Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #6731 5 października 2012, 14:01

Dafne Gotowa na wszystko
No rzeczywiście jadą nam ładnie te suwaczki :)

lili u mnie na pierwszym miejscu jest Oliwia :)

Zgłoś nadużycie #6732 5 października 2012, 14:07

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Lili pewnie : :) uwagę mozna zwrócić :D heh tylko moja teściowa to jest złosliwa kobieta i jakbym jej zwróciła uwagę to by specjalnie tak mówiła ;]

Ania moja znajoma ma Natalię i też na nią Natalka nie mówimy (hehe Tatalka dobre) wymyslilismy sobie zdrobnienie Nacia i tak mówimy :D

Zgłoś nadużycie #6733 5 października 2012, 14:09

lili Fajna mama
moja chrzesnica ma na imie Natalia i jej mowia Natalka,Natalia,Natala :)

u sasiadki mowia do corki Natali wlasnie "Tala"

kazdy jakis skrot zawsze wymysli ;) ale trzeba delikatnie upomniec i po sprawie ;)

z kolei Oliwia tez ladne a mowia przewaznie Oliwka....itd.....

Zgłoś nadużycie #6734 5 października 2012, 14:10

Dafne Gotowa na wszystko
moja siostrzenica też jest Natalia i mówimy do niej Nati ;)

Zgłoś nadużycie #6735 5 października 2012, 14:16

lili Fajna mama
Madzia dokladnie mozna zwrocic uwage,no ale tesciowe tak lubia wlasnie na zlosc ;)

tak jak wyzej pisalam,zwrocilam uwage kuzynce,to czula sie urazona,ale co mi tam,to moje dziecko i ja bede sie do niego zwracac tak jak mi sie podoba a nie ktos inny bedzie skroty wymyslac ;)

ok jesli ja bym wymyslila to co innego ;)

jej syn ma na imie Daniel a mowia do niego Dandi :)
ale ja sie do niego zwracam normalnie po imieniu :)

Zgłoś nadużycie #6736 5 października 2012, 14:19

heh masakra z Dandim to juz chyba przesadzili

Zgłoś nadużycie #6737 5 października 2012, 14:23

daria212 Gotowa na wszystko
Mi sie podoba Wiktoria bo mam tak na trzecie :-)
A dalabym Olivia ale u mnie same Olivie sa nieznosne :-D

A ja mam znajomych co maja corke Natalie i mpowia wlasnie do niej Tala, brrrrrrr

Zgłoś nadużycie #6738 5 października 2012, 14:27

daria212 napisał(a)

Mi sie podoba Wiktoria bo mam tak na trzecie :-)
A dalabym Olivia ale u mnie same Olivie sa nieznosne :-D

A ja mam znajomych co maja corke Natalie i mpowia wlasnie do niej Tala, brrrrrrr

Też mam na trzecie Wiktoria :D zawsze mi sie podobało :) Mi sie też Olivia podoba, a jeszcze bardziej Livia ale szwagier ma mała Oliwię wiec u mnie odpada

Zgłoś nadużycie #6739 5 października 2012, 14:28

lili Fajna mama
zmykam cos ugotowac :)

milego popoludnia :)

Zgłoś nadużycie #6740 5 października 2012, 14:28

Ja biorę pod uwagę Maja, Estera, Nela i Wiktoria :D hah

Zgłoś nadużycie #6741 5 października 2012, 14:36

daria212 Gotowa na wszystko
Majka tez mi sie podoba, ale moge pomarzyc o takich imionkach dla dziewuszki :-D

Zgłoś nadużycie #6742 5 października 2012, 15:43

AniaFin Gotowa na wszystko
No właśnie zobaczyłam, że prasa ma znów problem, czy Anna Mucha jest z nowu w ciąży czy ten brzuch został jej po poprzedniej :) hihihi Niezły orzech do zgryzienia :D

Zgłoś nadużycie #6743 5 października 2012, 20:44

Metra Fajna mama
cześć dziewuszki. ja już u mamy. źle się czuję...muli mnie żołądek strasznie. i zgagę mam pierwszy raz w ciąży...odbija mi się jak do rzygnięcia i nic...mam nadzieję, że to tylko taki uciska żołądka a nie żadne wirus czy zatrucie. nawet jeść mi się nie chce...

Zgłoś nadużycie #6744 5 października 2012, 20:56

lili Fajna mama
prosze jaka popoludniowa cisza gdzie te wszystkie mamusie, spia ?? :)

ja tez dzis cos dziwnie sie czuje,korek jakis w gardle jak fiks nie moze mi sie nawet odbic bleee

glowa mnie boli noi noga rwala,ale polezalam i troche lepiej

Zgłoś nadużycie #6745 5 października 2012, 21:35

Nancy Gotowa na wszystko
Hej Kobietki, zajrzałam na chwilę na fb, ale nie ogarniam wszystkiego, czas mi się jakoś skurczył. Na szczęście tutaj udało mi się Was poczytać.

Dziękuję za życzenia z okazji pełnego tygodnia :) Dafne, Monis, ciekawa jestem w jakiej kolejności urodzimy :)

Madziulka, za opowiadanie bajek kobietom w ciąży powinni jakoś surowo karać :P A z przesądów się śmiej, będziesz miała weselsze dziecko!

Karoollcia, o mniejszą aktywność dzidziusia nic się nie martw. Mój Jaś też ma spokojniejsze dni, ale jak tylko zaczynam się niepokoić prędzej czy później tak daje znać o sobie, że mam dość :P Dzieci też mają różne nastroje, tak jak my. Mój ostatnio zrobił się delikatny – czuję mniej gwałtownych ruchów, za to często takie delikatne smyrnięcia, jakby dosłownie paluszkami miział mnie od środka, strasznie to zabawne :) Co do imienia: wiem, ze to rzecz gustu, ale ja obstawiam Malwinkę (taki kwiatuszek będzie).

Metra, zgagi współczuję, sama mam ją od kilku dni, a już najgorzej jak nie mogę się do snu położyć normalnie, bo się nasila i muszę poduszkę wyżej ułożyć, żeby tak nie paliło. Staram się jeść zdrowo i się nie przejadać, ale póki co mam ją w zasadzie po wszystkim :/

Kochane, ja umęczona jestem okrutnie, na nogach dzisiaj od 5.30 (doceniłam, że na co dzień mogę się wyspać). Odebraliśmy moją mamę i naszego kochanego Holendra z lotniska, pojechaliśmy do dziadków i dopiero wieczorem do domu. Po drodze zaliczyliśmy IKEĘ, zaopatrzyliśmy Jasia w kilka cienkich fajnych kocyków, wieszak materiałowy z kieszeniami na akcesoria (taki wieszany na boku łóżeczka), pokrowce na przewijak i lampkę. A z Holandii dostaliśmy w prezencie niebieską posypkę na ciasteczka dla odwiedzających Jasia (Anie wie, że to taki popularny zwyczaj w Holandii – różowa posypka kiedy dziewczynka, niebieska przy chłopcu), a ja dostałam słownik polsko – holenderski i holendersko – polski, z którego baaardzo się cieszę :) Muszę tylko wymyśleć proste ciasteczka do tej posypki. Może macie jakiś szybki przepis?

Jutro rano fryzjer (obliczyłam sobie, ze pół roku nic nie robiłam z włosami ;P ), a potem weselicho. W niedzielę poprawiny, a wszystko kawałek od domu, więc pewnie przez weekend się nie odezwę, ale już Wam życzę pięknej aury i super spędzonego czasu. Buziaki :*

Zgłoś nadużycie #6746 5 października 2012, 21:42

alex12 Gotowa na wszystko
Witam dziewczynki! Wpadłam na chwilkę bo jestem po kolejnym usg. Wszystko jest w porządku mały waży 812g.Termin z usg przesunął się na 13 styczeń,więc coraz bliżej moich urodzin(12 styczeń) :) Ale wiadomo że do stycznia mogę mieć jeszcze dużo terminów :)

Zgłoś nadużycie #6747 5 października 2012, 22:04

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Mój plan dzisiejszego nie wychodzenia z domu oczywiście się nie udał .Ostatnio zamówiłam sobie kozaki i pani ze sklepu zadzwoniła ze są...musiałam jechać na drugi koniec miasta :( i w dodatku kozaki przyszły ale z zepsutym zamkiem więc ich nie kupiłam...a jak już byłam w tym centrum handlowym to od razu połaziłam i tak minął mi prawie cały dzień...padam ze zmęczenia :(

Zgłoś nadużycie #6748 5 października 2012, 22:22

lili Fajna mama
Alex12 super ze wszystko ok,noi synek sporo juz wazy,moja niunia 617g,ale mowia ze dziewczyki sa drobniejsze ;)

Zgłoś nadużycie #6749 5 października 2012, 22:23

lili Fajna mama
uciekam bo juz zasypiam :)

Dobranoc :) *

Zgłoś nadużycie #6750 6 października 2012, 10:55

AniaFin Gotowa na wszystko
Cześć Mamusie i Dzidziusie,

wstałyście już? ;) Tutaj pogoda do kitu, leje już od nocy, ciemno i zimno :( , ale przynajmniej w domku przytulnie się zrobiło. Mała kopniakami mnie zasypała jeszcze w łóżku :)
Nasza biedna Metra w szpitalu z jakimś wirusem żołądkowo-jelitowym, ale jej już lepiej i może do jutra się wyliże ;) . Odezwie się po południu, bo na razie ma tylko telefon przy sobie.

Trzymajcie się ciepło i omijajcie zarazki ;)
Miłej soboty!