Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #571 26 lipca 2012, 14:49

Metra Fajna mama
śmieszne są te wybuchy złości jak się na nie patrzy z perspektywy czasu :) madzia pokaż brzuszek bo Aga się wstydzi :/ i nie mogę jej przekonać, że nie ma czego

Zgłoś nadużycie #572 26 lipca 2012, 14:49

April90 Supermama

Metra napisał(a)

zrobiłam stronę poziomą :) dlatego tak wyszło. Twoje też były ok :) czujesz ruchy już cały czas?

Chyba od Ciebie zgapie ta strone pozioma haha :D dzis niby cos czulam, ale nie wiem kurde, na 100% Ci nie powiem, czy to dziecko... Generalnie to sie boje, ze nie zyje... Tez macie takie shizy? Brzuch mi sie jakis mały zrobił :( chyba stres je wykonczył :( moze sie nie odzywa, bo ja zestresowana jestem cały czas i siedzi cichutko, ale czemu brzuch sie mniejszy zrobił, jakis miekki w ogole, masakra jakas... Tzn mi sie wydaje, ze jest bardziej miekki, moze to moja shiza tylko... Niby twardsze jest teraz pod pepkiem... Czyli macica poszla w gore... ALe czemu jak leze w roznych pozycjach, czy stoje, czy siedze, to brzuch raz jest twardy w innym miejscu niz poprzednio... I w ogole dziwne, ze tam sie miesci ok 12cm dziecko... Bo tyle juz miec powinno... Ja nie wiem gdzie to wlazło... :( mi sie wydaje, ze nadal ma z 7 cm :( A tyle miał dokładnie miesiac temu :(

Zgłoś nadużycie #573 26 lipca 2012, 14:50

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Madziu a kupiłaś taki z wyświetlaczem czy bez? bo ja chcę bez i będę sobie liczyć częstość bicia serca[/QUOTE]

Poszłam na całość i kupiłam z wyświetlaczem, bo przy moich skłonnościach do panikowania pewnie liczyłabym całe 24 godziny :D a tak wyświetlacza nie oszukam... jak tylko przyjdzie powiem jak się sprawuje ..

Zgłoś nadużycie #574 26 lipca 2012, 14:51

April90 Supermama

madziulka_myszka napisał(a)

Fajna ta tabelka :) )))
Co do humorów... troszeczkę mi przeszło chociaż do konca sie nie uspokoiłam hehe ... Tragedia była tak na początku 2 i 3 miesiąc... nie wiedziałam co się ze mną dzieje... Mój luby dostawał opierdziel na każdym kroku... Byłam straszna, raz nawet został zrugany za jedzenie jajka :/ moje słowa : "Ty nie wiesz ze jedzenie jajek jest niezdrowe, możesz byc bezpłodny? , ale pewnie jestem taka straszna i brzydka w ciąży że juz wiecej dzieci nie chcesz " i tu nastąpił mój ryk ;] wogóle masakra... naprawde podziwiam go że ze mną wytrzymał.. Teraz tylko czasami z byle powodu popłakuje

Hahahaha "Pewnie jestem taka straszna i brzydka w ciazy ze juz wiecej dzieci nie chcesz". No dobra jestes agentka :D

Aga, pokazuj bzuchola! Czego Ty sie wstydzisz? Przeciez tu same baby sa, kazda ma brzuch, biodra, dupe i cycki. Nie ma sie czego wstydzic! Powinnas byc dumna!

Zgłoś nadużycie #575 26 lipca 2012, 14:53

April90 napisał(a)

Chyba od Ciebie zgapie ta strone pozioma haha :D dzis niby cos czulam, ale nie wiem kurde, na 100% Ci nie powiem, czy to dziecko... Generalnie to sie boje, ze nie zyje... Tez macie takie shizy? Brzuch mi sie jakis mały zrobił :( chyba stres je wykonczył :( moze sie nie odzywa, bo ja zestresowana jestem cały czas i siedzi cichutko, ale czemu brzuch sie mniejszy zrobił, jakis miekki w ogole, masakra jakas... Tzn mi sie wydaje, ze jest bardziej miekki, moze to moja shiza tylko... Niby twardsze jest teraz pod pepkiem... Czyli macica poszla w gore... ALe czemu jak leze w roznych pozycjach, czy stoje, czy siedze, to brzuch raz jest twardy w innym miejscu niz poprzednio... I w ogole dziwne, ze tam sie miesci ok 12cm dziecko... Bo tyle juz miec powinno... Ja nie wiem gdzie to wlazło... :( mi sie wydaje, ze nadal ma z 7 cm :( A tyle miał dokładnie miesiac temu :(

Widzę że panikujesz jak ja :) nie rob sobie krzywdy i się nie schizuj... na pewno nie jest tak strasznie jak Ci się wydaje a jak masz wątpliwości to do lekarza teraz prawie w każdym gabinecie jest USG tylko kasa za prywatną wizytę ... Pocieszę Cię że tez mam takie schizy ... wczoraj tez pytałam mojego czy mi brzuszek nie zmalał, za to dzisiaj obudziłam się z taką piłeczką łądną że odrazu się uspokoiłam :) ))

Zgłoś nadużycie #576 26 lipca 2012, 14:54

April90 jak potrzebujesz trochę rozsmieszenia to spróbuje sobie przypomniec wiecej moich histerii :D

Zgłoś nadużycie #577 26 lipca 2012, 14:55

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

też mam takie schizy...już myślałam, że jakaś głupia jestem. dlatego kupuję detektor tętna płodu. ten brzuch tez mam raz mały raz duży. pewnie się ukrył. nie stresuj się. moja siora to w 9 miesiącu miała jeszcze takie wahania wielkości brzucha a chuda jest jak patyk

Zgłoś nadużycie #578 26 lipca 2012, 14:56

Tak wogóle to ja jeszcze nic nie czuje :[ żdnych motylków, bąbelków i nic w tym stylu, wiec wam zazdroszczę ze chociaż coś czujecie :( a jestem ogólnie chudzielcem wiec powinnam cos czuc

Zgłoś nadużycie #579 26 lipca 2012, 14:56

Metra Fajna mama
ja kupię bez wyświetlacza :/ będę liczyła :) przez 15 sekund i pomnożę x4 :)

Zgłoś nadużycie #580 26 lipca 2012, 14:57

aga533 Początkująca

Madziu a kupiłaś taki z wyświetlaczem czy bez? bo ja chcę bez i będę sobie liczyć częstość bicia serca

Poszłam na całość i kupiłam z wyświetlaczem, bo przy moich skłonnościach do panikowania pewnie liczyłabym całe 24 godziny :D a tak wyświetlacza nie oszukam... jak tylko przyjdzie powiem jak się sprawuje ..[/QUOTE]

Ja chyba się nie zdecyduję na to cacko, jak źle przyłożę albo dzidzia się przekręci i serduszka nie usłyszę to chyba zwariuje. Ale zobaczę jak u Was się będzie sprawował :-)

Zgłoś nadużycie #581 26 lipca 2012, 14:57

Metra Fajna mama
[QUOTE=madziulka_myszka;787631]Tak wogóle to ja jeszcze nic nie czuje :

za dwa miesiące będziemy narzekać, że nas żebra bolą i żołądek bo dzieciak sobie dyskotekę urządził :)

Zgłoś nadużycie #582 26 lipca 2012, 14:59

Metra Fajna mama
nie no ja będę tego detektora używać jak młode nie będzie się długo ruszać i jak nic nie znajdę to od razu polecę do szpitala..taka ze mnie baba nadwrażliwa :)

Zgłoś nadużycie #583 26 lipca 2012, 14:59

Metra napisał(a)

ja kupię bez wyświetlacza :/ będę liczyła :) przez 15 sekund i pomnożę x4 :)

pewnie :) ja kupowałam pod wpływem chwili, zobaczymy czy wyswietlacz bedzie jakims wybawieniem czy tylko dodatkiem :) wogóle wpisałam tylko taką nazwę jak znalazłam w gazecie, a dopiero teraz wyczaiłam jaki jest wybór ..:/

Zgłoś nadużycie #584 26 lipca 2012, 15:01

Metra Fajna mama
najbardziej podoba mi się funkcja nagrywania tętna dziecka :)

Zgłoś nadużycie #585 26 lipca 2012, 15:02

April90 Supermama

April90 jak potrzebujesz trochę rozsmieszenia to spróbuje sobie przypomniec wiecej moich histerii :D

A prosze haha :) moja najsmieszniejsza to było chyba siedzenie na taborecie przed lustrem i moj monolog do Mamy: "Mamo, jak to sie stalo, ze zaszlam w ciaze... Przeciez to niemozliwe... Ja nie chce... Ale Mamo, przeciez ja nie moge byc w ciazy. Tyle lat nie zaszłam. Mamo, jak to sie stalo... Ja w to nie wierze... Teraz bede gruba... Mamo... ja wiem skad sie biora dzieci, ale jak to sie mogło stac... Mamo..." I tak w kolko. Po tym moja Mamunia miała mnie tak dosc, ze kazała mi isc do Babci, jej troche pomarudzic, haha

Ide Dziewczyny myc okna... xx Buzia

Zgłoś nadużycie #586 26 lipca 2012, 15:02

aga533 Początkująca
Ale dziewczyny fajnie będzie leżeć na łóżeczku i słyszeć serduszko...i faceci będą mogli bardziej poczuć dzidziusia :-)

Zgłoś nadużycie #587 26 lipca 2012, 15:03

Metra Fajna mama
April Ty nie możesz myć okien babolu wstrętny

Zgłoś nadużycie #588 26 lipca 2012, 15:05

aga533 napisał(a)

Poszłam na całość i kupiłam z wyświetlaczem, bo przy moich skłonnościach do panikowania pewnie liczyłabym całe 24 godziny :D a tak wyświetlacza nie oszukam... jak tylko przyjdzie powiem jak się sprawuje ..

Ja chyba się nie zdecyduję na to cacko, jak źle przyłożę albo dzidzia się przekręci i serduszka nie usłyszę to chyba zwariuje. Ale zobaczę jak u Was się będzie sprawował :-) [/QUOTE]

Też się boję że nie znajdę i spanikuje, ale większość dziewczyn jednak znajduje serduszko więc mam nadzieje że i mi się uda ...

Zgłoś nadużycie #589 26 lipca 2012, 15:07

Metra Fajna mama
dziewczyny zaczynamy nadrabiać strony :) jutro niestety opuszczę Was na cały weekend. może będę zaglądać wieczorem na chwilkę bo jedziemy nad morze z okazji rocznicy :)
madzia gdzie pracujesz? jesteś na zwolnieniu? ile masz lat? nic nie mówisz o sobie :) psa masz czy kota?

Zgłoś nadużycie #590 26 lipca 2012, 15:09

April90 Supermama

Metra napisał(a)

April Ty nie możesz myć okien babolu wstrętny

Przestan :D ja nie mam ciazy zagrozonej. To, co mam Ojcu powiedziec: Tato, nie umyje okien, bo jestem w ciazy i nie wolno? Daj spokoj, tylko sie wkurzy nic wiecej. Pranie tez wieszam. Ja nie wierze w zadne niemycie okien w ciazy, jesli wszystko jest ok. Nie bede z siebie robic kaleki. Po dwa dziennie umyje i bedzie ok :) tylko leniwce ciaza sie bronia, ze nic zrobic nie mozna :P Oj Metra Metra :P