Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #9411 22 listopada 2012, 12:22

Dafne Gotowa na wszystko
Cześć Mamusie :)

My dzisiaj trochę pospaliśmy, ale to dlatego, że noc była ciężka :/ Wczoraj po szkole rodzenia byłam na KTG i poszła też jedna dziewczyna od nas z grupy i się okazało, że musi zostać na oddziale, bo wyszło jej, że ma regularną czynność skurczową, chociaż żadnych bóli nie miała. Oczywiście nie chciała zostać, ale położna ją przekonała, bo to dopiero 32 tc no i nie wiadomo, w którą stronę mogło się to rozwinąć. Moje KTG na szczęście w porządku, choć wczoraj miałam twardszy brzuch niż zwykle i do tej pory obyłam się bez no-spy, ale teraz już chyba sobie zapodam.

Metra, Madzia, Ania i wszystkie dziewczynki, które przeoczyłam (przepraszam!) - gratuluję rozpoczętych nowych tygodni! :D Ależ nam leci ten czas!

Monia, z tego co wiem, to nawet jeżeli zdecydują się na wydłużenie urlopów macierzyńskich od nowego roku, to raczej nie wprowadzą tego od stycznia, ale dopiero od września przyszłego roku.

Zgłoś nadużycie #9412 22 listopada 2012, 12:25

lilbanaqa Fajna mama
AAA z OM i pierwszego USG (12w4d) zostały równiutkie 2 miesiące do narodzin Antka! :D :D :D :D :D

Zgłoś nadużycie #9413 22 listopada 2012, 12:27

Dafne Gotowa na wszystko

lilbanaqa napisał(a)

AAA z OM i pierwszego USG (12w4d) zostały równiutkie 2 miesiące do narodzin Antka! :D :D :D :D :D

Super Lil! :D

Zgłoś nadużycie #9414 22 listopada 2012, 12:31

lilbanaqa Fajna mama
miałam taki piękny sen, że był już 22 stycznia właśnie... i nagle budzik mojego zadzwonił za co ja miałam cały poranek focha :D w tym śnie było jakby tak na zawołanie, że się urodzi maleńki :D 22 i wyskakuj :D

Zgłoś nadużycie #9415 22 listopada 2012, 12:31

daria212 Gotowa na wszystko
Jejku jeden dzien mnie nie bylo i tyle czytania ho ho
Madziulka,Aniu grtuluje w koncu docieramy do 40 :-D
Metrus Tobie tez gratuluje :-D

Zgłoś nadużycie #9416 22 listopada 2012, 12:44

kasia1988 Supermama
Dzień doberek mamuski !
A My dłuugo spałysmy bo aż do 11 - pewnie przez te pobudki w nocy i jakieś durne koszmary co aż żal opisywać ;/ Z resztą wieczór też do najprzyjemniejszych nie należał-trochę się posprzeczałam z Moim bo kurde ma 2bloki dalej takiego kumpla (osobiscie nic do Niego nie mam) ale czesto wydzwania do Niego,żeby wyszedł na dól do garażu a Mój głupi idzie:/ No i wkurza mnie to, bo nie dość,że pracuje całymi dniami to jeszcze jak ma wolne to wychodzi do Niego.. Wczoraj robilismy obiad-zadzwonil telefon i wyszedl a ja zostałam z tym sama więc mialam takiego nerwa,że masakra - jak wrócil chcial porozmawiac o Jego zmianie pracy ale ja nie wykazałam zainteresowania komentujac to slowami ze i tak nie bedzie sie liczyl z moim zdaniem tylko zadecyduje z tym kolega wiec sie wkurzyl poszedl do kompa ja do tv ,pozniej wyszlam sama na spacer (jakby chcial sie pogodzic to by wyszedl ze mna-tak uwazam) ale jak wrocilam to on wyszedł (znow do tego kolegi do garazu) normalnie myslalam ze szlag mnie trafi :/ Oczywiscie w ciazy emocje biora góre tak sie poryczałam bo już mam na prawde dosyc tego ;/ po2 godzinach tak mu tak w smsie wygarnelam ze jakiegos olsnienia doznał bo w 5minut w domu sie znalazł i zaczal przepraszac,że faktycznie mam racje i takie tam, to porozmawialiśmy i poszlismy spac- tyle,że ja ciagle pobudki mialam.. Obiecał poprawe - ale zobaczymy efekty w czasie . . .

Zgłoś nadużycie #9417 22 listopada 2012, 13:26

MoniaW Zaprawiona w bojach
Dafne heheh a juz mialam taka cicha nadzieje zawsze z kasa trochę do przodu bo mi umowa sie kończy w styczniu....;/ ale no nic ważne żeby kruszynka zdrowa sie urodziła. Kochane jak to jest z karta ciąży doszly mnie słuchy ze musi dentysta podbić itd zawsze myslalam ze wystarczy potwierdzenie od gin..?
Ajc Kasiu tez mam podobna sytuacje tylko ze moj to za duzo pracy bierze;/ przyjedzie z pracy i jedzie nasz dom remontowac w wolne chwile tez tam jedzie ,wiem ze to dobrze ze sie stara szybko nam domek wyremontowac ale tez bym chciala zeby ze mna troche posiedzial bo przeciez teraz potrzebujemy go najbardziej chociaż do rozmowy.

Zgłoś nadużycie #9418 22 listopada 2012, 13:29

kasia1988 Supermama
Monia a co ma dentysta do Naszych ciąż ?? ?? :O Pierwsze słysze ....

Zgłoś nadużycie #9419 22 listopada 2012, 13:34

Kasiu niby jak do porodu to pytają czy wyleczone zęby itd. nie wiem ale tak słyszałam tez mi sie wydaje dziwne to

Zgłoś nadużycie #9420 22 listopada 2012, 13:42

kasia1988 Supermama
To ja akurat chodzilam w ciąży leczyc ale nieswiadomie, tzn wtedy jeszcze o ciąży nie wiedziałam ... ale wiesz wiadomo że w ciąży się psuja ząbki, i nie tylko przez podjadanie czy cos tylko niektóre z nas wymiotuja lub mają zgage wiec i pH sie zmienia w ustach... ja mam straszne zgagi :( ((( ale chyba nie ma takiego obowiązku.. trzeba poszukac u wujka google ;)

Zgłoś nadużycie #9421 22 listopada 2012, 13:48

binamalwina Gotowa na wszystko
A ja mam podobny problem do was tylko ze moj m jezdzi na montaz i go wiecznie nie ma

Mial dzis przyjechac ale przesunelo sie na niedziele nie wiem jak dlugo zostanie ale najlepsze jest to ze nastepna budowa jest 600 km od domu i jest do kwietnia niewiem jak ja to przezyje nawet nie wiadomo czy zdarzy dojechac zanim zaczne rodzic

Zgłoś nadużycie #9422 22 listopada 2012, 13:51

kasia1988 Supermama
Mamy jednym zdaniem przewalone z tymi naszymi chłopami... Ale i tak ich kochamy ;)

Zgłoś nadużycie #9423 22 listopada 2012, 13:58

Dafne Gotowa na wszystko

MoniaW napisał(a)

Kasiu niby jak do porodu to pytają czy wyleczone zęby itd. nie wiem ale tak słyszałam tez mi sie wydaje dziwne to

Monia, nam ostatnio położna mówiła, jakie dokumenty potrzebne do szpitala, ale o dentyście nic nie wspominała. W mojej karcie ciąży jest miejsce na pieczątkę od dentysty, ale byłam już kilka razy na wizycie w ciąży i nic mi nie wpisywał, więc chyba nie jest to konieczne.

Zgłoś nadużycie #9424 22 listopada 2012, 14:03

kasia1988 Supermama
Kurcze, dziewczyny straszliwego lenia dziś mam i głowa jakaś ciężka :( ( Pies spi, kot spi i ja też zaraz tutaj zasnę, jeszcze w piżamie paraduję a raczej tylko siedzę :P
Pogoda też nie najlepsza.. szaro i ponuro :( ((
Nadia już mi w żebra się wbija (tylko po prawej stronie) Kurde to czasem po prostu BOLI ...
Obiad trzeba jakiś zrobić... Ale też sie nie chce.. Ehhh ;/;/

Zgłoś nadużycie #9425 22 listopada 2012, 14:10

binamalwina Gotowa na wszystko
Ja juz obiadek prawie gotowy mam Moj maly tez mnie pod watroba kopie juz bym chciala zeby byl styczen
U nas pogoda nawet sloneczna ale ja sie zachwilke poloze na troche bo jakas taka spiaca jestem

Zgłoś nadużycie #9426 22 listopada 2012, 14:11

No ja chodziłam tez podczas ciąży do dentysty i sama sie upominała o kartę ciąży zęby podbić e tiam nie ważne wiadomo ze z tym czy bez tego i tak nas przyjmą do szpitala :)
U mnie ponuro przyciemnalo zrobilam zurek na obiad ,moj bardzo lubi jak jest przykwasny a mi wszystko co kwasne i pikantne smakuje wiec problemu nie ma co do obiadu :P

Zgłoś nadużycie #9427 22 listopada 2012, 14:16

Julka dzisiaj jak przy położnej przeciągła mi ręka od żeber w dół to myślałam ze z krzesełka zeskoczę,chyba piątkę chciała mi przybić :D

Zgłoś nadużycie #9428 22 listopada 2012, 14:27

Noo jak ja mam ochotę popisać to ne ma nikogo :p no nic uciekam tez poleżeć buziolki:*

Zgłoś nadużycie #9429 22 listopada 2012, 14:44

kasia1988 Supermama
A ja zbieram sie do zycia i ide do sklepu po mięsko na obiad, w sumie do wieczora mam czas ale ja bym wczesniej zjadła :)
---
Monia ja kiedys gdzieś wyczytałam, że dzidzia w brzuszku bardzo nie lubi jak jemy pikantne lub kwasne, czosnek i w ogóle jakieś mocne smaki... Ale ja tez wcinam wszystko co kwaśne,pikantne tez lubię ;) i słodkie i w ogóle wszystko jest smaczne :) ))))

Zgłoś nadużycie #9430 22 listopada 2012, 15:38

Metra Fajna mama
a my już pospaliśmy, zjedliśmy obiadek i teraz idziemy z pieskiem na dworek :)
domek Antosia w 31w0d :)