Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #591 26 lipca 2012, 15:10

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Hmm ja będąc w ciązy zaliczyłam przeprowadzkę i wiadomo zakupy itp.. Jak to w marketach , wózki ... ja maszeruje przodem i coś mnie styłu najechało, jak się odwróciłam i zobaczyłam uśmieszek mojego lubego to odrazu do niego podeszłam i tak go nadepnęłam na nogę że aż nie mógł na niej stąpać przez 2 dni a później oczywiście zaczęłam płakać że jak on może kobiecie w ciąży krzywdę robić ;] później okazało się że najechała mnie jakaś Pani a mój chłoptas usmiechał sie do mnie tak z dobrego serca ;];];]

Zgłoś nadużycie #592 26 lipca 2012, 15:10

April90 Supermama

Metra napisał(a)

dziewczyny zaczynamy nadrabiać strony :) jutro niestety opuszczę Was na cały weekend. może będę zaglądać wieczorem na chwilkę bo jedziemy nad morze z okazji rocznicy :)
madzia gdzie pracujesz? jesteś na zwolnieniu? ile masz lat? nic nie mówisz o sobie :) psa masz czy kota?

Jedno jest pewne, na pewno konika :D haha

Zgłoś nadużycie #593 26 lipca 2012, 15:11

aga533 Początkująca
No to Kochana udanego wyjazdu, nie forsuj się bardzo wypoczywaj :-)

Zgłoś nadużycie #594 26 lipca 2012, 15:14

April90 ja tez twierdze że nie ma co sie nad sobą użalać , ogolnie dzieci , których matki w ciąży zaiwaniały niby są silniejsze... Ale każdy Ci powie że jak chcesz szybciej urodzic to wystarczy umyc kilka okien albo firany wieszać !!! W ciąży nie wolno podnosic rąk do góry (no chyba że na chwileczkę) i nadmiernie się naciągać !

Zgłoś nadużycie #595 26 lipca 2012, 15:20

Proszę bardzo : mam 21 lat :) odkąd skończyłam liceum prowadzę swoją działalność.. Mam dwa sklepy z odzieżą używaną :) Praca dość znośna ... jestem w spółce z mamą ( ;] ) więc teraz trochę mnie odciiążyła i to ona zajęła się sortowaniem towaru itp a ja głównie sprzedaje w sklepie :) Także teraz sobie siedze i z wami pisze a klientki oglądają ciuszki :) Mężatką nie jestem ale jestem w związku od ponad 5 lat :) Zaręczona od grudnia 2011 ;] a dzidzius planowany i dosyć szybko nam się udało... :) i mam dwa psy ;p ;p ale u mamy mieszkają :D

Zgłoś nadużycie #596 26 lipca 2012, 15:25

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

Przestan :D ja nie mam ciazy zagrozonej. To, co mam Ojcu powiedziec: Tato, nie umyje okien, bo jestem w ciazy i nie wolno? Daj spokoj, tylko sie wkurzy nic wiecej. Pranie tez wieszam. Ja nie wierze w zadne niemycie okien w ciazy, jesli wszystko jest ok. Nie bede z siebie robic kaleki. Po dwa dziennie umyje i bedzie ok :) tylko leniwce ciaza sie bronia, ze nic zrobic nie mozna :P Oj Metra Metra :P

April Ty niedobra dziewucho :) jeszcze coś Ci się stanie nu nu. ja leniwa nie jestem, w 6 tygodniu chciałam ściąć żywopłot jak zwykle i po 20 minutach zemdlałam od unoszenia łap w górę, bo gorąco wtedy nie było. a Mama to myślałam, że mnie zje żywcem. okna mi siostra umyła, zresztą ja jej też myłam. no co za uparciuch :)

Zgłoś nadużycie #597 26 lipca 2012, 15:26

April90 Supermama

madziulka_myszka napisał(a)

April90 ja tez twierdze że nie ma co sie nad sobą użalać , ogolnie dzieci , których matki w ciąży zaiwaniały niby są silniejsze... Ale każdy Ci powie że jak chcesz szybciej urodzic to wystarczy umyc kilka okien albo firany wieszać !!! W ciąży nie wolno podnosic rąk do góry (no chyba że na chwileczkę) i nadmiernie się naciągać !

Ale to w 3 trymestrze raczej. Przeciez teraz rodzic nie urodze :P podobno w 1 trymestrze grozi poronieniem, w 3 szybszym porodem, o 2 nic nie slyszalam :P wlasnie wpierniczam kwasna papierowke :D mniam :D i ide to okno umyc :P chociaz dwa noooo :P

Zgłoś nadużycie #598 26 lipca 2012, 15:26

Metra Fajna mama

Proszę bardzo : mam 21 lat :) odkąd skończyłam liceum prowadzę swoją działalność.. Mam dwa sklepy z odzieżą używaną :) Praca dość znośna ... jestem w spółce z mamą ( ;] ) więc teraz trochę mnie odciiążyła i to ona zajęła się sortowaniem towaru itp a ja głównie sprzedaje w sklepie :) Także teraz sobie siedze i z wami pisze a klientki oglądają ciuszki :) Mężatką nie jestem ale jestem w związku od ponad 5 lat :) Zaręczona od grudnia 2011 ;] a dzidzius planowany i dosyć szybko nam się udało... :) i mam dwa psy ;p ;p ale u mamy mieszkają :D

fajnie masz. jesteś niezależna. sama sobie szefem. eh...
właśnie zajadam barszcz czerwony. mój dzieć jest zupolubem :)

Zgłoś nadużycie #599 26 lipca 2012, 15:27

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

Ale to w 3 trymestrze raczej. Przeciez teraz rodzic nie urodze :P podobno w 1 trymestrze grozi poronieniem, w 3 szybszym porodem, o 2 nic nie slyszalam :P wlasnie wpierniczam kwasna papierowke :D mniam :D i ide to okno umyc :P chociaz dwa noooo :P

ja to bym Ci dupę zbiła na tą papierówkę :) za upór. myj jak musisz: jedno okno, pół godziny przerwy

Zgłoś nadużycie #600 26 lipca 2012, 15:30

No wszystko ma swoje plusy i minusy - w państwowej stała wypłata i jak chcesz to zwolnienie, a u siebie nigdy nie wiadomo czy pójdzie czy nie i szkoda wolnego brac, bo wiadomo "interesu trzeba pilnować" ale ogólnie nie narzekam :) Moja dziecinka chyba też zupki lubi, bo najchętniej bym nic innego nie jadła :) ) za mną chodzi ogórkowa chociaż była w poniedziałek :D

Zgłoś nadużycie #601 26 lipca 2012, 15:32

Metra Fajna mama
a za mną każda zupa, w której są ziemniaki...ostatnio cały garnuszek zjadłam zupy ziemniaczanej. aż mi było wstyd przed chłopem ;)

Zgłoś nadużycie #602 26 lipca 2012, 15:33

Metra Fajna mama

No wszystko ma swoje plusy i minusy - w państwowej stała wypłata i jak chcesz to zwolnienie, a u siebie nigdy nie wiadomo czy pójdzie czy nie i szkoda wolnego brac, bo wiadomo "interesu trzeba pilnować" ale ogólnie nie narzekam :) Moja dziecinka chyba też zupki lubi, bo najchętniej bym nic innego nie jadła :) ) za mną chodzi ogórkowa chociaż była w poniedziałek :D

ja jestem na państwówce i trzęsę gaciami o pracę. nie wiem jaką umowę dostanę od września i czy nie będę zmuszona iść na zwolnienie :( mogę Tobie popilnować interesu jak chcesz :)

Zgłoś nadużycie #603 26 lipca 2012, 15:39

Hmmm nie wiem czy sie dobrze orientuje ale w tej chwili Cie zwolnic nie mogą, a jeżeli dotychczas byłaś na okresie próbnym to muszą Cię zatrudnić :) ) nie wiem jak jest z umową o dzieło :) A co do pilnowania mojego to nie wiem czy by mi na Twoją wypłate zostało heh a nie miałabym serca cieżarną za marne grosze wykorzystywać :) Dziewczyny spadam - wieczorem zajrzę / albo jutro :) :) fajnie że jestescie

Zgłoś nadużycie #604 26 lipca 2012, 15:39

Metra Fajna mama
siest poobiednia. obejrzę sobie pierwszy odcinek gry o tron. na razie dziewuszki. będę później

Zgłoś nadużycie #605 26 lipca 2012, 15:40

Dafne Gotowa na wszystko

aga533 napisał(a)

I już wiesz, że synuś ?? U mnie jeszcze na 100% nie był w stanie powiedzieć mój mąż liczy, że tam jeszcze coś wyrośnie :-) Jak na razie będziemy mieli dziewuszkę :-) Dobra ja też spadam myć podłogi wpadnę później :-)

Na USG dosyć wyraźnie było widać małego peniska ;) . Oczywiście lekarz powiedział, że jeśli podczas następnego badania zobaczymy to samo, to wtedy już jest 100% pewności, ale już teraz widać dokładnie :)

Zgłoś nadużycie #606 26 lipca 2012, 15:44

Dafne Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

Aga moja siostra kupiła używany x-lander za 900 zł i powiem Ci, że wyglądał strasznie. nie wiem co tak dziewczyna robiła z tym wózkiem ale wyglądał jak by psa tam woziła a nie dzieciaka. ja jestem zwolenniczką macania :) lubię pomacać zanim się zdecyduję :) w sumie moja znajoma wymieniła kółka wszystkie bo coś tam się popsuło i w zasadzie wygląda na to, że muszę dokupić jedynie folię przeciwdeszczową i moskitierę.
Dafne kończ pisać dzielnie. wiem co to znaczy bo ja męczyłam się z pracą doktorską teraz i mam już tego dość. mam nadzieję, że obrona będzie w październiku i zakończę ten rozdział swojego życia. a muszę jeszcze przygotować prezentację na obronę :( czekam aż mi energia wróci a muszę powiedzieć, że z dnia a dzień jest coraz lepiej. szczególnie popołudniami

Metra, dzięki za wsparcie :) . Wiem, że teraz muszę po prostu do tego usiąść i skończyć. Już nawet mąż proponuje, że mi pomoże, bo widzi, jak się z tym męczę. Ja na szczęście nie pracuję, więc z jednej strony mam dużo czasu na pisanie, ale z drugiej strony wiem, że jak się ma dużo obowiązków, to też łatwiej jest wszystko ogarnąć, bo człowiek jest w pewnym rytmie pracy... No nic, trzeba się zmotywować i kończyć, to co rozpoczęte ;) . Trzymam kciuki za Ciebie i mam nadzieję, że w październiku razem będziemy się cieszyć z pomyślnych obron :)
A co do upodobań kulinarnych, to powiem Wam, że ostatnio mam jazdę na pasztety i kabanosy ;)

Zgłoś nadużycie #607 26 lipca 2012, 17:16

April90 Supermama

Metra napisał(a)

ja to bym Ci dupę zbiła na tą papierówkę :) za upór. myj jak musisz: jedno okno, pół godziny przerwy

Jedno dziennie! :D

Dafne, ponoc pasztetow nie mozna, bo zawiera witamine A, ktorej w ciazy nie wolno zazywac. Ale ja tez jem... I zyje :)

Z umowa o dzielo i zlecenie jest lipa, nie maja obowiazku nic przedluzac, z tego, co czytałam

Zgłoś nadużycie #608 26 lipca 2012, 17:18

Metra Fajna mama
Dafne oby płeć się potwierdziła skoro chcecie synusia. ja wstrzymuję się z radością do 20 tygodnia, wtedy nie da się pomylić siusiorka z łechtaczką...chociaż w sumie wszystko jest możliwe :) tak naprawdę wszystko mi jedno z tą płcią, ale podświadomie czuję, że to dziewucha :) humorki mam jak cholercia, tak jak by kumulacja dwóch bab :)

też mam nadzieję, że się obronimy i koniec

obejrzałam pierwszy odcinek gry o tron...teraz czas na drugi :P

Zgłoś nadużycie #609 26 lipca 2012, 17:19

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

Jedno dziennie! :D

Dafne, ponoc pasztetow nie mozna, bo zawiera witamine A, ktorej w ciazy nie wolno zazywac. Ale ja tez jem... I zyje :)

Z umowa o dzielo i zlecenie jest lipa, nie maja obowiazku nic przedluzac, z tego, co czytałam

nawet na umowie o pracę mogą zwolnić ciężarówkę, jeśli ciąża jest niższa niż 3 miesiące... państwo prorodzinne=POLSKA

Zgłoś nadużycie #610 26 lipca 2012, 17:23

April90 Supermama

Metra napisał(a)

nawet na umowie o pracę mogą zwolnić ciężarówkę, jeśli ciąża jest niższa niż 3 miesiące... państwo prorodzinne=POLSKA

Tak, tylko zazwyczaj do 3 miesiaca jeszcze idzie ciaze ukryc :P