Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #8251 6 listopada 2012, 19:10

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Metra ta praca jest przecież dla Ciebie i Antosia więc nie złość się na męża...chociaż rozumiem ,że Twoją złość...takie to życie jest porąbane ,że człowiek na 5 etatów musi zasuwać żeby rodzinę utrzymać :( Nancy za Twojego trzymam kciuki ,żeby znalazł w końcu tą prace....złość mnie bierze na ten nasz kraj :(

Zgłoś nadużycie #8252 6 listopada 2012, 19:14

Nancy Gotowa na wszystko
Ano tak to już jest w tym życiu... Też bym nie chciała ciągle sama siedzieć, akurat wspólnego siedzenia w domu mam aż nadto. Będziesz go teraz wyglądać i wyglądać, ale zleci szybciej niż Ci się wydaje :) Zaraz będzie Antoś, w międzyczasie święta i spędzicie sporo czasu razem :)

Zgłoś nadużycie #8253 6 listopada 2012, 19:25

Metra Fajna mama
Nancy on w święta też pracuje...taki grafik ;( Nancy trzymam kciuki za Twojego chłopa, żeby coś znalazł, a najlepiej coś co lubi robić :)
Marzenko wiem, że to dla nas, ale nie chcę takiego życia, bo to prowadzi do tego, że będę uwięziona w domu z dzieckiem jak moja siostra, bo nie będzie komu się zająć Antkiem bo chłop przecież w pracy jest. widzę jakie to frustracje wywołuje w mojej siostrze...jak traci jej małżeństwo i ja tak nie chcę...

Zgłoś nadużycie #8254 6 listopada 2012, 19:26

Nancy Gotowa na wszystko
Metra, my żyjemy z mojej wypłaty i jego zasiłku dla bezrobotnych (ostatni dostanie w styczniu). W ten sposób wystarcza nam "na styk". Nieprzewidziane wydatki są straszne, bo na nie nie mamy. Ja jestem wciąż dobrej myśli, pracuję w budżetówce, może zaraz jakiś dodatek na święta będzie i w listopadzie zawsze są nagrody uznaniowe, a pół roku tyrałam jak wół w nowym projekcie, więc liczę na to, że też coś dostanę, chociaż z moją szefową trudno przewidzieć, wkurzyłam ją zajściem w ciążę, więc zobaczymy. M. jest marketingowcem i pracował już w wielu miejscach, przez ostatnie kilka lat w projektach unijnych, dlatego tylko okresowo, teraz coś ruszy od nowego okresu programowania pewnie, czyli od 2014 r. Tyle, że on już szuka wszędzie, jest wygadany, komunikatywny, więc nawet jako sprzedawca w sklepach, ale usłyszał ostatnio coś w rodzaju: "przecież pan z takim cv u mnie do emerytury siedział nie będzie, znajdzie pan coś lepszego". Tylko jakoś to lepsze nie przychodzi... I wyobraźcie sobie, że o wiek pytają, ma 38 lat i raz już usłyszał, że młodszych szukają (!).
M. po prostu chce już pracować, frustruje go siedzenie w domu, tym bardziej, że Jaś niedługo będzie, a on czuje się odpowiedzialny, a z drugiej strony fakt, że będzie dziecko bardzo daje mu kopa i buduje motywację do szukania dalej i tego się trzymamy :) Zmienia pracę średnio co 2-3 lata i zawsze dość szybko znajdował, więc jestem dobrej myśli :)

Zgłoś nadużycie #8255 6 listopada 2012, 19:26

binamalwina Gotowa na wszystko
Hej laseczki melduje jeszcze tu Waga w miejscu od dwoch tygodni czyli niecale 3kg w plusie (oczywiscie od jutra jestem w domu nie moge pracowac bo szyjka mi sie skraca wiec pewnie teraz mi te KGILOGRAMY napewno przybeda).Zapomnialam dodac ze tez musze do DIABETOLOGA.Wszystkim mamusia konczacym kolejne tygodnie gratulacje

Zgłoś nadużycie #8256 6 listopada 2012, 19:30

Metra Fajna mama
Nancy na pewno coś znajdzie :) zaradny z niego chłop. wiem, że to frustrujące tak siedzieć w domu, szczególnie dla faceta. oni są strasznie przewrażliwieni na tym punkcie...mój non stop mówi na co jeszcze potrzebujemy kasy. gdyby mi nie powiedział to nawet bym nie wiedziała...mam po prostu nadal depresję ciążową i wszystko mnie wkurza....
Bina a co Ty cukrzycę masz czy co ?? ? że do diabetologa?

Zgłoś nadużycie #8257 6 listopada 2012, 19:38

niewiem ale po tym ostatnim badaniu z glukoza mam powyrzej normy i mam to jeszcze u diabetologa sprawdzic co mi szkodzi

Zgłoś nadużycie #8258 6 listopada 2012, 19:38

Nancy Gotowa na wszystko
Łooo, w święta też? To faktycznie zapracowany... W święta łeb bym urwała za pracowanie :P Mówię Ci, że jak się mały pojawi na świecie to odpuści :) Mam takiego znajomego pracusia, który po urodzeniu dziecka nie mógł w pracy wysiedzieć :)

Bina, no właśnie, wysoki cukier Ci wyszedł?

Zgłoś nadużycie #8259 6 listopada 2012, 19:55

nio niestety zobaczymy co mi u utegodiabetologa wyjdzie mam nadzieje ze nic powaznego

Zgłoś nadużycie #8260 6 listopada 2012, 20:55

kasia1988 Supermama
Nancy trzymamy kciuki za Twojego Pana, choć wiadomo okres ciężki ;(

Metra ja też całe dnie sama - już myślałam nad jakąś pracą w domu ale jestem na L4 więc chyba żadna umowa nie wchodzi w grę.. poza tym wiadomo jak to jest z takimi pracami w domu ***N I E P E W N I E***

Mój M. wrócił po całym dniu pracy,dostał obiad i padł więc tyle się Nim nacieszyłam co nic, ale rozumiem ciężko pracuje to sie nie czepiam....

A My obejrzałyśmy "Na Wspólnej" i zajadamy się brokułami z masełkiem - tak mi się zachciało, że idę robić dokładkę :D :D
Później obejrzymy "Prawo Agaty" i tez zmykamy spać. M.ma jutro wolne to sobie nadrobimy ;) ))

Zgłoś nadużycie #8261 6 listopada 2012, 21:14

Metra Fajna mama
ja dzisiaj naprawdę ma furię....cała jestem zła, idę się myć i do łóżka poczytam troszkę. na dodatek brzuch mnie rozbolał ale to chyba z tej złości...
dobranoc mamusie

Zgłoś nadużycie #8262 6 listopada 2012, 21:46

lili Fajna mama
Metra nie zlosc sie,wrzuc na luz i odpocznij ;)
ja tez jak sie wkurzam to brzuch odczuwam...

oglàdnelam m jak milosc i leze juz w lozku,maz jeszcze oglada tv,maly spi....
pewnie poczytam jeszcze a pozniej glupoty beda mi sie snic :)

Zgłoś nadużycie #8263 6 listopada 2012, 21:47

lili Fajna mama
a co z Lil i HappyAnià ?? ?

nic nie wiadomo,nadal w szpitalu ?? ?

Zgłoś nadużycie #8264 6 listopada 2012, 21:57

Nancy Gotowa na wszystko
Lili, HappyAnia jutro wychodzi, trochę brzuch ją pobolewa, bo mały nisko, ale w domku będzie leżeć. A Lil ciągle w szpitalu, ma dużo leków, żeby skurcze się nie pojawiały, średnio się po nich czuje, ale ją obserwują.

Idę spać kobietki :-* Oby dziś same wyraziste i piękne sny nam się śniły :)

Zgłoś nadużycie #8265 7 listopada 2012, 8:39

Metra Fajna mama
cześć królewny :)
Lil się odezwała, skurcze ustały, jest w dwupaku i Antoś co raz bezpieczniejszy bo Lil zaczyna dziś 30 tc :) niestety do końca ciąży będzie pod obserwacją, ale tak naprawdę to lepiej dla nich, że są pod stałą opieką :)
a ja znowu jestem głodna jak mops...mały chyba rośnie intensywnie bo już drugi dzień nie mogę się najeść...już o 4 obudziłam się z burczeniem w brzuchu :/ jakoś go przetrzymałam do 6 :) wstaliśmy razem z tatusiem na zupkę mleczną i znowu jesteśmy sami. dzisiaj mam w planie umyć podłogę i przejrzeć reklamówkę ciuszków od siostry, n aktórą nie miałam czasu wcześniej przed obroną. i oczywiście będę leżeć :)

Zgłoś nadużycie #8266 7 listopada 2012, 10:23

daria212 Gotowa na wszystko
Czesc dziewczynki, wszystkie spia jeszcze pewnie a niektore pracuja :-p

Ja dzisiaj obudzilam sie w nie najlepszym humorkiem, wiec to oznacza ze dzien bedzie taki caly :-(

Dzisiaj mialam miec lekarza, ale zadzwonil i przelozyl wizyte na jutro, w sumie i dobrze, pewnie wyczul moj humorek dzisiaj :-p

Nancy trzymam kciuki za was, zeby sie udalo z praca.

Zgłoś nadużycie #8267 7 listopada 2012, 10:41

daria212 Gotowa na wszystko
A wczoraj bylismy w klinice gdzie chce rodzic, nio i okazalo sie ze polka juz tam nie pracuje :-( ale ogolnie szpital ladny, mlode dziewczyny tam pracuja i nawet jedna mila sie wydawala, i jak co to mozemy sobie wziasc pokoj rodzinny i moj bedzie mogl byc z nami caly czas :-D

Zgłoś nadużycie #8268 7 listopada 2012, 10:45

Metra Fajna mama
daria to fajnie...ale Ty chyba nie masz problemów z językiem?

Zgłoś nadużycie #8269 7 listopada 2012, 10:53

AniaFin Gotowa na wszystko
Dzień dobry mamusie :)

Lil gratulacje z powodu wejścia w 30 tydzień, a Daria w 33 :) , niech wasze chłopaki zdrowo rosną :)

A ja w pracy oczywiście, wczoraj mi trochę zapał się skończył i jak mi coś nie wyszło w labie, to nawet sobie musiałam wieczorem popłakać, ale dziś się otrząsnęłam i próbuje jeszcze raz :)
Dziś w środku nocy złapał mnie taki skurcz w łydce, że jeszcze do tej pory czuję ból mięśnia, chyba sobie magnez znowu zacznę brać. Mała też się wtedy obudziła i słodko mi się tam rozpychała, a teraz znacznie spokojniejsza :)

Kończę przerwę i lecę do labu, jeszcze jutro, a w piątek sobie robię wakacje :)

Zgłoś nadużycie #8270 7 listopada 2012, 11:01

Metra Fajna mama
moje dziecko chce mnie wykończyć :/ głodna jestem co dwie godziny....rośnie mały dziczek :)