Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #8611 10 listopada 2012, 19:54

Metra Fajna mama
April mnie tak kłuje od zawsze...a teraz częściej po prostu....
Lil ja czekam na pieluchy i zostaje mi ostatnia partia ciuszków do prania na jedną pralkę :)

Zgłoś nadużycie #8612 10 listopada 2012, 19:58

Metra Fajna mama
a gdzie się podziały nasze inne mamy ?? a Niulka i KasiaAmi ?? i nasza agnieszka....

Zgłoś nadużycie #8613 10 listopada 2012, 20:14

April90 Supermama

Metra napisał(a)

April mnie tak kłuje od zawsze...a teraz częściej po prostu....
Lil ja czekam na pieluchy i zostaje mi ostatnia partia ciuszków do prania na jedną pralkę :)

To trzeba to faktycznie Metrus sprawdzic, mam nadzieje, ze to przejdzie szybciutko!

A ja juz mam wszystko poprane, nawet dzis popralam w rekach te kilka ciuchow co mam na 68cm, jutro tylko poprasuje i wloze w foliowe opakowania po moich koszulach do szpitala, zeby sie nie pobrudzilo ani nie zakurzylo :D jutro tez pakuje Nikosia do szpitala, a w nastepnym tygodniu siebie, bo jeszcze wszystkiego nie mam :P

Zgłoś nadużycie #8614 10 listopada 2012, 20:15

Nancy Gotowa na wszystko
Kurczę, dziewczyny, Wy już kończycie pranie, chociaż terminy na koniec stycznia, a u mnie jeszcze nic pralki nie widziało i sporo rzeczy brakuje. Czytałam sobie dziś na różnych stron o 32 tc i zaczęły pojawiać się teksty: "Powinnaś mieć już spakowaną torbę do szpitala" (!). Nawet o tym jeszcze nie myślałam. Może jak jeszcze trochę nie spakuję to Jasiek nie będzie chciał wychodzić :P Podobno niezła waliza z tego wychodzi, zwłaszcza jak szpital niewiele zapewnia.

Zgłoś nadużycie #8615 10 listopada 2012, 20:16

Nancy Gotowa na wszystko
O Agnieszkę to ja się porządnie zaczynam martwić (tfu, tfu, tfu!!!)

Zgłoś nadużycie #8616 10 listopada 2012, 20:20

Metra Fajna mama
April ja już Antka spakowałam. ale tylko na wyjście, bo szpital chce tylko czapeczkę i chusteczki nawilżane :)
siebie spakuję w grudniu :P przed świętami
ja też się martwię o agnieszkę :(

Zgłoś nadużycie #8617 10 listopada 2012, 20:21

April90 Supermama

Nancy napisał(a)

Kurczę, dziewczyny, Wy już kończycie pranie, chociaż terminy na koniec stycznia, a u mnie jeszcze nic pralki nie widziało i sporo rzeczy brakuje. Czytałam sobie dziś na różnych stron o 32 tc i zaczęły pojawiać się teksty: "Powinnaś mieć już spakowaną torbę do szpitala" (!). Nawet o tym jeszcze nie myślałam. Może jak jeszcze trochę nie spakuję to Jasiek nie będzie chciał wychodzić :P Podobno niezła waliza z tego wychodzi, zwłaszcza jak szpital niewiele zapewnia.

Nancy, pakuj sie pakuj, bo niewiadomo kiedy nas zaskocza :D Ejj Nancy mi sie miesza, ktora to jestes Ty na fb, ja pierdziu :D zabijcie mnie :D

Aga to byla ta co ma juz dzieciaczki, nie? Ona takie długie posty zawsze pisała? Kiedy ona sie odzywała ostatni raz? Mam nadzieje, ze wszystko z nia ok

Zgłoś nadużycie #8618 10 listopada 2012, 20:22

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

Nancy, pakuj sie pakuj, bo niewiadomo kiedy nas zaskocza :D Ejj Nancy mi sie miesza, ktora to jestes Ty na fb, ja pierdziu :D zabijcie mnie :D

Aga to byla ta co ma juz dzieciaczki, nie? Ona takie długie posty zawsze pisała? Kiedy ona sie odzywała ostatni raz? Mam nadzieje, ze wszystko z nia ok

no to była ta od długich postów....nie pamiętam kiedy, chyba we wrześniu :/

Zgłoś nadużycie #8619 10 listopada 2012, 20:42

lili Fajna mama
ufff a ja po zakupach,kupilam malej proszek wiec moge zaczac pranie od poniedzialku ;)
2 butelki,termometr do wanienki,szczoteczke i grzebyk,2 smoczki :)

padam,nogi mnie bola,pachwiny i ta piepszona rwa ciagnie od piety az po sam tylek :(

a Wy tu pieknie dzis szalejecie ;)

a z tym fb to jak to jest bo nie jarze,ze nawet nie kojarzycie ktora jest ktora ;)
to wyswietla sie wam prawdziwe imie i nazwisko czy tez same nicki ??

Zgłoś nadużycie #8620 10 listopada 2012, 20:45

Nancy Gotowa na wszystko

April90 napisał(a)

Aprilko, Aprilko, chyba jednak musisz częściej do nas zaglądać :D Ja jestem A.D. :)

Zgłoś nadużycie #8621 10 listopada 2012, 20:45

Metra Fajna mama
April nie kojarzy.... :P

zależy jakie która konto poda :) większość podaje swoje normalne z prawdziwym imieniem i nazwiskiem :)
no to zaszalałaś lili :) z zakupami

Zgłoś nadużycie #8622 10 listopada 2012, 20:46

Metra Fajna mama

Nancy napisał(a)

Aprilko, Aprilko, chyba jednak musisz częściej do nas zaglądać :D Ja jestem A.D. :)

Anno Domini :P

Zgłoś nadużycie #8623 10 listopada 2012, 20:57

April90 Supermama

lili napisał(a)

ufff a ja po zakupach,kupilam malej proszek wiec moge zaczac pranie od poniedzialku ;)
2 butelki,termometr do wanienki,szczoteczke i grzebyk,2 smoczki :)

padam,nogi mnie bola,pachwiny i ta piepszona rwa ciagnie od piety az po sam tylek :(

a Wy tu pieknie dzis szalejecie ;)

a z tym fb to jak to jest bo nie jarze,ze nawet nie kojarzycie ktora jest ktora ;)
to wyswietla sie wam prawdziwe imie i nazwisko czy tez same nicki ??

Bo ja siedze tylko na fb, dzis zajrzalam tylko tutaj, no i kurde ja juz kojarze twarz z imieniem i nazwiskiem tam, ale nie kazdej nick pamietam :)

Zgłoś nadużycie #8624 10 listopada 2012, 21:08

monis89 Gotowa na wszystko
jest mi smutno, jest mi źle

strasznie mi się płakać chce

nie wiem czemu tak się stało

z mężem chyba byłam tu za mało

jutro niby wracać mam

ale mi się nie chce, powiadam Wam

na straszne głupoty mi się teraz zebrało

więc lepiej pójdę wypić sobie kakao :D

Zgłoś nadużycie #8625 10 listopada 2012, 21:12

April90 Supermama

monis89 napisał(a)

jest mi smutno, jest mi źle

strasznie mi się płakać chce

nie wiem czemu tak się stało

z mężem chyba byłam tu za mało

jutro niby wracać mam

ale mi się nie chce, powiadam Wam

na straszne głupoty mi się teraz zebrało

więc lepiej pójdę wypić sobie kakao :D

Ja pier... Nie wiem co Ty Monia bierzesz, ale tez to chce :D

Zgłoś nadużycie #8626 10 listopada 2012, 21:39

Metra Fajna mama
Monia nasz wieszczu :*

Zgłoś nadużycie #8627 10 listopada 2012, 23:02

binamalwina Gotowa na wszystko
Hej ja pindole ale wyscie sie od wczoraj postaraly normalnie to tu sie od piatku do poniedzialku nic nie dzeje a tu ze 20 stron wy chyba chore dzis jestescie!!!

Zgłoś nadużycie #8628 11 listopada 2012, 9:36

Metra Fajna mama
cześć łosice :)
jak się czujecie w ten piękny niedzielny poranek ?? my nawet pospaliśmy dzisiaj wygodnie :) Antonio jakiś markotny był ale dałam mu klapa w dupsko i od razu zaczął się ruszać :)
Bina wenę miałyśmy :)

Zgłoś nadużycie #8629 11 listopada 2012, 9:41

lilbanaqa Fajna mama
hahahah Monia zabiłaś :D :D

April, ty nieogarze, weź ogarniaj :D

Nancy, wózeczek śliczny :) kolorki są ładne i wygląda porządnie :) a co do wyprawki, szykuj póki możesz, bo jak widzisz, nagle zachce mu się wyjść jak mojemu w październiku i koniec :D a z dużym brzuchem to raczej ciężko szykować, stać nad deską do prasowania itd.

Lili, no to ładne udane zakupki :)

Zgłoś nadużycie #8630 11 listopada 2012, 9:43

lilbanaqa Fajna mama
cześć Metra, borsuku :D

moje też jakieś markotne było to go przygniotłam na chwilę brzuchem... przegrał tę walkę. :D zaczął stukać po dwóch stronach żeber na raz :D

w ogóle miałam głupi sen, że wypadały mi zęby po kolei, z 6 zębów :// mama potem do mnie dzwoni i jej mówię, że miałam taki sen a ona na to, że to zwiastuje śmierć :/ ciekawe kogo unicestwię :D