Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #8551 10 listopada 2012, 13:50

Metra Fajna mama
no Daria jest za mocna :P
dobra odpoczęłam chwilę...biorę się za podłogi

Zgłoś nadużycie #8552 10 listopada 2012, 13:54

monis89 Gotowa na wszystko
Dzień doberek!!

Witam nowe mamusie :) . Jestem Monia i czekamy na swoją pierwszą córcię też niby na początku stycznia :)

Nancy też stresuję się już tymi 9 tyg, ale i tak doczekać się nie mogę :D

Metra super zakupy! To już z tych pierdółek masz większość albo wszystko co? :)

Lil super że jesteś już w domu! Leż teraz i niech Kim Cię nie wkurza żebyś do niego wstawać nie musiała :P ..

Mpaulam ja mam w kuchni duże naklejki z Ikei jakieś kwiatki i trzymają się dobrze i jestem bardzo zadowolona :) .. A żeby literki zrobić to myślę od początku ciąży i zabrać się za nie nie mogę :D ..

Śliczne macie brzucholki laski :) .. Ja swojego nie wstawie teraz bo kabla nie wzięłam.. Dziś obudziliśmy się o 8.30 i jak się zebraliśmy to na taki mały flohmarkt (czy jak to się pisze) pojechaliśmy i kupiłam dwa talerze porcelanowe dla mamy- lubi takie starocie :) .. Jutro będzie większy i na tym dopiero oszaleję od ilości pierdół do oglądania :P .. Wczoraj byliśmy wieczorem na mieście i tam było takie wielkie wesołe miasteczko i znowu prawię się popłakałam że na żadne ogromne i szybkie kolejki nie mogę wejść :/.. Ale później poszliśmy na dzielnice dziwek (sorry za wyrażenie :P ) i sobie pooglądalam jak się za szybami wdzięczą i na ulicy za klientami ganiają :D .. Nawet mi szwagra zaczepiali :) .. Wesoło było :) .. O męża lekko się bałam i trzymałam mocno za rękę :P .. Tyle że od chodzenia brzuszek mi się napiął bardzo i położyłam się od razu do łóżka jak wróciliśmy... Zaraz idę do niego i nowych kolegów pogadać sobie.. Jeszcze zajrzę :) .. Buziolki!! :*

Zgłoś nadużycie #8553 10 listopada 2012, 14:00

Metra Fajna mama
Monia ale masz fajnie...przynajmniej czas szybko Ci upływa :) też chętnie zobaczyłabym dzielnicę dziwek :) mój zawsze chciał mi pokazać tą w Amsterdamie :) może kiedyś :)
dla Antka brakuje mi jeszcze:
pieluch flanelowych
aspiratora do noska
kosmetyków
i Lefaxa na kolki (ale chyba wezmę od siory bo ona ma prawie całą buteleczkę)

dla siebie nie mam:
podpasek poporodowych
staników do karmienia
płynu do higieny intymnej
szlafroka

....także jeszcze troszkę wydatków przede mną

no i marzy mi się ten śpiworek do wózia z owczej wełny...

Zgłoś nadużycie #8554 10 listopada 2012, 14:07

mpaulam Zadomowiona
oj dziewuszki wy juz myslicie o wyprawce hmm ja w czesniej myslałam i kupywałam teraz wgóle o tym nie myśle. a co mam to juz wam mówie
dla siebie
-szlafrok
-kapciochy
-majtki jednorazowe
-wkłady pod łózko
-1 pizamke jeszcze jedno musze kupic hmm hehe
wiecej nie pamietam hehe cos jeszcze tam chyba jest

dla małej
mam wszystko :) tylko brakuje mi cieplutkiej czapeczki zimowej

Zgłoś nadużycie #8555 10 listopada 2012, 14:16

Oj w Amsterdamie też chciałabym iść- mój tata ostatnio był to mówił że było na co patrzeć :) .. Był z konkubiną więc razem patrzeli jak my :D .. Czas upływa bardzo szybko- na jutro mam bilet na samolot ale nie chce mi się jechać i wszyscy mi mówią zebym została jeszcze, ale mi żal tych pieniędzy wydanych na bilet więc chyba polecę jutro..

Dużo rzeczy macie!! Nie ma bata- przyjeżdżam i zakupy nawet cały dzień :D ..

Zgłoś nadużycie #8556 10 listopada 2012, 14:46

Metra Fajna mama
mpaulam to masz już wszystko :)

Zgłoś nadużycie #8557 10 listopada 2012, 14:49

Metra Fajna mama
umyłam podłogi...zdechłam całkiem, a tu jeszcze placki ziemniaczane chciałam na obiadek zrobić...mój będzie za 40 minut :/
Monia sama wracasz?

Zgłoś nadużycie #8558 10 listopada 2012, 15:01

lilbanaqa Fajna mama
hehe Monia, ja do niego wstawać na szczęście nie muszę :D

w Realu mój kupił pampersy active baby rozmiar 3 (4-7 kg) 120 sztuk za 69zł 95 gr ... w końcu jakaś polityka prorodzinna :D

do szpitala mama mi kupiła piżamkę do karmienia, szlafrok i kapcioszki :) wstawię zdjęcia w poniedziałek jak przyjedzie z tym :) i przywiezie fotelik samochodowy i łóżeczko :) i powolutku wszystko będzie miało ręce i nogi :)

Lili, poważnie, wbijaj na FB, są często takie jaja :D a grupa jest zamknięta prywatna, nikt a nikt poza nami nic nie wie ani nie widzi :)

Zgłoś nadużycie #8559 10 listopada 2012, 15:12

daria212 Gotowa na wszystko
zajrzalam do was, bo mam przerwe :-) troche sie nachodzilam i nogi mi w doope wchodza ale jeszcze parapety musze przetrzec :-p

Tak Lil te tabsy co mi zapisal sa na krew.

Metra wiesz co jest najlepsze, ze myslalam tak jak Ty ze padne po poludniu, ale nic a nic, owszem chce mi sie spac ale nie moge zasnac i tak samo bylo nad ranem, jak tak bedzie to bedzie chyba najbardziej aktywna mamusia, bedziecie mogly mi maluchy na noc podrzucac hehe

Monia ja tez bylam w Hamburgu na tym wesolym miasteczku, jest naprawde ogromne ale ja bym tam na nic nie wsiadla :-p
A kolo tych kolezanek tez przechodzilam, znajomi mowili ze nie mam sie patrzec na nie bo sa ciete na inne laski,a najlepsze to ze one stoja przez cala ulice i chyba kolo policji o ile dobrze pamietam hehe sztuki jak nic :-p

mpaulam jak masz problem z menu to tylko do Metry :-D

Zgłoś nadużycie #8560 10 listopada 2012, 15:14

Sama niestety Metra.. I to pierwszy raz samolotem.. Trochę się boję ale przeżyje jakos :D

Zgłoś nadużycie #8561 10 listopada 2012, 15:18

Daria ja to prawię się poplakalam ze nie moge na nic wejsc :D .. Na młyn bym mogla ale tak wolno jechal ze zrezygnowalam bo bym się zanudziła na śmierć.. No a te laski naprawdę wzrok miały jakbym im robotę zabierała :P .. A co do policji to prawda, porządku tylko pilnowali :D

Zgłoś nadużycie #8562 10 listopada 2012, 15:21

April90 Supermama

monis89 napisał(a)

Oj w Amsterdamie też chciałabym iść- mój tata ostatnio był to mówił że było na co patrzeć :) .. Był z konkubiną więc razem patrzeli jak my :D .. Czas upływa bardzo szybko- na jutro mam bilet na samolot ale nie chce mi się jechać i wszyscy mi mówią zebym została jeszcze, ale mi żal tych pieniędzy wydanych na bilet więc chyba polecę jutro..

Dużo rzeczy macie!! Nie ma bata- przyjeżdżam i zakupy nawet cały dzień :D ..

Monis, a gdzie Ty jestes ?

Zgłoś nadużycie #8563 10 listopada 2012, 16:06

W Hamburgu April, u swojego :)

Zgłoś nadużycie #8564 10 listopada 2012, 16:22

Metra Fajna mama
April jak zwykle lekko zagubiona w styczniówkach :P

Zgłoś nadużycie #8565 10 listopada 2012, 16:26

April90 Supermama

Metra napisał(a)

April jak zwykle lekko zagubiona w styczniówkach :P

Ja tu jestem jak dziecko we mgle, bo czytam tylko to co na fb i nie wszystko tez nadrobie nie :P

Monis, a Ty to Monika z fb? Czy jakas inna jeszcze hahhaahhahah? :D

Zgłoś nadużycie #8566 10 listopada 2012, 16:28

Metra Fajna mama
no kurna ta nas zaraz rozszyfruje publicznie....April wyhamuj :P

Zgłoś nadużycie #8567 10 listopada 2012, 16:32

April90 Supermama

Metra napisał(a)

no kurna ta nas zaraz rozszyfruje publicznie....April wyhamuj :P

Raaaany, przeciez nic nie napisalam takiego? A Monis to logiczne ze Monika, a nie Hermegilda?

Zgłoś nadużycie #8568 10 listopada 2012, 16:33

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

Raaaany, przeciez nic nie napisalam takiego? A Monis to logiczne ze Monika, a nie Hermegilda?

Ty to jesteś jednak niedobra dziewucha ;) przecież logiczne, że April to Krystyna :P

Zgłoś nadużycie #8569 10 listopada 2012, 16:38

April90 Supermama

Metra napisał(a)

Ty to jesteś jednak niedobra dziewucha ;) przecież logiczne, że April to Krystyna :P

DLaczego niedobra? Jeeeeeeeny, co ja biedna zrobilam takiego ?! Czeeeesc, Krycha jestem, milo mi :D

Zgłoś nadużycie #8570 10 listopada 2012, 16:41

April ogarnij sie dziewczyno :) . Ty nie wiesz z kim piszesz? Tak to ja i pisałyśmy do siebie nocami :D