Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #5191 23 września 2012, 21:33

Metra Fajna mama
uciekam spać...zresztą tu i tak nikogo nie ma :P pewnie będziecie jutro :) miłej nocki :)

Zgłoś nadużycie #5192 23 września 2012, 21:42

lilbanaqa Fajna mama
hej babeczki! :)

ja tylko na momencik, wróciłam z pogotowia, dostałam gorączkę ponad 38 stopni i nagle zaczęły się silne wymioty :/ i mnie odsyłali najpierw na ginekologię, bo podejrzenie zatrucia ciążowego, z ginekologii do laryngologa, bo drogi oddechowe spuchnięte i potem z powrotem do ginekologa zatwierdzić leki na anginę czy mogę brać ... :/ serduszko małego bije jak dzwon, moje ciśnienie to było 147/90 i puls 114 ... bolą mnie dziąsła i ogólnie zdycham... jutro glukoza z rana o ile wstanę :D a co do leków na ból gardła, ginekolog powiedział, że można brać wszystko na gardło (do ssania i psikania).

dobranoc Wam i lokatorom Waszych M1 :) :*

Zgłoś nadużycie #5193 23 września 2012, 21:50

AniaFin Gotowa na wszystko
Hej dzieweczki z brzusiami :)

My się dziś przenosiłyśmy do Hiltona, bo tu konfa jest, hotel niby odjechany, ale np. internetu nawet nie mają za darmo :( W końcu więc sobie musiałyśmy wykupić, no ale czego się nie robi, żeby mieć z wami kontakt ;)
Potem był bankiet przy basenie, starzy i nowi znajomi, jeden trochę podchmielony Irańczyk się z nami spoufalał ;) , nawet mamy wspólną fotkę (obiecał podesłać).

Jutro twarda rzeczywistość, czyli siedzenie na tyłku i słuchanie różnych wykładów i prezentacji. Sama daję jedną o 15, trzymajcie kciuki, jeszcze muszę sobie wymyślić jakąś historię do moich slajdów, a potem idę spać.

Poczytam was pewnie jutro wieczorem (chociaż znowu jakiś bankiet robią), może się trochę rozpiszecie po weekendzie.

Całuski od cioci Ani :)

Zgłoś nadużycie #5194 23 września 2012, 21:52

AniaFin Gotowa na wszystko
Oj biedna Lil, kuruj się tam i zdrowiej nam szybko!

Zgłoś nadużycie #5195 23 września 2012, 22:10

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Lil bidulko to musisz koniecznie dbać o siebie!Zdrowiej nam szybciutko.

Zgłoś nadużycie #5196 23 września 2012, 22:37

Nancy Gotowa na wszystko
Lil, zdrowiej szybko! Ale Cię złapało...

Dziewczyny, podsyłam Wam link do ciekawego bloga ciążowo-matkowego, autorka zajmuje się też zawodowo laktacją, a tu macie ciekawostki i parę fajnych rad z porodówki:
http://baby-under-construction.blogspot.com/p/kilka-sow-o-porodowce.html

Zgłoś nadużycie #5197 23 września 2012, 23:35

April90 Supermama
Lil, wracaj szybko do zdrowia! Szkoda mi Ciebie, ze tez teraz Cie musiało dopasc, no!

Zgłoś nadużycie #5198 24 września 2012, 9:55

daria212 Gotowa na wszystko
Krolewny i krolewicze jeszcze spia :-) Dzien dobry

Lil dbajcie o siebie i odpoczywajcie.

Moj wczoraj zabral nas na pizze a pozniej na taka wieze co zyli tam jacys krolowie, i nogi mi odpadaja bo ona miala ponad 60 m troche sie jechalo winda apozniej po schodkach, a te schody jeszcze takie wysokie z kamienia masakra, powiedzialam ze ostatni raz taka wycieczka :-D

Ja kupowalam ciuszki na 62 wiekszosc ale kolezanka mi powiedziala ze mam sobie cos kupic na 56, wiec teraz kupuje mniejsze :-)

Zgłoś nadużycie #5199 24 września 2012, 10:03

Metra Fajna mama
cześć grubolki :)
Lil co to za świństwo Ciebie złapało ?? Martwimy się z Antośkiem...daj znać co i jak z Wami.
daria ja właśnie też mam kilka ciuszków małych bo to jednak nie drogie a może się przydać ;) miałaś romantyczny wieczór ;)
Aniu jaki masz fajny tydzień :) normalnie zazdraszczam ;) chociaż ja to tak teraz niechętnie opuszczam ciepłe domowe pielesze ;)
Nancy dzięki za link. zaraz poczytam :P
ja dzisiaj sama i mam zamiar przeczytać moją pracę i zacząć wymyślać historyjkę do mojej prezentacji :)

Zgłoś nadużycie #5200 24 września 2012, 10:19

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Cześć mamuśki :)
Ja właśnie wcinam śniadanko :) Zaraz będę się szykować do mamy i do biblioteki (POCZĄTKI już dawno przeczytane i trzeba pożyczyć coś nowego).Teraz wypożyczę Ciężarówką przez 9 miesięcy :) Jak macie jakieś ciekawe tytuły to piszcie :)
Metra ja też mam trochę na 56 a resztę na 62.Mama mi mówiła ,że za duże ubranka się nie sprawdzają bo dziecko w tym pływa i owszem można podwinąć ale jak jest za duże to i za luźne....także posłuchałam się mamy :)
Miłego dnia dziewczynki nie wiem czy dziś jeszcze będę bo do teściów mamy iść...więc buziaki i do jutra :)

Zgłoś nadużycie #5201 24 września 2012, 10:23

Metra Fajna mama
Marzenko życzymy miłego dnia :) ja do obrony wolę niczego nie czytać bo ja to tak mam, że wszystko będzie ważniejsze niż uczyć się :) zresztą mam tyle mądrych książek do przewalenia, że już się boję :P na pewno nie będę się nudzić :)

Zgłoś nadużycie #5202 24 września 2012, 10:41

Metra byl tak romantyczny ze czuje sie jakbym kamienie zbierala, az mnie cipocha boli :-D wiec ja juz podziekuje za taki romantyzm :-p

Zgłoś nadużycie #5203 24 września 2012, 10:47

Metra Fajna mama
uuu jak cipocha to nawet więcej niż romantyczny był wieczór ;)

Zgłoś nadużycie #5204 24 września 2012, 10:51

Tez bym wolala zeby bolala mnie od szalenstwa a nie od kamiennych schodow :-D

Zgłoś nadużycie #5205 24 września 2012, 11:03

Metra Fajna mama
hihi :) a propos szaleństw, to czuję się jak słoń :)

Zgłoś nadużycie #5206 24 września 2012, 11:05

lilbanaqa Fajna mama
Hej Mamcie :*

my dzisiaj bez zmian, chociaż wiadomo, leki pomagają uporać się z gorączką i bólem gardła (Z tym drugim gorzej, nigdy mnie tak nie bolało, mimo, że chorowałam w dzieciństwie średnio przez pół roku na zapalenia gardła). w nocy budziliśmy się 3 razy po apap, bo Antoni kopał mamę aż się obudziła, do skutku... chyba mu za ciepło było. od rana jest jakiś twardy i bolesny :( ale kopie :D a na glukozę nie poszliśmy, wolałam zacząć z rana antybiotyk, bo nie mogłam wytrzymać bólu, mój kochany tak dobrze o nas dba, że nie wiem jak ja mam mu się odwdzięczyć, wstaje o 4 nad ranem jak tylko płaczę nad tym gardłem i robi nam mleko z miodem, kanapki do antybiotyków...

Laski, jak tylko czujecie, że coś Was bierze, nie bójcie się brać leków, ja głupia czekałam na konsultację z lekarzem do dzisiaj i wczoraj wiecie co się działo... próbowałam cebuli, czosnku, mleka, cytryn, miodów i dupa :/ dostałam opitol, że czemu nie wzięłam duomoxu jak czułam, że mnie poważniej bierze, albo chociaż czegoś do ssania...

AniaFin, ale Ci dobrze tam... :D my już myśleliśmy, żeby wybrać się gdzieś na ten tydzień w ciepłe strony, kurde kurde i się nie wybierzemy :(

Metra, w sumie nie wiem co w końcu zdiagnozowali, coś z gardłem, miałam za wysoką temp w szpitalu, żeby słuchać p laryngolog, ale była bardzo bardzo miła, zbadała mnie dokładnie, z resztą ginekolog wcześniej też, mówiła coś o anginie, ale jeszcze, że nie, chociaż wymioty nie wie skąd, i dalej to prawie spałam :D

Nancy, rzeczywiście ciekawy blog :) dobrze czytać opinię kogoś doświadczonego, kto ma pojęcie o sprawach :)

Daria, no to Twój facet to normalnie bije naszych na kolana... :) gdzie dokładniej byliście? mi wieża z wieloma schodami kojarzy się z Kazimierzem Dolnym :D

Zgłoś nadużycie #5207 24 września 2012, 11:10

Metra Fajna mama
Lil ja jak mnie coś rozkłada to lecę do lekarza, a wcześniej piję witaminkę C rozpuszczalną a do gardziołka psikam Tantum verde. właśnie piję herbatkę z cytrynką i miodkiem. leżę ubrana na cytrynkę i pod kocykiem :) nosek wysmarowany maścią majerankową, bo jakoś tak mi dziwnie i nie chciałabym, żeby coś się przyplątało...

a co bierzesz na ból gardła?

Zgłoś nadużycie #5208 24 września 2012, 11:18

lilbanaqa Fajna mama

Metra napisał(a)

Lil ja jak mnie coś rozkłada to lecę do lekarza, a wcześniej piję witaminkę C rozpuszczalną a do gardziołka psikam Tantum verde. właśnie piję herbatkę z cytrynką i miodkiem. leżę ubrana na cytrynkę i pod kocykiem :) nosek wysmarowany maścią majerankową, bo jakoś tak mi dziwnie i nie chciałabym, żeby coś się przyplątało...

a co bierzesz na ból gardła?

psikam Tantum Verde :D 6-8 dawek na raz pomaga, lecę po górnej linii :) wystarcza aż zasnę, a jak nie to Apap - moje błogosławieństwo :D wiesz, mnie zaczęło brać z soboty na niedzielę w nocy, więc tylko pogotowie otwarte i dyżury weekendowe, miałam po cichu nadzieję, że przejdzie, ale i tak miałam dzisiaj iść do laryngologa, ale się rozwinęło z tą temperaturą i wymiotami to od razu alarm, że małemu coś zaszkodzi :(

Zgłoś nadużycie #5209 24 września 2012, 11:19

Lil ale Cie wzielo, juz teraz bede wiedziec zeby nie lekcewazyc, ale odpokac jakos mi przeszlo, a Wy sie kurujcie. tutaj u mnie w miescie jest taka wielka wieza do zwiedzania, juz tam bylismy kiedys ale nigdy nie gorze a teraz w tym stanie musialam sie dowlec :-D

Zgłoś nadużycie #5210 24 września 2012, 11:20

Metra Fajna mama
czasem pogotowie lepsze niż lekarz rodzinny. ciekawe skąd te wymioty. jutro pewnie będzie Wam lepiej :) ja jak ostatnio bolało mnie gardło, to tantum verde nie pomogło...musiałam stodal pić. ale był naprawdę super i na kaszel i na gardło.