Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #6351 2 października 2012, 8:11

baby Zaprawiona w bojach
Dzień dobry Mamusie i Bobaski
ja właśnie nadrobiłam braki z wczoraj a teraz jeszcze mi zostały z weekendu :) )
Aga bardzo fajne piszesz posty takie przydatne :) nawet sobie skopiowałam ten co wziąć do szpitala :) )
Dziś pewnie też mnie nie będzie za długo bo jadę na uczelnie w końcu październik i trezba zacząć działać bo później styczeń i nie dam rady :) póki co dobrze się czuję więc przynajmniej nie będę sziedzieć sama w domu :)

Zgłoś nadużycie #6352 2 października 2012, 8:25

AniaFin Gotowa na wszystko
Tak Agnieszko, pisz do nas jak najwięcej, dzięki że dzielisz się swoim doświadczeniem. I leż tam sobie spokojnie, odpoczywaj i myśl pozytywnie.
Baby, udanego dnia na uczelni!

Zgłoś nadużycie #6353 2 października 2012, 8:28

Dafne Gotowa na wszystko
Dzień dobry Mamusie :)
A ja właśnie siedzę w przychodni już po wypiciu glukozy, oj słodko mi bardzoooo, ale da sie wytrzymać. Muszę siedzieć do 10, więc ciekawe jak będzie dalej ;) . Piszę na telefonie, więc średnio wygodnie i wybaczcie, jeżeli brakuje polskich znaków. Pózniej jeszcze zajrzę :*

Zgłoś nadużycie #6354 2 października 2012, 8:34

baby Zaprawiona w bojach
Dafne ja też w tym tygodniu będę robić test obciążenia glukozą:/ a robisz w prywatnym lab czy na NFZ?

Zgłoś nadużycie #6355 2 października 2012, 8:43

AniaFin Gotowa na wszystko
Hej Dafne, ale masz dziś słodkie życie ;) , życzę miłego siedzenia i pomyślnego testu :)

Ja właśnie przykryłam się drugim kocem i piję herbatkę z miodem. Przejrzałam apteczkę i nic się dla kobiet w ciąży tam nie nadaje, może oprócz Isla (wyciąg z porostu islandzkiego, działa osłonowo na drogi oddechowe), myślałam żeby się zainhalować, ale na buteleczce z olejkami jest zakaz dla ciężarówek, więc po prostu muszę wyleżeć i przeczekać.

Zgłoś nadużycie #6356 2 października 2012, 8:47

Dafne Gotowa na wszystko
Baby, ja robię w ramach pakietu PZU, gdzie jestem ubezpieczona w przychodni, gdzie przyjmują tez na NFZ. Aniu odpoczywaj, dużo pij, wygrzewaj sie i szybko wracaj do zdrowka! :)

Zgłoś nadużycie #6357 2 października 2012, 8:56

baby Zaprawiona w bojach
Właśnie nadrabiam zaległości weekendowe :)
Co do kataru i aspiratora to są dwa rodzaje:
1. ciśnienie uzyskujesz przy użyciu własnych ust
2. ciśnienie tworzy odkurzacz a tu macie opinie kobiety która stosowała obydwa
http://dzieciowo.pl/2011/12/aspirator-i-odkurzacz-armata-na-katar.html

Zgłoś nadużycie #6358 2 października 2012, 9:08

martus91 Fajna mama
Cześć dziewczyny :) po pierwsze gratuluje wam tych małych skarbów w waszych brzuchach i życzę wam i waszym maleństwom powodzenia :) ja jestem mamą już od czerwca i jest to niesamowite szczęście, którym aż chce się ze wszystkimi dzielić ) dlatego postanowiłam zgłosić zdjęcie mojego dziecka do konkursu :) można głosować codziennie :) prosimy więc o głosy :) http://www.bobovita.pl/galeria/80946

Zgłoś nadużycie #6359 2 października 2012, 9:16

baby Zaprawiona w bojach
Metra wysłałam ci link do mojego fb :) nie wiem czy do Lil też mam wysłać?

Zgłoś nadużycie #6360 2 października 2012, 9:21

Dafne Gotowa na wszystko
Jak tak siedzę w tej przychodni, to sobie myśle, że przydałaby sie jakaś leżanka, na której bym sie zdrzemnęła i odrazu czas szybciej by zleciał ;) ziewam i ziewam...

Zgłoś nadużycie #6361 2 października 2012, 9:27

baby Zaprawiona w bojach
a bo dzisiaj taki senny dzień:/ ja jakoś ostatnio nie mam na nic czasu i strasznie mi czas szybko leci:/ zostało mi tylko 112dni do porodu 26.10 zaczynam III trymestr już ostatni jakoś to takie przerażające:/ z jednej strony bardzo się cieszę że już niedługo zobaczę mojego małego chłopca ale z drugiej strony będę mieć bobasa którym będę musiała się zająć 24/7 nie mając najmniejszego pojęcia o tym...czytam książki ale to nie to samo co praktyka...

Zgłoś nadużycie #6362 2 października 2012, 9:34

daria212 Gotowa na wszystko
Lili sorki ja tez wczoraj bylam tylko chwile tutaj, a teraz nadrabiam, spoznione ale szczere gratulacje :-D

Monis dzisiaj tez nie jechalam do Pl, bo mojemu skrocil sie termin w pracy i musi szybko skonczyc, ale nie dlugo pojedziemy :-)

Dzisiaj Aprilka konczy 27 tydz, gratuluje, jutro jaaaa :-D

Zgłoś nadużycie #6363 2 października 2012, 9:38

baby Zaprawiona w bojach
Daria to już tylko 3 tyg do 30tygodnia!!!!

Zgłoś nadużycie #6364 2 października 2012, 9:38

Dafne powinni zasponsorowac ciezarnym jakis lezaczek i Tv zeby umilic czas :-D bo co mozna robic przez 2h

Baby ja mam to samo z jednej strony sie bardzo ciesze ze to juz nie dlugo a i tez sie boje, teraz jak mi sie nudzi to juz bym chciala zeby byl, ale jak juz bedzie to na cale zycie :-) podobno ostatnie tyg sie ciagna :-p

Zgłoś nadużycie #6365 2 października 2012, 9:39

Ha teraz mi to na powaznie uswiadomilas Baby :-D

Zgłoś nadużycie #6366 2 października 2012, 9:41

Dafne Gotowa na wszystko
baby ja tez ostatnio coraz częściej myśle o tym, jak to już będzie zajmować sie dzidzią-teraz mam takie odczucie, że nic nie wiem i że sobie nie poradzę, chociaż miałam już do czynienia z takimi maluszkami ;) . Teraz tez nie mam na nic energii i jakoś trudno mi sie zorganizować, a przy dziecku, to trzeba być cały czas w pełnej gotowości!

Zgłoś nadużycie #6367 2 października 2012, 9:43

Dafne Gotowa na wszystko

daria212 napisał(a)

Dafne powinni zasponsorowac ciezarnym jakis lezaczek i Tv zeby umilic czas :-D bo co mozna robic przez 2h

Baby ja mam to samo z jednej strony sie bardzo ciesze ze to juz nie dlugo a i tez sie boje, teraz jak mi sie nudzi to juz bym chciala zeby byl, ale jak juz bedzie to na cale zycie :-) podobno ostatnie tyg sie ciagna :-p

Dokładnie Daria! O tym samym myśle ;) telewizor na szczęście tu jest, ale kręgosłup już mi pęka, bo krzesła strasznie niewygodne :/

Zgłoś nadużycie #6368 2 października 2012, 9:56

lilbanaqa Fajna mama
cześć Babki :*

AniaFin, kuruj się, nie daj się wstrętnemu choróbsku! :( zdrowiej nam!

Dafne, na pewno automatycznie się przestawimy na 100% gotowość i nie będzie problemu :) może zaniedbamy na początku trochę obowiązki domowe, ale dzidzia na pewno będzie miała dobrze :) i mówisz, że smakowała glukozka? :D :D

AAA April, Lili i na jutro Daria :D Gratuluję :D :* my jutro 24 będziemy mieli :)

ta frida (rurka do wciągania ustami) też słyszałam, ze jest najlepsiejsza :)

Zgłoś nadużycie #6369 2 października 2012, 9:57

lilbanaqa Fajna mama
Baby i inne kobiety, które chcecie dołączyć do fejsa i oglądać nasze gołe brzuchy napiszcie mi link do waszego konta w prywatnej wiadomości :)

Zgłoś nadużycie #6370 2 października 2012, 10:04

Dafne Gotowa na wszystko

lilbanaqa napisał(a)

cześć Babki :*

AniaFin, kuruj się, nie daj się wstrętnemu choróbsku! :( zdrowiej nam!

Dafne, na pewno automatycznie się przestawimy na 100% gotowość i nie będzie problemu :) może zaniedbamy na początku trochę obowiązki domowe, ale dzidzia na pewno będzie miała dobrze :) i mówisz, że smakowała glukozka? :D :D

AAA April, Lili i na jutro Daria :D Gratuluję :D :* my jutro 24 będziemy mieli :)

ta frida (rurka do wciągania ustami) też słyszałam, ze jest najlepsiejsza :)

Pewnie będzie, tak jak mówisz Lil :) glukoze da sie znieść-jak piłam, to raz mnie rzuciło, no i jak tu siedzę to są takie momenty, że mnie muli, ale ogólnie jest do wytrzymania. Już za chwile idę na drugie kłucie, a pózniej na śniadanko! :)
Lil, jak już będę w domku, to wyśle link do FB