Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #9091 17 listopada 2012, 23:09

Nancy Gotowa na wszystko
Jestem z siebie dumna. Sporo się pouczyłam. Jutro część druga. A teraz pod prysznic i zmykamy spać, bo jesteśmy zmęczeni.

Dobranoc, Dwupaki :*

Zgłoś nadużycie #9092 18 listopada 2012, 10:31

ewela81 Gotowa na wszystko
Hejka mamusie śpiochy :) Ja wstałam dzisiaj przed 8 byłam z Weroniką i mamą w kościele i zaraz trzeba obiad szykować a tak mi się nie chce :( Wczoraj sobie za dóżo pozwoliłam i bolał mnie brzuch. A Agatka wyczynia tańce jak tylko może najbardziej się kręci jak ja się na czymś skupię np. na czytaniu książki :)

Zgłoś nadużycie #9093 18 listopada 2012, 10:47

jutro albo w poniedziałek będzie mój kochany mężuś :) W sobotę mamy wesele i też planuję malnąć jakiś kolor tylko zawsze używałam szamponów a nie farb i niewiem czy lepiej pomalować farbą czy szamponem? No i muszę kupić sobie kreację a w moim przypadku sprawdzą się elegancka tunika i leginsy bo nie ma sensu wydawać kasy na sukienkę którą włożę tylko raz :) Aniu Fin napewno przeczytam którąś książkę Moniki Szwai wczoraj sprawdzałam na internecie i powiem ci że naprawdę mogą być bardzo ciekawę a ja bardziej wolę literaturę polską niż zagraniczną bardziej mnie wciągają i lekko się czyta teraz czytam "Zacząć jeszcze raz"Magdaleny Dziumy.

Happy Tysiąc wspaniałych słońc też będę chciała przeczytać jak mówisz że nie można się od niej oderwać a ja lubię takie :)

Zgłoś nadużycie #9094 18 listopada 2012, 11:22

lili Fajna mama
hello mamusie!!!
ja tez juz po kosciele,zjadlam drugie sniadanko,teraz kawka,wszystkie znajome stwierdzily ze malo przytylam i tylko brzuszek widac,ze na twarzy tez sie nic nie zmienilam choc tyle mnie pocieszyly :) )
pogoda super 15 st i sloneczko :)

Zgłoś nadużycie #9095 18 listopada 2012, 11:34

binamalwina Gotowa na wszystko
dzien dobry mamusie i brzusie ja juz tez nie spikam po sniadanku jestem i gotuje obiad.

Wczoraj zaczelam czytac nasze forum od strony pierwszej i tak mi sie jakos smiac chcialo ze hej

Naprzyklad jak to April napisala jeszcze tylko 7 miesiecy a dzis to przewaznie kazda ma juz tylko 2 miesiace.

Na poczatku bylo tez oczywiscie wiecej mamusiek ale jakos sie nie udzielaja

Milej niedzieli

A i dzisiaj juz moj brzuch nie jest taki twardy cale szczescie

Zgłoś nadużycie #9096 18 listopada 2012, 11:37

lili Fajna mama
Bina ja tez nie tak dawno czytalam nasze forum od 1 strony i juz skonczylam :) )

ide gotowac rosolek :) )

Zgłoś nadużycie #9097 18 listopada 2012, 11:40

Moj rosolek juz sie gotuje

Zgłoś nadużycie #9098 18 listopada 2012, 11:59

Binko ty już masz równe 2 miesiące do porodu GRATULUJĘ :)

Zgłoś nadużycie #9099 18 listopada 2012, 12:02

lili Fajna mama
wow Bina rzeczywiscie 2 miesiace Ci zostaly :) )

moj rosolek tez sie juz gotuje :)

Zgłoś nadużycie #9100 18 listopada 2012, 12:02

Ja dzisiaj rosołku na obiad nie gotuję moja mmama ma więc u niej się posilę :) nie ma to jak u mamy :) jeszcze jak babcia żyła to na obiadki chodziło się do babci bo były lepsze niż u mamy :) :) :) za to ja na obiad zrobię ryż i warzywa na patelnię i do tego surówka z kapusty pekińskiej :)

Zgłoś nadużycie #9101 18 listopada 2012, 12:03

AniaFin Gotowa na wszystko
Cześć Piękności :)
A ja już po spotkaniu z wampirami, muszę przyznać, że film zrobił na mnie wrażenie i chyba przez pięć minut całe kino wstrzymało oddech i zostało wbite w fotele (dla tych co nie oglądały lepiej oszczędzę szczegołów) ;) A przy tym miałyśmy z dziewczynami dużo śmiechu, rozglądałyśmy się na boki, żeby zobaczyć, czy nie jesteśmy jedynymi nie-nastolatkami, ale nie było tak źle. Ogólnie polecam, choć oczywiście książka jest fajniejsza :) Maleństwo zaś rozrabiało w kinie jak się patrzy, nawet raz mnie kopnęła, aż zabolało ;) . Potem wracałam sama samochodem koło północy przez opustoszałe ulice, w deszczu, co było jeszcze bardziej ekscytujące niż te wampiry, ale udało nam się szczęśliwie dojechać do kina i z niego powrócić, a nawet ładnie zaparkować.

Książki Szwai przeczytałam wszystkie, w naszym stanie szczególnie polecam "Zapiski stanu poważnego" , ale wszystkie są znakomite. "Tysiąc wspaniałych słońc" Hosseini'ego jest świetne, choć dramatyczne i z lekka tragiczne, ale facet ma talent do tworzenia fascynujących historii. Oprócz tego polecam książki Zafona, dawno mnie już nic tak nie wciągnęło jak jego powieści, są po prostu niesamowite (i trochę straszne ;) ).

Zgłoś nadużycie #9102 18 listopada 2012, 12:07

Mnie coś dzisiaj brzunio boli :( wogóle ta moja dzisiejsza noc była trochę nie przespana bo i lewa noga do samego biodra mnie bolała teraz trochę przeszło, malutka za bardzo szaleje tylko żeby jakiegoś numeru mi nie wywineła :(

Zgłoś nadużycie #9103 18 listopada 2012, 12:09

No nawet nie zauwazylam jak byscie nie napisaly to bym nie popatrzyla

Zgłoś nadużycie #9104 18 listopada 2012, 12:12

AniaFin Gotowa na wszystko
Bina dobrze, że ci się z brzuszkiem polepszyło, w razie czego dzisiaj leż i się nie forsuj. Jeszcze tylko dwa miesiące ;)

Lili, nie ma to jak miłe koleżanki, nic tak nie poprawia nastroju jak komplementy od innych kobitek :)

Ewela, "Zacząć jeszcze raz" jeszcze nie czytałam, ale może sobie kiedyś kupię. Też lubię polską literaturę, tylko zwykle szybko mi się zapas kończy tego co sobie z Polski przywiozę ;)

A co do zagranicznej to jeszcze wam polecam:

Karen Wheeler "Sama słodycz" i "Sam urok" (będzie jeszcze trzecia część, ale jeszcze jej nie przetłumaczyli na polski).

Marian Keyes - praktycznie wszystko co znajdziecie jest super np. "Czarujący mężczyzna" i "Najjaśniejsza gwiazda na niebie"

Zgłoś nadużycie #9105 18 listopada 2012, 12:48

kasia1988 Supermama
DZIEN DOBRY MAMUSKI. 2 DNI MNIE TU NIE BYLO I STARAM SIE NADROBIC ZALEGLOSCI ;p BYLA U MNIE SIOSTRA WIEC MILO SPEDZILYSMY CZAS, KOLEJNE SPOTKANIE PO NARODZINACH NADII, A TAK TO NIE WIDZIALYSMY SIE OD BOZEGO NARODZENIA :/
PRZYWIOZŁA MI WYPRAWKE W PREZENCIE DLA MALEJ (DODALA BYM ZDJ ALE MAM POPSUTA ŁAD.I MUSZE 1 REKA JA DOCISKAC A DRUGA PISAC- MASAKRA JAKAS;/)
BYLISMY NA ZAKUPACH I ZAKUPILISMY SMOCZEK,BUTELECZKE,PATYCZKI,NOZYCZKI Z OBCINACZKAMI I JUZ MAMY PRAKTYCZNIE WSZYSTKO.. TYLKO DLA MNIE JESZCZE NIC :( (
KURCZE JA WCZORAJ TEZ MIALAM TWARDY BRZUCH JAK KAMIEN ALE WZIELAM NO-SPE I PRZESZLO.. ZA TYDZ W PON MAMY WIZYTE U GIN, JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC :)

Zgłoś nadużycie #9106 18 listopada 2012, 13:04

Metra Fajna mama
ale Wy dzielne jesteście...rosołki gotujecie, kościoły zwiedzacie :P a ja dzisiaj śpię...

Zgłoś nadużycie #9107 18 listopada 2012, 13:08

Ja mam jutro wizyte mysle ze bedzie wszystko dobrze chociaz brzuch mam nadal twardy ale juz nie caly czas zobaczymy co mi powie jutro moj gin

Najwazniejsze zeby maly jeszcze posiedzial do 36 tyg a pozniej niech sie dzieje wola Boza

Zgłoś nadużycie #9108 18 listopada 2012, 13:14

Metra Fajna mama
Bina zobaczysz, że posiedzi :) ponoć dzieci, które na początku spieszą się na świat później nie chcą opuszczać brzuszka ;) mamy szansę, żeby przenosić naszych łobuzów :P

Zgłoś nadużycie #9109 18 listopada 2012, 13:27

lilbanaqa Fajna mama
Bina, jak twardnieje brzuszek to go nie dotykaj, najlepiej załóż sobie koszulę nocną, żeby nie drażniła macicy obciskaniem i leż sobie :) dzieciaczki na pewno zrozumieją, że musisz odpoczywać, córa pomoże przy obiadku :)

Zgłoś nadużycie #9110 18 listopada 2012, 13:32

Metra Fajna mama

lilbanaqa napisał(a)

Bina, jak twardnieje brzuszek to go nie dotykaj, najlepiej załóż sobie koszulę nocną, żeby nie drażniła macicy obciskaniem i leż sobie :) dzieciaczki na pewno zrozumieją, że musisz odpoczywać, córa pomoże przy obiadku :)

to prawda...jak mam skurcze to chodzę tylko w koszulce i w gatkach