzi....

Zgłoś nadużycie #9448 22 listopada 2012, 18:12

Milka_S Fajna mama
Metra, wiem że oni pracują i nie można za dużo wymagać. mój pracuje normalnie po 8 godzin od pon do piątku. czasem ma nadgodziny ale nie jest to regułą. wkurza mnie to że potrafi wrócić,zjeść,właczy tv i np panorama a potem lulu spać.... żeby to było od czasu do czasu bo wyjatkowo cieżki dzień, ale w tym tyg zasypia tak codziennie. to nie wytrzymałam.

Zgłoś nadużycie #9449 22 listopada 2012, 18:27

binamalwina Gotowa na wszystko
Metra fajny brzuszek

Zgłoś nadużycie #9450 22 listopada 2012, 19:07

Dafne Gotowa na wszystko
Dziewczyny, macie w domu nawilżacz powietrza? Albo planujecie kupić? Bardzo nie lubię sezonu grzewczego, bo wtedy powietrze robi się suche, a ja rano budzę się z podrażnionym gardłem. Myślę o takim zakupie głównie pod kątem Kubusia, ale czytam opinie i są bardzo różne... Macie zdanie w tym temacie? Polecacie, odradzacie? ;)