Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #7191 17 października 2012, 12:08

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
ja jeszcze sie nad podkładami nie zastanawiałam , a pytałaś w aptece Nancy? Wiem ze u nas w szpitalu dają paczkę swoich na "dzien dobry"

A Twój maluszek pewnie zaczyna szybko rosnąć i stąd ten głód, u mnie raczej w drugą stronę apetyt mi odszedł bo zxgaga mnie meczy

Zgłoś nadużycie #7192 17 października 2012, 12:10

lili Fajna mama
Nancy niewiem jakto jest w Pl z tymi podkladami,ale tu mi dali zaraz po porodzie i moze zluzylam pare sztuk,bo jakos nie byly az tak potrzebne jak wszyscy straszyli,majtki jednorazowe tez kupilam i tez w sumie niepotrzebne,u mnie jakos wystarczyly normalne zwykle podpaski ;)

ale roznie to bywa ;)

Zgłoś nadużycie #7193 17 października 2012, 12:13

lili Fajna mama
ja pije rozpuszczalna z jednej lyzeczki z mlekiem ;)

jakos tak lepiej mi po niej,bo mam niskie cisnienie....

a z apetytem to roznie,raz jest raz go nie ma ;)

Zgłoś nadużycie #7194 17 października 2012, 12:14

Lili tylko u nas w szpitalu nie każą majtek, nawet tych z siateczki zakładać , zaraz wyzywają że piździocha ma sie wietrzyc :/ :/

Zgłoś nadużycie #7195 17 października 2012, 12:17

lilbanaqa Fajna mama
Nancy, ja nie mam pojęcia, może zapytaj w szkole rodzenia dzisiaj o te podkłady. Albo w aptece jak będziesz prędzej miała po drodze :D

Zgłoś nadużycie #7196 17 października 2012, 12:27

lilbanaqa napisał(a)

Nancy, ja nie mam pojęcia, może zapytaj w szkole rodzenia dzisiaj o te podkłady. Albo w aptece jak będziesz prędzej miała po drodze :D

dokładnie :)

Zgłoś nadużycie #7197 17 października 2012, 13:07

Dziewczyny tez macie juz dosc pytania "jak sie Pani czuje?" masakra dzisiaj to chyba 50 razy słyszałam...

Zgłoś nadużycie #7198 17 października 2012, 13:28

lilbanaqa Fajna mama
mnie tylko mama pyta :D więc nie jest źle :D

Zgłoś nadużycie #7199 17 października 2012, 13:37

Dafne Gotowa na wszystko
Nancy, koniecznie zdaj relację ze szkoły rodzenia :)

Jeszcze nie wiem, czy będę kupowała podpaski czy inne wkłady. Już bliżej porodu pójdę na zakupy z moją siostrą, bo ona jest z tym wszystkim na świeżo ;) co chwilę mi mówi "kup to", "nie kupuj tego", ale na razie nie sposób spamiętać ;) dlatego później ją wyciągnę i kupię wszystko za jednym zamachem.

Madziulka, a zdecydowaliście już ostatecznie, jaki wózek kupujecie?

Zgłoś nadużycie #7200 17 października 2012, 13:51

Ehhh mnie wszystkie klientki wiecznie wypytują i próbują głaskać ale nie pozwalam... :/
Ja też na zakupy stricte dla siebie pójdę bliżej porodu, narazie wolę sie zając maluszkiem :D :D ostatnio zrobiłam sobie listę co trzeba koniecznie kupić i sobie odhaczam :D

Dafne na wózik jeszcze sie nie zdecydowalismy, ale czesto je oglądam w necie i szukam opinii w różnych miejscach i niestety ale x-lander nie ma zbyt pochlebnych... wiec jestem bliżej mutsy evo no i jeszcze rozważam tego hartana którego pokazywałaś :) a ostatnio chyba w M jak Mama widziałam ładny bebetto model Luca jakaś nowość i niestety żadnych opinii nie ma

Zgłoś nadużycie #7201 17 października 2012, 13:53

pod koniec października wybieram sie na 3d do Kalisza wiec wtedy pewnie kupimy przy okazji wózek, trzeba bedzie w koncu podjąc decyzje

Zgłoś nadużycie #7202 17 października 2012, 14:03

Dafne Gotowa na wszystko
Ja też poczytałam dużo opinii o Hartanie, Teutonii i Tutku. Hartan u mnie wygrywa i wiem, że na dniach już będziemy musieli zamawiać, bo teraz akurat wchodzi już kolekcja 2013 i na wózek czeka się nawet 12 tygodni, a mi już tylko tyle zostało do porodu!!! :)

Zgłoś nadużycie #7203 17 października 2012, 14:16

o kurde nie wiedziałam ze aż tyle trzeba czekać :D musze się spręzyc bo bez wózka zostane
ale mi sie spac chce

Zgłoś nadużycie #7204 17 października 2012, 14:20

Dafne Gotowa na wszystko
Nom niestety na Hartany trzeba się naczekać ;)

Zgłoś nadużycie #7205 17 października 2012, 14:23

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Hej dziewczynki.
Mnie ostatnio nie było bo laptop nam nawalił i trzeba było naprawić :( Parę dni dla mnie bez internetu to jakaś masakra :( Dlatego starałam się nie siedzieć w domu bo bym chyba umarła z nudów....Rozglądałam się na mieście za łóżeczkiem i komodą.Bo wózek to raczej będzie tako laret tylko jeszcze nie wiem jaki kolor.Zastanawiam się nad zielonym i fioletowym.Powoli trzeba robić większe zakupki bo czas zasuwa bardzo szybko.
Mój synuś tak się ostatnio rozbrykał ,że kopie cały dzień i w nocy też :) Zastanawiam się kiedy on sypia bo mam wrażenie ,ze aktywny jest cały czas.Nie daje mi w nocy spać tak się rozpycha.
Dziewczynki zaczyna się sezon chorób ,więc dbajcie o siebie ,a Ty Metra nie martw się Antek posiedzi w brzuszku do stycznia :)

Zgłoś nadużycie #7206 17 października 2012, 14:35

cathysmn Zaprawiona w bojach
My i tak wózka często używać pewnie na początku nie będziemy. Bo średnio pora roku na to pozwala. Ja też się ciągle zastanawiam nad wózkiem. W smyku widziałam fajny i nie drogi. Ale, że nie miałam za bardzo czasu, to średnio się mu przyjrzałam. Nastepnym razem jak będę tam to zrobie zdjecie i Wam pokaże. :) Ciuszków juz nie kupuje na razie, bo już mam mnóstwo. Teraz pora na wieksze zakupy. :)
Marzenka85 mam tak samo z tym kopaniem. :) Dziś jak tylko się obudziłam mój mały już kopał i tak do wieczora zwykle jest. :)

Zgłoś nadużycie #7207 17 października 2012, 14:59

Marzenko i jak wpadło coś w oko ? ja byłam wybredna z łóżeczkami aż w koncu trafiłam :D wczoraj własnie mi przyszło, polecam zamawiać z internetu bo o wiele taniej wychodzi np nasze łóżeczko w sklepie kosztowało 520 a zamówiłam ze sklepu Małpka i zapłaciłam z przesyłką 425 :) Co do kolorów mi sie tez zielony i fioletowy podoba no i czarno-biały :D
Cathy ja słyszałam że warto z dzieckiem nawet zimą wychodzić żeby sie zahartowało... :)

Zgłoś nadużycie #7208 17 października 2012, 15:02

Dafne Gotowa na wszystko
Cathy, ja najchętniej wychodziłabym na spacer z dzieckiem odrazu, ale wiadomo, że chociaż te dwa tygodnie od porodu trzeba odczekać. Ja już nie mogę się doczekać, kiedy będę chodziła na spacerki, dlatego wózek musi być! :)

Zgłoś nadużycie #7209 17 października 2012, 15:07

Dafne napisał(a)

Cathy, ja najchętniej wychodziłabym na spacer z dzieckiem odrazu, ale wiadomo, że chociaż te dwa tygodnie od porodu trzeba odczekać. Ja już nie mogę się doczekać, kiedy będę chodziła na spacerki, dlatego wózek musi być! :)

dokładnie 2 tygodnie odczekac, a później jeśli tylko nie bd siarczystego mrozu to odrazu spacerek pierwszy "dłuższy" bd ode mnie do dziadków (tj. moich rodziców) :) nie wiem jak bd z "werandowaniem" ale w niemczech kazą bez pierdzielenia odrazu wychodzic z dzieciakami :D

Zgłoś nadużycie #7210 17 października 2012, 15:13

kurde znowu mnie śmierdziuch-Marzenka nawiedziła, ale dzisiaj bije rekordy w smrodzie :/ masakra i ta kobieta w urzędzie gminy pracuje :/ wstyd