Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #7551 22 października 2012, 19:33

daria212 Gotowa na wszystko
Metra to Ty masz wiecej niz ja, w sumie to mam tylko ciuszki, termometr,szczotke i takie tam,wozek wybrany tylko trzeba zamowic, lozeczko tez wybrane, dla siebie nic nie mam i pewnie samo sie nie zrobi :-p

Ja tez kupuje lezaczek-bujaczek, moja 5-czna bratanica ma, na baterie z muzyczka i regulacja bujania, wiec ja tez sobie zapodam bo fajna sprawa :-D

Zgłoś nadużycie #7552 22 października 2012, 19:34

Dafne Gotowa na wszystko
Ja właśnie też nie lubię łazić po sklepach, dlatego mam już jeden namierzony, w którym kupię wszystkie akcesoria dziecinne :) skorzystam też z doświadczenia siostry, bo wiem, że ona część rzeczy zamawiała przez internet

Zgłoś nadużycie #7553 22 października 2012, 19:36

Nancy Gotowa na wszystko
Ale narobiiiiiiłam dzisiaj! Miałam ambitne plany porządkowe, zmogło mnie jakoś i przespałam pół dnia (miała być półgodzinna drzemka). A teraz brzuch twardy jak kamień, więc trzeba leżeć. Jasiek się obudził, zaczęły się harce na całego i kochane dziecię wścieka się normalnie :) Zaczyna mi powoli w żebra nogami wchodzić.

Ewela, w Lublinie aura taka sama jak w Nałęczowie i chyba stąd mój śpioch dzisiejszy, faktycznie można deprechy dostać, końcówkę ciąży będziemy w ciemnicy spędzać. Co do imion: ja jestem zdecydowanie za Agatką. Dwie koleżanki mają córeczki o tym imieniu i bardzo dobrze mi się kojarzą.

Fajne te leżaczki pokazujecie. Też mi się wydaje, że fajnie jak dziecko może się pogapić na nas (do kuchni bym zabierała), a my w tym czasie szuru buru w garach. Koleżanka wspomniała, że może nam taki pożyczyć po swoich maluchach, więc chyba kolejny wydatek nas ominie. Zresztą, nie wiem, czy w innym razie bym się zdecydowała.

Zgłoś nadużycie #7554 22 października 2012, 19:37

Ja to w sumie lubie chodzic po sklepach, ale teraz nie daje rady juz i szybko sie mecze, wiec raczej tez bede zamawiac bo inaczej zostaniemy na lodzie z ciuszkami tylko :-p

Zgłoś nadużycie #7555 22 października 2012, 19:38

Dafne Gotowa na wszystko
Metra, ja chwilowo mam ograniczone fundusze, ale już niedługo będzie zastrzyk gotówki, na który czekałam, żeby właśnie zacząć robić zakupy. Wiadomo, że trzeba to wszystko odpowiednio zaplanować, bo niestety tanie te artykuły nie są...

Zgłoś nadużycie #7556 22 października 2012, 19:38

alex81 Zaprawiona w bojach
ja lozeczko kupie na allegro, u mamy wiem, że czeka fotelik samochodowy.. mlodsza sis tez cos pokupowala (nawet spodniczke na 80cm w "jej stylu" ) .. starsza sis ma baldachim i ochraniacz na lozeczko.. wiec nawet cos tam mam tylko musze jechac na sląsk to odebrać.. :)

Zgłoś nadużycie #7557 22 października 2012, 19:39

A co do tych trzech imion to ja tez jestem za Agatka :-D

Zgłoś nadużycie #7558 22 października 2012, 19:45

alex81 Zaprawiona w bojach
dobra laseczki idę dalej prasować bo mi dnia zabraknie :)

Zgłoś nadużycie #7559 22 października 2012, 21:47

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Hej kobitki :)
A ja byłam dzisiaj na badaniu glukozy...jeśli chodzi o wrazenia to mam mieszane...w sensie do zniesienia ten napój ale po nim mnie jednak mdliło i to mocno :( i myślę ,że gdybym miała wypić bez cytrynki to byłoby kiepściutko.Cały dzień jeszcze czuję tą glukozę fuj fuj :( Ale najwazniejsze ,że wynik wyszedł mi prawidłowy przed wypiciem mialam 82 po wypiciu po 2h 88 a norma jest od 65-140 :) Więc cukrzyca wykluczona :) No i wkońcu zaczełam przybierać na wadze :) Liczę juz teraz moje kg od stanu do jakiego schudłam czyli od 53.Teraz ważę 58 więc 5 kg na plus :) Bo gdybym miała liczyć od wagi przed ciążą to byłoby jeszcze 2kg na minusie :) Na ostatniej wizycie u lekarza ważyłam 55,5 więc w ciagu 3tygodni przytyłam 2,5kg to sukces :) a dokladnie za tydzień ide do ginka juz nie moge sie doczekać ,żeby zobaczyć mojego synka :) Ciekawe ile waży i mierzy teraz :) wizyte mam jak zwykle późno bo na 19:20.Mojemu mężowi zależy ,żeby być ze mna na wizytach ,dlatego zawsze umawiam sie po jego pracy :) Słodkich snow kobitki :) Buziaki w brzusiaki :)

Zgłoś nadużycie #7560 22 października 2012, 22:35

Metra Fajna mama
Marzenko super że nie masz cukrzycy. ja też muszę zrobić to badanie w tym tygodniu i tak myślę, że chyba w piątek pójdę, na spokojnie po obronie. i fajnie że zaczęłaś tyć :) ja też muszę gina odwiedzić jeszcze w tym tygodniu na kontrolę po tych ostatnich upławach i skurczach, ale myślę, że będzie ok.
zaczęłam się troszkę stresować ale to chyba normalne. jutro walnę sobie ze trzy meliski a w środę z osiem :) teraz pogadam do siebie prezentację bo jutro mam próbę generalną :)

Zgłoś nadużycie #7561 22 października 2012, 22:58

Nancy Gotowa na wszystko
Metra, o której masz tę obronę? Trzeba będzie dla zasady kciuki trzymać (piszę, że dla zasady, bo obronisz się na pewno :-) )

Marzenko, jak Ty mało przytyłaś, ale pewnie teraz waga Ci pójdzie do przodu.

Mój kochany syn znów ma czkawkę. Powiem szczerze, że zaczyna być to lekko uciążliwe, chociaż z drugiej strony cieszy. Lecę spać, jutro chyba pójdę rano do laboratorium, zrobię badania spokojnie przed kolejną wizytą u gin.

Zgłoś nadużycie #7562 22 października 2012, 23:11

monis89 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :)

Ja dziś z rana musiałam na 6.30 do mamy jechać żeby brata do szkoły odprowadzić, poźniej do sklepów szukać butów na ślub (jak na złość wszystkie co mi sie podobaja to są za wielkie, a ja mam małą stópkę bo 36 :/).. A później od razu z tatą jechałam na wiochę gdzie bedzie obiad, zapłacić zaliczkę.. Ech troche roboty dziś miałam :) .. Do tego nie mogę się zdecydować jakie kolczyki mi do kompletu pasują :) .. Jutro idę w końcu na przymiarkę żęby sukienkę sobie uszyć..

Z tych trzech imion to najbardziej Karolina mi sie podoba :) ..

A o tym bujaczku to juz dawno myślałam na początku ciąży, ale jakoś funduszy nie było.. Mnie się najbardziej ten podoba ze względu na funkcjonalność, ale to się jeszcze zobaczy :) http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-fotelik-3w1-0-18-kg-i2709827939...

Zgłoś nadużycie #7563 22 października 2012, 23:12

Lili gratuluję 28 tyg :) ..

Zgłoś nadużycie #7564 22 października 2012, 23:18

Metra Fajna mama
Nancy obrona zaczyna się o 9....oj trzymajcie kciuki, bo im dalej w las tym więcej mam wątpliwości. mam nadzieję, że będą pytali tylko z pracy chociaż dzisiaj recenzenta nastraszyła mnie że mogą pytać tez o coś innego :( i w sumie przez nią zaczęłam się stresować. nawet mi nie idzie mówienie tej prezentacji.
monia to faktycznie miałaś ciężki dzień. moja siora też ma malutką girkę ale na brak butów nie narzeka bo ma chyba milion par w przeciwieństwie do mnie :P odpocznij sobie, żeby mieć siły na jutro. a Twój kiedy przyjedzie ??

Zgłoś nadużycie #7565 22 października 2012, 23:25

Metra Fajna mama
dobranoc laski. wyśpijcie się za mnie. my jeszcze chwilę posiedzimy i się pogapimy :) jutro ja mam intensywny dzień, muszę kupić storczyki dla promotorki i recenzentki, kupić wodę, jechać na próbę generalną, zrobić zakupy spożywcze i pobyć z mężusiem choć chwilę, bo całą środę go nie będzie i będę siedzieć sama i się stresować.

Zgłoś nadużycie #7566 22 października 2012, 23:30

Oj to kiepsko że nie będzie z Tobą na tej obronie :/.. Sercem na pewno :) .. Wyśpij sie porządnie żebyś miała siły na jutro i pojutrze..Specjalnie w czwartek wstane przed 9 żeby trzymac kciuki :D ..

Nie wiem kiedy.. Miał w czwartek być, ale akurat robota się zaczęła i dupa.. W sobote pewnie dopiero z rana bedzie.. Ech.. Tesknie strasznie... Wiktoria też bo ostatnio kopie jak opętana całymi dniami :) ...

Zgłoś nadużycie #7567 22 października 2012, 23:35

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Metra napewno wszystkie będą kciuki za Ciebie trzymać ,choć wiemy wszystkie dobrze ,że dasz radę i bez kciuków :)

Zgłoś nadużycie #7568 23 października 2012, 8:24

Metra Fajna mama
cześć laseczki
moniu mój będzie ze mną w czwartek. nie będzie go dzień przed :) od razu mi lepiej jak nie jestem sama w domu :) życzę Tobie miłej przymiarki i znalezienia butków :)
dzięki za trzymanie kciuków, byle do czwartku do 12 i będzie po wszystkim :)
idę się pouczyć i na 10:30 jadę do promotorki na próbę :) miłego dnia, bo pewnie będę dopiero później.

Zgłoś nadużycie #7569 23 października 2012, 8:56

binamalwina Gotowa na wszystko
Hej mamusie ja mam dzisiaj to badanie ta glukoza jest ochydna niewiem jaki mialam poprzedni eynik bo powiedziala mi wlasnie ze nie bedzie mi dwa razy krwi pobierac.Ja od poczatku ciazy do dzis przybralam 2800gram niewiem czy to dobrze czy zle milego dnia.

Zgłoś nadużycie #7570 23 października 2012, 9:22

aneczka233 Świeżo upieczona
witajcie mamusie własnie sie dzisiaj zarejestrowałam na ta strone :) jak samopoczucie w tak jesienny poranek?
bo moja kochana córeczka kopie od samego rana :)