Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #9151 19 listopada 2012, 10:34

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Bina 3mam kciuki żeby było wszystko ok :) na pewno przeszło po odpoczynku
Kasia oby twoja Nadia posiedziała jeszcze chociaż 6 tygodni ;) Ja swojej Niuni tłumacze codziennie że jeszcze przynajmniej 3 tygodnie ma poczekać :)

Zgłoś nadużycie #9152 19 listopada 2012, 10:37

binamalwina Gotowa na wszystko
Mojemu tez tak tlumacze ze ma tam jeszcze 5 tyg.posiedziec a pozniej to mi jest juz obojetnie

Zgłoś nadużycie #9153 19 listopada 2012, 10:48

ewela81 Gotowa na wszystko
Hej mamusie całuski w brzucholki :) Ja już nastawiłam pierwszą partię ubranek i grzecznie piorą się w pralce :) Ja dzisiaj też miałam noc nie przespaną a to sikunda mnie pogoniła a póżniej jak się położyłam to Agatka zaczeła szaleć to było po 2 a na koniec bolał mnie brzuch na samym dole tak jak na miesiączkę :( Ja mojej tłumaczyłam żeby poczekała na tatę jak wróci a co będzie jak się posłucha a mój już dzisiaj będzie niedawno przekroczył granicę :) :) :)

Metruś i Binkomalwinko powodzenia u lekarzy :)

Zgłoś nadużycie #9154 19 listopada 2012, 10:57

daria212 Gotowa na wszystko
Czesc mamuski :-) nie proznowalyscie w week :-D

Metra pierwsze co to prosze podeslij mi w sloiczku zupke szczawiowa :-D uwielbiam...
A na grysa zrobilas chteke chyba tez zrobie :-p

My wczoraj z moim malowalismy pokoj, pozniej zrobil mi nalesniki bo mialam ochotke a na koniec wspolna kapiel :-D dobrze ze mamy wanne duza i sie miescimy we trojke hehe, tylko jak foka wychodzi to wody ubywa :-D a maluszek zamiast spac ladnie po kapieli to sie tak rozbrykal ze szczerze mowiac bolaly jego kopniaki, pozniej ladnie zasnal i dostal czkawke na spiaca i tak nam dzionek minal :-p

Juz glodna jestem a nie dawno jadlam sniadanko :-)

Bina i Metra powodzenia u gina :-)

Zgłoś nadużycie #9155 19 listopada 2012, 11:00

binamalwina Gotowa na wszystko
Ok ja zmykam jak wroce to dam znac

Zgłoś nadużycie #9156 19 listopada 2012, 11:14

happyania Zaprawiona w bojach
Hello :)

ja dzisiaj chyba spędzę dzień na lenia, ewentualnie male prasowanko pranko i spacer.

Lil ja właśnie dzisiaj miałam koszmar ze zdradą w tle, ale się wściekłam uuu ;)

Bina i Metra czekamy na info co tam u panów ginów :)

Aniu w pracy się porozumiewasz po holendersku czy po ang?

Zgłoś nadużycie #9157 19 listopada 2012, 11:26

AniaFin Gotowa na wszystko
głównie po angielsku (w kwestiach zawodowych), czasem się przerzucam na holenderski (niektórzy koledzy mnie to tego bardziej stymulują), ale wtedy idzie mi wolniej i mózg się zacina ;)

Zgłoś nadużycie #9158 19 listopada 2012, 11:27

Milka_S Fajna mama
Witam mamusie.
ja dzisiaj wyjątkowo słabo się czuje. zrobie parę kroków po mieszkaniu i od razu zadyszka i muszę się położyć. ciężko mi się oddycha. wiec dzień na pewno będzie "przeleniuchowany".
w nocy też miałam takie bóle jak na miesiaczkę - ale nie mam przy tym żadnych skurczy. Gina mam w czwartek więc muszę o to zapytać.

Zgłoś nadużycie #9159 19 listopada 2012, 11:36

Metra Fajna mama
ja pospałam i wstałam :)
Milka pytałam kardiologa duszności w ciąży są normalne...dziecko uciska wszystkie narządy które napierają na przeponę i płuca i stąd duszności...jeśli nie masz innych objawów np. kołatania serca to raczej normalne jest
Lil ja cierpię już na ból spojenia łonowego od dwóch tygodni i wiem jak chodzisz bo chodzę tak samo :)
Aniu moja mama mówiła, że prasowanie robiła tylko przy mnie a mojej siostrze już nic nie prasowała :) powiem Wam, że ja tylko pieluchy wyprasowałam :)

Zgłoś nadużycie #9160 19 listopada 2012, 11:46

Milka_S Fajna mama
wiem że to normalne, ale dzisiaj tak wyjątkowo mi słabo więc muszę uważać. raz miałam nawet zasłabnięcie - ale to było pod przychodnią więc pomoc na miejscu. gin mi powiedział jak będzie się nasilało to do internisty. na szczęście czesto aż tak nie mam.

Zgłoś nadużycie #9161 19 listopada 2012, 11:47

Nancy Gotowa na wszystko
Hej dziewczynki,
widzę, że dziś dzień kopniaków od rana i pobolewania brzuszków. Mnie Jasiek obudził około 6.00 porządnym wierceniem się i brzuch pobolewał jakoś dziwnie, ale jak wstałam to przeszło na szczęście. Ja już zaliczyłam angielski, napisałam test i pospacerowałam trochę na świeżym powietrzu. Jasiek dalej bryka :) Nawet śniło mi się dzisiaj, że wypina nogi na metr do góry przez co mój brzuch wyglądał jak worek na ziemniaki z szamoczącym się dużym człowiekiem w środku :P

Kasiu, prezent przeuroczy :)

Zgłoś nadużycie #9162 19 listopada 2012, 11:48

Metra Fajna mama
laski te które chodzą na SR zapytajcie co się robi jak mija termin porodu i nic się nie dzieje...

Zgłoś nadużycie #9163 19 listopada 2012, 11:49

Metra Fajna mama
Nancy ale miałaś sen :D

Zgłoś nadużycie #9164 19 listopada 2012, 11:49

MoniaW Zaprawiona w bojach
Hejcia kochane.
Ehh ja za to miałam straszny weekend w piątek się poszarpałam z mojego R. "bratowa" ;/ caly weekend w napięciu w sumie miała się wyprowadzić z czego akurat wszyscy zadowoleni ale i tak miałam wyrzuty sumienia mimo ze to nie ja rzuciłam się z łapami..teraz się boje czy moje maleństwo cale i nic mu sie nie stało:< masakra nie myślałam ze takie coś mnie spotka....W dodatku moj pracuje do pozna zostaje z tym całym stresem sama i remonty czuje sie nerwowo wykończona.
Tez mam wrażenie ze moja kruszynka dołączy do nas wcześniej. Och te zadyszki straszne ,ostatnio robiłam mojemu kanapki to musiałam usiąść na krzesełko bo myślałam ze nie ustoję.
Najlepiej to mnie Julcia załatwiła gdy wstawałam z wyrka ,poczęstowała mnie takim kopniakiem ze odrazu leżałam spowrotem.

Zgłoś nadużycie #9165 19 listopada 2012, 11:51

Metra Fajna mama
Monia Ty lwico :)

Zgłoś nadużycie #9166 19 listopada 2012, 11:55

Heh wiesz na początku sie śmiałam z tego bo ja z wielkim brzuchem i ta sb nie poradziła ale później jak przemyślałam ze takie zagrożenie dla maleństwa to sie rozpłakałam

Zgłoś nadużycie #9167 19 listopada 2012, 11:57

Metra Fajna mama
nie martw się, jak by coś miało się dziać to już by się działo...plamień nie masz, skurczy nie masz, wody Ci nie odeszły więc jest ok

Zgłoś nadużycie #9168 19 listopada 2012, 11:59

Dobrze ze u was wszystko oki :) Wrrr kupiłam sb spodnie ciążowe tz wylicytowałam za parę zł heh ale chyba i tak ich nie bd nosiła ja lubię dopasowane spodnie a one strasznie pogrubiaja i takie szerokie te nogawki
Wiecie jak kładę się na prawym boku Julcia strasznie kopać zaczyna. Czy to znak ze coś sie jej dzieje boje sie żeby jej nie przydusić
Metra racje masz nawet brzuch mnie nie bolał.Dziekuje za wsparcie:*
Lil ona  typowa blondynka. Jak to "teściowa"mowi wszystko bez muzgu robi

Zgłoś nadużycie #9169 19 listopada 2012, 12:00

lilbanaqa Fajna mama
ta baba jest nienormalna, że z łapami do ciężarnej? :( malutka na pewno ma się dobrze, nie stresuj się :*

Nancy, ale sen hahahahaha :D

Zgłoś nadużycie #9170 19 listopada 2012, 12:02

kasia1988 Supermama
Kurde tak mnie niepokoi ten mój twardy brzuch i jeszcze do tego czuję jak pobolewa na dole;/ zadzwonilam do mojego gina i powiedzialam o co chodzi, mówi zebym no-spe brala, toz to biore ale zaraz znow twardy i czasem boli, jak uslyszal ktory to tydzien to kazal przyjechac wiec dzis na 14 mamy wizyte.. zobaczymy co mi powie....