Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #8011 2 listopada 2012, 11:20

Dafne Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

Dafne chyba tam pojadę i potrząsnę tą kobietą....ona nie chce żebyś się obroniła czy o co chodzi....niech jej szczury zeżrą fotel w gabinecie :P
Lil założyli pessar i przenieśli ją w końcu na salę

Metra, właśnie już się zastanawiam, czy ona nie chce mnie przetrzymać do końca semestru, bo tak to wygląda - najpierw każe mi coś dopisywać, a później usuwa ten fragment z pracy :( ehh... już nie wiem, jak na nią wpłynąć. Albo może jest wściekła na mnie, że jestem w ciąży :P ostatnio poinformowała mnie, że mam usunąć ze strony tytułowej jej drugie nazwisko (wcześniej miała właśnie dwa), bo teraz ma już tylko jedno!... czyżby zemsta samotnej kobiety ;) niech ją myszy zjedzą za to utrudnianie mi ukończenia studiów!

Dobrze, że Lil chociaż na sali już spokojnie sobie leży. Niech Antoś siedzi u mamusi jak najdłużej, nawet gdyby miała zostać w szpitalu, to zdrowie i jej i maluszka jest najważniejsze!

Zgłoś nadużycie #8012 2 listopada 2012, 11:30

lili Fajna mama
hej mamusie :)
ja dzis nie mam weny ;)
wczoraj po tym przemeblowaniu pokoi tak nieswojo sie czulam,brzuch pobolewal,pachwiny,mysle mala siedz tam jak najdluzej :)
dziewczyny gratuluje ukonczonych tyg :) juz nie dlugoooo :)
Bina a Tobie dwojeczek :)
u mnie niby slonce swieci ale i tak nic mi sie nie chce,choc tyle ze lepiej sie czuje :)

Zgłoś nadużycie #8013 2 listopada 2012, 11:32

lili Fajna mama
Dafne to rzeczywiscie ale Ci utrudnia ta kobieta,pewnie z zazdrosci,niech ja myszy.....

Zgłoś nadużycie #8014 2 listopada 2012, 11:34

AniaFin Gotowa na wszystko
jakbyście jeszcze miały problemy z wyborem imienia, to spójrzcie na końcówkę artykułu:
http://www.baby-shower.pl/AKTUALNOSCI/Wiadomosci/Najpopularniejsze-imiona-dla-dz...
hihihi

Zgłoś nadużycie #8015 2 listopada 2012, 11:41

lili Fajna mama
hhehe dobre Myszon ;)

Zgłoś nadużycie #8016 2 listopada 2012, 12:32

April90 Supermama
:D

Zgłoś nadużycie #8017 2 listopada 2012, 12:44

kasia1988 Supermama
Witam styczniowe mamusie :) jeszcze się tu zaliczam choć lekarz mi wyliczył termin porodu na 31.01 :p Trochę się już na tej stronie zadomowiłam, jednak tutaj jestem pierwszy raz...
Mam taką cichą nadzieję, że będziemy miały czym się dzielić w tym cudownym okresie oczekiwania na maleństwa.. Ja siedzę zawsze połowę miesiąca sama w domu bo mój M. pracuje na szczęście nie ciągiem 14 dni :P więc os tego siedzenia powoli wariuję :P na zwolnieniu od początku sierpnia - a mamy listopad... pogoda rewelacyjna też nie jest więc jak wychodzę to z psiakiem lub do sklepu ( PS. nawet pies ciągle śpi :P )
Na początku ciąży trochę komplikacji ale teraz na szczęście wszystko w porządku. Mała Nadia to akrobatka (kopie, przewraca się... ) Mam nadzieję, że jak przyjdzie na świat będzie spokojniejsza hehe :) ))

Zgłoś nadużycie #8018 2 listopada 2012, 13:31

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Hej kobitki
A ja leżę pod kocykiem bo nie chce mi się na razie nic robić....Pogoda za oknem ładna ,ale jakoś nie chce mi się ruszać nigdzie...
Dafne ta kobita chyba faktycznie robi Ci na złość paskudna :(

Zgłoś nadużycie #8019 2 listopada 2012, 13:57

April90 Supermama

kasia1988 napisał(a)

Witam styczniowe mamusie :) jeszcze się tu zaliczam choć lekarz mi wyliczył termin porodu na 31.01 :p Trochę się już na tej stronie zadomowiłam, jednak tutaj jestem pierwszy raz...
Mam taką cichą nadzieję, że będziemy miały czym się dzielić w tym cudownym okresie oczekiwania na maleństwa.. Ja siedzę zawsze połowę miesiąca sama w domu bo mój M. pracuje na szczęście nie ciągiem 14 dni :P więc os tego siedzenia powoli wariuję :P na zwolnieniu od początku sierpnia - a mamy listopad... pogoda rewelacyjna też nie jest więc jak wychodzę to z psiakiem lub do sklepu ( PS. nawet pies ciągle śpi :P )
Na początku ciąży trochę komplikacji ale teraz na szczęście wszystko w porządku. Mała Nadia to akrobatka (kopie, przewraca się... ) Mam nadzieję, że jak przyjdzie na świat będzie spokojniejsza hehe :) ))

Witam nowa mame :) to ja z kolei tez sie tu ledwo zaliczam, bo termin mam na 01.01.2013 :) pod serduszkiem nosze synusia - moje pierwsze dziecko :) A co Ci sie działo na poczatku ciazy? Jesli mozna wiedziec?

Zgłoś nadużycie #8020 2 listopada 2012, 14:18

daria212 Gotowa na wszystko
Dafne to my dzisiaj sie pomodlimy z myszkami o to niedobra babe :-p
Juz wypilam kawke i zrobilam obiadek tylko jeszcze ziemniaczki ugotuje :-D

Witamy nowa mamusie :-D

Zgłoś nadużycie #8021 2 listopada 2012, 14:19

daria212 Gotowa na wszystko
April Ty juz masz na suwaczku 1-neczke :-D

Zgłoś nadużycie #8022 2 listopada 2012, 14:36

Dafne Gotowa na wszystko
Witamy nową mamusię w gronie Styczniówek :)

April, ale Cię tu dawno nie byłooo!!!! ;)

Dzięki Dziewczyny za wsparcie :*

Zgłoś nadużycie #8023 2 listopada 2012, 15:03

April90 Supermama

daria212 napisał(a)

April Ty juz masz na suwaczku 1-neczke :-D

Chodzi CI, ze 1 miesiac xx tygodni xx dni? Hehe

Dafne - wiem, dlatego postanowiłam zajrzec :P

Zgłoś nadużycie #8024 2 listopada 2012, 15:04

April90 Supermama

Dafne napisał(a)

Witamy nową mamusię w gronie Styczniówek :)

April, ale Cię tu dawno nie byłooo!!!! ;)

Dzięki Dziewczyny za wsparcie :*

Gratuluje ukonczenia 30 tygodnia ciazy!!!

Zgłoś nadużycie #8025 2 listopada 2012, 15:40

Dafne Gotowa na wszystko

April90 napisał(a)

Gratuluje ukonczenia 30 tygodnia ciazy!!!

Dziękuję :)

Zgłoś nadużycie #8026 2 listopada 2012, 15:46

April90 Supermama

Dafne napisał(a)

Dziękuję :)

Pokazuj zdjecia z usg 3d ! :D

Zgłoś nadużycie #8027 2 listopada 2012, 16:11

Dafne Gotowa na wszystko

April90 napisał(a)

Pokazuj zdjecia z usg 3d ! :D

aaa mam tylko 2 zdjęcia, to przy suwaczku jest najlepsze ;) jest filmik, ale dosyć długi, a "momentów" tylko kilka ;)

Zgłoś nadużycie #8028 2 listopada 2012, 16:23

WiolaZ Początkująca
Witam Wszystkich . Mam trochę pytań, ale może najpierw się przedstawię. Mam na imię Wiola i jestem w 30 tygodniu ciąży. Wszystko przebiega prawidłowo, ale ja mimo to mam obawy i nie mam się do kogo wygadać bo nie chce straszyć bliskich. Podejrzewam że problem jest w ojej glowie bo wszystko jest dobrze z dzieckiem, ale martwię się czy będzie zdrowe :( Bardzo mi na tym zalezy , jak każdej matce. Sama się chyba niepotrzebnie nakręcam. Mam pytanie, czy dziecko w łonie matki może być niedotlenione ? Zdarzało mi się wstrzymywać oddech i wciągać brzuch , wiem ze to bez sensu ale chcialam zobaczyć jak to bedzie po porodzie kiedy już nie będę mieć takiego brzuszka. Czy takie coś może zaszkodzić ?? Proszę pomóżcie Nie chce rozmawiać z mężem na ten temat bo nie chce go martwić. On twierdzi że ja za bardzo uwazam na siebie w ciąży i panikuje o wszystko , ale przeciez tak jest że kazda kobieta martwi sie o dziecko .

Zgłoś nadużycie #8029 2 listopada 2012, 16:55

kasia1988 Supermama
April90 -> Oj pierw trafiłam na jakiegoś "dziwnego" lekarza, który lekceważył wyniki badań, później krwawiłam okazało się, że mam łożysko przodujące więc musiałam sierpień przeleżeć, a dodam, że mieszkam 700km od domu rodzinnego i właśnie wpadła do mnie rodzinka na wakacje...Następnie złe wyniki na toksoplazmozę,kolejne stresy, badania, lekarze ale na koniec wyszło, że to stare zakażenie i nie grozi dziecku. Od tamtej pory wszystko jest OK prócz tego, że mała jest ułożona nogami do dołu ale na ułożenie się jeszcze ma czas. A teraz kolejne stresy w życiu z młodszą siostrą.. Straszny dzień dziś :( a jutro egzamin w szkole, notatki nie ruszone chyba je pod poduszkę w nocy włożę - może coś do głowy wejdzie :P bo skupić się na niczym nie skupię akurat :/

Zgłoś nadużycie #8030 2 listopada 2012, 17:37

AniaFin Gotowa na wszystko
Kasiu, witaj w naszym gronie, mam nadzieję, że już nie będzie w twoim życiu takich stresów i Nadia będzie ci tylko radości przysparzać :) Jestem Ania, lat 34, noszę pod sercem małą Natalię i od 9 lat mieszkam na emigracji :)

Wiola, no co ty!, wstrzymywanie oddechu nie może dziecku zaszkodzić. My się np. uczymy wciągania brzucha (dobre ćwiczenie na mięśnie i można się tak z dzieckiem trochę pobawić :) ) i innych ćwiczeń oddechowych na jodze dla ciężarnych i to absolutnie nie może zaszkodzić. W razie czego pisz tutaj o dręczących cię sprawach, a my ci z chęcią zawsze odpowiemy. A wiesz już czy będzie chłopiec czy dziewczynka?