Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #8031 2 listopada 2012, 18:17

cathysmn Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny ! ;)
Dawno mnie nie było. :( Ale jakoś ostatnio w ogóle nie miałam czasu tu zajrzeć i nie wiem co tam u Was. :( Ja na razie czuje się świetnie, pomimo tego, że w domu remont łazienki i za chwile będziemy przenosić się z narzeczonym do innego pokoju, a potem do swojego mieszkania, które będziemy wynajmować.
Witam nową Mamusię. ;)

Zgłoś nadużycie #8032 2 listopada 2012, 18:51

kasia1988 Supermama
Również witam :)
My tez wynajmujemy i chciałam dla maleństwa pokoik jakoś fajnie zrobić, ale Mój M. się upiera, że on czyjegoś mieszkania remontowac nie będzie.. Niby ma rację bo z jakiej okazji mamy pakować kasę w nie swoje.. Niby mamy inny pokój, który by pasował do maleństwa ale jest tak ułozony, że tam łóżeczko nie wejdzie;( Nie jest taki mały ale za to zabudowany, do tego łóżko dla dwojga i z łóżeczkiem kicha :( ( a zmiana mieszkania nie wchodzi w grę bo mamy spory metraż za niską cenę i lokalizacja tez nie jest zla... ;) )

Zgłoś nadużycie #8033 2 listopada 2012, 19:45

My dopiero będziemy wynajmować mam nadzieje, że coś fajnego się trafi. Też za bardzo nie chce inwestować w nie swoje, dlatego jestem wymagająca co do mieszkania. :P

Zgłoś nadużycie #8034 2 listopada 2012, 19:51

Nancy Gotowa na wszystko
witaj Kasiu! Ja spodziewam się Jasia ok 11 stycznia. A Ty kiedy masz termin?

W listopadowkach dziś kolejny dzidzius. Posłuchały maluchy i żaden wczoraj nie wyszedł. Jasiek szaleje niesamowicie, próbuje go łapać za nogę :-) dziś rano miał czkawke, przytulilam się brzuchem do pleców męża i czuł wszystko, ale miał ubaw :-) a ze mnie coraz większa słonica, zaczyna mi tchu brakować na spacerze

Zgłoś nadużycie #8035 2 listopada 2012, 20:00

Dafne Gotowa na wszystko
Kubuś też dzisiaj kręcił się cały dzień ;) a z czkawką, to ja już nie wiem, czy on w ogóle ma, czy nie ma :P czasami czuję takie jakby regularne skoki, ale one są tak delikatne, że nie wiem czy to czkawka.

Cały dzień przesiedziałam dziś przed komputerem poprawiając mgr, więc idę teraz poleżeć z mężem ;)

Do jutra laseczki! :)

Zgłoś nadużycie #8036 2 listopada 2012, 20:11

Nancy Gotowa na wszystko
Dafne, bo czkawka jest właśnie delikatniejsza niż kopnięcia, za to dość regularna.

Zgłoś nadużycie #8037 2 listopada 2012, 20:39

Nancy My z narzeczonym lubimy obserwować brzuch podczas kopnięć Naszego Synka. :) I też mi czasem braknie tchu... Ile do tej pory przytyłaś?

Zgłoś nadużycie #8038 2 listopada 2012, 20:52

lili Fajna mama
a ja sie dzis lenie caly dzien :)
przynajmniej odpoczelam ;)
maly zazyczyl sobie galaretke z owocami a mi sie zachcialo kisiel :)
witam nowa mamusie :)
zjadlam kolacje i leze ;) a co kiedy bede wypoczywac jak nie teraz hhahahah

Zgłoś nadużycie #8039 2 listopada 2012, 21:20

kasia1988 Supermama
Nancy -->No więc ja mam na ostatniego stycznia termin,
Ja też czuję takie regularne delikatne tak jakby kopnięcia więc może to faktycznie czkawka
a maleńka już właśnie nie kopie tak jak kiedys, teraz sie raczej przewraca , układa... bardzo lubie to uczucie - takiego przemieszczania sie w moim brzuszku ;) )

Zgłoś nadużycie #8040 2 listopada 2012, 22:06

Marzenka85 Gotowa na wszystko
A ja was dziś podczytuję cały dzionek...ale pisać mi się jakoś nie chce...
Witam nową mamusię ja jestem Marzena mam 27 lat i oczekuję pierwszego synka :)

Zgłoś nadużycie #8041 2 listopada 2012, 22:07

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Lili trzeba teraz odpoczywać bo później nie będzie jak :)

Zgłoś nadużycie #8042 2 listopada 2012, 22:34

Nancy Gotowa na wszystko

cathysmn napisał(a)

Nancy My z narzeczonym lubimy obserwować brzuch podczas kopnięć Naszego Synka. :) I też mi czasem braknie tchu... Ile do tej pory przytyłaś?

przytyłam już 11 kg i jem jak opętana ostatnio, ale zawsze chudziak byłam i teraz tylko w brzuch i piersi poszło, coś czuje, że przez 2 miesiące jeszcze skoczy mi waga sporo

Zgłoś nadużycie #8043 2 listopada 2012, 23:45

Ja przytyłam 12 kilo. :) I też czuje, że jeszcze sporo przybędzie. Ale w ogóle się tym nie przejmuję. :)
kasia1988 też lubię to uczucie. Ale musze jutro chyba zadzwonić do mojego gin. bo troche mnie niepokoi to, że Mały jest baardzo aktywny. A ruchy czasem są gwałtowne... Troche mnie to martwi, w internecie czytałam różne opinie. Jedni mówią, że to normalne, a inni, że niepokojące. Któraś też tak ma?

Zgłoś nadużycie #8044 3 listopada 2012, 2:42

monis89 Gotowa na wszystko
Hej Mamcie!!

Ostatnio mało wchodzę, bo mężulkiem (he ale to śmiesznie brzmi :D ) się chcę nacieszyć.. Zdj narazie nawet nie mam zbytnio bo koleżanka ma mi przesłać, a tata dać na penie, a wyjechał i wraca dopiero w przyszłym tyg.. Ale dam w końcu :) .. Wiki ostatnio upodobała sobie moje żebra po prawej stronie i nóżkę mam tam niemal bez przerwy :D .. Plecy nawalają coraz ostrzej co już nie jest takie fajne :/.. A niby tylko 5 kg na plusie..

Witam nową mamusie! Jestem Monia, lat 23 niedługo.. Jak pisałam czekamy na małą Wiktorie :D ..

Cathysm ja też nieraz mam bardzo gwałtowne kopnięcia, ale takie że cały brzuch mi się trzęsie. Ale pogadam chwilę z córką na poważnie, dowiem się o jej nie pasuje i uspokaja się hihi :P ..

Niedobrze się dzieje z Lil.. Wiadomo coś więcej? Muszę fb nadrobić bo może tam wchodzi...

A tak w ogóle to ostatnio wszyscy mnie wkurzają, bo spekulują, że mała jest chłopczykiem bo przecież z USG nie wiadomo na pewno i wtedy opowiadają jak to ich znajome miały mieć córkę, a syn wyszedł. I że ja na chłopczyka wyglądam. Strasznie mnie irytują takie głupie teksty. I sama zaczynam mieć wątpliwości przez nich :/..

Aaaa!! Gratuluję skończonych tygodni, znowu spóźniona :) .. I dziewczynom co dziś kończą, również gratuluję :D ..

Kładę się w końcu spać, może i Wiki zaśnie :) .. Śpijcie sobie dobrze i miłych snów dla Was :*

Zgłoś nadużycie #8045 3 listopada 2012, 9:06

Metra Fajna mama
cześć królewny moje. jeden dzień nie zajrzałam a tu aż 3 strony :P
witam nową mamusię. ja oczekuję narodzin Antosia :) mam 29 lat :) wieczorem dopiszę Ciebie do tabelki :) moim zdaniem styczeń zaczyna się 1 stycznia i kończy 31 więc obie z April jesteście styczniówkami :)
cathy witamy ponownie.
kasiu ja też mieszkałam długo na wynajmowanym mieszkaniu i zrobiliśmy remont. dogadaliśmy się z właścicielem że tego miesiąca zapłacimy mniej za wynajem. nawet brodzik mu wymienialiśmy :) spróbujcie się dogadać, pewnie się zgodzi
ja mam 10kg na plusie
wczoraj kupiłam sobie dwa staniki....rozmiar 75E i śmieję się, że mam 4 patelnie dodatkowe w domu. mimo, że cyce nie wyglądają na wielkie a jednak taka micha potrzebna....
lili Ty tak nie szalej z tymi przemeblowaniami....ja na szczęście nie mam za dużego pola manewru i nie kusi mnie żeby coś przestawiać :)
happyania jest w szpitalu, ma coś z nerką, która powodowała te bóle brzusia...może dzisiaj będzie wiadomo coś więcej...
Lil leży w szpitalu i się nudzi :) i chyba już jej lepiej psychicznie więc myślę, że jej Antonio jeszcze posiedzi w brzuniu
a jeśli chodzi o gwałtowne kopnięcia to mój jest mistrzem w tym :) czasem przez kilka sekund uderza tak szybciutko w jedno miejsce jak by karate ćwiczył :P
Dafne przestań poprawiać w kółko tą mgr. daj jej wersję przedostatnią i zobacz co powie...będziesz wiedziała czy się czepia czy czyta uważnie. swoją drogą strasznie upierdliwa baba z niej
Monia kiedy w końcu zdasz relację ze ślubu ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Zgłoś nadużycie #8046 3 listopada 2012, 9:08

Metra Fajna mama
idę z pieskiem i wracam do moich dżemów jabłkowych

Zgłoś nadużycie #8047 3 listopada 2012, 10:03

WiolaZ Początkująca
Jezu , Bardzo Ci Dziękuję :) Ulżyło mi. Bo od wczoraj chodzę struta a powinnam się cieszyć że jestem w ciąży :) Jeszcze raz Dziękuję, myślałam że mnie wyśmiejecie , że jestem niepoważna albo coś :( .... Tak wiem :) Będziemy mieć synka :) Ale 20 listopada idę na USG a już długo nie byłam i zobaczymy co powie lekarz :)

Zgłoś nadużycie #8048 3 listopada 2012, 10:09

Nancy Gotowa na wszystko
Monia, solidnie zajmujesz się mężem skoro chodzisz spać o 3 nad ranem :-D A płcią się nie przejmuj, ja na początku ciągle słyszałam, że będzie dziewczynka bo wymiotowałam i nic nie pomagało gadanie, że lekarz podejrzewa chłopca i ja też tak czuje. Teraz się wszyscy mądrzą i mówią, że usg niepotrzebne bo mi urody nie odebrało i brzuch mam nisko czyli wiadomo, że chłopak. Uśmiecham się tylko i przemilczam, z ludowymi przesądami nie wygram chyba :-P

Znów pół nocy nie spalam, na dodatek pierwszy raz w życiu śniło mi się, że moja mama umarła, był pogrzeb i zamiast kwiatów wszyscy przynosili czekoladki na grób. Ależ się ucieszyłam jak się obudziłam...
Dzisiaj wracamy do domu i strasznie się z tego cieszę :-)

Zgłoś nadużycie #8049 3 listopada 2012, 10:29

daria212 Gotowa na wszystko
Nancy ale mialas sen okropny :-p
Ja mam problemy z zasnieciem, ale pozniej juz sie do rana.

Moj maly tez kopie bardzo mocno choc od wczoraj spokojniejszy i pewnie odpoczywa, dobrze przynjamniej ja sobie odpoczne od tych kopakow :-D

A ja drogie Panie mam na plusie z 15 kg moze juz 16 :-D to jest masakra, a teraz to juz pewnie tylko z goreczki pod goreczke pojdzie :-D

Milego dzionka :-)

Zgłoś nadużycie #8050 3 listopada 2012, 10:29

Metra Fajna mama
Wiolu nie ma głupich pytań :) Ania ma rację z tym oddechem i nie masz się co martwić :)