Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #531 26 lipca 2012, 11:45

Dafne Gotowa na wszystko
Ja się nie załapałam do listy - dawno mnie tu nie było, ale moja data z pierwszego USG wyszła na 12.01, a z ostatniego badania na 6.01 :)

Zgłoś nadużycie #532 26 lipca 2012, 11:52

aga533 Początkująca
Ja już nie mogę się doczekać tych zakupów takie malutkie śpioszki........ :-) Jednego pampersa już mam :-) dostałam z dokumentami, które muszę wypełnić do porodu i wykazem badań

Zgłoś nadużycie #533 26 lipca 2012, 11:55

Metra Fajna mama
no jeden pampers szaleństwo :) ja nie mam :( idę poleżeć laseczki bo coś plecy mnie bolą. wrócę później. Dafne co się z Tobą działo ??

Zgłoś nadużycie #534 26 lipca 2012, 12:04

Dafne Gotowa na wszystko
Ajj no właśnie ostatnio byłam poza zasięgiem, bo przyleciała moja mama z zagranicy, więc spędzałyśmy razem dużo czasu. Poza tym cały czas męczę się z ukończeniem pracy magisterskiej-kończę właśnie drugi kierunek studiów i już bardzo chciałabym mieć to za sobą, ale w ogóle nie mam zapału do pisania :( . Ale za to w poniedziałek byłam u lekarza, z dzidzią wszystko dobrze i dowiedzieliśmy się z mężem, że będzie Synuś :) )). Jestem przeszczęśliwa! :) Ciuszki dostanę od siostry, bo ona też niedawno urodziła chłopczyka. Łóżeczko i wózek będziemy kupować, ale na razie jeszcze się nie rozglądałam-będę czerpała z wiedzy mojej siostry, bo ona dużo się naczytała przede wszystkim o odpowiednim doborze wózka, a ja nie mam do tego cierpliwości ;)

Zgłoś nadużycie #535 26 lipca 2012, 12:08

aga533 Początkująca
I już wiesz, że synuś ?? U mnie jeszcze na 100% nie był w stanie powiedzieć mój mąż liczy, że tam jeszcze coś wyrośnie :-) Jak na razie będziemy mieli dziewuszkę :-) Dobra ja też spadam myć podłogi wpadnę później :-)

Zgłoś nadużycie #536 26 lipca 2012, 12:15

April90 Supermama

Metra napisał(a)

cześć mamusie. my już na nogach, przynajmniej oczy otworzyliśmy, bo samopoczucie to raczej kiepskie. w ostatnich kilku dniach czuję się bardzo słabo tak od 9 do 14 a później ok 21. to taka sercowa słabość. palpitacje i uczucie słabości. myślę, że jest to związane z większą ilością krwi, która jest też bardziej gęsta. na wszelki wypadek powiem o tym lekarzowi na wizycie.
zaczynamy dzisiaj kolejny tydzień :) jupi jak już zacznę sama stać na nogach to zrobię fotkę i wkleję a później czekam na Wasze foty.
dzisiaj ważny dzień :) 4 rocznica ślubu :) z tej okazji wyjeżdżamy na weekend nad morze, ale to dopiero jutro :)
czekam aż wstaniecie

Wszystkiego dobrego z okazji 4 rocznicy slubu! :)

Zgłoś nadużycie #537 26 lipca 2012, 12:25

baby Zaprawiona w bojach
póki co my musimy kupić wszystko zaczynając od wózka a kończąc na ubrankach itp. Dziś oglądałam na gumtree wózki ale jakoś mi żaden nie wpadł w oko.. poza tym zastanawiam się nad zakupem nowego wózka- będzie też na następne dziecko..

Zgłoś nadużycie #538 26 lipca 2012, 12:58

aga533 Początkująca
ja miałam kupić maxi cosi mura 3 ale za używane trzeba dać 1600zł. Ostatnio czytałam bardzo dobre opinie o wózkach matti i nie wiem czy na niego się nie skuszę 1000zl nowy.

Zgłoś nadużycie #539 26 lipca 2012, 12:59

Metra Fajna mama

baby napisał(a)

póki co my musimy kupić wszystko zaczynając od wózka a kończąc na ubrankach itp. Dziś oglądałam na gumtree wózki ale jakoś mi żaden nie wpadł w oko.. poza tym zastanawiam się nad zakupem nowego wózka- będzie też na następne dziecko..

o matko...ja zakończę na jednym..chyba, że los będzie chciał inaczej i najzwyczajniej w świecie wpadnę z kolejnym. tak świadomie to bym nie chciała więcej dzieci. kiedyś chcieliśmy mieć trójkę, ale teraz jesteśmy zgodni, że jedno będzie super :)

Zgłoś nadużycie #540 26 lipca 2012, 13:07

Metra Fajna mama

aga533 napisał(a)

ja miałam kupić maxi cosi mura 3 ale za używane trzeba dać 1600zł. Ostatnio czytałam bardzo dobre opinie o wózkach matti i nie wiem czy na niego się nie skuszę 1000zl nowy.

Aga moja siostra kupiła używany x-lander za 900 zł i powiem Ci, że wyglądał strasznie. nie wiem co tak dziewczyna robiła z tym wózkiem ale wyglądał jak by psa tam woziła a nie dzieciaka. ja jestem zwolenniczką macania :) lubię pomacać zanim się zdecyduję :) w sumie moja znajoma wymieniła kółka wszystkie bo coś tam się popsuło i w zasadzie wygląda na to, że muszę dokupić jedynie folię przeciwdeszczową i moskitierę.
Dafne kończ pisać dzielnie. wiem co to znaczy bo ja męczyłam się z pracą doktorską teraz i mam już tego dość. mam nadzieję, że obrona będzie w październiku i zakończę ten rozdział swojego życia. a muszę jeszcze przygotować prezentację na obronę :( czekam aż mi energia wróci a muszę powiedzieć, że z dnia a dzień jest coraz lepiej. szczególnie popołudniami

Zgłoś nadużycie #541 26 lipca 2012, 13:12

baby Zaprawiona w bojach
mi też się zawsze wydawało że jedno dziecko to super sprawa :) potem zaczełam analizować i doszłam do wniosku że dziecku jest potrzebne rodzeństwo :) ja mam siostrę i wiem że są to unikatowe relacje i nie wyobrażam sobie życia bez niej.. nawet jak się z nią czasem pokłóce ;)

Zgłoś nadużycie #542 26 lipca 2012, 13:20

baby Zaprawiona w bojach
"[QUOTE=Metra;787269]Aga moja siostra kupiła używany x-lander za 900 zł i powiem Ci, że wyglądał strasznie. nie wiem co tak dziewczyna robiła z tym wózkiem ale wyglądał jak by psa tam woziła a nie dzieciaka. ja jestem zwolenniczką macania :) lubię pomacać zanim się zdecyduję :) w sumie moja znajoma wymieniła kółka wszystkie bo coś tam się popsuło i w zasadzie wygląda na to, że muszę dokupić jedynie folię przeciwdeszczową i moskitierę."
dokładnie tego się boję przy kupnie wózka więc patrzę tylko na oferty sprzedaży z mojego regionu żebym mogła podjechać i dokładnie oglądnąć :)

Zgłoś nadużycie #543 26 lipca 2012, 13:21

aga533 Początkująca
No właśnie tak się zastanawialiśmy i chyba zdecydujemy się na nowy, ten możemy sobie zaprojektować jeżeli chodzi o kolorystykę. Co do jedynaka to zobaczymy jak to będzie, my chcieliśmy adoptować dziecko, ale na razie czekamy na to.

Zgłoś nadużycie #544 26 lipca 2012, 13:23

Metra Fajna mama
dobra laseczki decyzja zapadła oto mój bebzonek. przepraszam, że z tak bliska ale jestem sama i męczyłam się chyba z pół godziny :) jak nie zapomnę to wkleję też zdjęcie wieczorne. zobaczycie jaka masakryczna różnica w wielkości :P
zauważcie ile tłuszczyku z boku jeszcze jest dla fasoli :)

Zgłoś nadużycie #545 26 lipca 2012, 13:23

Metra Fajna mama
gaciorki specjalnie dla Was z kwiatuszkiem :)

Zgłoś nadużycie #546 26 lipca 2012, 13:31

aga533 Początkująca
Spory masz ten brzuszek, ładnie rośnie.U mnie jest mniejszy, ale może dlatego że ja grubsza jestem i szeroka w biodrach. Za to mój biust jest teraz powalający mąż mówi, że będę mogła wykarmić trójkę dzieci :-)

Zgłoś nadużycie #547 26 lipca 2012, 13:35

Metra Fajna mama

aga533 napisał(a)

Spory masz ten brzuszek, ładnie rośnie.U mnie jest mniejszy, ale może dlatego że ja grubsza jestem i szeroka w biodrach. Za to mój biust jest teraz powalający mąż mówi, że będę mogła wykarmić trójkę dzieci :-)

teraz tak w południe to i tak malutki. największy jest wieczorem :) zrobię zestawieni. czekam na Wasze brzuchole. Aga daj przykład jako druga....tak w sekrecie to ja mam uda grube blee nigdy ich nie lubiłam. a piersi to prawda. moja siostra mówi, że mega baloniki mam :) , bo ja to zawsze orzeszki miałam dwa :P

Zgłoś nadużycie #548 26 lipca 2012, 13:36

baby Zaprawiona w bojach
fajny brzuszek :) u mnie jest troszkę innego kształtu :) a co do biustu jest to masakra...już mam 75D!!! co jest dla mnie jakimś koszmarem.. mam nadzieję że przy tym rozmiarze zostane :)

Zgłoś nadużycie #549 26 lipca 2012, 13:38

Metra Fajna mama
no wklejaj baby chcę zobaczyć inny kształt. moja siostra miała taką bułeczkę nad spojeniem łonowym a ja nie mam :(

Zgłoś nadużycie #550 26 lipca 2012, 13:39

aga533 Początkująca
No ja się nie skuszę na zdjęcia jakoś się wstydzę. Moja zmora to szerokie biodra i uda bluzki kupuje o numer mniejsze niż spodnie :-)