Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #551 26 lipca 2012, 13:41

April90 Supermama

Metra napisał(a)

dobra laseczki decyzja zapadła oto mój bebzonek. przepraszam, że z tak bliska ale jestem sama i męczyłam się chyba z pół godziny :) jak nie zapomnę to wkleję też zdjęcie wieczorne. zobaczycie jaka masakryczna różnica w wielkości :P
zauważcie ile tłuszczyku z boku jeszcze jest dla fasoli :)

Eeee mały masz brzuchol :D dopiero Ci wybije tak w 18-19 tygodniu :D

aga533 - ja mam cycki takie jak miałam przed ciaza, tzn. urosły troche, ale mieszcze sie w te same staniki! Co do duzych piersi i karmienia trojki dzieci, nie powiedziane, ze kobieta z duzym biustem ma wiecej pokarmu, niz kobieta z małym :P

Ja sie ciesze, ze mam małe. Dosc, ze bede musiała dzwigac brzuch, to jeszcze piersi hehe :P

Zgłoś nadużycie #552 26 lipca 2012, 13:42

baby Zaprawiona w bojach
spoko może jutro bo zaraz wybieram się na zakupy :)

Zgłoś nadużycie #553 26 lipca 2012, 13:42

aga533 Początkująca
Dziewczyny już nie mogę się doczekać kopniaków. Czujecie już ruchy ?? Mi czasami się wydaje, że coś czuje, ale pewności nie mam.

Zgłoś nadużycie #554 26 lipca 2012, 14:09

Metra Fajna mama
Aga: ja czuję. raz na kilka dni przez dwie sekundy :)
April: zobaczysz wieczorny brzuchol. rano do ostatniego tygodnia budziłam się płaska jak deska a teraz taka :) wieczorem nie da się ukryć że ciąża mnie zaatakowała ;)

Dziewczynki przejęłam na próbę naszą listę od April. wieczorem spróbuję wkleić. jak się okaże że jestem za tępa lista wróci do naszej mentorki grudniowo-styczniowej April :P

Zgłoś nadużycie #555 26 lipca 2012, 14:13

Metra Fajna mama

aga533 napisał(a)

No ja się nie skuszę na zdjęcia jakoś się wstydzę. Moja zmora to szerokie biodra i uda bluzki kupuje o numer mniejsze niż spodnie :-)

Aga kurde nie wstydź się :) kobieta to kobieta skuś się i pokaż bebzolka plizz :) przecież bez twarzy wkleisz jesteś zupełnie anonimowa. oglądasz "jak dobrze wyglądać nago"? każda kobieta jest piękna. zrób bokiem, nie będzie widać ani szerokości ani ud...

Zgłoś nadużycie #556 26 lipca 2012, 14:17

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :) ) Jestem tu nowa, ale bardzo bym chciała sobie pogadać z kims kto świruje tak samo jak ja na punkcie ciąży... Terminy mam 3 różne ale podobno najważniejszy jest ten pierwszy więc 5 stycznia 2012 :) Ogólnie PANIKUJE... najchętniej weszłabym sobie do brzucha i cały czas podglądała moją prawdopodobnie córeczkę czy wszystko z nią dobrze.... A macie jakies niepokojące dolegliwości ?? Ja odczuwam skurcze :/ nawet pojechałam przedwczoraj prywatnie do lekarza bo zaczęłam się martwić, ale zbadał mnie - szyjka super, rozwarcia nie ma a mała świruje, wariuje i skacze (jak ja mogę tewgo nie czuć ? :[ ) ... Lekarz kazał brać no-spe i stwierdził że poprostu niektóre kobiety tak mają i jest to całkiem normalne, dopóki skurcze nie są masakrycznie bolesne i nie towarzyszy im plamienie lub krwawienie....mam się nie forsować i za 2 tygodnie znów u niego stawic ........ i jak tu nie zwariować ?? ?? Ale wylałam z siebie słów ... przepraszam :D

Zgłoś nadużycie #557 26 lipca 2012, 14:21

Metra Fajna mama
[QUOTE=madziulka_myszka;787483]Cześć dziewczyny :) ) Jestem tu nowa, ale bardzo bym chciała sobie pogadać z kims kto świruje tak samo jak ja na punkcie ciąży... Terminy mam 3 różne ale podobno najważniejszy jest ten pierwszy więc 5 stycznia 2012 :) Ogólnie PANIKUJE... najchętniej weszłabym sobie do brzucha i cały czas podglądała moją prawdopodobnie córeczkę czy wszystko z nią dobrze.... A macie jakies niepokojące dolegliwości ?? Ja odczuwam skurcze :/ nawet pojechałam przedwczoraj prywatnie do lekarza bo zaczęłam się martwić, ale zbadał mnie - szyjka super, rozwarcia nie ma a mała świruje, wariuje i skacze (jak ja mogę tewgo nie czuć ? :
cześć mamusiu nowa nasza :) nie martw się skoro lekarz mówi, że jest ok to tak jest. napisz do mnie na priv jaką masz datę porodu z ostatniej miesiączki i jaką z ostatniego USG wkleję Ciebie w tabelkę i od razu spróbuję ją wkleić ;) a i podaj też imiona dla dzieciaczka jeśli masz wybrane. ja kupuję sobie detektor tętna płodu bo też świruję :) a ruchy jeszcze nijakie więc chociaż serca posłucham

Zgłoś nadużycie #558 26 lipca 2012, 14:23

aga533 Początkująca
Madziulka czasem trzeba się wygadać. Ja tez panikuję czasami, najgorzej się stresuje jak lekarz mi robi usg i się nie odzywa już mu powiedziałam żeby tak nie milczał bo dostane zawału :-)

Zgłoś nadużycie #559 26 lipca 2012, 14:26

Metra Fajna mama

aga533 napisał(a)

Madziulka czasem trzeba się wygadać. Ja tez panikuję czasami, najgorzej się stresuje jak lekarz mi robi usg i się nie odzywa już mu powiedziałam żeby tak nie milczał bo dostane zawału :-)

mój to wręcz przeciwnie: gada jak najęty. ostatnio powiedziałam mu, żeby tak nie naciskał i mnie nie rozśmieszał bo się posiusiam :P

Zgłoś nadużycie #560 26 lipca 2012, 14:31

aga533 Początkująca
Ja lubię gadatliwych lekarzy no właśnie mój milczy jak mierzy i ustawia te swoje mapy, a ja się wtedy denerwuję. Ale jak już zrobi usg to nie można wyjść z gabinetu taki luzak jest, po imieniu mówi, jest bardzo bezpośredni no i kawałami sypie. :-)

Zgłoś nadużycie #561 26 lipca 2012, 14:33

Dobrze wiedzieć że nie jestem sama :) czemu prędzej nie wpadłam na takie forum hehe :) Metra też włąsnie zainwestowałam w detektor czekam aż paczuszka dojdzie i będę mogła "puścić" naszego dzieciaczka przyszłemu tatusiowi :D Mam nadzieje że szybko znajdę serduszko :) )))))
Aga 533 mój lekarz już wie że jestem "pacjentką specjalnej troski" i przy USG pierwsze co robi pokazuje mi serduszko żebym się uspokoiła :D

Zgłoś nadużycie #562 26 lipca 2012, 14:35

Metra Fajna mama
uwaga mój debiut z tabelką :)

Zgłoś nadużycie #563 26 lipca 2012, 14:36

aga533 Początkująca
Dziewczyny Wy też macie takie humorki zmienne ?? Ja mojego męża to czasami opierdzielam a potem się zastanawiam o co mi chodziło :-)

Zgłoś nadużycie #564 26 lipca 2012, 14:37

aga533 Początkująca
Pięknie Metra :-) Widzę, że chłopaki górą :-)

Zgłoś nadużycie #565 26 lipca 2012, 14:37

Metra Fajna mama

aga533 napisał(a)

Dziewczyny Wy też macie takie humorki zmienne ?? Ja mojego męża to czasami opierdzielam a potem się zastanawiam o co mi chodziło :-)

tak mi to aż głupio czasami :) ale póki co jest cierpliwy i się nie odgryza, co u niego to nowość :)

Zgłoś nadużycie #566 26 lipca 2012, 14:40

Metra Fajna mama

aga533 napisał(a)

Pięknie Metra :-) Widzę, że chłopaki górą :-)

może wkrótce się to zmieni. dużo dziewczyn się nie odzywa w ogóle. chyba zrobię najbardziej aktywne na górze, żebyśmy od razu się znajdowały.

Madziu a kupiłaś taki z wyświetlaczem czy bez? bo ja chcę bez i będę sobie liczyć częstość bicia serca

Zgłoś nadużycie #567 26 lipca 2012, 14:43

aga533 Początkująca
No właśnie mój też dzielnie się trzyma. Ostatnio na zakupach źle położył torbę z zakupami w bagażniku i mu się dostało kazałam mu zostać w samochodzie i resztę zakupów zrobiłam sama, a jak wróciłam to kazałam się przeprosić :-) )

Zgłoś nadużycie #568 26 lipca 2012, 14:44

April90 Supermama
Witam nowa Mamusie :) i gratuluje!

Metra, tabeleczke piekna wkleilas! Lepiej Ci to wychodzi ode mnie, bo po boku fajnie biały kolor widac, ja zawsze tne cała jak lezie dookoła :)

Zgłoś nadużycie #569 26 lipca 2012, 14:45

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

Witam nowa Mamusie :) i gratuluje!

Metra, tabeleczke piekna wkleilas! Lepiej Ci to wychodzi ode mnie, bo po boku fajnie biały kolor widac, ja zawsze tne cała jak lezie dookoła :)

zrobiłam stronę poziomą :) dlatego tak wyszło. Twoje też były ok :) czujesz ruchy już cały czas?

Zgłoś nadużycie #570 26 lipca 2012, 14:46

Fajna ta tabelka :) )))
Co do humorów... troszeczkę mi przeszło chociaż do konca sie nie uspokoiłam hehe ... Tragedia była tak na początku 2 i 3 miesiąc... nie wiedziałam co się ze mną dzieje... Mój luby dostawał opierdziel na każdym kroku... Byłam straszna, raz nawet został zrugany za jedzenie jajka :/ moje słowa : "Ty nie wiesz ze jedzenie jajek jest niezdrowe, możesz byc bezpłodny? , ale pewnie jestem taka straszna i brzydka w ciąży że juz wiecej dzieci nie chcesz " i tu nastąpił mój ryk ;] wogóle masakra... naprawde podziwiam go że ze mną wytrzymał.. Teraz tylko czasami z byle powodu popłakuje