Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #511 26 lipca 2012, 9:31

Metra Fajna mama
ja też tak czuję jak by mi wszystkie wnętrzności drżały. ja do tej pory też byłam niskociśnieniowcem.

lecę z moją sunią na siusiu i wracam. jeszcze nawet łóżka nie pościeliłam z tej słabości a Ty już pozmywałaś i wstawiłaś pranie...Aga !!!! załamujesz mnie ;) ja mam dwa prania :/

Zgłoś nadużycie #512 26 lipca 2012, 9:36

aga533 Początkująca
ja nie mogę spać jak "M" wstaje do pracy buzi mnie i już po spaniu. Ale Ty jesteś szczęściara, że wyjeżdżasz mój wyjazd przeszedł mi koło nosa tydzień przed wyjazdem dostałam plamienia i lekarz zabronił mi jechać :-(

Zgłoś nadużycie #513 26 lipca 2012, 9:48

Metra Fajna mama
ja też się boję krwawienia, tym bardziej, że lekarz powiedział mi, że nie będzie zdziwiony jeśli się pojawią bo mam jakiś cień na kosmówce i to może być przyczyną. mam nadzieję, że jednak nic takiego nie wystąpi.
w ogóle niepotrzebnie weszłam w dział "pamiętajmy o aniołkach" i od tamtego czasu mam schizę, że coś pójdzie nie tak i stracę to dziecko....masakra. dzisiaj znowu zobaczyłam przez przypadek tym razem, że kolejna dziewczyna straciła dzieciaka ...eh. nie wchodźcie tam i tyle.
też się cieszę na ten wyjazd a najbardziej mój mąż bo on bardzo rzadko ma trzy dni wolnego pod rząd :) odpocznie sobie troszkę :) bo ja to wiadomo leżę z tyłkiem każdego dnia. Aga a Ty już na zwolnieniu?

Zgłoś nadużycie #514 26 lipca 2012, 10:10

aga533 Początkująca
U mnie sytuacja jest taka, że nie pracuję wiem że to dziwne ale jakiś czas temu zmieniłam pracę i skończyło się to nie przedłużeniem umowy (nowy szef to jakiś psychol potrafił zadzwonić dwie godziny przed pracą z kur.... kiedy raczę przyjechać do pracy oczywiście źle spojrzał na zegarek i jeszcze wiele innych sytuacji) stwierdziłam, że nie będę sobie nerw psuć i zmuszać się do pójścia do pracy. Więc teraz jestem house manager :-)

Zgłoś nadużycie #515 26 lipca 2012, 10:11

aga533 Początkująca
Szukanie nowej przerwała dzidzia i tak siedzimy w domku :-)

Zgłoś nadużycie #516 26 lipca 2012, 10:17

aga533 Początkująca
A wracając do ciąży to u mnie jest nisko łożysko na razie czekamy zobaczymy jak będzie się podnosić do 20 tygodnia powinno być ok na ostatnim usg przesunęło się wyżej więc jestem dobrej myśli. Ja od początku ciąży byłam na duphastonie najpierw było to profilaktycznie, a potem wystąpiły plamienia i trzeba było przedłużyć branie. Jestem po ciązy pozamacicznej, z której ledwo uszłam z życiem a w konsekwencji mam usunięty jeden jajowód, dlatego ten duphaston od początku. Musimy być dobrej myśli BĘDZIE DOBRZE

Zgłoś nadużycie #517 26 lipca 2012, 10:25

Metra Fajna mama
ja też mam nisko łożysko :( właśnie zamierzam kliknąć kup detektor tętna płodu :) tyle się naczytałam o tych nieszczęściach, że aż postanowiłam coś takiego mieć żeby być spokojną :) przynajmniej jak dzidzia nie będzie się ruszała to sprawdzę czy żyje :)
coś mnie żołądek dzisiaj boli :(
ja pracuję w szkole, więc mam wolne. mam umowę na czas określony do końca sierpnia i muszę jakoś tak to zrobić, żeby wszystko się dobrze ułożyło. w przyszłym roku planuję wrócić na uczelnię więc póki co stresuję się tylko przedłużeniem korzystnym dla mnie umowy i obroną pracy doktorskiej

Zgłoś nadużycie #518 26 lipca 2012, 10:36

aga533 Początkująca
A wiesz, że nie zerkałam nigdy na to, aż spojrzę z ciekawości. Ja też myślę o dalszym dokształceniu się chciałabym iść na podyplomowe z logistyki ale zobaczymy, bo to kosztuje kupę kasy. Kombinuję troszkę, bo mam skończoną pedagogikę, doradztwo zawodowe i politykę socjalną a teraz logistyka. Z tym, że nigdy nie pracowałam w wyuczonym zawodzie za to od początku w logistyce.

Zgłoś nadużycie #519 26 lipca 2012, 10:38

baby Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny :)
Ja mam termin na 21 stycznia :) mam nadzieję że urodzi się troszkę wcześniej :) niestety jeszcze nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka :( mój gin nie mówił mi nic o położeniu łożyska więc zakładam że wszystko ok. Mnie męczą bóle głowy ale to od niskiego ciśnienia wczoraj normalny rekord!! 85/60 a dzień można uznać za wyciety z życia:/ a w którym tygodniu lekarz powiedział wam jaką dziecko ma płeć?
A co do pracy to mam umowę na czas nieokreśłony ale niestety jest to praca w sektorze prywatnym i bardzo stresująca.. na szczęscie jestem na L4 :) )

Zgłoś nadużycie #520 26 lipca 2012, 10:46

aga533 Początkująca
Witamy, jak nie masz jakiś niepokojących objawów to wszystko pewnie jest ok. nie przejmuj się. Ja miałam boską pracę, ale niestety kryzys ich dopadł i stali się nie wypłacalni no i zmieniłam......ach szkoda gadać :-(

Zgłoś nadużycie #521 26 lipca 2012, 10:47

aga533 Początkująca
Ja byłam tydzień temu i mój gin nie był pewien miał kiepski sprzęt, ale stawiał na dziewczynkę :-)

Zgłoś nadużycie #522 26 lipca 2012, 10:48

aga533 Początkująca
Metra i co kupiony detektor ??

Zgłoś nadużycie #523 26 lipca 2012, 11:04

Metra Fajna mama
czekam aż mąż kliknie kup teraz bo ja to zawsze mam obawy :) on sprawdzi zawsze z każdej strony tych sprzedających a ja jak coś kupię to zwykle coś nie gra

baby ja jeszcze nie znam płci. liczę na to, że 6 sierpnia coś tam już zobaczymy, a raczej, że czegoś nie będzie ;)

Zgłoś nadużycie #524 26 lipca 2012, 11:16

aga533 Początkująca
Dziewczyny a już zastanawiałyście się nad łóżeczkiem i wózkiem ??

Zgłoś nadużycie #525 26 lipca 2012, 11:26

Metra Fajna mama
wózek zamówiłam u mojej znajomej, 3w1 zielony. koszt 300 zł. odbiorę w październiku i zostawię u mamy. łóżeczko też kupię używane. widziałam fajne na tablica.pl. można kupić fajne tak od 200 do 300 zł.ciuszki dostanę od siostry, a jak będzie dziewczynka to moja przyjaciółka przyśle mi troszkę sukieneczek :)

Zgłoś nadużycie #526 26 lipca 2012, 11:27

Metra Fajna mama
w przyszłym tygodniu robimy malutki remont. już się nie mogę doczekać :) maluszek będzie z nami w sypialni, bo mamy tylko dwa pokoje, a z czasem zrobimy sobie taki specjalny kącik sypialniany z większego pokoju. póki co możemy spać we trójkę :) oczywiście maluch w łóżeczku :)

Zgłoś nadużycie #527 26 lipca 2012, 11:34

aga533 Początkująca
My właśnie jesteśmy na etapie remontu jednego pokoju na razie zrobimy z niego dzienny a jak maluszek podrośnie to przerobimy na dziecięcy. W domu masakra ciągle bałagan dobrze, że to już koniec. No to co do maluszka to już masz wszystko zorganizowane, ja na razie przeglądam allegro ubranka dostanę od siostry ale łóżeczko wole turystyczne. Wózek też bym mogła od niej pożyczyć, ale zależy mi na foteliku do samochodu 3w1 a ona ma niestety 2w1. Wstrzymuję się do września a potem ostre zakupy :-)

Zgłoś nadużycie #528 26 lipca 2012, 11:36

baby Zaprawiona w bojach
czekam na sierpniową wizytę może wtedy dowiem się jaka jest płeć dziecka :) jakbym miała w domu detektor to z całą pewnością ciągle chciałabym sprawdzać czy wszystko ok

Zgłoś nadużycie #529 26 lipca 2012, 11:42

Metra Fajna mama
ja w sumie nie mam co kupować ;) wiadomo jakaś butelka, nożyczki dla malucha, ale to drobiazgi. nawet ciuchy dla siebie dostałam od koleżanek, także mam chociaż to zmartwienie z głowy ufff. zostanie mi tylko kurtka zimowa.
ja od października zacznę ciuszki szykować w szafie i już mnie to przeraża :)

Zgłoś nadużycie #530 26 lipca 2012, 11:43

Metra Fajna mama

baby napisał(a)

czekam na sierpniową wizytę może wtedy dowiem się jaka jest płeć dziecka :) jakbym miała w domu detektor to z całą pewnością ciągle chciałabym sprawdzać czy wszystko ok

ja znalazłam na allegro taki za 99 zł i kupię go sobie żeby mieć spokojną głowę. znam siebie i wiem, że będę panikować jak dzidzia nie będzie się ruszać. a tak to cyk i już wiem, że wszystko ok :)