Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #5731 28 września 2012, 15:34

Dafne Gotowa na wszystko
Agnieszka, bidulko nie denerwuj się, bo nie warto, Wasze zdrowie jest teraz najważniejsze! A teściowej najlepiej powiedz kilka mocniejszych słów, na które sobie zasłużyła! Co za kobieta! Aż dziw bierze, że w ogóle druga kobieta i to jeszcze z Twojej rodziny, może powiedzieć coś takiego! wrrrrrr aż sama się zdenerwowałam

Zgłoś nadużycie #5732 28 września 2012, 15:38

lilbanaqa Fajna mama
Aguś... okropna ta teściowa, porozmawiałabym z nią na Twoim miejscu, ale nie wolno Ci się denerwować. Należy jej się porządny OPIERDOL za takie słowa :/ Twój mąż powinien wiedzieć co i jak i zacząć Cię bronić, w końcu chyba wie co się z Tobą działo i jakie jest ryzyko związane z ciążą. Nie denerwuj się, Ty wiesz swoje i rób to co najlepsze dla siebie i maleństwa, a tą babę bagatelizuj, bo dzieciątka, jak coś się nie daj Bóg stanie, nikt Ci nie wróci. dbajcie o siebie i leżcie ile tylko możecie kochana :*

Zgłoś nadużycie #5733 28 września 2012, 15:48

Nancy Gotowa na wszystko
Agnieszko, nie wolno Ci się nią przejmować!!! Twoje zdrowie jest teraz najważniejsze. Klasyczny przykład mamuśki, która chce dać do zrozumienia synkowi jaki on biedny i że sobie na to nie zasłużył... Twój mąż powinien z nią porozmawiać, stanąć jasno po Twojej stronie. Ja bym jej powiedziała, że to słyszałam i że jest mi bardzo przykro, bo nie spodziewałam się, że od własnej teściowej można coś takiego usłyszeć. Głowa do góry!

Zgłoś nadużycie #5734 28 września 2012, 15:49

April90 Supermama

agnieszka82 napisał(a)

Dziewczyny,strasznie się zdenerwowałam...
Mąż poszedł do teściowej odebrać córkę,bo wrócił z miasta i drugą też ,bo poprosi,żeby odebrała ją z przedszkola(przedszkole jest obok) i zapomniał się ze mną rozłączyć (bo wcześniej rozmawialiśmy przez telefon),No i usłyszałam przez telefon,jak onamówi,że ja udaje,że nic nie robię tylko leżę,że on sam taki biedny musi się zajmować dziećmi,a ja hrabianka tylko jestem jak pasożyt ,bo pożytku ze mnie nie ma...Normalnie szok!Zatkało mnie,bo zawsze większosć rzeczy robiła w domu sama,to zagrożenie porodem też było z przepracowania,a tu słysze takie rzeczy.Poplakałam się,bo nie spodziewałam sie,że ktoś może tak mi powiedzieć.Tak niby jej zależy na wnukach,ale nie obchodzi jej ,że mogę stracić dziecko...Z tego wszystkiego zaczął boleć mnie brzuch i ciągnie mnie cay dół.Wzięłam 2 nospy i czekam aż mi przejdzie.

Jeny, na poczatku jak to przeczytałam to myslalam, ze to maz tak powiedział, a to tesciowa... Nie martw sie, Ty sie nie mozesz teraz denerwowac niczym! A meza sie spytaj jak tam u mamy, ciekawe co powie... bo on Cie powinien bronic, tak jak dziewczyny tu pisza...

Zgłoś nadużycie #5735 28 września 2012, 15:53

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Och co za babsko wstrętne z tej Twojej teściowej...jak kobieta nie zrozumie drugiej kobiety w takiej sytuacji to już jest szok dla mnie...bezczelna i jeszcze raz bezczelna...Ja to bym do niej zadzwoniła i tak jej nagadała ,że aż by jej w pięty poszło...wstydzić się babsko powinno ,tak pomyśleć a co dopiero mówić!!!Aż się wkurzyłam jak to przeczytałam!!!Także bardzo Ciebie rozumiem Agnieszko,że się zdenerwowałaś ale najlepiej się nie przejmuj myśl tylko o sobie i dzieciątku bo nerwy Wam tylko zaszkodzą!!!

Zgłoś nadużycie #5736 28 września 2012, 16:03

agnieszka82 Zadomowiona
Dziekuję Dziewczyny
Ciężko się nie przejmować jak się słyszy takie słowa.Jest niesprawiedliwa,bo jak ja bylam w szpitalu to ona przyjechała i przez 3 tygodnie u nas mieszkała i mężowi pomagala,a jak wcześniej on leżał w szpitalu to ja wszystko robiłam sama,nikt z jego rodziny mi nie pomogł,codziennie chodziłam po 6 km do sklepu z dziećmi,pracowalam w ogrodzie i domu i nikogo nie obchodziło,że jest mi ciężko,a miałam już zagrożoną ciążę.
Zawsze stałam za nią murem i złego słowa nie powiedziałam,wręcz przeciwnie-na swoje dzieci nie mogła liczyć,a na mnie i męża zawsze.

Zgłoś nadużycie #5737 28 września 2012, 16:11

agnieszka82 Zadomowiona
A mąż próbował mnie bronić,ale mu nawet nie dała dojsć do słowa,więc wziął dzieci i wyszedł.Oczywiście słyszałam jak mówi,że jest biedny,bo tak się musi męczyć...
Ja wiem,że On nie ma teraz lekko i ma więcej obowiązków,ale oboje chcieliśmy tego dziecka i decydując się na nie braliśmy pod uwagę to,że będę leżeć,bo lekarz mówił,że przy pękniętej szyjce tak będzie.
Poza tym mąż od 6-18 roku życia był w domu dziecka wraz z 7 rodzeństwa właśnie przez swoich rodziców,więc ona nie powinna się wtrącać do naszego życia i cieszyć się,że on za nią nadal jest i ją szanuje.

Zgłoś nadużycie #5738 28 września 2012, 16:16

AniaFin Gotowa na wszystko
Hej Mamusie :)
Tak sobie was czytam od południa i co mam zamiar napisać, to pojawia się znowu cała strona wpisów ;)

Po pierwsze, witaj z powrotem Agnieszko, martwiłyśmy się już o Ciebie i tak to sobie tłumaczyłam, że pewnie nie masz czasu, a tu takie wieści. Moje biedactwo, co przeżyłaś to twoje, całe szczęście, że Wam pomogli i że maleńka Kornelia z każdym dniem jest silniejsza, uważaj na siebie, nie słuchaj wrednych bab. Wyobrażam sobie jak przykro jest coś takiego usłyszeć, bo przecież widzimy jaka jesteś dzielna, dajesz z siebie wszystko, walczysz o was, a taki jeden niesprawiedliwy komentarz z ust babci twoich dzieci dodatkowo cię stresuje. Ja bym jej powiedziała po prostu spokojnie (albo chociaż mężowi), że przypadkiem to usłyszałaś i że cię to bardzo zabolało (sama mam łzy w oczach). A dalej wogóle się nią nie przejmuj, mam nadzieję, że kiedyś zrobi jej się tak głupio, że będzie się chciała pod ziemię zapaść.

Lil, będzie dobrze! Po to te badania właśnie robią, żeby was jak najszybciej mieć pod kontrolą, a ponieważ wiemy że jesteś bardzo mądrą i odpowiedzialną dziewczyną, to na pewno świetnie się przystosujesz do nowego reżimu, przy okazji pewnie częściej ci pokażą Antosia i po porodzie jest duża szansa na to, że ci całkowicie przejdzie (młoda jesteś i silna :) ).

Dafne i Nancy, gratulacje pełnych 25 tygodni!

Zgłoś nadużycie #5739 28 września 2012, 16:18

April90 Supermama

agnieszka82 napisał(a)

A mąż próbował mnie bronić,ale mu nawet nie dała dojsć do słowa,więc wziął dzieci i wyszedł.Oczywiście słyszałam jak mówi,że jest biedny,bo tak się musi męczyć...
Ja wiem,że On nie ma teraz lekko i ma więcej obowiązków,ale oboje chcieliśmy tego dziecka i decydując się na nie braliśmy pod uwagę to,że będę leżeć,bo lekarz mówił,że przy pękniętej szyjce tak będzie.
Poza tym mąż od 6-18 roku życia był w domu dziecka wraz z 7 rodzeństwa właśnie przez swoich rodziców,więc ona nie powinna się wtrącać do naszego życia i cieszyć się,że on za nią nadal jest i ją szanuje.

Głupia pipa i tyle! Ona powinna jeszcze koło Ciebie latac jak pojebana, bo nosisz jej wnusie w brzusiu! A nie za plecami obgadywac! Babsko wredne i tyle... Swoich dzieci nie umiała wychowac i wyladowały w domu dziecka, to teraz sie msci na Tobie;/ musisz sie jakos trzymac

Zgłoś nadużycie #5740 28 września 2012, 16:34

martus91 Fajna mama
Cześć dziewczyny jestem z majówek 2012 :) segregowałam ostatnio ciuszki mojej córeczki i postanowiłam je sprzedać, a w zamian kupić małej coś nowego wystawiłam aukcję na allegro, to jest cały zestaw ubranek; śpioszki, body, buty, skarpetki, czapeczki, bluzeczki, spodenki.... może będziecie zainteresowane :)
http://allegro.pl/show_item.php?item=2676962881

Zgłoś nadużycie #5741 28 września 2012, 16:35

Nancy, sukienka super sexy i świetnie na Tobie leży, zrobisz furorę na tym weselu :) . Ja bym tam ubrała dżinsy na poprawiny, a co, zresztą po całonocnym balowaniu ludzie już nie zwracają uwagi na takie rzeczy ;)

Metruś i Karolcia, śliczne brzuszki no i jaka różnica wielkości :) .

Karolcia, ja umiem robić na drutach i na szydełku, niedługo się chyba wezmę za jakieś dzierganie dla Małej, a tobie polecam filmiki na Youtubie, wpisz sobie "roboty na drutach" czy coś w podobie, weź do ręki dwa druty i jakąś starą włóczkę (zawsze można spruć jakiś start sweter) i powinnaś się nauczyć. Żeby zrobić prosty sweterek, potrzeba znajomości trzech rzeczy: narzucanie oczek, oczka prawe i oczka lewe :)

Ja wróciłam wczoraj do domu około pierwszej w nocy :) Powrót z Adany był trochę wyczerpujący, 4 h na lotnisku w Istambule (przynajmniej mieli tańsze perfumy w bezcłowym ;) , ale brak internetu :( ), potem lekka obsuwa i powrót ostatnim pociągiem na pobliską stację (tam już czekał stęskniony i zaspany mąż). Rano pobudka o 6:30, bo dziś miałam spotkanie u siebie i teraz opadłam z sił, siedzę w pracy, ale głównie to tylko was czytam i pomagam zbłądzonym studentom.
Mała na powitanie wreszcie skopała tatusia :) , więc chyba się stęskniła :) A teraz mnie wyraźnie kopie po szyjce i po pęcherzu, aż czasem syknę z bólu, mały rozbójnik jeden :)

Ale się cieszę, że już weekend.
Uważajcie

Zgłoś nadużycie #5742 28 września 2012, 17:05

lili Fajna mama
Lil z tego wszystkiego zapomnialam wczoraj dodac ze filmik superowy :)
a Antosia jak wyraznie widac :)
no super bedzie pamiatka :)

Zgłoś nadużycie #5743 28 września 2012, 17:09

lili Fajna mama
Agnieszko rzeczywiscie tesciowa podla,no jak mozna takie rzeczy gadac o kims bliskim :(

nie przejmuj sie!!!!!

glowa do gory!!!!

ja tez uslyszalam od tesciowej kilka nieprzemyslanych i przykrych slow ale nic jej nie odpysknelam ze wzgledu na szacunek do starszych ale mezowi powiedzialam co tym mysle!!!

Zgłoś nadużycie #5744 28 września 2012, 17:10

lili Fajna mama
ale jakby cos wiecej powiedziala to juz chyba bym wybuchla......

Zgłoś nadużycie #5745 28 września 2012, 17:22

To upolowałam :)

Zgłoś nadużycie #5746 28 września 2012, 17:24

I to też :)

Zgłoś nadużycie #5747 28 września 2012, 17:27

i jeszcze to :)

Zgłoś nadużycie #5748 28 września 2012, 17:27

Metra, u nas też podobno podają ten remifetanyl i go ostatnio reklamują na stronie szpitala ;) . Dałaś mi do myślenia, bo ja też parę razy miałam ostry ból miesiączkowy, z omdleniami i myślami, że następnego skurczu już nie zniosę, po prostu sobie nie wyobrażam czegoś mocniejszego :( . Za dwa tygodnie idziemy na wieczór informacyjny, to może nam więcej powiedzą.

Zgłoś nadużycie #5749 28 września 2012, 17:33

Zobaczcie co znalazłam przez jeden z blogów ciężarówkowych:

http://www.boskasteddies.com/sklep/g,przytulaki,t,ekomis

prawda że słodkie :)

Zgłoś nadużycie #5750 28 września 2012, 17:46

lili Fajna mama
Marzenka jakieeee sliczne ciuszki :)

boskie :)