Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #7431 20 października 2012, 21:54

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Fajna mama nie żyje dziś dla styczniowych mam :) facebook też nie żyje :)

Zgłoś nadużycie #7432 20 października 2012, 22:07

Metra Fajna mama

Marzenka85 napisał(a)

Fajna mama nie żyje dziś dla styczniowych mam :) facebook też nie żyje :)

tak wszystko padło :P

Zgłoś nadużycie #7433 20 października 2012, 22:08

Metra Fajna mama

monis89 napisał(a)

Metra mi się nudzi w domu.. Muszę jednak codziennie wyjść do ludzi.. Jak się samemu mieszka to nie jest wcale wesoło.. :) Poza tym lubie sobie wyobrażać że mnie na wszystko stać i mogę kupić Wiktorii wszystko co mi się tylko spodoba :P .. Mam bardzo wybujałą wyobraźnie :D

ja bym się załamała, że mnie nie stać...więc wolę nie oglądać :)

Zgłoś nadużycie #7434 20 października 2012, 22:11

Ja tam też wolę nie oglądać jak nie stać mnie na kupno...tez bym się załamała...hihi

Zgłoś nadużycie #7435 20 października 2012, 22:14

Metra Fajna mama
dlatego ostatnie rzeczy kupię przez allegro :) już wyliczyłam, że to będzie ok 120 zł z dostawą kuriera...i to będą wszystkie małe gadżety, których mi brakuje

Zgłoś nadużycie #7436 20 października 2012, 22:17

Metra Fajna mama
idę do łóżka laseczki...miłej nocki

Zgłoś nadużycie #7437 20 października 2012, 22:17

Metra jeszcze chwilka i na suwaczku ujrzymy że do porodu 2miesiące X tygodni Xdni ale czas zasuwa.......

Zgłoś nadużycie #7438 20 października 2012, 22:18

Metra Fajna mama
Marzenko czekam na ten dzień aż zobaczę 2 mies :P

Zgłoś nadużycie #7439 20 października 2012, 22:19

Pa dobranoc :) Monia ty już masz 2 miesiące do porodu...

Zgłoś nadużycie #7440 21 października 2012, 8:21

cathysmn Zaprawiona w bojach
Ja też mam !! :P

Zgłoś nadużycie #7441 21 października 2012, 9:44

alex81 Zaprawiona w bojach
Hej laseczki :)

ja już też mam dwójkę z przodu i coraz bardziej się stresuję "oby do nowego roku" ;) a dziś wstałam i zakręciło mi się w głowce.. pierwszy raz w życiu muszę przyznać, ale na dokładkę tak wszystko szybko wirowało, że myślałam że zanieczyszczę pokój :) no ale na szczęście przeszło :)

Zgłoś nadużycie #7442 21 października 2012, 12:06

binamalwina Gotowa na wszystko
Dzien dobry mamusie ja sie dzis do mamy wybieram u mnie tez dwa juz z przodu jak ten czas szybko leci zycze wam milego dnia

Zgłoś nadużycie #7443 21 października 2012, 12:37

lili Fajna mama
hej kobietki!!!
jaka tu cisza,no tak weekend ;)
ja tez wypoczywam w lozeczku,pospalismy prawie do 9 o dziwo synek tez,bo tak to o 6 pobudka :)
dopadlo mnie przeziebienie,glowa peka,wygrzewam sie herbatka z cytrynka,albo tez z sokiem malinowym,niby dal mi lekarz kiedys syrop,tyle ze na katar nic nie mam...
wczoraj mielismy znajomych wiec troche posiedzielismy wieczorkiem ;)
a dzis laba na calego,dobrze ze maz dobrze sie czuje to gotuje obiad ;)

Zgłoś nadużycie #7444 21 października 2012, 13:13

monis89 Gotowa na wszystko
Cześć Mumuśki!

Ja teraz czekam, aż będzie 2 miesiące równe, bo wtedy już z górki :D ..

Alex, Lili co z Wami? Teraz Was bierze coś? Wypoczywać z rodziną jak niedziela jest :) .. U mnie nawet dziś słoneczko świeci, jak wczoraj :)

Zgłoś nadużycie #7445 21 października 2012, 13:43

Dafne Gotowa na wszystko
Cześć Mamuśki :)

U nas dziś znowu piękna pogoda, ale wczoraj usłyszałam, że od środy ma śnieg padać :P hehe, zobaczymy ;)

lili, ja nie biorę żelaza, choć hemoglobina mi ostatnio spadła - lekarz powiedział, że żelazo w tabletkach może powodować bóle żołądka i zaparcia, dlatego kazał mi poprawić wyniki stosując dietę bogatą w żelazo. Jeżeli przy następnym badaniu, znowu hemo będzie niska, to już wtedy pewnie wezmę to żelazo.

My byliśmy wczoraj znowu na usg 4D. Wspominałam Wam już wcześniej, że mamy kolegę, który jest ginekologiem i akurat w gabinecie mają na wypróbowanie jakiś super sprzęt, więc zaprosił nas, oczywiście za darmo :) Było super!!! Popatrzyliśmy na Kubusia, jak robił minki, marszczył czoło, pił wody i przeciągał się :D aaaa już tak bardzo chciałabym, żeby był tu z nami!!! Później poszliśmy wszyscy razem do mojej siostry, bo właśnie ten kolega odbierał jej poród, więc oni chcieli mu podziękować no i oczywiście zaczęliśmy gadać o porodach, pytał mnie czy będę chciała znieczulenie zewnątrzoponowe i na razie sama nie wiem, wcześniej w ogóle o tym nie myślałam. Mój M obawia się, że mogliby mi się nieodpowiednio wkłuć itp... Ja na razie jeszcze nie wiem, choć nie ukrywam, że zaczęłam się zastanawiać. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ??

Ja na razie jeszcze też nie mam rożka ani żadnych potrzebnych akcesoriów, ale w tym tygodniu mam dostać pieniążki za zwolnienie lekarskie, więc pewnie wyruszę na jakieś zakupy. Metra, ja mam podobnie, że jak wiem, że nie mogę nic kupić, to wolę nie chodzić po sklepach ;)

Zamówiliśmy już wózek!!! Ma być w połowie stycznia ;) , akurat, bo z wczorajszego usg termin wyszedł na 8 stycznia, więc dwa tygodnia odczekamy i będzie ok :) Byliśmy też obejrzeć ten fotelik, o którym wcześniej wspominałam i jest w dobrym stanie. Chcieliśmy go wziąć od razu, ale babka powiedziała, że poczeka do końca aukcji na allegro, bo chce uzyskać jak najlepszą cenę. Jutro koniec licytacji, więc zobaczymy, czy będzie sukces ;)

Miłego dnia życzę Wam mamusie i dzidziusie! :)

Zgłoś nadużycie #7446 21 października 2012, 13:56

monis89 napisał(a)

Alex, Lili co z Wami? Teraz Was bierze coś? Wypoczywać z rodziną jak niedziela jest :) .. U mnie nawet dziś słoneczko świeci, jak wczoraj :)

Tak.. jak wcześniej nie miałam na co narzekać tak dziś mam "samolociki".. z rana myślalam, że już mi przeszło a tu zonk..co jakiś czas latam ;) mam nadzieje ze przejdzie bo nie chialabym w szpitalu wyladowac :(

Zgłoś nadużycie #7447 21 października 2012, 14:16

Śnieg? Kiepsko troche.. Ale zazdroszczę Wam takiego kolegi z USG :P .. Ja też myślałam o zewnątrzoponowym i mam takie same obawy jak Twój mąż Dafne.. Narzeczonego nawet nie pytałam, on chciałby żeby mnie jak najmniej bolało na pewno.. Z jednej strony chciałabym nie czuć wielkiego bólu, ale z drugiej boję się wkłucia :) ..

Ja już się przez całe życie zdążyłam przyzwyczaić, że nie mam wiele pieniędzy i nauczyłam się oszczędzać przez co nie załamuję się tylko szukam podobnych rzeczy w necie czy innych tańszych sklepach :D .. Super że macie zamówiony wózek! :)

Zgłoś nadużycie #7448 21 października 2012, 14:18

Oby nie Alex. Ale ja też tak mam czasami.. Leżenie dużo mi pomaga i baaaaaaaardzo dużo picia :)

Zgłoś nadużycie #7449 21 października 2012, 14:59

monis89 napisał(a)

Oby nie Alex. Ale ja też tak mam czasami.. Leżenie dużo mi pomaga i baaaaaaaardzo dużo picia :)

leże, leżę aż dupsko boli ;) musi przejsc i tyle :)

Zgłoś nadużycie #7450 21 października 2012, 15:49

lili Fajna mama
ja pospalam,pojadlam,chyba bede zyc ;)

Dafne ja mialam znieczulenie zewnątrzoponowe a i tak bol czulam,bo akurat dorwaly mnie bole krzyzowe,nawet 2 dawki nie pomogly :( a teraz tylko na zmiany pogody czuje ze wlasnie boli mnie w miejscu uklucia,samo uklucie nie bolalo, ale niewiem czy nie od tego zaczely sie moje problemy z plecami i rwa kulszowa,bo dawniej nigdy na plecy nie narzekalam....
moja siostra miala 2cesarki i tez znieczulenie i narzeka na plecy w miescu uklucia...

teraz chyba sie nie zdecyduje na znieczulenie.....