Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #8811 13 listopada 2012, 19:29

binamalwina Gotowa na wszystko
Ja tez mam pare nowych rzeczy po chrzesniaku ktore wlasnie piore

Zgłoś nadużycie #8812 13 listopada 2012, 20:24

daria212 Gotowa na wszystko
O kurde Metra to idzie sie wyplacic przy zabkach bleee ja pojde jak urodze bo za bardzo sie boje i nie potrzebnie bym sie teraz stresowala

Zgłoś nadużycie #8813 13 listopada 2012, 20:29

lilbanaqa Fajna mama
Metruś, buziaki ode mnie i Antosia :* a Ty Antoś zostaw mamusi ząbki w spokoju ! ! ! będziesz miał swoje niedługo :D
młody bombarduje mnie po żebrach, patyczak chudy jeden :/ jeszcze tylko max. 10 tygodni i po wszystkim :)
jak obiecałam, załączam zdjęcie łóżeczka Antosia, które złożyłam z mamą :D

Zgłoś nadużycie #8814 13 listopada 2012, 21:09

Nancy Gotowa na wszystko
Lil, dopiero zauważyłam te 2 miesiące! :D Nie wiem jak ten suwak liczy, ale ja założyłam, że skoro mam termin na 11 stycznia to 2 miesiące były 11 listopada, więc już mniej nawet zostało :P

Kasiu, kociak na kombinezonie i czapeczce po prostu totalnie mnie rozwalił :)

Monia, uważaj na siebie. Mi ostatnio też skacze ciśnienie, dzisiaj rano znów miałam górne 137, muszę poskarżyć się lekarzowi na następnej wizycie. I też mi duszno, chodzę i otwieram okna bez przerwy. Mamy więcej krwi w sobie i stąd takie problemy.

Milka, my też mamy kombinezon w rozmiarze 62, najwyżej Jasiek się potopi trochę na początku, ale przynajmniej na cały sezon mu wystarczy.

Poprałam dziś trochę ciuszków, siadam jeszcze chwilę do angielskiego i lecę spać. Jutro intensywny dzień, bo rano ang, po południu zwiedzanie porodówki, a wieczorem szkoła rodzenia :)

Buziaki i kolorowych snów :*

Zgłoś nadużycie #8815 13 listopada 2012, 21:15

Metra Fajna mama
daria ja tez miałam taki plan, wyleczyć po ciąży....ale łobuz dorwał się do ząbków wcześniej...zrobię te dwa i koniec na tym. i tak mi żal tych 90 zł :( do ósemki włożę zwykłą plombę (ciekawe czy naprawdę będzie czarna...) bo chcę ją wyrwać jak już dojdę do siebie po porodzie....
Lil łóżeczko bomba...moje jeszcze w częściach :)

Zgłoś nadużycie #8816 13 listopada 2012, 22:11

Metra Fajna mama
dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #8817 14 listopada 2012, 9:47

cathysmn Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny wczoraj poszłam do rossmana i kupiłam zestaw dla noworodka huggies. Są tam chusteczki mokre, suche i pampersy. Kosztował 18zł, moja mama ten sam zestaw widziała w świecie dziecka w warszawie za 35zł. No i byłam wczoraj u lekarza ogólnie wszystko ok ale przepisał mi luteine i coś tam jeszcze bo często mam bole i brzuch robi mi się twardy. Za tydzień znowu mam wizyte, będzie robił szczegółowe usg i znowu dostaniemy kolorowe zdjęcie i filmik. Nie mogę się doczekać. :)

Zgłoś nadużycie #8818 14 listopada 2012, 9:50

lilbanaqa Fajna mama
heloł śpiochy :*

my po śniadanku przygotowanym przez moją mamę :) od razu apetyt się pojawia :D wykąpałam się, zaraz ułożę włoski i może pojedziemy z mamą kupić zasłonki do Antosiowego pokoju... w ogóle tatuś pościągał synkowi wszystkie filmy disneya, które wyszły do tej pory... JEJU :D cóż za gest :D

Zgłoś nadużycie #8819 14 listopada 2012, 9:52

lilbanaqa Fajna mama
Cathysmn, no to udało ci się zaoszczędzić :) i czekamy na dobre wieści z USG i zdjęcia/filmik :)

Zgłoś nadużycie #8820 14 listopada 2012, 10:18

Metra Fajna mama
cathy ja mam ten sam zestaw kupiłam w Tesco :) za 17,99 zł :)
a ja mam lenia :) i dopiero wstałam :) i nie chce mi się nic i nie zamierzam nic robić O :D taka będę dzisiaj

Zgłoś nadużycie #8821 14 listopada 2012, 10:21

Metra Fajna mama
Lil zazdroszczę wizyty Mamusi...moja przyjeżdża ale niestety się z nią nie zobaczę bo jedzie do mojej siostry...jakiś wirus straszny ich męczy i biedna nie daje rady sobie już. wszyscy chorzy u nich...więc jak moja Mama tam wejdzie to już nie będziemy mogły się zobaczyć :(

Zgłoś nadużycie #8822 14 listopada 2012, 10:22

Metra Fajna mama
aaaaaaaa Lil 30 :*

Zgłoś nadużycie #8823 14 listopada 2012, 10:30

moniczka22 Świeżo upieczona
Witam przyszłe mamuski
Już niedługo rodzimy. Mam nadzieje że wyprawki juz są przygotowane. Narodziny maluszka to najlepsze co nas mogło spotkać ale niestety aby zapewnić mu dobry start w tą szarą rzeczywistość to trzeba wydać trochę kasy. Pewnie mnie zaraz zganicie że w takich chwili mówie o pieniądzach ale taka jest szara rzeczywistość że jedni mają więcej kasy a inni mniej ale wszyscy chcą jak najlepiej dla swoich pociech. Ostatnio znajoma podsunęła mi pomysł jak można zminimalizować koszty. Ona brała udział w różnych konkursach (z lepszym bądź gorszym skutkiem) ale w jednym organizowanym przez espiro na FB i udało jej się wygrać wózek. Normalnie szok. Widziałam że znowu coś organizuja więc może spróbuję a nóż.....

Zgłoś nadużycie #8824 14 listopada 2012, 10:45

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Czesc mamunie :) my ostatnio leniuchujemy ... pospałysmy do 10 a teraz jeszcze w szlafroku siedzimy i czekamy az nam sie cos zachce :) tatus nam pojechał do Berlina a my sie nudzimy :) zaraz ide wstawic pranko małej i moze troszke poprasuje nasze rzeczy :) buziole kochane
Lil huczna 30 dzisiaj masz swieto :* gratulacje juz blizej niz dalej
Darka 33 skonczone :D :D gratulacje
I wszystkie inne mamusie które ukonczyły swoje tygodnie  - gratulujemy :*

Zgłoś nadużycie #8825 14 listopada 2012, 11:00

AniaFin Gotowa na wszystko
dzień dobry mamusie:0

Lil i Daria, gratulacje 30stki i 33jki :)

My się dziś wreszcie wyspałyśmy ;) co prawda tylko do 6, ale co to był za sen :)

Teraz praca, byłam już w szklarni, teraz idę transformować ziemniaki i zamierzam się dziś szybciej wyrobić i jechać do domu.

Wieczorem joga dla ciężarówek, a po niej spotkanie z tą samą babką i partnerami - będziemy omawiać przebieg porodu i dowiemy się co robić, by przebiegł jak najlepiej.

Zgłoś nadużycie #8826 14 listopada 2012, 11:06

Metra Fajna mama
Darka dojrzała 33 :)
Aniu Ty masz chyba motorek w dupce :P kiedy Ty odpoczniesz

Zgłoś nadużycie #8827 14 listopada 2012, 11:09

happyania Zaprawiona w bojach
heja!

Ja własnie wczoraj w lumpku kupiłam sliczniusi kombinezon z uszkami w rozmiarze 62, ale raczej się obawiałam że na caly sezon może nie wystarczyć. Moze rzeczywiście będzie ok. Wrzuciłabym zdjęcie, ale nie mam kabla do kompa :( (jestem u rodziców)

Jutro już wreszcie jadę do domu, jestem u rodziców od 31.10, byłam tu tydzien w szpitalu a teraz leżę plackiem. W piątek mam wizytę u lekarza i jestem bardzo ciekawa co mi powie, mam nadzieję, że już nie będę musiała się aż tak oszczędzać.

Cathy mnie też często boli brzuch, jest juz lepiej, ale codziennie to pobolewanie chociaż na chwilę się odezwie. na razie muszę leżeć, zobaczymy co usłyszę w piątek na wizycie.

Malutki coraz większy :) czuję go coraz mocniej, cieszy mnie że rośnie zdrowo :D

Fajnie macie, że macie już łóżeczka, wyprawki itd. Ja na razie mam tylko ciuszki, jak wrócę do Poznania to ogarnę temat gadżetów dla synusia :)

Gratuluję ukończonych tygodni :) miłego dnia!!!

Zgłoś nadużycie #8828 14 listopada 2012, 11:49

lili Fajna mama
hej kobietki!!

gratuluje kolejnych tyg Lil i Daria :)

ja juz od rana piore,zmienilam posciel,wypilam kawke i zaraz biore sie za prasowanie bo troche sie uzbieralo ;)

a to zdobycze dla Nikoli :)

Zgłoś nadużycie #8829 14 listopada 2012, 12:00

lalunia Fajna mama
Witajcie mamusie, biorę udział w konkursie (z 1 komputera można oddać 3 głosiki dziennie, nawet od razu). Byłabym wam wdzięczna :D
Lalunia
http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria...

Zgłoś nadużycie #8830 14 listopada 2012, 12:55

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
AniaF Ty to masz zdrowie ... heh Ty pewnie dzień przed terminem do pracy poleziesz :D

HappyAnia współczuje Ci tego "placka" ale czego sie nie robi dla dzidzi :D a w piatek na pewno Cie Twój doktorek podniesie na duchu i bedziesz mogla wyruszyc na sklepowy podbój :) mi tez jeszcze wielu rzeczy brakuje... musze sie w koncu zdecydowac na jakas posciel , kupic rożek, śpiworek, kosmetyki ... także nie jestes sama :)

Lili piękne zdobycze :) ten śpiworko-kombinezon jest cudowny :)