Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #5111 21 września 2012, 12:49

karoollcia Zaprawiona w bojach
hej mamcie... ja mam dziś lenia.. i chyba się przeziębiłam trochę :( boli mnie lekko głowa , mam trochę katar i jest mi zimno :( obym się nie rozchorowała bardziej :( to wszystko przez te pogody, raz zimno raz gorąco :(

Zgłoś nadużycie #5112 21 września 2012, 13:05

MoniaW Zaprawiona w bojach
karolcia do wyrka i to szybko. Polecam kanapeczkę z czosnkiem,ja tak jem trochę sb po sole i zaraz czuje poprawę

Zgłoś nadużycie #5113 21 września 2012, 13:07

madziulka słodki widok nagrać to ja płytkę boska pamiątka jak maluszek robi a kuku :D

Zgłoś nadużycie #5114 21 września 2012, 13:29

lili Fajna mama
hej mamusie :)

ja tez mam dzis lenia,mialam isc na glukoze i nie chcialo mi sie moze w poniedzialek ;)
na sklepy tez sie wybieram od paru tygodni(po jakies bluzki,spodnie bo wszystko takie opiete sie robi ;) i nie moge sie zmobilizowac,poprostu LEN mnie opetal :)

pogoda tez w kratke raz zimno raz cieplo i jak tu sie dobrze czuc....

tak April czytam od poczatku hehhe az do momentu jak dolaczylam :)

mam smaka na kisiel,no masakra musze dzis zrobic :)
a na obiadek rybka,ziemniaczki i surowka z marchewki :) mniaaaam.......

Zgłoś nadużycie #5115 21 września 2012, 13:36

lili he ja mam śledzie ale zrobiłam je wczoraj wieczorem takie pol na pol w oleju,tylko nie wiem czy dotrwają do obiadu :D

Zgłoś nadużycie #5116 21 września 2012, 14:00

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Hej mamuśki :)
Ja od rana miałam gości :) właśnie sobie poszli...
Aniu F miłego pobytu i dbaj o siebie i swoja księżniczkę :)
Ja mam wizyte u ginka 1pażdziernika i pewnie wtedy będzie mi kazał iść na tą glukoze.
Metra wypoczywaj u mamy i jak tylko możesz to pisz tu do nas :)
Madziulka a Ty też sie nie przemęczaj za dużo.

Zgłoś nadużycie #5117 21 września 2012, 14:06

AniaFin Gotowa na wszystko
Hej dziewczynki :)
Metra, zapomniałam wczoraj dodać, że zdjęcia Antosia wymiatają, a ta rączka to mnie rozwaliła :)

Co do ruchów i tatusia, to mojemu się udało chyba pierwszy raz z trzy tygodnie temu, ale potem próbowaliśmy często i zawsze był zawiedziony i też przykładał ucho do brzucha, słyszał tylko chlupoty (prawdopodobnie fikołki ;) ). No i ostatnio też mu się raz udało coś poczuć pod ręką, ale zwykle brakuje mu cierpliwości i mamy wrażenie, że mała się zwykle uspokaja gdy tatuś w pobliżu ;)

A dziś z koleżanką udałyśmy się do tureckiego centrum handlowego i ceny są tutaj bardzo przystępne, więc jak dopadłam to ciążowych ciuchów, to od razu nabyłam trzy bluzeczki, a następnie śpiochy dla małej z tureckim tekstem :) Jak zrobię zdjęcie to wam wkleję.

Nancy, już nie będę biegać, bo strasznie tu gorąco i właśnie mi recepcjonistka w hotelu z sympatii zaproponowała, żebym może zwolniła tempo (widziała chyba jak wbiegam w podskokach na schody).

Wogóle mam wrażenie, że faceci się na nas gapią. Najpierw myślałam, że może jesteśmy za skąpo ubrane czy cóś, ale tutaj niektóre laski chodzą bardziej jeszcze odsłonięte, więc może po prostu wyglądamy egzotycznie dla nich (koleżanka jest blondynką). Wogóle ulica wygląda jak mieszanka stylów i kultur, chociaż turystów tu nie za dużo.

Zgłoś nadużycie #5118 21 września 2012, 14:06

Ale dzisiaj dziwny dzień czuje jak by mój brzuch ważył o 10 kg więcej,uciekam trochę poleżeć do usłyszenia kochane:*

Zgłoś nadużycie #5119 21 września 2012, 14:12

Dafne Gotowa na wszystko
Cześć Dziewczynki :)
Lil, śliczny brzusio :)
AniuF cieszę się, że szczęśliwie dolecieliście na miejsce-uważaj tam na siebie!
MoniaW gratuluję dziewuszki :)
Metra, Antoś świetnie wygląda i cieszę się, że zdrowy jest :)
Ja wczoraj miałam jakiś słabszy dzień. Rano byłam na śniadanku z koleżanką i usiadłyśmy jakoś pod klimatyzacja i czułam, że trochę mnie przewiało. A w ogóle zimno było na dworze i doszłam do wniosku, że muszę już zacząć zakładać pas na brzuch, żeby Kubusiowi było cieplutko. Wieczorem już kiepsko się czułam, ale dziś na szczęście jest lepiej. Wczoraj też pierwszy raz właśnie czułam twardy brzuch i bolało mnie po lewej stronie, nie mogłam się dobrze ułożyć i tak się męczyłam pół dnia, ale leków żadnych nie zażyłam. Ostatnio straciłam też apetyt :( Jedyne na co mam ochotę, to owoce i też zajadam się jabłkami albo świeżym ananasem. Zabieram się teraz za magisterkę, więc pewnie będę zaglądać od czasu do czasu :)

Zgłoś nadużycie #5120 21 września 2012, 14:15

lilbanaqa Fajna mama
Monia, z tymi ruchami mamy sposób, że tatuś zawsze czuje: kładę się na plecach wieczorem, kiedy mały się budzi i czuję kopniaki, tam gdzie czuję te kopnięcia każę tatuśkowi przyłożyć rękę i delikatnie docisnąć, bo nam jest łatwiej to poczuć brzuchem, ręka jest mniej delikatna na takie rzeczy, i niech spokojnie czeka :) na pewno dostanie kopniaka :D

AniaFin, nasz mały też jakiś spokojniejszy jak tatuś dotyka brzucha, a jak odejmie ręki a ja przyłożę to tańce zaczynają się od nowa :) a co do koleżanki - blondynka w Turcji? nie dziwota, że się oglądają, oni kochają blondynki :)

Karollcia, do łóżka i się kurować! oczywiście z komputerem ! :D żebyś się nie zanudziła :)

poprałam w rękach wszystkie wełniane rzeczy jakie mamy, bo leżały ciągle na dnie kosza z brudnymi ubraniami... trochę przesadziłam, bo mnie mdli :/ ale za to kosz pusty! :D

Madziulka, odpoczywaj ile się da, może pomyśl powoli o zmniejszeniu ilości godzin w pracy? szkoda mi jak tak czytam, że latasz w tej robocie, bo ciąża to też często nic przyjemnego, nie ułatwia pracy. oczywiście, jak czujesz się dobrze, to nie ma co się ograniczać, ale mierz siły na zamiary :*

moje kochanie jeszcze gorzej chory niż był :/ sok z malin mało co pomaga, a powinien zwalczać enzymy wstrętnego wirusiska i zatrzymać jego rozwój... macie jakieś domowe sposoby na odgonienie przeziębienia? już go cały dzień w łóżku trzymam pod pierzyną, plecy natarłam "tiger balm" i przetarłam monetą, mleko z czosnkiem wieczorem zaliczył, nie wiem już sama jak mu pomóc :(

Zgłoś nadużycie #5121 21 września 2012, 14:22

Dafne Gotowa na wszystko
Monia W, co do ruchów, to mój mąż tak od 2 tygodni już dosyć wyraźnie je odczuwa przykładając rękę do brzuszka :)
Lil, moje sposoby na przeziębienie to: gorące mleko z miodem, czosnkiem i masłem albo do przegotowanej wrzącej wody dodaję miód, cytrynę i świeżo tarty imbir - obydwie miksturki ładnie rozgrzewają, więc po wypiciu trzeba wskoczyć pod kołderkę i porządnie się wypocić :)

Zgłoś nadużycie #5122 21 września 2012, 14:32

Lil, biedak się musi po prostu wypocić i wyspać, na pewno przejdzie wkrótce, paskudny wirus :(
Dafne powodzenia w pracy nad pracą :)
A teraz moje dzisiejsze zakupy dla małej królewny :) . Dla ułatwienia dodam, że po turecku mama=anne, tata=baba, a resztę zrozumiecie.

Zgłoś nadużycie #5123 21 września 2012, 14:33

leże leże , właśnie sobie jabłko zjadłam, a co do ruchów to mój wczoraj poczuł ... położył rękę i nagle kopniak mały a potem stwierdził że się wierci i wiercipiętka z niej :)

Zgłoś nadużycie #5124 21 września 2012, 14:34

Lil to współczuję Twojemu choroby :( Pamiętaj ,żeby dbać o siebie żebyś się nie zaraziła...

Zgłoś nadużycie #5125 21 września 2012, 14:36

AniaFin śliczne ubranka .. słodziutkie :)
Lil Twoj musi się poprostu wypocić.. a Ty uważaj żebyś się nie zaraziła... mnie dziś rano tak wzieło a już mam dosyć :(

Zgłoś nadużycie #5126 21 września 2012, 14:54

Moj pracuje w budowlance mało wrażliwe dłonie he he z reszta to nie powód do zmartwień, jeszcze dostanie tyle kopniaków od naszej kobietki ze mu sie odechce z nami spać :)
AniaF śliczne te ubranka. Też ce takie,można złożyć u Ciebie zamówienie? :D

Zgłoś nadużycie #5127 21 września 2012, 15:01

Aniu ubranka super :)

Zgłoś nadużycie #5128 21 września 2012, 15:08

lilbanaqa Fajna mama
Ania, piękne ubranka! :) jak widzę te różowości to aż chce się mieć córę! :)

no niech się poci, jeść w ogóle nie chce, pić nie chce, wlewam w niego ten sok i wlewam... a zarazić się nie zarażę, nie jestem zarażalska :D ale za to jak się rozchoruję to trzyma mnie czasem miesiąc, dwa, ale nie tym razem :)

Zgłoś nadużycie #5129 21 września 2012, 15:29

martamagdalena Gotowa na wszystko

AniaFin napisał(a)

Lil, biedak się musi po prostu wypocić i wyspać, na pewno przejdzie wkrótce, paskudny wirus :(
Dafne powodzenia w pracy nad pracą :)
A teraz moje dzisiejsze zakupy dla małej królewny :) . Dla ułatwienia dodam, że po turecku mama=anne, tata=baba, a resztę zrozumiecie.

Znowu do Was zajrzałam :)
Ale superanckie ubranka, takie własnie lubie :)
tak bardzo chce dzidziusia ...

Zgłoś nadużycie #5130 21 września 2012, 15:46

MoniaW napisał(a)

Moj pracuje w budowlance mało wrażliwe dłonie he he z reszta to nie powód do zmartwień, jeszcze dostanie tyle kopniaków od naszej kobietki ze mu sie odechce z nami spać :)
AniaF śliczne te ubranka. Też ce takie,można złożyć u Ciebie zamówienie? :D

Jeśli chcesz to mogę (jak tam jeszcze będziemy) kupić i ci z Holandii wysłać :) Cały komplecik kosztował 19,90 Lirów (około 10 euro chyba), czyli w sumie w końcu nie wyszło tak tanio, ale w porównaniu z holenderskimi cenami trochę lepiej. W razie czego daj znać na priva, jutro tam pewnie zajrzymy.