Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #8071 3 listopada 2012, 20:39

lili Fajna mama
no tak teraz opowiada hehheh az za duzo :)

stulejka może się pojawić w każdym wieku,lekarz mu sprawdzal na bilansie to wszystko ok....

Zgłoś nadużycie #8072 3 listopada 2012, 20:41

lili Fajna mama
lubie jak mi maz pomaga nie powiem,ale wlasnie to jest to ze oni to po swojemu robia,a my po swojemu,lubie gdy mam wszystko na swoim miejscu :)

Zgłoś nadużycie #8073 3 listopada 2012, 20:47

Metra Fajna mama
oj tak...jutro pewnie trzeba będzie jechać na zakupy, ale w poniedziałek będę sama i sobie posprzątam po swojemu. tylko jutro obiecał mi, że mi poodkurza i umyje podłogi...zobaczymy :P

Zgłoś nadużycie #8074 3 listopada 2012, 20:53

lili Fajna mama
moj dzis mial odkurzac i pomyc podlogi i ciasto zrobic ze sliwkami ;) ,ale wyciagnal nas na sklepy ;)
takze jutro tez to go czeka,a ciasta nie odpuszcze ;)

Zgłoś nadużycie #8075 3 listopada 2012, 20:56

Metra Fajna mama
oj lili....mój zawsze mówi to kochanie pojutrze Ci umyję albo wyniosę albo coś innego. oczywiście do piwnicy nie powynosił gratów, ale jutro już będę mu narzekać

Zgłoś nadużycie #8076 3 listopada 2012, 20:59

lili Fajna mama
a to u mnie tez tak jest,ale jak cos mi obieca to pozniej nie odpuszcze ;)
uciekam na filmy z mezulkiem,bo nasciagalam tego masa :)

DOBREJ NOCKI :)

Zgłoś nadużycie #8077 3 listopada 2012, 21:04

Metra Fajna mama
dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #8078 4 listopada 2012, 0:13

monis89 Gotowa na wszystko
Hejka!!

Dzięki dziewczyny, ale denerwuję mnie to gadanie a jak cos mnie denerwuje to się zaraz kłócę niestety :) .. Dla mnie też nie jest aż tak bardzo ważne co się urodzi (byle zdrowe), ale skoro już mówię do brzusia Wiki to wolałabym żeby to była ona :P .. A sen Nancy miałaś okropny jak cholera.. Spać jednak poszłam o 4 a później razem do 11 spaliśmy :D ..

Aniu kiedy Ty w końcu odpoczniesz? Latasz i latasz z tym brzusiem :D ..

Metra super że już w domku.. Domyślam się jaka szczęsliwa byłaś jak przytulałaś męża :)

Biedne te nasze dziewczyny są w tych szpitalach :/.. Trzymam kciuki żeby jak najszybciej wyszły stamtąd, ale z dzidziusiami w brzuszkach :) ..

Mój wózek znosi do piwnicy już 3 czy 4 dzień, a że mamy kawalerkę to nie ma się zbytnio jak ruszać :) .. Tak a propos taki kupiłam: http://tablica.pl/oferta/super-wozek-tako-jumper-3w1-ID1bPMr.html#a6ab7c91;r:5;s... i ten bujaczek z tyłu też :D ..

Ja jutro jadę z Mężem i ze szwagrem do Hamburga tam do nich na tydzień :) .. Mam nadzieję że będę mieć neta bo przecież muszę mieć z Wami kontakt :) .. Przepraszam że tak się obijam z tą relacją ślubną, ale czekam na zdj od ojca i wtedy wszystko opowiem :D ..

Gratuluję skończonych tyg :) I branoc i miłych snów :) ..

Zgłoś nadużycie #8079 4 listopada 2012, 7:39

Metra Fajna mama
cześć śpiące królewny :)
my już zjedliśmy zupkę mleczną i postanowiliśmy wstać. nasz tatunio wróci za jakieś dwie godzinki :) więc my akurat się ogarniemy do tego czasu.
Monia jaki fajny wózio kupiłaś i taki ładny żywy kolor. co Ty porabiasz całymi dniami, że wchodzisz do nas dopiero ciemną nocą ?? ;)
ja dzisiaj pewnie na zakupy spożywcze pojadę i zrobię mojemu niedzielny obiadek bo biedny taki jest spragniony domowego obiadu, że aż mi go żal było już w piątek :)

Zgłoś nadużycie #8080 4 listopada 2012, 10:58

lili Fajna mama
hej kobietki :)
my tez juz na nogach od 8 maly nawet pospal ;)
ogarnelam mieszkanie,zjadlam sniadanko i teraz kawka :)
Metra jak ja nienawidze zup mlecznych od malego bleeeee :(
a jak czuje gotowane mleko to juz mnie na wymioty bierze(nie tylko w ciazy)
podziwiam Cie ;)
mysmy wczoraj ogladali filmy do polnocy, dzis tez pewnie cos zalacze ;)
no no Monia spi w dzien a nocy harcuje ;)

Zgłoś nadużycie #8081 4 listopada 2012, 11:07

daria212 Gotowa na wszystko
Hej mamuski :-) ja bede z pol dnia sama, bo moj to juz nawet dzisiaj jechac podpisywac jakies papiery i sobie lezymy, bo obiadek mam gotowy :-)

Lili Ty to masz dobrze z mezulkiem, moj wczoraj robil lody z malinami na goraco to nawet nie wiedzial ze jest lyzka do lodow ibylo tylko ,,Darunia a gdzie...a to gdzie'' wiec tak jakbym sama to robila a gdzie dopiero jakies ciasto :-D
A synka tez masz aparata malego :-)
Milej niedzieli :-)

Zgłoś nadużycie #8082 4 listopada 2012, 11:17

lili Fajna mama
hheh Daria nie zawsze tak jest wspaniale ;)
teraz w ciazy musze sie oszczedzac przez ta rwe kulszowa,bo jak duzo pochodze,to boli i rwie...
takze wiekszosc obowiazkow na meza spadlo :)
w pierwszej ciazy tak nie bylo,bo nie mialam problemow z rwa....

tak mial posprzatac,narazie odkurzyl ;)
i graja z synkiem w gry ktore im wczoraj kupilam,nie wiem czy to byl dobry pomysl :)
bo ich za bardzo to pochlonelo heheheh

Zgłoś nadużycie #8083 4 listopada 2012, 11:25

AniaFin Gotowa na wszystko
Cześć Dziewuszki :)

A ja już zaliczyłam rano kościół, w którym przez chwilę czułam, jakbym miała zasłabnąć, ale po paru głębokich wdechach wróciło do normy (dziwne uczucie, nie lubię ;) ), pod koniec Mała dostała czkawki i tym razem czułam tę czkawkę koło żołądka, znak, że w tym główkowym położeniem to nic stałego i pewnie jeszcze dziecię odstawia fikołki :)

Teraz popijam kakao i suszę włosy, bo za godzinkę jedziemy na urodziny najstarszego siostrzeńca męża (7 lat kończy), więc czeka nas rodzinna nasiadówa i podziwianie mojego brzucha ;)

Monia, fajny bardzo ten wózeczek, dobra okazja Ci się trafiła za tyle sprzętu, kolor mi się bardzo podoba i Tako to dobra firma. Miłego pobytu w Hamburgu (piękne miasto, doskonała kiełbasa ;) ), mam nadzieję, że będziesz miała net i nie stracimy kontaktu :) A ja sobie mam nadzieję już niedługo odpocznę, jeszcze 4,5 tygodnia pracy ;) i w domu już większość gotowa.

Metra ciesz się tam mężem :) i nakarm go porządnie.

Lili miłego oglądania filmów. Ja mam ochotę się niedługo do kina wybrać, bo nowy James Bond jest, a niedługo ostatnia część Zmierzchu (no wiem, że to dla nastolatek...).

Lil i Ania, wytrwałości w szpitalu i szybkiej poprawy!

A wszystkim życzę miłej niedzieli!

Zgłoś nadużycie #8084 4 listopada 2012, 11:26

ojej, mam już jedynkę na suwaczku, ratunku!!! :D

Zgłoś nadużycie #8085 4 listopada 2012, 11:28

MoniaW Zaprawiona w bojach
Hej kobietki:> Co tam u was? Nie wiem jak wy ale tak się rozleniwiłam ze nawet przy kompie nie chce mi się siedzieć dlatego tak długo nic nie pisałam ale czytałam nieraz :D po za tym wszystko mnie meczy przejdę z kuchni do pokoju i czuje się jak bym maraton przebiegła heh :P Moj grubasek rośnie jak na drożdżach i nie zle daje mi popalić uciska na nerkę ból nie samowity ale dla niej dam rade. No to tyle u mnie a u was jak tam kuleczki?
Monia śliczny ten wózeczek :)

Zgłoś nadużycie #8086 4 listopada 2012, 11:35

MoniaW gratulacje skończenia 31 tygodni :)
Fajnie, że się odzywasz :) No teraz już się zaczyna na dobre z tym spadkiem kondycji, ja po wejściu na górę po schodach ledwo dycham, ale staram się trzymać formę i sporo spacerować. Ostatnio koleżanka mi uświadomiła, że jak za szybko mówię to dostaję zadyszki ;) hihihi, to pewnie dlatego, że macica naciska już na przeponę.
Ale niech lepiej rosną nasze grubaski :)

Zgłoś nadużycie #8087 4 listopada 2012, 11:38

lili Fajna mama
Aniu macie tam polski kosciol?
bo Twoj maz nie jest polakiem nie?jesli dobrze kojarze :)

ja dzis sobie odpuscilam,maz byl sam,maly jest niedobry w kosciele,jak byl mniejszy bylo ok,a teraz swiruje,pozatym ludzie tu go zaczepiaja,mowia do niego,jedna babka nawet autko mu przyniosla,jakis taki luz wyczul i robi co chce,wiec go nie biore zeby nie zwracac na siebie uwagi i nie przeszkadzac innym,w Pl jakos inaczej jest,mysle ze mu to minie..... ;)

Zgłoś nadużycie #8088 4 listopada 2012, 11:41

lili Fajna mama
ja tez czytalam malemu bajke wczoraj i zadyszka mysle co jest grane :)

hhehe nie jestem sama,tez szybko sie mecze,ale narazie tylko 7kg na plusie :)

Zgłoś nadużycie #8089 4 listopada 2012, 11:43

daria212 Gotowa na wszystko
Lili to sobie odpocznijcie w niedziele i nie przejmujcie sie myciem podlog :-)

Aniu witaj w klubie jedyneczek :-D
Ja chcialam dzisiaj isc do kina na cos, ale moj pewnie nie wroci szybko i kicha :-/
A Zmierzch tez bardzo lubie, mam wszystkie czesci i juz po pare razy ogladalam :-D

MoniaW witaj , rzeczywiscie dawno Cie nie bylo :-)

Zgłoś nadużycie #8090 4 listopada 2012, 11:47

lili Fajna mama
maly mowi do taty:
slyszalem ze mial byc placek ze sliwkami ;)
no to maz spuscil uszy i robi placek hahhaha moja krew :)

jak ich tak slucham,to maly normalnie nas zaskakuje ;)