Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #5691 28 września 2012, 13:25

karoollcia Zaprawiona w bojach
wow Nancy ale laska z ciebie ... ładna ta sukienka :) a i brzuszek już spory
Metra Ty też śliczny brzuszek masz...
a mi się wydaje że mam najmniejszy z was wszystkich ...
wstawiam brzuszek i kombinezony "zdobycze" mojej mamy i ciasteczko moja zdobycz :)

Zgłoś nadużycie #5692 28 września 2012, 13:28

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Metra, Agnieszka nie dziwię się wam ,że oczekujecie 30 tygodnia bo mam tak samo...Niby nic się nie dzieję złego u mnie, ale te przedwczesne porody zdarzają się tak często ,że człowiek się trzęsie o maleństwo....Ja to chyba nie mogę czytać takich rzeczy za miękka jestem :( Później myślę i się martwię....dobrze ze już w poniedziałek mam wizytę to będę trochę spokojniejsza znowu...

Zgłoś nadużycie #5693 28 września 2012, 13:31

W poniedziałek idę do szkoły rodzenia pierwszy raz ale chyba wezmę notes ze sobą ,bo na pewno ważne rzeczy będę wolała zapisać...Coś pewnie zapamiętam ,ale Metra Ty to masz głowę żeby aż tyle :)

Zgłoś nadużycie #5694 28 września 2012, 13:36

Nancy w tej sukience zrobisz furorę wyglądasz naprawdę jak sexi mama :) Metra, Karolcia brzusiaki śliczne ja dziś też się w końcu zbiorę i wstawię swój bebzonik wieczorkiem :) No i nowe ciuszki :) Karolcia słodkie ciuszki ja właśnie latam i szukam kombinezoniku po lumpkach :) Jak nie znajdę takiego jaki chcę to chyba nowy kupię :)

Zgłoś nadużycie #5695 28 września 2012, 13:37

lilbanaqa Fajna mama
wróciła ciotka Lil, wyedukowana diabetologicznie :D

Nancy, LASKO! cudownie wyglądasz w tej kiecce! i w ogóle figura jak u nastolatki! wczoraj u ginka mówiłam położnej, że mnie często pobolewa lewy sutek, a ona pyta czy siara leci, bo jak leci to niedobrze. w internecie w wielu źródłach znów piszą, że to normalne i się zdarza wielu przyszłym mamom... ale ta moja położna to wiecznie coś "leż w domu i hoduj ciążę, nie chodź, nie spotykaj się z ludźmi! NIE ODDYCHAJ!" ... a jak zareagowała na wiadomość, że będę lecieć samolotem W CIĄŻY! KTO TO WIDZIAŁ! xD

Metra, Karoollcia, jakie brzunie, mmmm :) A GDZIE CYCKI!
a Metra to nauczycielka, musi mieć łeb jak sklep! i pamiętać wszystko :D

Marzenka, od Ciebie też będziemy oczekiwać newsów :D

Zgłoś nadużycie #5696 28 września 2012, 13:37

Metra Fajna mama
karolciu brzunio słodki. ponoć na chłopaka są takie sterczące, a poza tym jeszcze Ci urośnie zobaczysz lada chwila :)

Marzenko u nas dużo ludzi notuje :) na pewno nie będziesz jedyna :)

Zgłoś nadużycie #5697 28 września 2012, 13:38

lili Fajna mama
hej mamusie :)

Dafne, Nancy - gratuluje skonczonego 25 tygodnia :) ale ten czas leci...

sliczne brzuszki,no no jakie sexy laski i Wy narzekacie na kg :) niby gdzie je macie ?? :)

ja poszalalam po sklepach,kupilam sobie 2bluzki,spodnie,majtochy i kozaki :)

Zgłoś nadużycie #5698 28 września 2012, 13:38

Równe cztery miesiące do mojego porodu......jak ten czas leci.....

Zgłoś nadużycie #5699 28 września 2012, 13:40

April90 Supermama

Nancy napisał(a)

April, dlatego mam wątpliwości co do tych dżinsów. Normalnie bym nie poszła. Też zawsze szłam w innej sukience. Niektórzy mi mówią, żebym sobie odpuściła tym razem, więcej mi wolno :) Mój M. jest dżinsom przeciwny, zwłaszcza, że wdzieje garnitur, tylko koszulę zmieni. No nic zobaczymy :)

Dzięki za tę igłę :) Troszkę mi oczko na nitkę spuchło :P

Nancy, a moze własnie sprobuj ubrac np. jakies legginsy, moze dałabys rade w cos sie zmiescic? I do tego ta tuniczke? Wtedy by to bardziej elegancko wygladało, a i maz by sie nie czepiał?
A co do igły, to taka prawda :D przeciez jakie Ty masz raczki i nozki chudziutkie :D ile wazysz? :D i chyba w ogole wysoka kobita jestes, co? "Oczko na nitke spuchlo" hehehehe dobre

Metra, Ty masz pokazny ten brzuszek! Ja jestem ciekawa jak bedziesz wygladac w 26/27tc, tak jak ja teraz jestem heheheh :D i w ogole, no taka gruba jestes, ze normalnie odchudzaj sie, bo sie nie miescisz w kadrze :D szok normalnie, nawet w Ameryce takich grubasow nie ma :P (głuuuuuuuuupia :P ) :P

Karolcia, Ty ale masz malenki! Szok :D taka malusia pileczke :D super :*

Lil, "a gdzie cycki" hahahahahahahah. Co Wy sie z Metra na glowy pozamienialyscie? :D

Zgłoś nadużycie #5700 28 września 2012, 13:43

Nancy Gotowa na wszystko
No tak, Metra ma głowę naukowca, a my mamy okazję się o tym przekonać :)

Karoollcia, jaki Ty masz mały brzuszek! Ładniutki taki nieduży. Przynajmniej rozstępy Ci nie grożą :) Ciuszki fajne, ciasteczko apetyczne, ale ja jestem fanką tych baloników na kombinezonie.

To i ja Wam podeślę zdjęcia moich ostatnich zdobyczy. Zakupiłam na Alledrogo od dziewczyny z Lublina, a więc bez kosztów przesyłki. Już jesteśmy umówione na odkupienie kolejnych ciuszków, bo ma synka 3-miesięcznego. Ona ma świetny gust, jej dziecko jest pięknie ubrane, ciuszki są jak nowe, a sprzedała mi je po kilka złotych za sztukę.

Zgłoś nadużycie #5701 28 września 2012, 13:44

Lili ja własnie chciałabym kozaki kupić..mam czarne ale jakoś mam chętkę na beżowe :) Może w wekendzik coś mi się uda znaleźć...
Dafne, Nancy gratulację 25 tydzień hoho...czas leci niesamowicie szybko :)

Zgłoś nadużycie #5702 28 września 2012, 13:45

lilbanaqa Fajna mama
Nancy, to samo pomyślałam, może legginsy jakieś pod tą tunikę :) jeasny też są spoko, ale w legginsach to jakoś tak wytworniej jednak :D

Zgłoś nadużycie #5703 28 września 2012, 13:47

lilbanaqa Fajna mama
dostałam od diabetologa superaśną tabelkę, która mówi nam ile możemy spokojnie przytyć w ciąży :D zaraz Wam napiszę jak to przeliczać :D

Zgłoś nadużycie #5704 28 września 2012, 13:48

Metra Fajna mama
April ja sama jestem ciekawa jak będę wyglądać...pewnie jak mały wieloryb :) jestem gruba jestem :) ale trudno
:) laseczką jak Ty na pewno nie jestem :)

Nancy ciuszki super i widać że cieplutkie :)

ja właśnie postanowiłam zostawić Antkowi dresik siwy z różową lamówką...będzie miał na działkę :)

Zgłoś nadużycie #5705 28 września 2012, 13:49

lili Fajna mama
dolanczam fotke "moje male spiace" ;)
nawet niewiem jak sie zwracac do malenstwa hhehe on czy ona :)
sorki troche nie wyrazna

Zgłoś nadużycie #5706 28 września 2012, 13:49

Nancy ubranka naprawdę śliczne i zero śladów użytkowania...coraz bardziej jestem zdania ,że nie warto nowych kupować bo taki maluszek nie zdąży nawet zniszczyć...

Zgłoś nadużycie #5707 28 września 2012, 13:49

Metra Fajna mama
lili słodki pyszczek :)

Zgłoś nadużycie #5708 28 września 2012, 13:51

Nancy Gotowa na wszystko
April, ja zawsze miałam zapędy anorektyczne. Wszyscy mi mówią, że jestem szczupła, a ja widzę swoje. Ale to chyba większość z nas tak ma. Tak, jestem dość wysoka: 172 cm. Teraz ważę 64 kg, przed ciążą 56 kg. Zawsze coś znajdę u siebie nieodpowiedniego: za grube kolana, za duża głowa, za szerokie ramiona. Chociaż teraz powoli widzę, że takie sprawy stają się dla mnie, mimo wszystko, mniej znaczące. Dzieciątko zdecydowanie jest priorytetem i warte jest wielu zmian w ciele. Zamierzam po porodzie oczywiście zadbać o siebie (byłoby super, gdybym chociaż raz w tygodniu na basen pochodziła, bo uwielbiam pływać), ale wierzę, że przy karmieniu piersią figura powoli wróci do siebie. Teraz, wbrew pozorom, najbardziej narzekam na brak kondycji. Mam nakaz leżenia ile się da, a moje krótkie spacery raczej kondycji specjalnie nie wzmacniają. Ale wolę nie ryzykować. Boję się przedwczesnego porodu, zresztą przykłady naszych dziewczyn mówią same za siebie. Wolę mieć sflaczały tyłek, bolące plecy i zadyszkę niż ryzykować.

Zgłoś nadużycie #5709 28 września 2012, 13:51

Dafne Gotowa na wszystko
Karolcia, rzeczywiście malutki masz brzuszek, ale bardzo zgrabniutki i ciuszki też super :)

Nancy, słodkie te ubranka, szczególnie ten biały miś :)

Zgłoś nadużycie #5710 28 września 2012, 13:51

lili Fajna mama
Marzenka ja kupilam brazowe na plaskim obcasie,niestety z wysokim obcasem na jakis czas trzeba sie rozstac :)