Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #9131 19 listopada 2012, 7:26

binamalwina Gotowa na wszystko
Dzien doberek ja juz na nogach powoli bede sie do gina wybierac.

>Ale najpierw kawusia i sniadanko.

Milego dnia

Zgłoś nadużycie #9132 19 listopada 2012, 8:29

Metra Fajna mama
cześć mamcie :)
ja dzisiaj też wybieram się do gina ale dopiero na 15 :) więc jeszcze troszkę pośpimy z Antosiem jak tatuś pójdzie do pracy :) bo nie śpimy już od 5 i trochę nas senność łapie
Bina powodzenia u gina ;)

Zgłoś nadużycie #9133 19 listopada 2012, 9:35

AniaFin Gotowa na wszystko
hej wszystkim śpiochom i nieśpiochom ;)
Ja już dawno w pracy, właśnie drukuje materiały dla studentów, bo przychodzą po południu i chce im dać duużo do czytania i myślenia, zanim zaczną pracować ;)
Maleństwo się wczoraj po kąpieli całkowicie rozbrykało, mniej więcej wpół do czwartej w nocy dostałam całą serię kopniaków i akrobacji ;)

A wczoraj mieliśmy jeszcze niespodziewaną wizytę szwagierki i tak nam uciekło całe popołudnie, nawet gotować już mi się nie chciało i żywiliśmy się chińszczyzną.

Miłego dnia mamcie.
Powodzenia u lekarzy :)

Zgłoś nadużycie #9134 19 listopada 2012, 9:45

lilbanaqa Fajna mama
Cześć Piękności :*

u nas dzień zaczął się porządnym kopniakiem w żebra, aż czułam jakby mnie prąd kopnął... ale od razu małemu wybaczyłam, wolę jak nawet tak boleśnie daje o sobie znać niż tak jak wczoraj - wcale.

moja mama z narzeczonym już wyjechali, odwalili kawał dobrej roboty, ściany odświeżone, dostaliśmy nawet od nich rożek dla Antosia :) a ja teraz siedzę sama w domciu z brytfanką torciku z kaszy manny (mniam!)
http://www.mojeciasto.pl/przepisy/torcik-z-kaszy-manny-6462.html polecam, tylko radzę dodać więcej cukru pudru i kakao :)

muszę Wam się poskarżyć, już nawet gdybym chciała, to nie mogę chodzić, czuję, od wczorajszego popołudnia, jakby jakiś koń kopnął mnie w krocze... ani chodzić, ani siedzieć, do kibelka chodzę jak stworzenie pomiędzy kaczką a dinozaurem. ale ma to swoje dobre, strony, poleniuchuję i potruję Wam dupcie :P Koszmary nocne mnie nie opuszczają, ja to nie wiem co to ma być :) śni mi się, że mój mnie zdradza, że zrywa zaręczyny itd... dupa blada. wczoraj oglądałam na noc fajny horror "Sinister". Polecam dla tych, którzy się nie boją :)

powodzenia laseczki u lekarzy dzisiaj i czekam na dobre wieści :)

Zgłoś nadużycie #9135 19 listopada 2012, 9:51

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Hej mamuski ale wy tu drukujecie dużo, nawet nie bd próbowała nadrabiac bo nie dam rady :) My własnie zjadłysmy sniadanko , zaraz idziemy sie kąpac i trzeba wymyslic jakies produktywne zajecie :) Od kilku dni budza mnie w nocy skurcze (co ciekawe codziennie o tej samej godzinie 3.20) Brzucho robi sie twardy i boli jak na miesiączkę ... zazwyczaj trwa to ok 30 min (tzn w ciągu pół godziny okolo 5 skurczy) i samo przechodzi bez zadnej no-spy... nie wiem czy to tak sobie ma macica ćwiczy ?? ?? ?? i tak sobie zdalam sprawe ze to juz mało czasu zostało :D
Apropos schodzenie dzieciaczka, moja Niunia chyba własnie zaczęła ten proces bo miednica mnie coraz bardziej boli, chodze częsciej siusiu a czkawke czuje na pipolindzie prawie....
Miłego dnia mamuski :*

Zgłoś nadużycie #9136 19 listopada 2012, 9:53

kasia1988 Supermama
Dzień dobry mamusie ;) My jak na nas to dzis wyjatkowo wczas wstałysmy bo o 8 :) szamam wczorajsze ciacho na śniadanko z kawusią, az Nadia sie obudziła bo znów sie rozpycha :P Zaraz zrobimy kolejne pranie i być może jeszcze dziś go wyprasuje :) sprawia mi to przyjemność aczkolwiek to takie męczące :P
Wczoraj nie miałam takiej silnej zgagi więc tylko raz się obudziłam.. Ale za to kurcze znów na noc miałam brzuch twardy jak skała a od srodka uczucie takiego wypychania,rozciągania itp:/ wzięłam no-spę i włączyłam uspakajającą muzyczkę więc przeszło, jednak zaczyna mnie to martwić - wczesniej tak mi się nie robiło.. Pytanie tylko czy mam powody do zmartwienia czy to efekt tego,że Nadia ma coraz mniej miejsca ? Lekarza mam dopiero na poniedziałek.... Dodaję zdjęcie prezentu, ktory przywiozła mi siostra jak nad odwiedziła w weekend :)

Zgłoś nadużycie #9137 19 listopada 2012, 10:05

lilbanaqa nie martw sie glupimi snami ja tez tak mam

kasiu sliczny komplecik

Aniu milego dnia w pracy ja sie wlasnie do gina wybieram i tez dzis zajze do molej pracy bo bede musiala zwolnienie zawiesc

Zgłoś nadużycie #9138 19 listopada 2012, 10:05

Kasiu jak przechodzi po no-spie to pół biedy :) licz sobie te twardnienia (to są skurcze) nie powinno ich byc wiecej niz 10 dziennie ... a na godzine mogą byc tylko 4 trwające maksymalnie minutę.. jeżeli są czesciej to lepiej skonsultowac z lekarzem, ale mysle że do poniedziałku nie masz co panikowac :) chyba ze te skurcze zaczną wystepowac czesgto i regularnie to na IP :)

Zgłoś nadużycie #9139 19 listopada 2012, 10:06

Aniu a u ciebie za tydzien beda fajne jedyneczki Boze jak ten czas leci

Zgłoś nadużycie #9140 19 listopada 2012, 10:12

lilbanaqa Fajna mama
hehe, Madzia, co to za skurcze!? :) czekaj do grudnia a nie! :) albo i do stycznia! :) ja od wczoraj czuję czkawkę na pipolindzie :D ale to jest śmiszne uczucie :D

Kasia, komplecik śliczny, taki słodziutki :)

Zgłoś nadużycie #9141 19 listopada 2012, 10:15

Lil ja mysle że do stycznia to nie uciągne hehe :D na bank w grudniu Malutka sie wydostanie :D

Zgłoś nadużycie #9142 19 listopada 2012, 10:19

Ja tez czuje czkawke w pipolindzie a sama jestem ciekawa czy wytrzymam do stycznia bo mi sie szyjka juz skraca przez skurcze ciekawe co mi dzisiaj gin powie narazie jestem juz 2tyg na zwolnieniu moze sie uspokojilo albo dalej sie skraca zobaczymy w kazdym razie moj brzuchol tez caly czas twardy wsumie od soboty

Zgłoś nadużycie #9143 19 listopada 2012, 10:20

AniaFin Gotowa na wszystko
okazuje się, że Holenderki mniej się jednak nad maluchami trzęsą ;) moja szwagierka wczoraj oczy ze zdziwienia wytrzeszczyła jak jej powiedziałam, że prasuję niemowlęce ubranka i że piorę je w specjalnym płynie, ona tego nigdy w życiu nie robiła, bo mówi, że czasu nie miała (ma trójkę dzieci i pracę na pełny etat ;) )

Zgłoś nadużycie #9144 19 listopada 2012, 10:23

lilbanaqa Fajna mama
Bina, a założyli Ci pessar na szyjkę? bo skoro się skraca to powinni to zrobić

Zgłoś nadużycie #9145 19 listopada 2012, 10:23

No to nie zle ja prasuje ale nie pralam w specjalnym proszku

Zgłoś nadużycie #9146 19 listopada 2012, 10:24

lilbanaqa Fajna mama

AniaFin napisał(a)

okazuje się, że Holenderki mniej się jednak nad maluchami trzęsą ;) moja szwagierka wczoraj oczy ze zdziwienia wytrzeszczyła jak jej powiedziałam, że prasuję niemowlęce ubranka i że piorę je w specjalnym płynie, ona tego nigdy w życiu nie robiła, bo mówi, że czasu nie miała (ma trójkę dzieci i pracę na pełny etat ;) )

o widzisz :) mimo wszystko nie ma to jak troskliwe, kochające, polskie mamunie :D

Zgłoś nadużycie #9147 19 listopada 2012, 10:25

lilbanaqa Fajna mama
ja jak mojej mamie powiedziałam, że jak młody się urodzi to pewnie nie będzie czasu na zabawy w pranie osobno czy prasowanie każdego elementu ubranka poza tym, który będzie stykał się z ciałem - body - a ona na mnie takie oczy O.O

Zgłoś nadużycie #9148 19 listopada 2012, 10:26

lilbanaqa napisał(a)

Bina, a założyli Ci pessar na szyjkę? bo skoro się skraca to powinni to zrobić

Nie dzisiaj sie dowiem co i jak to dam znac

Zgłoś nadużycie #9149 19 listopada 2012, 10:27

kasia1988 Supermama
madziulka_myszka dzięki ale może ja juz powoli zaczynam rodzić.. :P
heh dziwnie mam przeczucie,że nadia się wczesniej wykluje... oby tylko jeszcze nie w listopadzie bo termin mam na 29.01/31.01. Więc niech posiedzi w swoim domku chociaż do tego konca grudnia.
@@@
lilbanaqa Ja tez czasem czuje tak nisko czkawke ;)

Zgłoś nadużycie #9150 19 listopada 2012, 10:30

lilbanaqa Fajna mama
a mój Antoś wyjdzie w terminie! :D na pewno nie przed 37 tygodniem, bo pessar zatkał mu wyjście ewakuacyjne :D