Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #5591 27 września 2012, 14:22

lilbanaqa Fajna mama
już ładuję Antka na YouTube, mamy nadzieję, że Cioteczki poświęcą nam 12 minut na oglądanie siusiorka i złączonych nóżek pod koniec :)

http://www.youtube.com/watch?v=jI-nq3YaPgk

miłego podglądania :)

Zgłoś nadużycie #5592 27 września 2012, 14:27

Metra Fajna mama
Liluniu moja kochana nie martw się tą cukrzycą...moja siostra miała...cała ciąża w strachu o Julka i o nią...musiała mierzyć sobie poziom cukru i udało się wyrównać dietą. może u Ciebie dieta też pomoże. Antoś urodzi się żywy tylko będzie troszkę mniejszy lub większy. będziesz o siebie dbała i nic się nie stanie. u Juleczka było to samo był zawsze za mały ale nie hipotroficzny, z nerkami tez miał problem i serduszkiem. zajmą się Antośkiem od razu po urodzeniu i będzie gitara. nasz Julu leżał sobie pod kroplówką z glukozą po urodzeniu bo miał straszne spadki cukru. przytuliłabym Cię mocno do cycuszka bo wiem co przeżywasz. moja siora też bardzo się martwiła, jeszcze miała za mało wód...wszyscy nad nią skakali i się udało. nie martw się kochana musisz być silna :) my to się nawet kuliśmy z moją siostrą, żeby jej smutno nie było, że tylko ona musi ;)
agnieszko gratuluję dziewuni i cieszę się, że z Wami dobrze. do stycznia już niedaleko :) głowa do góry. musi się udać i być dobrze
dziewczyny z tymi mokrymi piepeczkami to jest tak, że ja właśnie mam sucho względnie...wczoraj to było tak nagle i dlatego się wystraszyłam. a teraz jak mi lekarz powiedział, że w niskiej ciąży kobieta nie jest sama stwierdzić czy to wody czy nie to będę im zawracać głowę z byle pierdołą :)
dobra idę obiadek robić....
buziole dla wszystkich mamuś...leżcie i się nie stresujcie...stres jest najgorszym naszym wrogiem...
a na koniec anegdota...zadzwoniła dzisiaj do mnie moja znajoma ta która lubi się we wszystko wpierdzielać...i mówi do mnie Antoni jak to brzmi ?? przecież to takie wieśniackie imię....padłam na twarz ze śmiechu..no nie mogłam jej nawet odpyskować, tak mnie rozśmieszyła. może ludzie tak mają po 50 że się wpierd...w czyjeś życie...
i wstawiam tabelę...ciekawe czy lili już po badaniu :)

Zgłoś nadużycie #5593 27 września 2012, 14:28

Metra Fajna mama
Lilu oglądam go :) cudny
i jaki grzeczny był :) zupełnie jak mój

Zgłoś nadużycie #5594 27 września 2012, 14:33

Metra Fajna mama
Lil piękny jest i faktycznie podobny do Ciebie :)

Zgłoś nadużycie #5595 27 września 2012, 14:41

lilbanaqa Fajna mama
Metra, dzięki :) był bardzo spokojny, od rana kopał, wiercił się a na USG wtulił się w łożysko i nyny... :) a z wyglądu żaden z niego półazjata :D na razie jest właśnie malutki, ale lekarz na USG kazał się nie martwić :) a tej koleżance to ja wpierdziele osobiście gołymi rękoma! WSZYSTKIE ANTKI TO FAJNE CHŁOPY!

Zgłoś nadużycie #5596 27 września 2012, 15:00

karoollcia Zaprawiona w bojach
Lil ale słodziak z niego ... nie martw sie wszystko będzie ok... moja ciotka tez miała cukrzyce i urodziła zdrowego dorodnego synka ... głowa do góry...

oo ja Metra jak tak mozna dzwonic do kogos i takie głupoty gadać co za baba...
a ja leże cały czas mnie brzuszek ciągnie i jak nie przejdzie to chyba i ja do szpitala pojade kurde nooo :( przechdzi na chwile i zaraz znowu zaczyna :(

Zgłoś nadużycie #5597 27 września 2012, 15:07

Dafne Gotowa na wszystko
Lil, piękny Twój Antoś, a najbardziej mi się podoba, jak sobie rusza dużym palcem u nogi ;) Mam nadzieję, że będzie u Was wszystko dobrze i nie dacie się tej cukrzycy :*

Zgłoś nadużycie #5598 27 września 2012, 15:13

lilbanaqa Fajna mama

Dafne napisał(a)

Lil, piękny Twój Antoś, a najbardziej mi się podoba, jak sobie rusza dużym palcem u nogi ;) Mam nadzieję, że będzie u Was wszystko dobrze i nie dacie się tej cukrzycy :*

Dafne, to było to http://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Wicca%20&%20Witchcraft/peace_3.... tylko, że stópką :)

Karoollcia, połóż się na lewym boczki i oddychaj spokojnie... co się z nami dzieje ostatnio :(

Zgłoś nadużycie #5599 27 września 2012, 15:15

Dafne Gotowa na wszystko

lilbanaqa napisał(a)

Dafne, to było to http://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Wicca%20&%20Witchcraft/peace_3.... tylko, że stópką :)

Karoollcia, połóż się na lewym boczki i oddychaj spokojnie... co się z nami dzieje ostatnio :(

Hehe, dokładnie! :D :D :D

Zgłoś nadużycie #5600 27 września 2012, 15:20

agnieszka82 Zadomowiona
Dziękuję za wsparcie dziewczyny

Lil-moja siostra też miała cukrzyce w ciaży i brała insulinę,a wszystko skończylo się dobrze, z tą cukrzycą udało jej się urodzić piątkę zdrowych dzieci.Oczywiście warunkiem jest kontrola cukru,właściwa dieta i odpowiednia ilość ruchu,który zbija cukier.U wiekszości kobiet cukrzyca przechodzi po ciąży,choć zdarza się ,że u niektorych zostaje lub w przyszłości rozwija się w cukrzycę drugiego typu.U mojej siostry została,ale prowadzi normalny tryb życia i jedynie kontroluje cukier,rzadko zdaża jej się używać insuliny,po prostu nauczyla się jak jeść,żeby nie bylo potrzeby jej używać.
W każdym razie nie martw się na zapas i słuchaj zaleceń diabetologa(bo na pewno Cię do niego skierowano) a wszystko będzie dobrze i urodzisz zdrowego Antosia :)

Zgłoś nadużycie #5601 27 września 2012, 15:22

lilbanaqa Fajna mama
Karolcia, ja dzisiaj w nocy miałam sile bóle jak na okres, okropność :/ obudziłam się, pipcia mnie w środku kuła jakby ktoś mi tam igłę wsadził :( przewracałam się z boku na bok, brzuch miałam jak z kamienia a mały wiercipiętek kopał i kopał, snu tej nocy nie zaznałam.

Zgłoś nadużycie #5602 27 września 2012, 15:23

monis89 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczynki!!

W końcu mam czas żeby wejść do Was i coś napisać, bo tak to tylko śledziłam jak mogłam :) ..
------------
April Nikoś rzeczywiście ogromny, ale to dobrze i domek też ma ładny :)
------------
Ania i Madzia gratuluję 26 tyg! Macie śliczne brzuchy naprawdę i Dafne też :D
------------
Baby super że wypoczęłaś :) .. My tez myślimy o jakiejś wycieczce taniej może w przyszłym miesiącu..
------------
Alex córcia waży idealnie nie? Gratuluję :)
-----------
Metra całe szczęście że z Tobą i Antosiem wszystko w porządku i że miałaś przyjemnego lekarza, który wszystko Ci wytłumaczył.. Aaaa! Gratuluję 23 tyg :) .. Zdj miałaś dać :)
------------
Agnieszka cieszę się że wszystko dobrze.. Współczuje.. W życiu nie chciałabym tego przeżywać. Powiedziałam o tym swojemu to przerażenie miał w oczach.. Gratuluję córci :)
------------
Nancy śliczne łóżeczko, ja mam swoje od znajomej- takie zwykłe, drewniane i chciałabym je przemalować na biało jak Twoje, ale nie wiem czy o dobry pomysł..
A jeść po glukozie (później o niej napisze) też mi się strasznie chciało i wcale nie czułam jakbym zjadła mały posiłek jak pisały dziewczyny :)
------------
Lil okropnie z tą cukrzycą.. Mam nadzieję ze minie po tych dwóch tyg, a później nie będzie żadnych nawrotów i będziesz już całkowicie zdrowa :) .. A filmik cudowny.. Ta stópka była taka idealna do całowania :P
------------
Ciekawe jak Lili... Czy miała juz USG i wie co niedługo przytuli :)
------------
Ja na glukozie byłam we wtorek ze swoim na szczęście.. Kolejka była dość duża ale nie pchałam się, bo M stał, a ja mogłam sobie siedzieć na krzesełku :) .. Ale oczywiście nie obeszło sie bez obserwowania przez wszystkie mohery :/.. Ech oni są okropni.. Pani co mnie przyjmowała od razu zmieniła ton na milszy jak podeszłam do okienka :P Jak pisałam byłam strasznie głodna po tym kubeczku z 75g glukozy.. Na szczęscie nie musiałam tam siedziec i pojechalismy do domu (dość blisko mieszkamy), po 2h wróciliśmy a wyniki bede miec dopiero na wizycie, czyli jeszcze nie wiem kiedy :)

W niedzielę mieliśmy 6 rocznice i było cudownie :) .. Oficjalnie jesteśmy zaręczeni (sliczny pierscionek z białego złota :P ) i nieważne że nic sie nie zmieniło :D

Aha od kiedy jest M to przytyłam 2 kg.. Czyli już 4,5.. Czuję się troche jak wieloryb :/. Później wrzuce zdj..

Przepraszam że tak się rozpisałam, wybaczcie :D

Buziolki dla Waszych brzusiów :)

Zgłoś nadużycie #5603 27 września 2012, 15:25

agnieszka82 Zadomowiona
Karoollcia jeśli masz to wez może nospę,jakby nie pomoglo i ból się nasilił i był regularny w czasie to dobrze by było pojechać do szpitala...U mnie to nie wyglądało na poród,a jednak...Po nospie zwykly ból powinien przejsć.

Zgłoś nadużycie #5604 27 września 2012, 15:31

no właśnie nospe biore 3razy dziennie (tak mi lekarz kazał) ale cos dzisiaj nie chce przejść :( poczekam do wieczora i zobaczymy , jak nie przejdzie to pojade ..

Zgłoś nadużycie #5605 27 września 2012, 15:55

lilbanaqa Fajna mama
monis, oficjalnie zareczeni, gratulacje :*

Zgłoś nadużycie #5606 27 września 2012, 16:04

Metra Fajna mama
monis gratuluję... zaręczyn :) fotki wstawię obiecuję...najpierw muszę zrobić :P teraz muszę mojego po buty do sklepu zaciągnąć. oczywiście po jego buty...masakra jak chłop może być uparty. jak dla mnie buty to możemy kupować nawet po 3 pary a jak dla niego to on nie potrzebuje...
karolciu jedź do szpitala jak Twój wróci z roboty i nie będziesz się przynajmniej stresować. agnieszka ma rację po no spie powinno przejść, jeśli nie przechodzi to trzeba jechać. zbadają Ciebie i dzidziola i się uspokoisz. to naprawdę pomaga.
lili jak tam USG ?? ...czekamy :) ostatnie dziecię do ujawnienia...
no wiadomo jeszcze Niulka ale ja myślę, że Niulka będzie miała siusiorka :P

Zgłoś nadużycie #5607 27 września 2012, 16:11

agnieszka82 Zadomowiona
Metra,mój też nigdy nowych nie potrzebuje,a stare to najchetniej sama bym mu wyrzucila do kosza,tylko w czym by wtedy chodził? ;) .
A co do tabelki to jeśli będziesz mieć czas możesz wpisać mi termin porodu z USG na 17.01.2013 r.

Zgłoś nadużycie #5608 27 września 2012, 16:13

April90 Supermama
AniaFin, Myszka - gratuluje ukonczonego 26 tygodnia!!!

Agnieszko, nawet sobie tego nie wyobrazam, co musiałas przezyc... Ale ciesze sie, ze juz wszystko jest dobrze. Musisz naprawde na siebie uwazac, lezec i jak ja to mowie - nie oddychac hehe :) bedzie wszystko dobrze. O ile dobrze policzylam to bylas wtedy w 19/20tc wiec dzidzia by praktycznie szans na przezycie nie miala zadnych :( ale teraz z kazdym tygodniem te szanse sie zwiekszaja i byleby chociaz wytrwac do tego 32 tygodnia! U nas w Grudniowkach mamusia urodzila w 24tc, Konradek ma dzis 24 dni i mimo, ze jest juz po dwoch operacjach, to ma sie dobrze! Zycze Ci duzo zdrowka! W ogole myslalam o Tobie ostatnio jak spojrzalam na liste, co sie stalo, ze juz nie piszesz, ale czasem ludzie sie tak tu szybko przewijaja jak bumerang, ze niewiadomo kto jeszcze bierze udzial w zyciu forum a kto nie... i myslalam, ze po prostu zwyczajnie albo jestes zajeta albo nas opuscilas. Ale fajnie, ze wrociłas i mam nadzieje, ze zostaniesz teraz dłuzej :) z nami sie nie bedziesz nudzic w tym lozku :) zycze wszystkiego dobrego i gratuluje corci oczywiscie! :)

Lil, bardzo mi przykro, ze masz cukrowa pania :( ale wiem, ze dacie rade z Antkiem to przetrwac! :* co do tych boli jak na okres, to bardzo niedobrze... Warto zebys wspomniała o tym jeszcze raz, bo to niebezpieczne jest :( zaraz biore sie za ogladanie Antosia :)

Monis, gratuluje zareczyn! I wszystkiego co najpiekniejsze zycze! :)

Karolcia, mi sie tez tak czasem robi, ja mam brzuch twardy, za chwile miekki, ja na to nie zwracam uwagi juz, bo sie zeshizowac mozna, Nikos nie wychodzi, kopie jak szalony, szyjka jest ok, to chyba taka moja uroda. Uslyszalam od ginka na ostatniej wizycie, ze mam spieta macice, no ale jaka mam miec jak leze na plecach i akurat dziecie sie ulozy jakos tak, ze jest twarde? Miekkie wiecznie nie bedzie... Nie przejmuj sie :* masz jakies uplawy przy tym?

Zgłoś nadużycie #5609 27 września 2012, 16:19

Metra Fajna mama
agnieszko dokładnie...jak bym mu wyrzuciła to by musiał na boso chodzić :D dobra kochane uciekam prawie go przekonałam na te buty, a później szkoła rodzenia..odezwę się jak wrócę :*

Zgłoś nadużycie #5610 27 września 2012, 16:22

April upławy mam takie jak zwykle trochę śluzu niby czuję że mi jakoś mokro ale to ja już może sama sobie wmawiam...zresztą biorę tą Luteine dopochwowo więc jak ona się rozpuszcza to zawsze coś tam wyleci ... kurde sama już nie wiem .. mój to nie wiem o której wróci jak coś poczekam na mame może ze mną pojedzie o ile nie przejdzie..