Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #6391 2 października 2012, 12:42

happyania Zaprawiona w bojach
hej Mamuśki!!
Mam chyba z 50 stron do nadrobienia...  Chyba jutro się zabiorę za czytanie bo mieszkanie też w stanie zapuszczenia.
Wczoraj wróciliśmy z Mazur, tydzien na wywczasie :D Niestety z przebojami bo auto nam się rozkraczyło i wracaliśmy z Mazur ciężarówką z lawetą... Tragedia. Podróż 7 godzin, o 5 rano bylismy w domu. Wykończyło mnie to, ale już odespałam. Najpierw 2 dni mieliśmy we dwoje, a później już raczej  sama wypoczywałam bo mąż w pracy (zajmuje się rajdami, a w weekend na Mazurach  był rajd polski).
W poprzedni poniedziałek załapałam się fuksem na szybką wizytę u mojego gina, znowu widziałam Synusia w 3d, tym razem pokazał buźkę :) ale ma pulasy ogromne!!! Wszystko ok, rośnie zdrowo no i cały czas się wierci. Duuużo ma chłopak energii i jak czasem kopa zasadzi... Trochę mnie niepokoi że lubi mi szyjkę skopać, też tak macie ??

Zgłoś nadużycie #6392 2 października 2012, 13:45

lili Fajna mama
mi tez rece drętwieją w nocy jak i skurcze lydki dokuczaja,ale tylko jednej (prawej lydki)

Zgłoś nadużycie #6393 2 października 2012, 13:59

monis89 Gotowa na wszystko
Cześć Monia! Ale juz wszystko dobzre tak?

Happyaniu fajnie ze mogłaś znowu zobaczyć małego :) .. A z tym autem to kicha jak nic.. Ani wygodnie ani rozmow z mezem nie?

Zgłoś nadużycie #6394 2 października 2012, 14:11

Metra Fajna mama
happyaniu witaj znowu :)

Zgłoś nadużycie #6395 2 października 2012, 14:17

cisza.......

Zgłoś nadużycie #6396 2 października 2012, 14:17

Nancy Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny!
Ja po wizycie u gin. Wszystkie badania, w tym krzywa cukrzycowa ok. Zapisałam się na usg w połowie listopada, więc jeszcze trochę poczekam, żeby zobaczyć tego mojego kochanego łobuza. Następne badania pod koniec października. Tym razem morfologia, mocz i WZW typu B. Brzuch ciągle twardy i trochę skróciła mi się szyjka, ale nie ma tragedii. W związku z twardym brzuchem znów nakaz częstego leżenia i zakaz ćwiczeń wszelakich.
Lil, zadzwoniłam w związku z tym do naszej szkoły rodzenia. Wygodne ubranie i buty na zmianę, o które prosili w sms-ie to od następnych zajęć (za tydzień). Dzisiaj mamy być na jakiejś auli i dzielić się na grupy (podobno nas dużo) i ma być wstęp (ale nie wiem o czym konkretnie). Za tydzień będziemy już w mniejszych salach, wtedy wszyscy muszą mieć buty na zmianę (tatusiowie też), a wygodne ubranie tylko dlatego, że będziemy siedziały na takich miękkich pufach, a zdarzało się, że dziewczyny w krótkich spódniczkach przychodziły i cudowały jak tu usiąść, żeby nic nie było widać :) Ćwiczeń gimnastycznych w ciąży w ogóle nie będzie (są tam takie specjalne zajęcia poza szkołą rodzenia jak ktoś chce), a będą tylko ćwiczenia uśmierzające ból i ułatwiające poród, oddechowe i relaksacyjne. Pani Beata ma mi pokazać dziś po zajęciach jakie mogę stosować, żeby moją twardą piłkę rozluźnić.
HappyAnia, mnie też Jasiek po szyjce tłucze. I coraz bardziej nie daje mi spać, zwłaszcza jeśli o zasypianie chodzi.
Aniu, Ty tam spod kołdry nie wychodź. Musisz się dobrze wygrzać. Zdrówka dużo!

Zgłoś nadużycie #6397 2 października 2012, 14:25

Dafne Gotowa na wszystko
W końcu dotarłam do domku :) Po drodze jeszcze odwiedziłam swoją bibliotekę uczelnianą i tak mi zeszło...

Co do aktywności dzidziusiów, to Kubuś ostatnio wyjątkowo harcuje i w dzień, i wieczorem, i nad ranem ;) Na szczęście na kopie mnie na razie ani po szyjce, ani po narządach wewn., więc jest ok :)

Jutro wynik glukozy, ciekawe co tam mi wyjdzie...

Nancy, dobrze, że u Ciebie wszystkie wyniki w porządku :)

HappyAnia, witaj z powrotem! :) To ładne mieliście przygody, najważniejsze, że bezpiecznie do domu dotarliście.

A Madziulka pewnie gdzieś wypoczywa, bo coś kojarzę, jak wspominała, że może się nad morze wybiorą (?) albo coś mi się już pomieszało ;)

A teraz wracam do mojej "ukochanej" magisterki :/

Zgłoś nadużycie #6398 2 października 2012, 14:29

Metra Fajna mama
Dafne ja robię sobie przerwę...zupka, spacer, serial (jeden odcinek) i też wracam do mojego monologu. chciałabym dzisiaj skończyć i od jutra ćwiczyć mówienie ...

Zgłoś nadużycie #6399 2 października 2012, 15:43

daria212 Gotowa na wszystko
Ojej ale tu cichutko a na Fb nadrobic to jakas maskara, nie mozna sie polapac :-)

happyania wspolczuje :-p My tak mielismy kiedys jak z Wloch wracalismy w piatek i nam sie auto zepsulo i wszystko juz pozamykane bylo bo juz week i az do pon musielismy czekac az nam zrobia, ale pozniej sie smialismy bo bylo fajnie przez caly week w gorach w pieknym hotelu, lepiej niz we Wloszech wiec nawet nie zalowalismy

Ja juz sie wyrobilam w czasie, zrobilam salatke, umylam lazienke i sie wykapalam, teraz chwile przerwy :-)

Zgłoś nadużycie #6400 2 października 2012, 16:17

Ale miałam zmywania.. Uff.. Az plecy mnie bola.. Wiki kopie jak natchniona cały czas, widać nie lubi jak zmywam (po mamusi nie lubi tego :P ).. Tutaj cisza, na fb cisza.. :)

Zgłoś nadużycie #6401 2 października 2012, 16:34

karoollcia Zaprawiona w bojach
kurde nadrobić teraz wszystko to masakra ... siedziałam na FB to tu nie weszłam i o .. musiałam się naczytać :) ja byłam na spacerku ciepło dziś u mnie , tak akurat na spacer :) a no i w czwartek bede miała zakładany ten krążek na szyjke.. jutro jade kupić do apteki kurde tylko drogie cholerstwo :( 160 zł no ale jak mus to mus .. i jeszcze za wizyte zapłacić...

Zgłoś nadużycie #6402 2 października 2012, 16:44

Metra Fajna mama
karolciu na pewno będzie ok..nie martw się :) krążek się przyda :)

lecę na spacerek dziewulki wszystkie :) i te aktywne i te wstydliwe ;)

Zgłoś nadużycie #6403 2 października 2012, 16:50

no ja myśle musi się przydać żeby mi moja niuńka w grudniówkach nie wylądowała hehe , jestem przyzwyczajona już do styczniówek :)

Zgłoś nadużycie #6404 2 października 2012, 17:02

to tym bardziej nie szczyp sie i kup ten krazek :)

Zgłoś nadużycie #6405 2 października 2012, 17:06

dobra znikam do sklepu :) buziaki

Zgłoś nadużycie #6406 2 października 2012, 17:12

nie no nie szczypie się kupie kupie :) ale fakt faktem mogły by być ciut tańsze hihi ;) miłych zakupów ;P

Zgłoś nadużycie #6407 2 października 2012, 17:16

Nancy zdaj nam relację ze szkoły rodzenia! Ja zaczynam w następnym tygodniu, umieram z ciekawości :D

Daria to sobie przedłużyliście wakacje :) u nas niestety tak fajnie nie było, ale grunt że już święty spokój i w domu...

Karolcia, no niestety dużo. A za wizytę dużo płacisz? Ja chodzę trochę prywatnie a trochę na kasę chorych, muszę chodzić pryw bo nie ma terminów u mojego gina :( wizyta kosztuje 120zl

Zgłoś nadużycie #6408 2 października 2012, 17:31

no ja 150 zł płacę .. :/ no ale i tak jak na wawę to nie tak źle.. wiesz co byłam zapisana do szpitala do gina to nie dość że ponad miesiąc na pierwszą wizyte miałam czekać to tydzień przed wizytą do mnie zadzwonili że muszą mi odwołać wizyte bo już za dużo w tym okresie mieli wizyt(czy coś takiego) .. to już się tak wkurzyłam i mówie że jestem w ciąży i to miała być moja pierwsza wizyta .. to babkę zatkało i powiedziała z łaski że no mogę przyjść ale nie wie czy mnie lekarz przyjmię.. więc masakra.. :/

Zgłoś nadużycie #6409 2 października 2012, 17:35

lilbanaqa Fajna mama
Karollcia, kochana, skraca Ci się szyjka? :( zakładaj krążek jak najprędzej :(

Zgłoś nadużycie #6410 2 października 2012, 17:44

Karolcia u mnie to samo z terminami... Pierwszą wizytę miałam wcześnie ale to przez przypadek, akurat miałam mieć kontrolę po infekcji. Więc z terminem się fuksło. To było na początku czerwca, a następną wizytę na kasę chorych miałabym mieć 3 września.... Teraz mam termin z NFZu na grudzień. Także nie mam wyjścia i muszę chodzić też prywatnie.