Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #7951 31 października 2012, 8:15

AniaFin Gotowa na wszystko
Hej Mamuśki ;)

Ja ostatnio jakoś tak padam wieczorami, spać mi się bardzo chce i tylko czytam was, ale pisać mi się już nie chce. Zwykle półleżę na kanapie i gapię się w telewizor ;)
Dziś wybieram się do położnej na standardową wizytę (czyli ciśnienie, dopler, macanie brzucha oraz pogaduchy ;) ), a wieczorem na jogę. W międzyczasie pójdę do pracy i spotkam się w czasie lunchu z przyjaciółką.

Daria i Lil - gratuluję ukończonych tygodni. Lil odezwij się koniecznie czy ci przeszło i czy poszłaś do lekarza!
Lili, fajnie że twój synek już myśli o zabawkach dla siostrzyczki :) Bardzo ładne te ubranka :)

Zgłoś nadużycie #7952 31 października 2012, 8:49

monis89 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczynki!! Ją tylko na chwilę bo z komorki pisze a nienawidzę tego bo nawet nadrobić zbytnio nie mogę. Jutro pewnie już wejdę, bo wieczorem mój chce pić oficjalnie z teściami :-) . Czyli do mamy dzisiaj :-P . Ślub wyszedł bardzo fajnie, przez to ze mój się tak stresował w urzędzie to ją cały czas się śmiałam prawie ;-) . Na zdjęciach wyglądam jak jakąś gruba chinka- później dam zdj :-) . Wczoraj kupiliśmy wózek z fotelikiem i leżaczek-bujaczek. Lecę, bd później ;-) . Bardzo dziękujemy za wsparcie i życzenia. Kochane jesteście :-) .

Zgłoś nadużycie #7953 31 października 2012, 9:12

daria212 Gotowa na wszystko
A Monia tutaj sie odezwala, a my czekalysmy na wiesci, dobrze ze sie udalo wszystko, faceci chyba zawsze sie bardziej stresuja :-p

Dziekuje Aniu, ale te tyg mi leca a myslalam ze beda sie ciagly :-)

Ja tez was czytam ale jakos brak checi na pisanie, chyba przez te moje humorki ostatnio :-p

Zgłoś nadużycie #7954 31 października 2012, 9:22

karoollcia Zaprawiona w bojach
Monia super że ślub się udał :) czekamy na fotki :)
Ja byłam wczoraj u lekarza z małą wszystko wporządku ma ok 28cm okruszek malutki mój ... z moją szyjką też wszystko ok a nawet się chyba troszkę wydłużyła :D lekarz sie ucieszył , ja też :) i chyba zaraz pojade na jakieś zakupki mam ochote coś sobie kupić :) pewnie i tak wróce z czymś dla niuńki hihi ;)
Miłego dnia dziewczynki :*

Zgłoś nadużycie #7955 31 października 2012, 10:17

Dafne Gotowa na wszystko
Cześć Mamusie :)

Ja wczoraj od rana do wieczora śmigałam i załatwiałam różne sprawy poza domem, dlatego się nie odzywałam. Kubuś aż był spokojniejszy, chyba nieprzyzwyczajony do tego, że matka tak lata ;)

Daria, gratuluję kolejnego tygodnia! :)

Dzisiaj muszę wprowadzić poprawki do pracy mgr, więc pewnie będę zaglądać. Choć u nas coś cisza ostatnio, pamiętam te czasy, jak wystarczyło, że jeden dzień nie zaglądałam, a tu bach 5 stron nadrabiania! :P

Nancy, ja miałam w poniedziałek dzień sprzątania ;) zgadzam się, że trzeba korzystać z tych dni, bo jutro wena już minie i trzeba czekać do następnego ;)

Zgłoś nadużycie #7956 31 października 2012, 10:26

lilbanaqa Fajna mama
Kurcze, Daria, już 31 masz na suwaczku ... :D :D :D lecicie jak burza :)

ogłaszam, że nas przez jakiś czas nie będzie na forum, jadę na wszystkich świętych i na weekend do siebie. w EBE nie mam internetu, bo nikt tam nie mieszka -.-

Zgłoś nadużycie #7957 31 października 2012, 10:28

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :) my dzisiaj w pracy ale krócej będziemy niż zwykle :)

Monia gratuluje udanego ślubu i fajnych zakupów :D

Daria i Lil gratuluje nowych tygodni, Darka po 30 to już z górki :D "zaraz" urodzimy nasze kruszynki :D

Karollcia super że z kruszyną wszystko ok i fajnie że szyjka sie wydłużyła :) pewnie się grzecznie sprawowałaś :* a Twoja Niunia ma pewnie 28cm od głowki do siedzenia bo tak zazwyczaj lekarze mierzą , dolicz sobie (pi razy drzwi) 10cm nóżek :)

Mnie coś dzisiaj gardło drapie... nie boli jak na chorobę tylko takie jakby podrażnione jest ... nie macie jakiegos sposobu dobrego ?? ?
buziaki miłego dnia mamusie :* :)

Zgłoś nadużycie #7958 31 października 2012, 10:29

Lil to napisz Metrze sms co tam Ci lekarz pow :*

Zgłoś nadużycie #7959 31 października 2012, 11:08

lili Fajna mama
hej mamusie!!!

mnie cos brzuch dzis pobolewa :( wiec odpoczywam....

gratuluje kolejnych tyg kobietki :)

u nas w styczniowkach wyjatkowa cisza,chyba najmniej pogadane jestesmy,bo na innych forach jest przynajmniej co poczytac ;)

Zgłoś nadużycie #7960 31 października 2012, 11:13

Lili bo u nas dużo kobietek jest pracujących :) Poza tym chyba każda juz gniazduje hehe :D A Ty leżakuj żebyt brzunio nie bolał

Zgłoś nadużycie #7961 31 października 2012, 11:18

Dziewczyny słyszałyście o monitorach oddechu dla dzieciaczków? Ja właśnie sie zastanawiam czy takiego nie kupić... ja juz spac nie moge bo sie boje czy Małej nie zgniotłam przez sen albo cos ... wiec jak się urodzi to coś mi się wydaje że nie bd mogła w nocy spać i zbzikuje.... co sądzicie ?? ?

Zgłoś nadużycie #7962 31 października 2012, 11:55

Dafne Gotowa na wszystko
Madziulka, ja nie uważam, że te monitory to coś dobrego, bo tylko jeszcze bardziej się nakręcisz i zestresujesz. Czasami coś przestanie działać i będzie panika, najczęściej niepotrzebna. Dbajmy o swoje dzieci jak najlepiej potrafimy, ale nie pozwólmy sobie zwariować ;)

Zgłoś nadużycie #7963 31 października 2012, 12:02

Nancy Gotowa na wszystko
Lili, bo liczy się jakość, a nie ilość :)

Madziulka, monitor oddechu i tego typu urządzenia są ok jeśli ma się duże mieszkanie/dom i dziecko np. śpi na górze kiedy rodzice na dole. W innych przypadkach raczej niepotrzebne. Chociaż wielu rodziców kupuje to dla własnego spokoju. Ja osobiście uważam, że to zbędny wydatek.

Daria, Lil, gratuluję nowych tygodni :)

Zgłoś nadużycie #7964 31 października 2012, 12:03

Metra Fajna mama
Lil jest w szpitalu :( trzymamy kciuki za nią i Antosia

Zgłoś nadużycie #7965 31 października 2012, 12:21

lili Fajna mama
co z Lil ??

bo nie jestem w temacie ?? :(

Zgłoś nadużycie #7966 31 października 2012, 12:22

Dzięki za rady :D wstrzymam sie z kupnem do porodu jak nie bedę mogła zmrużyć oka przez moje schizy to wtedy się zdecyduje na taki zakup .... :) a nianię muszę kupić bo mam zamiar nie tyle jeździć do sklepu co robić towar wiec dzieciaczek bedzie sobie spał na górze a ja w sortowni będę buszować ....

3mam mocno kciuki za Lil żeby było wszystko ok :* Ale mam nadzieje że ją w szpitalu mocno wyzwali że nie pojechała wcześniej....

Zgłoś nadużycie #7967 31 października 2012, 12:26

Nancy Gotowa na wszystko
Dafne, tak jak pisałaś, ochota na jakąkolwiek pracę przeszła :P Poszłam rano na ang i ledwo się doczołgałam, było mi duszno, Jasiek kopał jak szalony, bez przerwy pięty czułam w boku, a teraz leżę i nie chce mi się ręką ani nogą ruszyć. Jadę dziś w świętokrzyskie do teściowej, w weekend do dwóch kuzynów męża, ale po cmentarzach już nie będę się włóczyć, posiedzę sama w domu, M. z mamą pobiegają sami, nie dla mnie już wędrówki po 4 cmentarzach w jeden dzień. Będę do Was na pewno zaglądać.

Mam nadzieję, że u Lil dobrze... Wierzę, że w styczniówkach wcześniaczka żadnego nie będzie.

Zgłoś nadużycie #7968 31 października 2012, 12:26

Metra Fajna mama
Lil bolał brzuch wczoraj, miała skurcze, bała się pojechać do szpitala, żeby jej nie wyśmiali. a w nocy zaczęło ją boleć spojenie łonowe. rano zaczęła wymiotować...w szpitalu okazało się, że szyjka się skróciła i zmiękczyła....
bo nie wiem co to za lekarze, żeby kobieta w ciąży bała się pojechać....

Zgłoś nadużycie #7969 31 października 2012, 12:32

lili Fajna mama
o kurde to nieciekawie,mamy nadzieje ze to nic powaznego!!!!

Lil trzymaj sie dzielnie!!!!

Zgłoś nadużycie #7970 31 października 2012, 12:38

Metra Fajna mama
lili bo nas sen zimowy dopada :) dlatego tak mało gadamy :) zresztą to chyba dobrze, znaczy że nie jesteśmy uzależnione od kompa i mamy jakieś życie prywatne oprócz forum :P