Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #8111 4 listopada 2012, 14:50

binamalwina Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

15 chłopców : 14 dziewczynek :) i czekamy na płeć dzieciątka Wioli bo jeszcze nie wiem co wpisać :) chyba że przeoczyłam....

u mnie termin z usg jest na 21.01

Zgłoś nadużycie #8112 4 listopada 2012, 15:53

Metra Fajna mama

Nancy napisał(a)

Tym samym już wiem, że do końca ciąży nie ruszam w dłuższe trasy (wczoraj było 200 km).

Oj, rosołku to bym zjadła... Zapomniałam dodać, że dostałam wczoraj sokowirówkę na własność. Potwornie się ucieszyłam, bo soki z kartonu są dla mnie ohydnie słodkie i przy okazji drogie, a sokowirówki nie miałam, będę sobie robić soczki różnorakie bezcukrowe, a potem Jaśkowi :)

Nancy zazdroszczę prezentów :)

Zgłoś nadużycie #8113 4 listopada 2012, 17:23

AniaFin Gotowa na wszystko
Lili, tutaj są różne polskie kościoły, ale najbliższy jest 20 km stąd, więc odkąd nauczyłam się języka, chodzę do holenderskiego, leży 5 minut spacerkiem od mojego domu. Holenderskie kościoły są trochę na wymarciu, większość ludzi po 60tce i księży tu brakuje, więc takie prawdziwe msze są rzadko, częściej nabożeństwa. Kiedyś jeździłam w niedziele do Rotterdamu, ale traci się na to cały dzień i już nie chce mi się. Mój mąż jest tutejszy, też katolik, ale do kościoła go wołami nie zaciągnie (teściowie za to chodzą ;) ), więc chodzę sama.

Wiola, ja się staram nie martwić i myślec tylko o dobrych rzeczach, twój mały jest na pewno zdrowiutki :) . My też się długo staraliśmy i rozpatruję to w kategoriach cudu i jakieś mam przeczucie, że jak się tak udało, to nie może być źle, szczególnie, że czuję się bardzo dobrze w tej ciąży, mała jest aktywna, a na połówkowym wyglądała wzorowo. U nas już nie robią nawet usg po 20 tygodniu, więc zobaczę ją dopiero po wyjściu z brzucha :)

Super, że są wśród was fanki Zmierzchu, ja się zaraziłam od siostry, czytałam to na początku tego roku i wciągnęłam się totalnie, potem obejrzałam filmy. Mąż się ze mnie śmieje i od czasu do czasu warczy jak wampir, żeby mnie podręczyć hihihi.Nie mogę się doczekać ostatniej części.

Ja do tej pory 10kg na plusie, czyli w normie. Wszystko zależy od początkowego BMI i te chude (BMI

Zgłoś nadużycie #8114 4 listopada 2012, 17:25

Lili, tutaj są różne polskie kościoły, ale najbliższy jest 20 km stąd, więc odkąd nauczyłam się języka, chodzę do holenderskiego, leży 5 minut spacerkiem od mojego domu. Holenderskie kościoły są trochę na wymarciu, większość ludzi po 60tce i księży tu brakuje, więc takie prawdziwe msze są rzadko, częściej nabożeństwa. Kiedyś jeździłam w niedziele do Rotterdamu, ale traci się na to cały dzień i już nie chce mi się. Mój mąż jest tutejszy, też katolik, ale do kościoła go wołami nie zaciągnie (teściowie za to chodzą ;) ), więc chodzę sama.

Wiola, ja się staram nie martwić i myślec tylko o dobrych rzeczach, twój mały jest na pewno zdrowiutki :) . My też się długo staraliśmy i rozpatruję to w kategoriach cudu i jakieś mam przeczucie, że jak się tak udało, to nie może być źle, szczególnie, że czuję się bardzo dobrze w tej ciąży, mała jest aktywna, a na połówkowym wyglądała wzorowo. U nas już nie robią nawet usg po 20 tygodniu, więc zobaczę ją dopiero po wyjściu z brzucha :)

Super, że są wśród was fanki Zmierzchu, ja się zaraziłam od siostry, czytałam to na początku tego roku i wciągnęłam się totalnie, potem obejrzałam filmy. Mąż się ze mnie śmieje i od czasu do czasu warczy jak wampir, żeby mnie podręczyć hihihi.Nie mogę się doczekać ostatniej części.

Ja do tej pory 10kg na plusie, czyli w normie. Wszystko zależy od początkowego BMI i te chude (BMI

Zgłoś nadużycie #8115 4 listopada 2012, 17:25

Zgłoś nadużycie #8116 4 listopada 2012, 17:27

Ucięło mi posta i trzy razy wstawiło :(

Oto jaka była końcówka:

Zgłoś nadużycie #8117 4 listopada 2012, 17:27

coś się tutaj chrzani, nie mogę wstawić końcówki...

Zgłoś nadużycie #8118 4 listopada 2012, 17:36

chude (BMI

Zgłoś nadużycie #8119 4 listopada 2012, 17:37

z BMI ponad 20, powinny przytyć nawet więcej niż 16 kg. Ja miałam 22 i powinnam dobić do 10-12, myślę, że się wyrobię, bo ostatnio nie przybywa mi już tak szybko, tyle co mała rośnie mniej więcej. 

Wróciliśmy z urodzin trochę zmęczeni (pogoda taka depresyjna) i zabieram się za obiad, bo później muszę zadzwonić do mamy :)

Zgłoś nadużycie #8120 4 listopada 2012, 18:29

Konto usunięte
Cześć dziewczyny jak możecie to zagłosujcie na mojego maluszka : https://apps.facebook.com/casting-na-smyka/zdjecie/a9b240b19ed535b8e658ef7b81b74... .
Pozdrawiam Cieplutko :*

Zgłoś nadużycie #8121 4 listopada 2012, 20:10

Metra Fajna mama
Aniu ale fajnie wygląda Twoja wypowiedź....walka z martwą naturą :P ja też mam 10 kg na plusie :)

Zgłoś nadużycie #8122 4 listopada 2012, 20:44

Nancy Gotowa na wszystko
Ania już od dawna jest gotowa na wszystko, a teraz chce już być fajną mamą, więc nadrabia posty :-D

Dziewczyny, jaki kupujecie termometr do mierzenia temperatury ciała u malucha? Słyszałam gdzieś, że najlepsze są takie z miękką końcówką, bo najdokładniej mierzy się w pupie. Co Wy na to?

Oj, Nancy być jakaś niewyraźna, iść pod prysznic i pod kołderę. Papa mamuśki :*

Zgłoś nadużycie #8123 4 listopada 2012, 21:01

Metra Fajna mama
haha Aniu będziesz fajną mamą :)
Nancy mojego boli gardło i ma katar więc wróciłam w samo centrum choróbska :/
ja mam zwykły termometr i będę mierzyć w dupce, wcześniej posmaruję końcówkę oliwką :)

Zgłoś nadużycie #8124 4 listopada 2012, 21:25

MoniaW Zaprawiona w bojach
Nancy ja kupiłam właśnie ten z miękka końcówka facet w sklepie mowil ze najlepsze sa i ze duzo mam je chwali a skoro facet już tak mówi to chyba dobre sa :P

To wychodzi na to ze tylko ja przytyłam jak słoń.....

Zgłoś nadużycie #8125 4 listopada 2012, 21:27

lili Fajna mama
Nancy ja mialam ten z miekka koncowka i mierzylam w pupce :)
jak najbardziej ok :)

Zgłoś nadużycie #8126 4 listopada 2012, 21:28

lili Fajna mama
chociaz malo co go uzywalam bo maly nie chorowal raz na jakis czas zwykle przeziebienie :)

Zgłoś nadużycie #8127 4 listopada 2012, 21:36

lili Fajna mama
ja najadlam sie ciasta ze sliwkami,nawet dobre mu wyszlo ;)
polezalam,maz zdazyl mnie juz wkurzyc,zreszta wszystko mnie ostatnio denerwuje,achh te hormony,tak sobie to tlumacze ;)
mala kopie i uciska na pecherz latam co chwilke siku.....

Zgłoś nadużycie #8128 4 listopada 2012, 21:53

alex81 Zaprawiona w bojach
Mnie dzisiaj tez wszystko i wszyscy denerwują, aż wygonilam gosi z domu dzis ok 14 zeby pojechali juz w pizdziet. ale to chyba hormonki ;)

nic mi sie nie chce.. wszystko denerwuje.. jeszcze teraz moglaby komus z piasteczki przywalic.. wrrrrr

Zgłoś nadużycie #8129 4 listopada 2012, 21:55

monis89 Gotowa na wszystko
Hej Mamcie! Jednak jeszcze nie pojechałam, znaczy byliśmy w drodze ale musieliśmy się cofnąć bo coś tam szef dzwonił i gadał. Nawet nie pytałam co tylko się tak popłakałam ze uspokoić się przez 2,5 godziny nie mogłam. Ja tak już mam. Jak już się na coś nastawie i tego nie dostanę czy coś to rycze i zachowuje się jak jakąś dzidzia. Nie wiem czy będę dobra mama z moim wybuchowym charakterem. Ech. Może się wyciszę.

Fajnie ze podobał Wam się wózek- Wasze zdanie ma dla mnie znaczenie :-) . A kolor chciałam uniwersalny.

Wiecie? Nie wiem czy źle spie czy co ale staram się na tym lewym boku. Tylko ze nie mogę ostatnio bo nawet jak chodzę to czuje naciągniecie boku. Jakby mi ktoś skórę naciągął. Ciekawa jestem od czego to jest. Przepraszam ze tak chaotycznie pisze ale znowu z komorki.

Ania bardzo fajnie ta 1 już wygląda ;-) .

Zgłoś nadużycie #8130 4 listopada 2012, 21:57

alex81 Zaprawiona w bojach
szkoda ze nie mozna jakiegos persenu sobie wziac ;)