Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #631 26 lipca 2012, 20:11

April90 Supermama
U mnie niestety Antosia nie przejdzie...

Zgłoś nadużycie #632 26 lipca 2012, 21:23

Nancy Gotowa na wszystko
Antosia jest cudne!!! Gdyby u mnie była dziewczynka na pewno byłaby Antosią. To mię mieliśmy zaklepane jako jedyne pewne, a tu chłopak i teraz mamy problem :-) Antek też ładne, tyle, że u mnie w rodzinie już ich za dużo. Trzymajcie kciuki, żeby był Jasiek (ewentualnie Staś), bo mój mąż na Romka poluje (o nie!)

Zgłoś nadużycie #633 26 lipca 2012, 21:49

Metra Fajna mama

Nancy napisał(a)

Antosia jest cudne!!! Gdyby u mnie była dziewczynka na pewno byłaby Antosią. To mię mieliśmy zaklepane jako jedyne pewne, a tu chłopak i teraz mamy problem :-) Antek też ładne, tyle, że u mnie w rodzinie już ich za dużo. Trzymajcie kciuki, żeby był Jasiek (ewentualnie Staś), bo mój mąż na Romka poluje (o nie!)

byle nie Romek :) Jaś ładnie też :)

Zgłoś nadużycie #634 26 lipca 2012, 23:03

Metra Fajna mama
właśnie zajrzałam do sierpniówek...laski albo my grube jesteśmy albo one chude...takie brzuchy jak nasze to one mają w 36 tc :) no może tylko ciut większe ;) dobranoc i pewnie nie wiem do kiedy bo jutro wyjeżdżam. jak będzie net nad morzem to się odezwę :) uważajcie na siebie

Zgłoś nadużycie #635 26 lipca 2012, 23:37

April90 Supermama

Metra napisał(a)

właśnie zajrzałam do sierpniówek...laski albo my grube jesteśmy albo one chude...takie brzuchy jak nasze to one mają w 36 tc :) no może tylko ciut większe ;) dobranoc i pewnie nie wiem do kiedy bo jutro wyjeżdżam. jak będzie net nad morzem to się odezwę :) uważajcie na siebie

Az musze tam zajrzec :D miłego wypoczynku :* xx

Zgłoś nadużycie #636 27 lipca 2012, 10:03

baby Zaprawiona w bojach
a to mój brzucholek dzisiaj rano :) robienie sobie tego zdjęcia to masakra aż mnie ręka boli od aparatu.

Zgłoś nadużycie #637 27 lipca 2012, 10:09

aga533 Początkująca
Piękny brzusio baby

Zgłoś nadużycie #638 27 lipca 2012, 10:14

baby Zaprawiona w bojach
dzięki :)
na razie jeszcze nie wiem co w nim siedzi: dziewczynka czy chłopiec ale mnie to strasznie nurtuje :)

Zgłoś nadużycie #639 27 lipca 2012, 10:20

aga533 Początkująca
Ja mam ten sam problem z mężem chcemy synka a na ostatnim usg lekarz mówi, że raczej dziewczynka :-) Pewnie dlatego mieliśmy najpierw wybrane imię dla dziewczynki :-) Musze teraz czekać 3 tygodnie żeby się upewnić :-(

Zgłoś nadużycie #640 27 lipca 2012, 10:35

baby Zaprawiona w bojach
nam jeszcze gin nie powiedział :( jakoś nam się wydaje że będzie chłopiec i mamy imię tylko dla chłopca :P a dla dziewczynki wciąż się sprzeczamy i żadna koncepcja nie przetrwała dłużej niż 5min :)

Zgłoś nadużycie #641 27 lipca 2012, 10:39

aga533 Początkująca
Nam się też tak wydawało :-) a tu chyba będzie córcia :-) Ta niepewność jest męcząca :-)
Ale powiem Wam dziewczyny za moja znajoma jechała na porodówkę urodzić córkę a urodziła syna, mąż nie chciał ich odebrać ze szpitala powiedział, że to nie jego dziecko, że podmienili :-)

Zgłoś nadużycie #642 27 lipca 2012, 10:40

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Dziewuszki ładne macie te brzuszki ... Metra mój też rano jest mniejszy niz wieczorem... Wieczorem jestem wielorybem :D :D Ale lubie jak jest taki duży bo wiem że moja kruszynka tam jest hehe :) :) :) Macie brzuszek dzisiaj z rańca :)
P.S. Wczoraj chyba poczułam moją lalunię  ... :) Tak podejrzewam ... :D :D
I przepraszam za jakość ale zdj. robione telefonem

Zgłoś nadużycie #643 27 lipca 2012, 10:47

Dafne Gotowa na wszystko

April90 napisał(a)

Jedno dziennie! :D

Dafne, ponoc pasztetow nie mozna, bo zawiera witamine A, ktorej w ciazy nie wolno zazywac. Ale ja tez jem... I zyje :)

Z umowa o dzielo i zlecenie jest lipa, nie maja obowiazku nic przedluzac, z tego, co czytałam

April, rzeczywiście poczytałam, że z pasztetami trzeba uważać ehh znowu trzeba coś odpuścić.
Wczoraj poszłam z mężem na kolację, wzięłam sobie sałatkę, po czym okazało się, że mogę zjeść z niej tylko sałatę i pomidory, bo cała reszta nie dla mnie :P . Ale my to jeszcze i tam mamy dobrze - moja siostra obecnie karmi piersią i mówi, że teraz to dopiero są ograniczenia co do spożywanych produktów! Wspomina, że w ciąży to jeszcze można sobie pojeść, więc trzeba korzystać ;) , no chyba, że nie planujecie karmić piersią.

Zgłoś nadużycie #644 27 lipca 2012, 10:53

Dafne :) Moja szwagierka niedawno urodziła i strasznie pilnowała diety podczas karmienia, a mała miała ciągle problemy z jelitkami i w końcu przerzuciły się na butle ... Za to jej bratowa (urodziły w tym samym czasie) Ani w ciąży za bardzo się nie pilnowała (tzn z jedzeniem) ani w czasie karmienia (jadła wszystko - sama byłam świadkiem) a mała zdrowa, grzeczna że szok ... tylko czasami dużo pierdzi .. :)

Zgłoś nadużycie #645 27 lipca 2012, 10:56

aga533 Początkująca
Ojjj tak w czasie karmienia trzeba bardzo uważać co się je. Pamiętam jak moja siostra karmiła uważała a i tak były jazdy mała miała straszne kolki masakra

Zgłoś nadużycie #646 27 lipca 2012, 10:56

Dafne Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

Dafne oby płeć się potwierdziła skoro chcecie synusia. ja wstrzymuję się z radością do 20 tygodnia, wtedy nie da się pomylić siusiorka z łechtaczką...chociaż w sumie wszystko jest możliwe :) tak naprawdę wszystko mi jedno z tą płcią, ale podświadomie czuję, że to dziewucha :) humorki mam jak cholercia, tak jak by kumulacja dwóch bab :)

też mam nadzieję, że się obronimy i koniec

obejrzałam pierwszy odcinek gry o tron...teraz czas na drugi :P

Metra, chcemy synusia, ale z dziewczynki też bardzo byśmy się cieszyli, a szczególnie moja mama, bo ona mówi, że chciałaby poubierać w sukieneczki taką małą księżniczkę hihi :) .
W moim otoczeniu wszyscy mają przeczucie i ja też, że będzie chłopiec ;) , nawet trudno nam znaleźć imię dla dziewczynki, a dla chłopca mamy już kilka propozycji :) . Pamiętam, że jak moja siostra była w pierwszej ciąży, to jeszcze zanim poznała płeć, znalazła imię dla dziewczynki i tylko to jej pasowało - no i później okazało się, że będzie córeczka, więc myślę, że coś jest w tych naszych przeczuciach :)

Zgłoś nadużycie #647 27 lipca 2012, 11:00

Dafne Gotowa na wszystko
Moja siostra pilnuje bardzo tego co je i czasami, jak sobie pozwoli na coś nietypowego, to zdarza się, że synek dostaje wysypki. Madziulka wiadomo, jak to jest, różni ludzie, różne organizmy i mogą inaczej reagować. Tak samo, jak my jesteśmy w ciąży, a dolegliwości też mamy inne ;) . Najważniejsze to sprawdzić, co nam służy, a co nie no i później tak samo będzie z dzidzią :)

Zgłoś nadużycie #648 27 lipca 2012, 11:04

Ano właśnie ... szczęsliwi Ci którzy mogą wszystko :) )

Zgłoś nadużycie #649 27 lipca 2012, 11:07

A z tą płcią też ciekawe jak to jest... Ja byłam sto procent przekonana że będę miała chłopczyka... tak samo jak wy miałam już imię wybrane dla chłopca , a tu niespodzianka bo pan doktor powiedział że raczej dziewczynka :) Weryfikacja na połówkowym :D

Zgłoś nadużycie #650 27 lipca 2012, 11:39

aga533 Początkująca
Dziewczyny czy Wy też się dziś tak kiepsko czujecie ?? Jestem dziś jakaś osłabiona nie wiem czy ciśnienie czy ta temperatura :-(