Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #5631 27 września 2012, 21:19

lilbanaqa Fajna mama
Lili, no to masz niezłego wstydnisia :) i duży jest :) mój waży 588g i jest o ponad tydzień młodszy od Twojego szkraba

Zgłoś nadużycie #5632 27 września 2012, 21:21

lili Fajna mama
tez tak polozna powiedziala ze dziecko duze,ale czemu sie "wstydnis" nie pokaze hhhee

a Ty Lil nie stresuj sie ta cukrzyca wszystko bedzie ok :) musi byc :)

Zgłoś nadużycie #5633 27 września 2012, 21:24

lili Fajna mama
Agnieszko niezle musialas sie na stresowac,wspolczuje Ci,ale teraz w domu miedzy bliskimi to bedzie ok,

Zgłoś nadużycie #5634 27 września 2012, 21:27

lilbanaqa Fajna mama
a może wstydnisia, kto wie :) mój złączyl pod koniec nóżki, nie było możliwości zobaczyć w 3d, ale w 2d widziałam pitolka dorodnego :D co do cukrzycy powoli się uspokajam... :)

METRA CZEKAM NA WIEŚCI ZE SZKOŁY RODZENIA, NIE MYŚL SOBIE, ŻE NIE CIOTKA! :D

fajne mamy nam dzisiaj posnęły chyba :)

Zgłoś nadużycie #5635 27 września 2012, 21:30

lili Fajna mama
tak cicho licze wlasnie na ta wstydnisie i mowie ze moze dziewczynka bo tak sie skrywa ;)

Zgłoś nadużycie #5636 27 września 2012, 21:34

lilbanaqa Fajna mama
Lili , jakbyś miała dziewczynkę to by u styczniówek było równo facetów i babeczek! :) i Ty też byś miała fajną parkę :) starszy synuś i młodsza córusia - to mi się marzy :D

Zgłoś nadużycie #5637 27 września 2012, 21:39

lili Fajna mama
dokladnie :)
parka jak nic,ale jak bedzie chlopczyk to tez bede sie cieszyc i kochac tak samo :)
wazne zeby bylo zdrowe to jest najwazniesze :)

Zgłoś nadużycie #5638 27 września 2012, 21:41

lilbanaqa Fajna mama
chłopaki też są super, będą mieli wspólne zainteresowania :D tak jak 5 moich starszych braci :D

Zgłoś nadużycie #5639 27 września 2012, 21:42

lili Fajna mama
tez mam 5 starszych braci ja jestem najmlodsza :)

Zgłoś nadużycie #5640 27 września 2012, 21:45

lilbanaqa Fajna mama
haha ja to samo :D no popatrz, nie tylko nick mamy podobny :D

Zgłoś nadużycie #5641 27 września 2012, 21:49

lili Fajna mama
ja uciekam do spania,bo jutro znow pobudka o 7 :(
malego odwioze do przedszkola a sama wybiore sie na zakupy(jakies ciuszki ciazowe)bo wszystko takie opiete sie robi ;)

dobrych snow Wszystkim Mamusiom zycze :)

Zgłoś nadużycie #5642 27 września 2012, 21:51

lilbanaqa Fajna mama
ja uciekam pooglądać TV, może coś będzie ciekawego :) dobranoc Wam :*

Zgłoś nadużycie #5643 27 września 2012, 21:54

Metra Fajna mama
jak ja przyszłam to one poszły :)

ale to nic i tak nie mam siły gadać....
Dafne mój tez pokochał moje kotlety i innych jeść ie chce :P
Nancy może być fota jutro
karolciu jak tam ?? pojechałaś do szpitala ?? daj znać co tam z brzuniem...zajrzę jeszcze
ja zdjęcia też wstawię jutro i opowiem co było w szkole, bo muszę zebrać myśli... :)

dobranoc misie :*

Zgłoś nadużycie #5644 27 września 2012, 21:57

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

hahaha, moj kochany byl z azjatka... ciasna nie bylo, ale to przez to, ze zdradzala go :D no niestety, w polsce jest wielu ograniczonych ludzi. bardzo mnie to martwi a mojego denerwuje, gapia sie na niego jakby byl atrakcja turystyczna :/ ale coz... ciesze sie, ze moi bracia na loozie do tego podchodza, ale w koncu musza dokuczyc siostrzyczce :D

Ja jakbym spotkala Twojego Kima na ulicy w Polsce, to bym go jeszcze zaczepiła i zapytała How are you?! :D ja lubie poznawac ludzi, a tym bardziej z innych narodowosci - zawsze to jakies doswiadczenie :) a Polacy to jest zjebany narod... sorry, ale taka prawda, zreszta nie mam za co przepraszac, bo sama jestem Polka, ale uwazam, patrzac na to co sie dzieje np. w naszej polityce, ze tu mieszkaja sami debile (oczywiscie z wyjatkami jakimis tam, ktore zawsze sa :D )

Zgłoś nadużycie #5645 27 września 2012, 22:01

April90 Supermama
I w ogole patrzac jaka dzicz jest na Internecie np. na youtube, jak komentuja ludzie z Polski! To sie w głowie nie miesci! Chore!!!

W kazdym kraju znajdzie sie jakis debil, ale u nas to juz naprawde ciezko o normalnego człowieka...

Lili, na pewno corcia, jak sie tak skrywa! Hehe jak juz wlozyla rece miedzy nozki, to naprawde nie chce zebyscie plec znali hehehehe. Mała wstydnisia na bank!!!

Zgłoś nadużycie #5646 27 września 2012, 22:31

baby Zaprawiona w bojach
Monis Gratuluje zaręczynJ
Lil współczuje cukrzycy to zawsze stresuje:/ ale wszystko będzie
dobrze bo dzieciątko jest warte wszystkich wyrzeczeńJ no i na pewno urodzi
się piękne i zdrowe i do mamusi podobneJ a na USG dzieciątko
super i ta stópka przepięknaJ taka słodziutka….
Agnieszko ale jesteś dzielnaJ wspólczuje sytuacji
ale dobrze że zatrzymali akcję porodowąJ a w którym szpitalu w
końcu leżałaś? Na Kopernika w Krakowie?
Karolcia może lepiej żeby Cię lekarz zbadał co by nie snuć
podejrzeń i być spokojniejszym?
April:  każdy naród ma jakieś stereotypy o innych nacjach i to często bardzo krzywdzące nie tylko my! Co oczywiście jest okropne!! np Polacy to złodzieje a Polki są puszczalskie! ale głupota ludzka nie zna granic!

Zgłoś nadużycie #5647 27 września 2012, 22:45

April90 Supermama
Baby, wiem ze kazdy kraj tak ma, ale Polacy to juz przesadzaja. Polacy to sa rasisci straszni...;/

Zgłoś nadużycie #5648 27 września 2012, 23:00

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Karolcia koniecznie daj znać co z Tobą bo ciotki będą się martwić :(

Zgłoś nadużycie #5649 27 września 2012, 23:52

karoollcia Zaprawiona w bojach
Jestem mamuśki jestem ... pojechałam wzieli mnie na KTG żeby zobaczyć czy żadnych skurczy nie mam ,leżałam z 30 minut słyszałam cały czas bicie serduszka niuni i ona się obudziła chyba jej ten pas nie podpasował bo jak zaczeła w niego kopać to aż mi brzuch skakał ,dostałam zastrzyk z nospy w dupsko ;) ... potem czekałam na panią doktor w między czasie przyjechała dziewczyna do porodu 2 tyg przed terminem to ją wzieła jako pierwszą bo ona ze szfem na szyjce , coś tam ją zbadała i do wypełnienia papierów do przyjęcia tej się nie dobrze robiło zaczeła wymiotować... to się nią tam zajeły te pielęgniarki ,w między czasie jakaś na sali rodziła i krzyczała jak nie wiem , moja reakcja była dość dziwna bo z jednej strony chciało mi się śmiać a z drugiej byłam trochę przerażona :) moja mama jak zobaczyła moją mine to się zaczeła śmiać ze mnie ... wzieła mnie zaraz pani doktor mówi że skurczy żadnych nie widać że bardzo nas to cieszy na KTG wszystko wporządku a nawet bardzo jak na 23 tydzien ... szyjke mi zbadała mówi że twarda i zameknięta potem jeszcze USG zrobiła.. i o dziwo szyjka mi się wydłużyła ostatnio jak mnie mój gin badał miała 26 a teraz 31 pani doktor powiedziała że bardzo dobrze że pewnie więcej odpoczywałam i że teraz to najważniejsze... wszystko jest wporządku ale mówi że bardzo dobrze że przyjechałam , mówiłam o tamtym śluzie brązowym i mówiła że to normalne po pobieraniu posiewu , więc się już uspokoiłam :) dzięki dziewczyny że mnie tak wspieracie :)
ale się rozpisałam :)

Zgłoś nadużycie #5650 28 września 2012, 0:40

April90 Supermama

karoollcia napisał(a)

Jestem mamuśki jestem ... pojechałam wzieli mnie na KTG żeby zobaczyć czy żadnych skurczy nie mam ,leżałam z 30 minut słyszałam cały czas bicie serduszka niuni i ona się obudziła chyba jej ten pas nie podpasował bo jak zaczeła w niego kopać to aż mi brzuch skakał ,dostałam zastrzyk z nospy w dupsko ;) ... potem czekałam na panią doktor w między czasie przyjechała dziewczyna do porodu 2 tyg przed terminem to ją wzieła jako pierwszą bo ona ze szfem na szyjce , coś tam ją zbadała i do wypełnienia papierów do przyjęcia tej się nie dobrze robiło zaczeła wymiotować... to się nią tam zajeły te pielęgniarki ,w między czasie jakaś na sali rodziła i krzyczała jak nie wiem , moja reakcja była dość dziwna bo z jednej strony chciało mi się śmiać a z drugiej byłam trochę przerażona :) moja mama jak zobaczyła moją mine to się zaczeła śmiać ze mnie ... wzieła mnie zaraz pani doktor mówi że skurczy żadnych nie widać że bardzo nas to cieszy na KTG wszystko wporządku a nawet bardzo jak na 23 tydzien ... szyjke mi zbadała mówi że twarda i zameknięta potem jeszcze USG zrobiła.. i o dziwo szyjka mi się wydłużyła ostatnio jak mnie mój gin badał miała 26 a teraz 31 pani doktor powiedziała że bardzo dobrze że pewnie więcej odpoczywałam i że teraz to najważniejsze... wszystko jest wporządku ale mówi że bardzo dobrze że przyjechałam , mówiłam o tamtym śluzie brązowym i mówiła że to normalne po pobieraniu posiewu , więc się już uspokoiłam :) dzięki dziewczyny że mnie tak wspieracie :)
ale się rozpisałam :)

Super wiadomosci! A tej sie nie dziwie, ze rzygala, jakbym zaczela rodzic, a by mi dali papiery do wypisania, tez bym sie chyba zerzygala;/