Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #7571 23 października 2012, 9:26

baby Zaprawiona w bojach
Cześć mamusie i brzusie :)
Ostatnio mam strasznie mało czasu na zaglądanie na forum :( codziennie jestem na uczelni i jakoś tak coraz więcej spraw mam do załatwienia:/
Ja póki co to wiem że teściowie kupią nam łóżeczko drewniane :D ale nie wiem na jakie się zdecydują.. mi wystarczy zwykłe sosnowe :)
Ja pewnie będę robić zakupy typowo dla dzidziusia w listopadzie jak mój wróci z Hiszpani (leci beze mnie :( ).
Metra trzymamy kciuki za obroną :D myśle że to tylko formalność więc się nie stresuj!
lece na uczelnie i życzę wam dobrego samopoczucia w ten szary dzień :)

Zgłoś nadużycie #7572 23 października 2012, 9:31

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Hej dziewuszki :) ja dzis mam wolne i mam zamiar zrobić ogromne porządki :D :D zobaczymy co z tego wyjdzie .. Laura wczoraj wieczorem sie tak rozszalała że myślałam że pizgne ze smiechu hehe :) a dzisiaj o 8 mame obudzila na śniadanko :)
Co do wyprawki ja kupuje po trochu :) za łożeczko zapłacili moi rodzice wiec za te pieniądze kupie ten leżaczek :D w sumie to została mi jeszcze wanienka, wózek, pościel i kosmetyki :) damy radę ... w tym tygodniu mam zamiar jechac podejrzeć Laurę na 3d swiec zaraz po pojedziemy na zakupy :)

Cześć Aneczka powiedz cos wiecej o sobie :) Ja jestem Magda z Wlkp mam 21 lat i czekam na swoją córeczkę :) termin z OM mam na 5 stycznia :)
idziemy sprzątać łazienkę buziaki :*

Zgłoś nadużycie #7573 23 października 2012, 9:40

lili Fajna mama
hej kobietki!!!

u mnie znow mglisto :(

bylam juz na badaniu krwi i siku ;)

teraz male capuccino :)

nic sie nie chce przez ta pogode;(

Monis o ten lezaczek mi spodobal i chyba taki tez kupie :)
fajny ze mozna go wykorzystac dla starszego pozniej dziecka ;)

Zgłoś nadużycie #7574 23 października 2012, 9:43

binamalwina Gotowa na wszystko
A ja juz mam prawie wszystko poza drobnostkami pelno ciuchow dostalam po chrzesniaku i to mnie bardzo cieszy witam nowa mamudie milego dnia

Zgłoś nadużycie #7575 23 października 2012, 9:44

lilbanaqa Fajna mama
hello Ladies :)

oj Metra, kciuki będę trzymać jak nigdy a Antek swoje, o ile pokusa włożenia go do ust nie będzie duża :) na pewno się wybronisz na 4+ co najmniej (bo w końcu na 5 to tylko wykładowcy umieją) ^^

Monis, fajny ten leżaczek :)

glukoza, fuj :/

Zgłoś nadużycie #7576 23 października 2012, 9:45

lili Fajna mama
ogladalismy wczoraj lozeczka turystyczne i mojemu to sie podoba ,no mi tez :)
a ze duzo jezdzimy to prawie takie skladane nam odpowiada ;)

http://www.pixmania.com/fr/fr/2628329/art/brevi/lit-dolce-sogno-168.html

Zgłoś nadużycie #7577 23 października 2012, 10:29

alex81 Zaprawiona w bojach
Hej mamuski :)

Nam się dziś pospalo do 10 :) i teraz czas coś zjeść, a potem dokończyć ogarnianie domu..

Metra, pewnie w czasie jak Ty się będziesz broniła mi będą pobierać masę krwi.. będę szła do laba bo morfologia, progesteron, hbs, igg, na kolejna wizyte potrzebne.. a wizyta rowniotko w ostatnim dniu 30 tyg :) troche sie wykosztuje na te badania, a to okres przed wyplata ;(

Ale kciuki będę trzymała ostroo, piąstki będę zaciskała :)

Witam nową Mamuśkę.. ja jestem Ola z W-wy i czekam na swoją pierwszą córeczkę :)

Miłego dnia życzę wszytskim :)

Zgłoś nadużycie #7578 23 października 2012, 11:03

daria212 Gotowa na wszystko
Hej laski :-)
Metra dasz rade wierzymy w Ciebie :-)

Witam nowa mamusie, ja jestem Daria z DE mam 24 lata (do grudnia :-) i bede miala pierwszego synka :-D

Moj maly wczoraj caly dzien szalal, w nocy moj go tez czul i nad ranem tez juz brykal do teraz, ja nie wiem kiedy on spi :-p

U mnie dzisiaj tez pochmurno i nie wiem co dzis z soba zrobic :-)

April , Alex gratuluje skonczonych tyg i wszystkim mamusia ktore pominelam :-)

Zgłoś nadużycie #7579 23 października 2012, 12:21

Dafne Gotowa na wszystko
Cześć Dziewczynki :)

My już po porannej jodze. Marzenka, dobrze, że glukozę masz już za sobą i wynik dobry :)

Metra, będziemy trzymać kciuki, choć wiadomo, że ta obrona to tylko formalność ;)

Aneczka, witam na forum. Jestem Dominika, mam 27 lat, mieszkam we Wrocławiu i oczekuję swojego pierwszego synka :)

Gratuluję wszystkim skończonych tygodni! :)

Coś senna jestem, chyba przez tą pogodę, więc później jeszcze się odezwę

Zgłoś nadużycie #7580 23 października 2012, 13:28

Nancy Gotowa na wszystko
Dzień Dobry dziewczynki :)

Spałam bardzo króciutko, bo Jaś dał mi popalić do 3 nad ranem, jego pięty wchodzące w różne części mojego ciała naprawdę mocno dają znać o sobie. Cieszę się, że taki ruchliwy jest, tylko dlaczego zaczyna fikać dopiero ok. 23.00?
Za to uparłam się i wstałam rano na badania do laboratorium, bo za dużo już rzeczy odkładam na później, przynajmniej to załatwiłam.

Alex, nie chodzisz do labo na NFZ? Ja w ciąży nie płaciłam jeszcze ani grosza za badania, szkoda kasy, skoro jesteśmy ubezpieczone.

Witamy Cię Aneczko! Mamy kolejną dziewczynkę, więc chyba zaraz nam się wyrówna płeć w statystykach. Metra prowadzi piękną tabelkę, w której wpisuje płeć i imię dziecka, termin porodu z OM i usg, pierwsze ruchy dziecka (kiedy), więc podaj jej wszystko i na pewno Cię doda. Ja jestem Ania z Lublina, czekam na wyklucie Jaśka :) To mój pierwszy brzdąc.

Zgłoś nadużycie #7581 23 października 2012, 13:42

Nancy napisał(a)

Alex, nie chodzisz do labo na NFZ? Ja w ciąży nie płaciłam jeszcze ani grosza za badania, szkoda kasy, skoro jesteśmy ubezpieczone.
.

Do gin chodzę prywatnie, więc jej skierowania są pełnopłatne. Moglabym iść do rodzinnego po skierowanie, ale jak te stare mochery koczują od rana i nie daj Boże chcialabys wejsc przed nimi mimo, że jesteś w ciąży to odechciewa się od razu.. szkoda mi tej kasy bo zawsze mozna wydac ja na co innego no ale ..

Zgłoś nadużycie #7582 23 października 2012, 14:13

karoollcia Zaprawiona w bojach
Hej mamuśki dawno nic nie pisałam tutaj :) my też dziś do 10 pospałyśmy z małą , wczoraj szalała cały dzień prawie wariatka mała :) my powoli szykujemy pokoik , pomalowaliśmy już jedną ścianę na fioletowo reszta będzie baardzo jasnym różem :) powyjmowałam ciuszki z kartonu, które dostałam od koleżanki po jej córci i powkładałam do szafy , jest sporo na 56 , 62 więc ciuszków już nic nie kupujemy jeszcze jutro mam jechać do rodzinki po łóżeczko , jakieś pościele i ubrankai akcesoria po ich córci :) )) w sobote jeszcze byłam z moim mężulkiem w Ikei kupiliśmy małej ręcznik z kapturkiem (biały) śliniaki , kołderke i poduszkę oraz pościel w kolorowe paski , kocyk polarkowy i sobie kupiliśmy nową kołdrę :D a tak to leżymy w łóżku i odpoczywamy aby ta szyjka nam się bardziej nie skracała ...  co do leżaczka - bujaczka to też chce kupić :) Fisher Price szukam jakiegoś używanego nie zniszczonego :) jak pracowałam w klubie malucha to właśnie taki mieliśmy niezawodna rzecz :) uhhh a się rozpisałam :) ide coś zjeść :D

Zgłoś nadużycie #7583 23 października 2012, 14:24

Nancy Gotowa na wszystko
Alex, to ja mam szczęście, bo prawie nigdy nie mam kolejki do swojej gin na NFZ i laboratorium pod ręką, wszystko blisko domu.

Karoollcia, IKEI zazdroszczę, my musimy być w W-wie, żeby z najbliższej skorzystać, na ogół przy odbieraniu mamy z lotniska. Ale już za 2 lata będziemy mieć swoją :) Pamiętaj tylko, że tam inne rozmiary pościeli mają i poszewki też ichniejsze trzeba.

Zgłoś nadużycie #7584 23 października 2012, 14:29

Nancy, u mnie w przychodni ciąże prowadzą położne, do ginekologa nie trafiasz, a jak zadz w maju by umówić się na wizytę to usłyszałam "pierwszy wolny termin to sierpień".. więc chodzę prywatnie, ale na szczęście nie drogo bo wizyta+badanie+usg+l4 = 100 zl

Zgłoś nadużycie #7585 23 października 2012, 14:33

tak tak wiem z tymi rozmiarami :) ogólnie ta pościel(kołderka i podusia) dla małej to niby czytałam że od roku .. ale nawet tak położyć ją na kołderce na łóżku to się przyda a mój tak bardzo chciał kupić że nie mogłam mu odmówić ;) no ja właśnie mieszkam w wawie więc Ikee sobie odwiedzamy co jakiś czas :)

Zgłoś nadużycie #7586 23 października 2012, 14:35

lili Fajna mama
Alex gratuluje skonczonego tyg :)
jak tam poprasowalas wszystko wczoraj ??
mi jeszcze troche zostalo ;)

Zgłoś nadużycie #7587 23 października 2012, 14:37

alex to naprawde nie dużo płacisz , ja też prywatnie chodze no i wizyta kosztuje mnie 150zł ale dokładnie tak jak Ty w szpitalu chciałam do gina się umówić na pierwszą wizyte jak sie dowiedziałam ze w ciąży jestem to wizyta za miesiąc no ok umówiłam się a tydzień przed zadzwonili że muszą odwołać bo już przekroczyli limit wizyt na ten czas.,.. no wkurzyłam się jak nie wiem ... dlatego chodze prywatnie i też za wiekszośc badań musze płacić , ale lekarza rodzinnego w przychodni mam takiego co mi każde skierowanie napisze więc mocz, morfologia i to co może przepisać to nie płace... ;)

Zgłoś nadużycie #7588 23 października 2012, 14:38

lili Fajna mama
ooo Karolcia sie odnalazla,dawnoooo cie nie bylo ;)

witam nowa mamcie Anie :)

ja po obiadku wylozylam sie w lozku ;)
zrobilam ziemniaczki,warzywka i miesko,noi zurek jeszcze jest z wczoraj ;)

Zgłoś nadużycie #7589 23 października 2012, 14:41

lili Fajna mama
jezuuuu Wy juz pokoiki malujecie,a u mnie nic nie zaczete :)
tez nas czeka malowanie pokoju,ale narazie mala bedzie z nami w sypialni,a pozniej niewiem,moze pojdzie do braciszka bo ma najwiekszy pokoj noi jak sie na to zgodzi ;)

Zgłoś nadużycie #7590 23 października 2012, 14:45

no malujemy bo ja z małą pewnie częściej oddzielnie bede spała bo mój rano do roboty wstaje czasami o 4 więc też musi się wysypiać... ale tak to też mała z nami będzie spała chcemy kupić jakiś używany kosz mojżesza do nas do sypialni zobaczymy co z tego wyjdzie :)