Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #6831 8 października 2012, 22:15

daria212 Gotowa na wszystko
Aniu pierwszy dzien po chorobowym i juz taki wycisk Ci dali :-)

Zgłoś nadużycie #6832 8 października 2012, 22:16

Metra Fajna mama
daria ja cyckonosze kupie w grudniu :) dwa bawełniane i jeden sztywny

Zgłoś nadużycie #6833 8 października 2012, 22:28

Metra Fajna mama
dobranoc kobity. my jutro mamy lekarza ale jestem przebadana od stóp do głów więc chyba tylko skierowanie wezmę i na ra :)

Zgłoś nadużycie #6834 9 października 2012, 9:42

daria212 Gotowa na wszystko
Wszystkie jeszcze spia:-p

Ja juz od 6 nie spie, chce mi sie spac ale nie moge zasnac, zreszta dzien pracy mnie czeka :-)
A jutro mamy lekarza w koncu :-p ciekawe czy pokaze mi mojego maluszka, bo juz dawno go nie widzialam a od rana juz daje czadu :-D

Milego dnia dziewuszki :-)

Zgłoś nadużycie #6835 9 października 2012, 9:54

happyania Zaprawiona w bojach
heja! no same śpiochy, jak nic!  ja w ciąży wstaję około 7.30 i jakoś dłużej nie mogę spać.  
rozglądałam się dzisiaj za koszulami nocnymi do karmienia, za około 30 zł przyzwoitą można kupić. Jeden stanik do karmienia już dostałam, ale nie wiem czy aż tak mi cycki urosną :)

Zgłoś nadużycie #6836 9 października 2012, 10:11

Metra Fajna mama
cześć kumoszki :) my też od 7:30 na nóżkach, ale dopiero teraz jesteśmy gotowi do pracy przy kompie. pranko się robi, chłop śpi po pracy a my będziemy się uczyć :P
na 13 mamy lekarza naszego wybitnego a później pewnie drobne zakupki zrobimy.
koszulę to sobie kupię też niedrogą jedną bo siostra ma dwie. co myślicie o takich: http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-rozmiary-s-m-i2681640156.ht... lub http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-dlugi-rek-l-xl-i2681640149....
nie wiem jaki ten stanik kupić, w sensie rozmiar, ale chyba w sklepie będą wiedzieli...
a no i koniecznie szlafrok muszę nabyć cieplutki, taki by był fajny ale drogi: http://allegro.pl/damski-gruby-szlafrok-wellsoft-kolory-andropol-l-i2681610483.h...

Zgłoś nadużycie #6837 9 października 2012, 10:50

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Hej laleczki :) ja jak zwykle w pracy :)
HappyAniu ja tez sie budze o 7.30 zawsze punktualnie ... przeważnie mała o tej godzinie kopie, a dzisiaj mnie nastraszyła.... od rana sie nie odzywała detektor sie palił a ona taka leniwa poprostu była i pospała dlużej... jak wsiadłam do samochodu to odrazu dała czadu :D ulzyło mi... Wieczorem też juz ma stałe godziny 19.30-20.30 i 22.30-23.30 ciekawe czy jej tak po urodzeniu zostanie :)
Metra mam taki szlafrok żółty z towaru oczywiscie :D :D :D :D

Zgłoś nadużycie #6838 9 października 2012, 10:52

Metra Fajna mama
madziaaaa otwórz sklep on line...albo jak będziesz miała szlafrok to zrób focię i ja kupię :P

Zgłoś nadużycie #6839 9 października 2012, 11:12

Metra też wczoraj i dzisiaj oglądałam szlafroczki :)  widziałam wczoraj śliczne na żywo w Oysho, ale za 149zl.  Śliczny był i leciutki. Porozglądam się jeszcze,  i tak chciałam zainwestować w wygodny fajny szlafrok. Ale koszule już planuję kupić tańsze, właśnie mniej więcej takie jak w linkach :) tu jest z długim rękawem (ja jestem zmarzlak) http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-dlugi-rek-l-xl-i2681640149.html
i ta bym kupiła w kolorze capuccino http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-i-karmienia-krotki-rekaw-s-m-i2679275090.html
te szlafroczki też ładne http://allegro.pl/szlafrok-puchacz-krotki-z-kapturem-kolory-m-i2681133503.html
Madziulka mój synuś też ma stałe pory, około 8 rano (dzisiaj go czułam po lewej i po prawej stronie brzucha równocześnie tak się gimnastykował) i około 21-22.  Po  tatusiu godzina 21 zaczyna imprezować ;)

Zgłoś nadużycie #6840 9 października 2012, 11:23

Metra Fajna mama
mnie się podoba fioletowa i chyba taką zamówię :P

Zgłoś nadużycie #6841 9 października 2012, 11:45

monis89 Gotowa na wszystko
Hej Mamusie i Dzidziusie!

Szlafrok mi odpada bo mam :) .. A koszulki do karmienia będę szukać z krótkim rękawem bo mi wiecznie ciepło.. Fajnie że Wasze maluchy mają takie stałe pory, ale mało ich.. Nasza Wiki to o szaleje o 19,23,czasem 01.00, 3/4 i 6.. Pewnie jak ja bedzie cały czas chciała jeść jak się urodzi :)

Zgłoś nadużycie #6842 9 października 2012, 11:51

musze wam to opowiedziec bo umre ze złosci zaraz :[
Wczoraj przyszła baba do sklepu której ogólnie nie lubie ... nabrała rzeczy i chciała sobie wziąc do domu do przymiarki a jakby co to dzisiaj oddac.. powiedziałam jej że nie zgadzam sie bo w poniedziałki mam duzo klientów i do przymiarki nie daje, a te rzeczy na pewno ktos kupi to sie oburzyła i zaczeła cos pod nosem gadac że jakies bzdurne zasady sobie wymyslam i cos tam jeszcze mruczała tak sie wkurwiłam ze az czułam jak sie gotuje to jej powiedziałam że to jest mój sklep i ja wiem po co sa takie zasady a jej nic do tego i komenatrze są zbędne... przylazła dzisiaj znowu i chciała cos oddac do czyszczenia (prowadzimy punkt przyjęć) akurat dzisiaj mi tyle ludzi przyniosło że mi sie bloczki skonczyły i jej mówie że nie moge przyjac bo dopiero kolo 13 mi własciciel pralni bloczki dowiezie... a ona pod nosem " o jezus co to za firma" tak mnie wkurwiła ze nie zdążyłam nic powiedziec ale normalnie sie we mnie gotuje debilka

Zgłoś nadużycie #6843 9 października 2012, 11:51

lili Fajna mama
hej kobietki :)

dzis pospalam do 9.30,ja to w ciazy mam na odwrot moglabym spac caly dzien,oby mala tak spala ;)

wczoraj cyce tak mnie bolaly ze masakra,dotknelam a tam siara,czyli Nancy nie jestes sama(chyba dobrze kojarze ze Nancy o tym pisala)

co do stanikow,to jak zakupilam w czerwcu tak narazie jest dobry,ale blizej porodu pewnie jeszcze kupie,koszuli tez nie mam,noi jak rodzilam malego to mialam szklafrok polarowy,masakra nie dalo sie w nim chodzic bo takie mi goraco bylo(w lutym rodzilam)takze teraz cos cienszego zakupie,a tez jestem niby zmarzlakiem,ale moze to zalezy jak grzeja w szpitalach ;)

Zgłoś nadużycie #6844 9 października 2012, 11:53

monis89 napisał(a)

Hej Mamusie i Dzidziusie!

Szlafrok mi odpada bo mam :) .. A koszulki do karmienia będę szukać z krótkim rękawem bo mi wiecznie ciepło.. Fajnie że Wasze maluchy mają takie stałe pory, ale mało ich.. Nasza Wiki to o szaleje o 19,23,czasem 01.00, 3/4 i 6.. Pewnie jak ja bedzie cały czas chciała jeść jak się urodzi :)

ja spie jak suseł wiec w nocy nie wiem kiedy sie kręci :) a w dzien to juz tez prawie cały czas sie rusza tylko nie ma takich stałych godzin

Zgłoś nadużycie #6845 9 października 2012, 12:01

alex81 Zaprawiona w bojach
Hej laseczki, coś wczoraj nie mogłam wejść na forum ;(

Co do koszul nocnych to podoba mi się ta z krótkim rękawem co metra wynalazła :) zapiszę sobie linka, bo pewnie się przyda..

Moja Mala ostatnio harcuje najbardziej od 23 do 1 w nocy, tatus systematycznie kopniaki w plecy dostaje :)

Jeśli chodzi o wozek to kupilam uzywany od kolezanki, ale tez na pompowanych kolkach, z aortyzatorkami i 2 w 1 Zastanawiam się natomiast nad fotelikiem nosidełkiem do samochodu - Mała bedzie jezdzila z tyłu, więc potrzebny bedzie ten przystosowany do siedzenia przodem do kierunku jazdy, ale podobają mi się niektóre które w opisie mają "tylem do kierunku jazdy" i stad mam pytanie czy mozna je jakos montowac przodem? troche namotalam ale pewnie polapiecie o co chodzi :)

Gruszki, fridy, katarek - ja chyba zacznę od gruszek i najwyzej będę potem testowala resztę :)

Zgłoś nadużycie #6846 9 października 2012, 12:06

lili Fajna mama
Alex ja mam taki fotelik ktory mozna zmieniac przodem lub tylem do kierunku jazdy to sie tylko obraca na tej spodniej bazie

Zgłoś nadużycie #6847 9 października 2012, 12:10

lili Fajna mama
a moja mala kopie prawie caly dzien,w nocy nawet spie to malo co czuje ale jak sie przebudze to kopa odrazu dostaje,coraz mocniejsze te kopniaki a co bedzie dalej ;)

Zgłoś nadużycie #6848 9 października 2012, 12:20

monis89 Gotowa na wszystko
Wiki od rana dziś nawala, a przecież zjadłam śniadanie, więc nie wiem o co jej chodzi :D .. Madzia nie przejmuj sie takimi babsztylami. Też pracowałam w sklepie i wiem jakie flądry potrafia przyjść i podkurwić tylko dlatego że one mają zły dzień.. Wyproś ją i tyle :) ..

Lili ja też ostatnio mam te wypławy siary.. Wczoraj w nocy jak jeszcze nie spałam to sie zdziwiłam gdzie sie oparłam ze mam mokrą bluzkę i nie skojarzyłam.. Dopiero jak na drugim było mokro to się skumałam :D .. Ja też planuje zakup tego obracanego fotelika..

Zgłoś nadużycie #6849 9 października 2012, 12:30

Madziula zawsze się trafi jakiś trudny klient, nie warto się przejmować wrednym babsztylem. My kiedyś też mieliśmy sklep i pamiętam jak się nieprzyjemnie robiło jak ktoś coś głupio komentował. Z perspektywy czasu wiem, że najlepiej olać, takiej babie wszystko będzie przeszkadzało.

Zgłoś nadużycie #6850 9 października 2012, 12:32

a swoją drogą bardzo dobry pomysł, że można u Was zostawić rzeczy do czyszczenia :) super!