Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #8171 5 listopada 2012, 14:58

Metra Fajna mama
a ja już wróciłam. dostałam skierowanie do kardiologa i na wyniki...jutro rano znowu muszę jechać się ukłuć :( tym razem pojadę z moim więc może jakoś będzie przyjemniej :)
u nas świecie słoneczko. chciałam się umówić z koleżanką na spacerek ale skurcze mnie męczą. od 12:30 miałam już 5 :/ więc nici ze spaceru....posiedzę w domku i poczytam książkę. oczywiście muszę troszkę kurz ogarnąć ale to jak chwilkę odpocznę...
Monia W ja też wzięłam ostatni kartonik :P
ewela co tak rzadko nas odwiedzasz ?? mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze :)
kasiu ja sypiam bardzo smacznie na lewym i prawym boczku a budzę się na plecach :P
cathysmn co u Was ?? opowiadaj :)

Zgłoś nadużycie #8172 5 listopada 2012, 15:24

cathysmn Zaprawiona w bojach
Ja ostatnią wizyte u lekarza musiałam odwołać, bo jechałam do Krakowa na pogrzeb i dopiero 13 listopada mam. :( Ale na pewno USG zrobi więc ok. :P Czujemy sie w miare dobrze, tylko biegunke mam od wczoraj. Szybko zadzwoniłam do lekarza i kazał mi brać 3 razy dziennie Nifuroksazyd. I już dziś jest lepiej. :) Ostatnio tylko bym spała... Cały czas zmęczona jestem. :P Mały dziś spokojny, wczoraj się z nim bawiłam. Za każdym razem jak powiedziałam, żeby kopnął mamusie, to się poruszał. :)

Zgłoś nadużycie #8173 5 listopada 2012, 16:21

lili Fajna mama
u mnie tez szaro buro i pada :(

maly zaciagnal mnie zebym z nim w gry pograla :)
zjedlismy obiadek i odpoczywamy :)

Monia ja malemu kupilam puder ale wogole go nie uzylam,tylko masc BEPANTHEN jest super i w Pl tez ja maja ;)

ja wizyte u gina mam 21 listopada,a usg dopiero 10 grudzien....

Zgłoś nadużycie #8174 5 listopada 2012, 16:23

Nancy Gotowa na wszystko
MoniaW, ja uważam, że kremy i maści są lepsze na odparzenia niż puder. Podobno potrafi jeszcze bardziej podrażnić i ma coraz mniej zwolenników. Z drugiej strony, pewnie niejedna z nas będzie musiała przetestować kilka różnych kosmetyków i wyjdzie w praniu, bo przecież dzieci są różne.

Ewela, współczuję, że musisz jeździć do L-na, ja mam na szczęście wszystko pod ręką, nawet lekarz i szpital 10 minut od domu na piechotkę.

Metra, Ty już tam nie szalej z wycieraniem kurzy tylko lepiej leż jeśli nie najlepiej się czujesz. Już mamy wystarczający komplet w szpitalu.

Jejuś, najadłam się kanapek z pasztetową i ogórkiem. Jaśkowi smakowało, w końcu się obudził po całym dniu spania. W ciąży takie wiejskie rzeczy za mną chodzą, mielonkę i flaki mogłabym ciągle jeść. Dla równowagi zrobię spaghetti na kolację.

Zgłoś nadużycie #8175 5 listopada 2012, 17:12

Metra Fajna mama
Nancy leżę leżę, coś mnie tak ciągnie ten brzuch dzisiaj...kurczę miałam takie plany na sprzątanie i nie mam siły...

Zgłoś nadużycie #8176 5 listopada 2012, 17:15

mpaulam Zadomowiona
Witam was kochana mamusie. Oj jak dawno mnie tu nie było tak dużo se pozmianiało. Co tam u was słychac jak brzuszzki rosną malenstwa dają wam w kość bo mi od 8 miesiąca zaczyna Nikola dawac w kość a zwłaszcza jak leże bo tak za dnia jest spokojna :)

Zgłoś nadużycie #8177 5 listopada 2012, 17:18

Metra Fajna mama
ooo witaj mpaulam :) co u Ciebie ?? my wszystkie póki co w dwupakach...mamy dwie mamusi w szpitalu ale nic im nie grozi :)

Zgłoś nadużycie #8178 5 listopada 2012, 17:21

mpaulam Zadomowiona
Metra no u mnie dobrze nawet wspaniale moge powiedziec. A co sie stało że w szpiyalu wylądowały bakterie jakąś miały ??

Zgłoś nadużycie #8179 5 listopada 2012, 17:23

Metra Fajna mama
Lil miała skurcze a happyanię bolał brzuch kilka dni...
trzymamy kciuki za nie obie

Zgłoś nadużycie #8180 5 listopada 2012, 17:26

mpaulam Zadomowiona
bedzie dobrze na pewno :) a co tu nas tak malutko

Zgłoś nadużycie #8181 5 listopada 2012, 17:27

Metra Fajna mama
malutko bo laski odpoczywają :)

Zgłoś nadużycie #8182 5 listopada 2012, 17:29

mpaulam Zadomowiona
Nie no u mnie można sie zanudzic nie mam co robic a tu dopiero 18 godzina wrrrr szok

Zgłoś nadużycie #8183 5 listopada 2012, 17:31

Metra Fajna mama
oj, mnie dzisiaj ciągnie brzuch, miałam takie plany na sprzątanie i co...i gówno nic nie zrobiłam. nawet garów nie pomyłam po obiedzie jeszcze

Zgłoś nadużycie #8184 5 listopada 2012, 17:32

WiolaZ Początkująca
Dziękuję za pocieszenie naprawdę. Ale mam jeszcze pytanie czy wciąganie brzucha w ciąży na chwile może źle wpływać na dziecko ? Wiem że to może głupie pytanie, ale muszę zapytać. Codziennie modle się żeby wszystko było wporządku i żeby Nasze Dzieciątko urodziło się zdrowe.

Zgłoś nadużycie #8185 5 listopada 2012, 17:32

WiolaZ Początkująca
Dziękuję za pocieszenie naprawdę. Ale mam jeszcze pytanie czy wciąganie brzucha w ciąży na chwile może źle wpływać na dziecko ? Wiem że to może głupie pytanie, ale muszę zapytać. Codziennie modle się żeby wszystko było wporządku i żeby Nasze Dzieciątko urodziło się zdrowe.

Zgłoś nadużycie #8186 5 listopada 2012, 17:36

Metra Fajna mama
Wiola przeciez pisała Ania, że jest ok. w szkole rodzenia tez jak cwiczy sie oddech to trzeba wciagnac brzuch. jak Cie marwtia takie rzeczy to tego nie rob

Zgłoś nadużycie #8187 5 listopada 2012, 17:43

Nancy Gotowa na wszystko
Metra, gary nie uciekną, kurz też poczeka, a Ty masz ważniejszą misję do spełnienia. Kiedy jak nie teraz będziesz dbać o siebie...

Obejrzałam "Lekarzy" i kolejny odcinek późniejszym wieczorem zaliczę. Byłam na zakupach z M. i już też mi się nic nie chce. Swoją drogą ciekawe zjawisko: od dłuższego czasu nie chce mi się kompletnie, ale to nic a nic, zero zainteresowania(!) wchodzeniem do sklepów z ciuchami :) A mężuch spisał się dzielnie: kupił sobie portki w 10 minut. Zresztą, on tak zawsze :)

Zgłoś nadużycie #8188 5 listopada 2012, 17:49

Metra Fajna mama
Nancy mój tez taki szybki na zakupach...słucham sobie Antosia :)

Zgłoś nadużycie #8189 5 listopada 2012, 17:59

mpaulam Zadomowiona
a zeby mój był taki szybki hmmm pół dnia mozna z nim chdzic jak nic nie wpadnie mu w oko chyba ze uda sie wejsc do sklepu i cos mu sie spodoba to juz klopot z głowy

Zgłoś nadużycie #8190 5 listopada 2012, 18:20

ewela81 Gotowa na wszystko
Karoollcia fajny wózek mojej córci napewno by się spodobał bo ostatnio polubiła fiolet :)

Metra u nas ok a nadal mam zepsuty komputer więc jak siostra użyczy mi laptopa to wtedy mogę do was wpaść :) kochana nie przemęczaj się skoro nie musisz wiem że łatwo powiedzieć ja też nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu :)

Nancy ja ginekologa mam w Nałęczowie a jutro jadę do Lublina do hematologa bo na tą wizytę czekam od maja ale to dla mnie ból że tu w Nałęczowie nie mamy szpitala i jak będę rodzić to albo kierunek Lublin albo Puławy i do tego boję się że mogę nie zdążyć i wtedy? mój eks M będzie odbierał poród w aucie a od nas karetka może zawieśćtylko do puław więc sama widzisz przechlapane :) :) :)

MoniaW ja używałam maść SUDOKREM i byłam bardzo zadowolona BEPANTHEN też jest ok pudrów nigdy nie używałam :)