Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #5251 24 września 2012, 13:09

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Dziewczyny ja od piątku w III trymestrze juz :D :D ale leci ten czas

Zgłoś nadużycie #5252 24 września 2012, 13:10

lilbanaqa Fajna mama
łoooo Madzia :D pogratuluję w piąteczek! :D

Metra, wstaw zdjęcie Suniolki!!

Zgłoś nadużycie #5253 24 września 2012, 13:12

karoollcia Zaprawiona w bojach
Metra ja też z pieskiem na spacer przynajmniej ze 3 razy dziennie idę ale to takie 10 minutowe spacerki bo moja sunia to już starsza pani i ślepotka się zrobiła więc nawet za bardzo chodzić po dworzu nie chce bo się gubi biedactwo.. śmieliśmy się z mężem że jak się córa urodzi to sunia będzie jeździła razem z nią w wózku na spacery tylko sunia na dole w tym koszu na zakupy hehe :) ide na spacerek .. będę pózniej miłego dnia mamuśki wygrzewać się i kurować :)

Zgłoś nadużycie #5254 24 września 2012, 13:14

Metra Fajna mama
a Madzia ale super :) ja już się doczekać nie mogę...jeszcze 4 tygodnie :P
a to moje cudo malutkie pięciokilogramowe :) z 2009 roku. jak usiądę przy dużym kompie to wrzuę fotkę z ostatniej wyprawy do lasu

Zgłoś nadużycie #5255 24 września 2012, 13:18

Metra Fajna mama

karoollcia napisał(a)

Metra ja też z pieskiem na spacer przynajmniej ze 3 razy dziennie idę ale to takie 10 minutowe spacerki bo moja sunia to już starsza pani i ślepotka się zrobiła więc nawet za bardzo chodzić po dworzu nie chce bo się gubi biedactwo.. śmieliśmy się z mężem że jak się córa urodzi to sunia będzie jeździła razem z nią w wózku na spacery tylko sunia na dole w tym koszu na zakupy hehe :) ide na spacerek .. będę pózniej miłego dnia mamuśki wygrzewać się i kurować :)

karolciu moja 4 latka skończyła w czerwcu...też tak wymyśliłam, że ją do kosza będę wsadzać :) już nawet wypróbowaliśmy i siedziała grzecznie. ale moja to ma ADHD :) tylko piłeczka i patyczki :) cud że ze mną wytrzymuje pod tym kocykiem :) nie wyobrażam sobie życia bez niej. ostatnio mój się pokłócił z kolegami w pracy bo oni się mądrowali, że psa musimy oddać bo z dzieckiem pies to nie fajnie... ludzie to są debilami jednak. jak mam oddać członka rodziny ?? ? i komu pytam...

Zgłoś nadużycie #5256 24 września 2012, 13:29

Metra napisał(a)

karolciu moja 4 latka skończyła w czerwcu...też tak wymyśliłam, że ją do kosza będę wsadzać :) już nawet wypróbowaliśmy i siedziała grzecznie. ale moja to ma ADHD :) tylko piłeczka i patyczki :) cud że ze mną wytrzymuje pod tym kocykiem :) nie wyobrażam sobie życia bez niej. ostatnio mój się pokłócił z kolegami w pracy bo oni się mądrowali, że psa musimy oddać bo z dzieckiem pies to nie fajnie... ludzie to są debilami jednak. jak mam oddać członka rodziny ?? ? i komu pytam...

Ludzie są poryci... po pierwsze to co ma taki pies dziecku zrobić ?? nic mu nie grozi (no chyba że ktoś trzyma agresywnego amstafa na surowym mięsie pędzonego) nawet nie raz widziałam jak pieski opiekują się maleństwem ....

Zgłoś nadużycie #5257 24 września 2012, 13:31

Metra Fajna mama
moja sunia tak ładnie opiekuje się julkiem że aż miło się patrzy :) jak ją coś zaboli to tylko go nosem popchnie :) julek nawet rączkę może trzymać w misce z jedzeniem i nic mu nie robi. wiadomo, że była zazdrosna i o Antosia też będzie :) ale damy radę

Zgłoś nadużycie #5258 24 września 2012, 13:34

lili Fajna mama
hej dziewczynki :)

ja dzis po glukozie,nie bylo tak zle mialam o smaku coli ;) ale i tak slodkieee,gorzej bo glod cholerny czulam....do domu mnie nie puscili bo po godz znow bylo klucie takze 3 pobrania krwi mialam....

pogoda jesienna i w dodatku pada bleee...
jutro znow dentysta,potem masaz poprostu ten tydzien to bedzie super aktywny ;)
a w czwartek usg :)

ide cos gotowac :)
a Wy nie chorowac tutaj i zdrowiejcie szybciutko :)

Zgłoś nadużycie #5259 24 września 2012, 13:35

przyzwyczai się i pokocha Antosia :)

Zgłoś nadużycie #5260 24 września 2012, 13:36

lilbanaqa Fajna mama
JAKA SŁODZINKA! :) :) :) jaaaa!!! :D gdybym miała małego pieska to na pewno bym z nim spała, no ale moja Lejdi to żywe 40 kg... :D a co do psa z dzieckiem - jestem jak najbardziej za! moja Suńka jest bardzo opiekuńcza przy jakimkolwiek dziecku, nie da skrzywdzić i najchętniej to sama by karmiła, jak mój chrześniak oparł się o nią to tylną łapę zadzierała, mamuśka jedna :D

Zgłoś nadużycie #5261 24 września 2012, 13:40

lilbanaqa Fajna mama
a to moja Lejdi Sara vel śmierdząca łapka

Zgłoś nadużycie #5262 24 września 2012, 13:50

Dafne Gotowa na wszystko
Dzięki Dziewczyny za wsparcie :* Metra, oczywiście będę musiała zapłacić za kolejny semestr seminarium :( nie wiem jeszcze ile dokładnie i też zastanawiam się, czy będę musiała poczekać do końca semestru i bronić się na przykład w lutym, czy jak w połowie października złożę już pracę, to wyznaczą mi wcześniej termin, jutro pojadę do dziekanatu, to pewnie się wszystkiego dowiem.
Madzia, jak masz okazję, to ruszaj koniecznie na urlop! Dobrze się tak oderwać od codzienności, tym bardziej kiedy Ty ciągle pracujesz :)
Metra śliczna ta Twoja sunia :) Jak ją zobaczyłam, to przypomniała mi się moja - też miałam taką czarną jamniczkę, ale niestety już kilka lat temu od nas odeszła :( była z nami 12 lat. Obecnie mam kota, ale podjęliśmy decyzję, że jak Kubuś się urodzi, to na razie damy go do teściów - nasz kociak nie jest agresywny, nie drapie ani nic takiego, wręcz przeciwnie uwielbia do nas przychodzić do łóżka i się tulić, a najbardziej kłaść się nam przy głowie, czy na twarzy i obawiam się, że jak będzie dziecko to może robić tak samo.

Zgłoś nadużycie #5263 24 września 2012, 13:52

Metra Fajna mama
Lil piękna...w dzieciństwie wczesnym miałam owczarka :) mama mówi, że nikt nie miał prawa nam krzywdy zrobić :)
my śpimy z Metrunią :) leży sobie zawsze między nami, łepek na podusi i śpi smacznie :) w ogóle mój się śmieje że to nasza pierworodna córcia a teraz będzie miała braciszka :) bo jak tu nie kochać takiego stwora :) miał to być pies dla mnie ale oczywiście jak przystało na babę oszalała na punkcie pancia i ja czekam na swojego synusia :)
chcemy kupić jeszcze jednego pysiaczka ale to jak Metra będzie miała 11 lat, żeby tak nie przeżyć jej odejścia ...
a łapki to faktycznie mają taki specyficzny zapach :)
marzy nam się doberman, ale nie mamy warunków dlatego mówimy, że mamy dobermana na krótkich nóżkach :) następny mój jamniorek będzie czekoladowy :) ach piękność...moja stara jamniczka była ruda a Mama ma długowłosą :) jak lisek wygląda.
na fotce stara jamniczka Didi (już nie żyje) i mała Metrusia :) a popołudniu wstawię Bajeczkę mojej Mamy bo na tym kompie nie mam :P

Zgłoś nadużycie #5264 24 września 2012, 13:54

Metra Fajna mama
Dafne słodki kociak...ponoć żeby kot nie wskakiwał do dziecka trzeba wcześniej złożyć łóżeczko i napełniać je balonami nadmuchiwanymi, żeby kot kojarzył łóżeczko źle :) i później omija łóżeczko szerokim łukiem :P

Zgłoś nadużycie #5265 24 września 2012, 13:57

lilbanaqa Fajna mama
Dafne, jaki fany kicur! uwielbiam rude :D ale od zawsze miałam czarne, jeden nawet miał niebieskie oczy :)

Metrusia jaka waleczna :D gdzieś miałam podobne zdjęcie mojej Sarilli, jak się bawiła z innym owczarkiem :D jaminki są super :) pierwszy jakiego poznałam to był Kajtek, na starość okazał się gejem ... jeśli wiecie o co chodzi... :D

Zgłoś nadużycie #5266 24 września 2012, 14:04

Dafne Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

Dafne słodki kociak...ponoć żeby kot nie wskakiwał do dziecka trzeba wcześniej złożyć łóżeczko i napełniać je balonami nadmuchiwanymi, żeby kot kojarzył łóżeczko źle :) i później omija łóżeczko szerokim łukiem :P

Tak słyszałam właśnie o tym sposobie, żeby wrzucić balony do łóżeczka, ale znów od kogoś innego usłyszałam, że może to doprowadzić do sytuacji, że kot będzie traktował łóżeczko i wszytko co z nim związane, jako zagrożenie i może atakować... zobaczymy. My też naszego kotka traktujemy jak pierworodnego synka i mówimy mu cały czas, że niedługo będzie miał braciszka i dlatego musi pojechać do babci ;) Na szczęście teście bardzo się cieszą, bo go uwielbiają, więc nie ma problemu :)

Zgłoś nadużycie #5267 24 września 2012, 14:05

Metra Fajna mama
nasza Baja gwałci wszystko co żywe i martwe :) ona z charakteru jest bardziej kotem niż psem...bawi się trącając rzeczy łapką :) obserwuje robaczki :)
w dzieciństwie miałam dwa koty: Kotkę o umaszczeniu dachowym i Maćka jej syna czarnego z białym krawacikiem :) Mama nam opowiada że strasznie męczyłyśmy szczególnie Kotkę ale ponoć była bardzo cierpliwa :)

Zgłoś nadużycie #5268 24 września 2012, 14:07

Dafne Gotowa na wszystko
Lil, Twoja psina też słodka :) bardzo lubię duże psy, ale zanim się na takiego zdecydujemy, to musimy pomyśleć o większym mieszkaniu ;) a w ogóle to zrobiliśmy się już trochę za wygodni przy naszym kotku, bo jego nie trzeba wyprowadzać na dwór, tylko sam sobie wychodzi ;) piesek to jednak więcej obowiązków

Zgłoś nadużycie #5269 24 września 2012, 14:08

Metra Fajna mama
Dafne moja Metrunia pewnie pojedzie do mojej siostry jak zacznę rodzić i odbierzemy ją jak wyjdę ze szpitala. bardzo nie lubię jej zostawiać gdzieś. najmniej stresuję się jak jest u mojej Mamy :) ale Mama daleko a nie chcę jej mówić, że zaczęłam rodzić, żeby sobie spokojnie spała bo pracuje jeszcze kobita i wstaje codziennie o 5 rano. wiem jak przeżywałam jak moja siostra zaczęła rodzić, nie spałam i myślałam ciągle o tym więc Mami oszczędzę stresu :) zresztą tylko ja wiedziałam, że moja siora rodzi a cały świat dowiedział się jak julu się urodził :)

Zgłoś nadużycie #5270 24 września 2012, 14:10

Metra Fajna mama

Dafne napisał(a)

Lil, Twoja psina też słodka :) bardzo lubię duże psy, ale zanim się na takiego zdecydujemy, to musimy pomyśleć o większym mieszkaniu ;) a w ogóle to zrobiliśmy się już trochę za wygodni przy naszym kotku, bo jego nie trzeba wyprowadzać na dwór, tylko sam sobie wychodzi ;) piesek to jednak więcej obowiązków

nie wiem czy więcej obowiązków, ale masz powód żeby z domu wyjść :) chciałabym mieć kota kiedyś ale mój nie chce się zgodzić :) ale psa też nie chciał, więc jestm pełna nadziei, że kiedyś będę miała kociaka...marzy mi się taki niebieski :)