Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #7971 31 października 2012, 12:45

lili Fajna mama
dokladnie to tez wazne ze komp nas nie pochlania i kazda ma zycie prywatne :)

moj maly uczy sie pisac i ciagle pyta mamo a jak to napisac a jak tamto ;) MASAKRA ;)

ide gotowac obiadek,moi mezczyzni zamowili klopsy wiec trzeba im zrobic ;)

Zgłoś nadużycie #7972 31 października 2012, 12:56

Metra Fajna mama
ja robię gołąbki odwrotne, już się gotują więc idę poczytać książkę bo o 14 muszę iść do teściowej na chwilę...

Zgłoś nadużycie #7973 31 października 2012, 13:13

daria212 Gotowa na wszystko
Lil Tobie tez gratuluje ukonczonego tyg :-)

A jutro na suwaczku bede miala rowne 2 miechy do porodu, masakra ale wiem ze to bedzie troszke mniej niz 2 mies. :-)

A ja dzisiaj robie spagetti, tzn juz zrobilam :-)

Moj dzisiaj napisal mi ladnego sms ze mnie przeprasza i takie slowka milusie, bo ja jeszcze sie z nim nie pogodzilam tylko odpowiadam mu jak musze :-p zrobilam sie taka miekka ze moge plakac na horrorze, ale w tym jestem twarda hehe

Ja tez nie kupuje zadnego urzadzenia, mieszkanie mam duze, ale ja wole zagladac do maluszka i przy nim siedziec :-D

Zgłoś nadużycie #7974 31 października 2012, 13:13

Metra a jakie to sa golabki odwrotne ?

Zgłoś nadużycie #7975 31 października 2012, 15:08

Dafne Gotowa na wszystko
Metra, jak będziesz miała jakieś wieści od Lil, to informuj od razu. Mam nadzieję, że u nich wszystko dobrze.

Nancy, ja też w tym roku odpuszczam sobie bieganie po cmentarzach. Posiedzimy razem z siostrą i jej synkiem, a Mężczyźni pojadą zapalić znicze ;)

Ja dziś senna jestem, albo zmęczona po tym wczorajszym dniu. A dziś muszę jeszcze podjechać po skierowanie na badania :(

Zgłoś nadużycie #7976 31 października 2012, 16:59

Metra Fajna mama
daria gołąbki odwrotne to takie, które mają kapustę pokrojoną pomieszaną z mięsem a nie tak jak tradycyjne mięso w kapuście
póki co żadnych wieści od Lil

Zgłoś nadużycie #7977 31 października 2012, 17:04

Jadlam takie i nawet lepiej smakuja ale myslalam ze ,,odwrotne'' to Twoj nowy wynalazek :-)

Lil pewnie odpoczywa, bidulka

Zgłoś nadużycie #7978 31 października 2012, 17:05

Metra Fajna mama
hehe daria ja nie wynajduję nic w kuchni...mój jest tradycjonalistą i nie lubi eksperymentowania :)

Zgłoś nadużycie #7979 31 października 2012, 21:40

lili Fajna mama
uuuu znowu cisza ;)
dlugi weekend sie zaczal ;)
ja dzis beznadziejnie sie czuje,brzuch pobolewa,mala sie wypina i kopie,bylam jeszcze w cerfurze masakra jestem padnieta a na dodatek maz mnie wkurzyl takze wszystko i na temat :(
co za beznadziejny dzien :(  
buuuu

Zgłoś nadużycie #7980 1 listopada 2012, 8:42

Metra Fajna mama
dzień dobry :)

mnie dzisiaj plecy bolą....

lili mój też mnie wczoraj wkurzył. może to był międzynarodowy dzień wkurzania żon...

U Lil troszkę lepiej. dostają zastrzyki na rozwój płuc i leki rozkurczowe.

Zgłoś nadużycie #7981 1 listopada 2012, 10:49

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Dzięn doberek laseczki :) my dzisiaj pospałysmy troszeczkę :D ale juz na nóżkach jestesmy i wcinamy śniadanko :) Laura z dnia na dzień sie coraz silniejsza robi i już takie cuda wyczynia że mam ubaw po pachy :D Wczoraj juz sie nie odezwalam bo zabrałam się za ciuszki :D narazie tylko oglądam haha i segreguje rozmiarami a od jutra będę prała (chyba że pojadę na zakupy :D ) :) Teraz to juz naprawde ogarnął mnie syndrom wicia gniazda :D

Miłego dnia kochane mamuski :)

Zgłoś nadużycie #7982 1 listopada 2012, 10:56

Nancy Gotowa na wszystko
Hej kobietki!

Ja u teściowej. Zostałam sama w domu, bo nie dam rady po 4 cmentarzach biegać przez cały dzień, ale jest tak cudne słońce, że chyba malutki spacerek i dotlenienie Jaśka zrobię chociaż kilkuminutowe.

Mamy 1 listopada, a w listopadówkach bilans na wczorajszy wieczór to dziewięcioro maluszków :)

Zgłoś nadużycie #7983 1 listopada 2012, 12:43

happyania Zaprawiona w bojach
hello!

Nancy u mnie to samo, jestem sama w domu a rodzinka jeździ po cmentarzach.

Lili kochanego masz synusia, taką piękną kolekcję maskotek uszykował :D będzie dobrym starszym bratem :)

Monia!!! No to wielkie gratulacje i cieszę się, że wszystko dobrze poszło :)

A ja dzisiaj będę leżeć, nie czuję się najlepiej :/ trzeci dzień już biorę nospę, brzuch mnie pobolewa. Wczoraj wieczorem zaczął twardnieć, dzisiaj od rana tez trochę się stawiał. Jeśli nie przejdzie to pojadę na pogotowie :(

Zgłoś nadużycie #7984 1 listopada 2012, 14:56

AniaFin Gotowa na wszystko
Metra i Madzia gratulacje kolejnych ukończonych tygodni :)

Lil, mam nadzieję, że się wszystko u ciebie uspokoi i razem z Antosiem w brzuszku wrócicie szybko do domku.
Ech te chłopaki robią numery, strach pomyślec co będzie jak już będą nastolatkami :)

Happyania, uważaj na to i koniecznie skonsultuj te bóle z jakimś fachowcem, choćby Ci się nawet wydawało, że przesadzasz...

Monia, super że ślub się udał, koniecznie pokaż zdjęcia :) Gratulacje młoda mężatko :)

U nas dziś normalny dzień pracy, tutaj nikt po cmentarzach nie jeździ, inna tradycja, świeczki zapala się w kościołach, zresztą teraz większość ludzi się kremuje i nawet na cmentarze nie trafiają ;) . Kiedyś jeździliśmy wieczorem ze znajomymi na cmentarz z grobami polskich żołnierzy, którzy zginęli w bitwie o Arhnem, ale teraz znajomi się rozproszyli i się nam samym już nie chce. Dawno już nie byłam w Polsce na 1 listopada, trochę mi brakuje tych klimatów.
A tu pogoda dziś senna, szara i zimna, nawet moja córeczka jest jakaś ospała, chociaż kręciła się troszkę od czasu do czasu, więc raczej jestem spokojna. Właśnie piję rooibosa, jem kiwi i próbuję coś naukowego czytać i planować ostatnie pięć tygodni pracy w labie.

Trzymajcie się cieplutko kochane!

Zgłoś nadużycie #7985 1 listopada 2012, 15:07

monis89 Gotowa na wszystko
Cześć Mamusie i Bobaski!! :)

W końcu jakoś Was nadrobiłam :) .. Wszystkim mamusiom gratuluję skończonych tygodni w ostatnich dniach!! Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie :) ..

A co do wczorajszego dnia to zgadzam się, że był jakiś dziwny "międzynarodowy dzień wkurzania żon" :P .. Popłakałam się, że nie wiem na czym stoje, gdzie bede mieszkac i że nic nie mamy prawie dla małej.. Ech.. No, ale to był chwilowy kryzys.. Wieczorem pewnie powróci :P .. Nas dzisiaj omija jak narazie łażenie po cmentarzach, bo mój chory jest (kacyk męczy :D ).. Czekam, aż minie i go po trochu leczę i wtedy ruszamy w trasę :) ..

Hayppyania, wieczorem pojedź na pewno.. Ja tak miałam przedwczoraj że strasznie brzuch mnie bolał, nawet dwie nospy wzięłam , poszłam zwymiotować i minęło nawet. Mała kopała, więc musiało coś mi na żołądku stanąć.. Brzuszek średnio mi się napinał. Jedź lepiej.

Mi też się wydaję, że Wiki jakieś specjalne odżywki ze mnie czerpie, bo silniejsza jest z dnia na dzień- wczoraj jak wróciliśmy to cały brzuch mi latał od prawej do lewej, nawet bolało.. Taki słodki ból :) ..

Życzę Wam laseczki miłego dnia i nie za wielkich tłumów na cmentarzach :*

Zgłoś nadużycie #7986 1 listopada 2012, 15:09

A właśnie Lil! Odezwij się czy wszystko dobrze, bo aż się przestraszyłam jak przeczytałam, że w szpitalu jesteś.... 3mam kciuki, żeby wszystko było dobrze i żebyś nie zaczęła Nam się tu rozpakowywać.

Zgłoś nadużycie #7987 1 listopada 2012, 15:21

Metra Fajna mama
a ja się nie wybieram na cmentarz. zimno jest, deszcz pada i wcale nie mam ochoty łazić między ludźmi. poczytam sobie książkę :)
happyaniu jak tam przeszło Wam już?
monia witaj :) mój ciągle powtarza, że jeszcze za wcześnie...na to za wcześnie, na tamto za wcześnie. gorzej jak urodzę w grudniu....będzie miał zonka :P

Zgłoś nadużycie #7988 1 listopada 2012, 16:11

No ja mojemu też to mówię, pytam "a co zrobisz jak rozpakuję się za miesiąc, albo dwa tygodnie, a ja nawet ubranek nie mam?" To w końcu powiedział, że w piątek i sobotę robimy zakupy. Zobaczymy :) Ja wciąż czekam na cudowne ozdrowienie :) .. Miłego czytania :D

Zgłoś nadużycie #7989 1 listopada 2012, 16:17

Ja tez sie nigdzie nie ruszam, bo u nas normalny pracowity dzien, nie ma swieta niestety.

monia czekamy na jakies foteczki :-)

happyania i jak sie czujecie?

Laski czy to mozliwe zeby maly mial pare razy dziennie czkawke?

Zgłoś nadużycie #7990 1 listopada 2012, 17:08

lili Fajna mama
hej kobietki :)
ja tez sie nigdzie nie ruszam pomimo ze u nas to samo swieto co w Pl :)
niemam tu nikogo na grobach,a jak jestesmy w Pl (3 razy w roku)to zawsze odwiedzam swoich bliskich na cmentarzach....
za to dogonilam dzis swojego i przemeblowal mi 2 pokoje :) maly odstapil nam swoj bo mial wiekszy a jemu zrobilismy w naszej malej sypialni ;) teraz przynajmniej sie pomiescimy z lozeczkiem i nawet wozek wejdzie ;)
teraz odpoczywam,bo troche im pomagalam :)